Martina Jírová

  1. Číslo: 000681
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 12. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001200 (S), Bára

    Arrow_down
  2. 020204 (S), A3Ch Bellinda Mysterious Beauty

    Arrow_down
  3. 042807 (M), A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů

    Arrow_down
  4. 055310 (L), A3Ch Dag Valiant Mintaka

    Arrow_down
  5. 001411 (L), A3Ch Bree Czech Imp

    Arrow_down
  6. 070211 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

    Arrow_down
  7. 002117 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

    Arrow_down
  8. 044717 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

    Arrow_down
  9. 051719 (L), A3Ch Big Shock Breembark

    Arrow_down
  10. 110622 (L), Baya Diamond Devil

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  2. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/33, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  3. Agility L, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  4. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/33, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. Jumping L, Baya Diamond Devil: 16/33, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  6. Krátký jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/33, 19.45 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  7. Krátký jumping L, Baya Diamond Devil: 7/33, 19.82 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  8. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  9. LA3 I, Baya Diamond Devil: 3/17, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  11. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: 1/16, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. LA3 II, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  13. LA3 III, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  14. LA3 III, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  15. LA3 IV, A3Ch Big Shock Breembark: 1/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  16. LA3 IV, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  18. Agility L, Baya Diamond Devil: 1/37, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  19. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 6/37, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  20. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/37, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  21. Jumping L, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  22. Krátký jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/37, 19.82 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  23. Krátký jumping L, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  25. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/19, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  26. Jumping 2+3 L, Baya Diamond Devil: 6/19, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  27. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  28. LA3 I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  29. LA3 II, Baya Diamond Devil: 1/14, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  30. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 02. 2024

  32. Druhá zkouška, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  33. První zkouška, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  34. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  35. 1. zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  37. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  38. OPEN AGILITY L, Baya Diamond Devil: 1/23, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  39. OPEN AGILITY L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/23, 40.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  40. OPEN JUMPING L, Baya Diamond Devil: 3/24, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  41. OPEN JUMPING L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/24, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  42. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  43. 1. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: 3/12, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  45. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  46. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  47. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 3/7, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  48. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  49. Druhá zkouška, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  50. První zkouška, Baya Diamond Devil: 1/8, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  52. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  53. 1. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  55. 2. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  56. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  57. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  58. 1. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/11, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  60. 2. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: 3/11, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. 3. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/11, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  62. 3. Zkouška LA3, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  63. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  64. Zkouška II. LA2, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  65. Zkouška I. LA2, Baya Diamond Devil: 3/14, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  67. 1. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 3/9, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  68. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 3/17, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  72. Druhá zkouška, Baya Diamond Devil: 2/9, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  73. První zkouška, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  74. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  75. 1. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  76. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 3/6, 31.46 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  78. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  79. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  80. 1. zkouška L A2, Baya Diamond Devil: 1/9, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  81. 2. zkouška A2 L, Baya Diamond Devil: 3/9, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. 2. zkouška L A3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/3, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  83. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  84. 1. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 1/8, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  85. 2. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 1/8, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  86. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  87. 1. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 1/11, 34.38 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  88. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 42.9 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  89. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 4/13, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  90. 2. Zkouška LA2, Baya Diamond Devil: 4/11, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  91. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  93. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  94. Agility družstev L, Baya Diamond Devil: 64/108, 51.12 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  95. Agility družstev L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  96. Agility jednotlivci L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  97. Agility jednotlivci L, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  98. Jumping družstev L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  99. Jumping družstev L, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  100. Jumping jednotlivci L, Baya Diamond Devil: 21/103, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  101. Jumping jednotlivci L, A3Ch Big Shock Breembark: 47/103, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  102. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  103. Dišův Fast and Furious L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/14, 16.39 s, 0.0 tr. b., 7.02 m/s

  104. Dišův Fast and Furious L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  105. 1. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/5, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  106. 1. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 42.26 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  108. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  109. 3. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/3, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  110. 3. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  111. 4. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  112. 4. zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  113. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  114. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  115. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  116. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  117. Agility 1 ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  118. Agility 2 ML, Baya Diamond Devil: 4/37, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  119. Jumping 1 ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  120. Jumping 2 ML, Baya Diamond Devil: 2/36, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  121. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  122. 1. Zkouška MLA2, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška MLA2, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  124. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  125. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L, A3Ch Big Shock Breembark: 12/56, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  126. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  127. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále ML, Baya Diamond Devil: 5/11, 41.52 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  128. Mistrovství jednotlivců OPEN ML, Baya Diamond Devil: 1/12, 27.24 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  129. Power & Speed MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/58, 18.51 s, 0.0 tr. b., 11.89 m/s

  130. Power & Speed OPEN ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  131. Speciální závod - Finále L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  132. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  133. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  134. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/106, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  135. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  136. Tachyon Trophy MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/59, 34.97 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  137. Tachyon Trophy OPEN ML, Baya Diamond Devil: 7/12, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  138. Závod družstev OPEN + MASTERS L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  139. Závod družstev OPEN + MASTERS ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  140. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  141. Agility 4 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  142. Agility 5 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  143. Agility 6 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  144. Jumping 4 L, A3Ch Big Shock Breembark: 6/73, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  145. Jumping 5 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  146. Jumping 6 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  147. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  148. Agility "PetExpert" L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/28, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  149. Agility "PetExpert" ML, Baya Diamond Devil: 1/11, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  150. Jumping A2, A3 "Nakladatelství Plot" L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/21, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  151. Jumping "Pískací potvůrky" MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  152. Zkouška "Jíme zdravě " MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  153. Zkouška "Zero DC" LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/12, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  154. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  155. Agility 1 Intermediate, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  156. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  157. Agility 2 Intermediate, Baya Diamond Devil: 18/36, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  158. Agility 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 26/99, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  159. Jumping 1 Intermediate, Baya Diamond Devil: 12/38, 40.86 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  160. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/109, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  161. Jumping 2 Intermediate, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  162. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/106, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  163. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  164. Agility Open I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  165. Agility Open L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/32, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  166. Jumping Open I, Baya Diamond Devil: 9/13, 30.28 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. Jumping Open L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/33, 24.07 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  168. Zkouška A1 I, Baya Diamond Devil: 1/2, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  169. Zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  170. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  171. QA1 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: 11/117, 39.76 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  172. QA2 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  173. QA3 Agility, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  174. QJ1 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 2/117, 33.54 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  175. QJ2 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 12/112, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  176. QJ3 Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  177. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  178. 1. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  179. 1. zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: 1/6, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  180. 2. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: 1/6, 24.96 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  182. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  183. Agility open I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  184. Agility open L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  185. 1. jumping open I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  186. 1. jumping open L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/20, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  187. 1. jumping veteráni L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/5, 46.15 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  188. 2. jumping open I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  189. 2. jumping open L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/20, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  190. 2. jumping veteráni L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/5, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  191. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  192. II. zkouška, Baya Diamond Devil: 1/3, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  193. II. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 3/10, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  194. I. zkouška, Baya Diamond Devil: 1/3, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  195. I. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  196. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  197. III. jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 1/21, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  198. III. jumping, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  199. II. jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 6/23, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  200. II. jumping, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  201. I. jumping, A3Ch Big Shock Breembark: 1/23, 29.4 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  202. I. jumping, Baya Diamond Devil: 8/15, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  203. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  204. Agility 1 ML, Baya Diamond Devil: 9/18, 41.04 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  205. Agility 2 ML, Baya Diamond Devil: 9/16, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  206. Finále ML, Baya Diamond Devil: 8/12, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  207. Jumping 1 ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  208. Jumping 2 ML, Baya Diamond Devil: 5/19, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  209. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  210. MLA1 I, Baya Diamond Devil: 1/4, 34.95 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  211. MLA1 II, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  212. MLA1 III, Baya Diamond Devil: 1/4, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  213. MLA1 IV, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  214. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  215. 1. Zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  217. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  218. Jumping 1 ML, Baya Diamond Devil: 1/2, 21.86 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  219. MLA1 I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  220. MLA1 II, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  221. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 10. 02. 2023

  222. MLA1 I, Baya Diamond Devil: 1/2, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  223. MLA1 II, Baya Diamond Devil: 1/2, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  224. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  225. Zkouška MLA1 I., Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  226. Zkouška ML A1 II., Baya Diamond Devil: 1/4, 47.02 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  227. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  228. 1. Zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  229. 2. zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  230. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  231. Jumping 1 ML, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  232. MLA1 I, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  233. MLA1 II, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  234. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  235. 1. Zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  236. 2. Zkouška MLA1, Baya Diamond Devil: Diskvalifikován

  237. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  238. II. zkouška A3 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  239. I. zkouška A3 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  240. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  241. Jumping 2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  242. LA3 III, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  243. LA3 IV, A3Ch Big Shock Breembark: 2/5, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  244. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  245. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 6/24, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  246. Jumping L Collalloc, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/25, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  247. Zkouška LA3 Vetys, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  248. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  249. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 12/23, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  250. Agility Neděle LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/24, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  251. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/24, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  252. Jumping neděle LA, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/23, 27.76 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  253. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/15, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  254. Zkouška Neděle LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  255. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  256. Jumping veteráni S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  257. Tuneliáda veteráni S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  258. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  259. Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 38/100, 42.5 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  260. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  261. Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 15/101, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  262. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  263. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  264. 1. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 8/15, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  265. 2. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/15, 29.41 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  266. 3. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/14, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  267. 4. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 9/15, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  268. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  269. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  270. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/6, 47.18 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  271. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  272. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  273. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  274. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  275. Agility 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 19/84, 40.16 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  276. Agility 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 16/84, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  277. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  278. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 14/79, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  279. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  280. Agility 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 10/92, 40.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  281. Agility 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  282. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  283. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  284. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  285. QA1 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/108, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. QA2 Agility, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  287. QJ1 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  288. QJ2 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  289. QJ3 Jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 11/104, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  290. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  291. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 3/11, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  292. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  293. 3. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  294. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  295. Jumping 1 - L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/17, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  296. Jumping 1 - M, A3Ch Bree Czech Imp: 5/12, 36.52 s, 50.0 tr. b., 5.07 m/s

  297. Jumping 2 - L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/16, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  298. Jumping 2 - M, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  299. Jumping 3 - L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/16, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  300. Jumping 3 - M, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  301. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  302. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  303. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 2/11, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  304. 3. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  305. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  306. Zkouška LA3 I., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  307. Zkouška LA3 II., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  308. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  309. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/3, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  310. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  311. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  312. Zkouška LA3 I., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA3 II., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  314. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  315. Sobota Jumping2+3 L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/22, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  316. Sobota LA3 I., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  317. Sobota LA3 II., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  318. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  319. Jumping 2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  320. LA3 So I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  321. LA3 So II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  322. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  323. Czech Imp Jump Large, A3Ch Big Shock Breembark: 15/36, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  324. Jumping 1 - Large, A3Ch Big Shock Breembark: 18/36, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  325. Jumping 2 - Large, A3Ch Big Shock Breembark: 6/36, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  326. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  327. Agility Open L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  328. Finále Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 11/17, 36.14 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  329. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 17/38, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  330. Jumping L neděle , A3Ch Big Shock Breembark: 4/35, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  331. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  332. Zkouška LA3 neděle , A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  333. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  334. III. jumpng L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/19, 21.94 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  335. III. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  336. II. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  337. I. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/19, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  338. IV. zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  339. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  340. Finále, A3Ch Big Shock Breembark: 4/16, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  341. 1.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  342. 2.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 5/27, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  343. 3.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 7/25, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  344. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  345. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  346. Jumping FirstAnimal L, A3Ch Big Shock Breembark: 4/35, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  347. Zkouška A3 Josera L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  348. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  349. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  350. Agility Vet L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/1, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  351. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 5/22, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  352. Jumping Vet Sobota L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  353. Neděle Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/21, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  354. Neděle Agility Vet L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  355. Neděle Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  356. Neděle Jumping Vet L , A3Ch Bree Czech Imp: 1/1, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  357. Neděle Zkouška L3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  358. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  359. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  360. Agility Individual, A3Ch Big Shock Breembark: 20/85, 41.63 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  361. Agility Squads as Individual, A3Ch Big Shock Breembark: 7/94, 40.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  362. Jumping Individual, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  363. Jumping Squads as Individual, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  364. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  365. Agility VET L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/3, 27.02 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  366. Jumping VET L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/3, 23.8 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  367. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  368. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/19, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  369. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  370. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 5/9, 40.67 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  371. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  372. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  373. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/5, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  374. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  375. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 3/11, 37.9 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  376. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  377. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  378. 1. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 41.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  379. 2. běh LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  380. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  381. 1.zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  382. 1.zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  383. 2.zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 7/11, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  384. 2.zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  385. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  386. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  387. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/3, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  388. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/11, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  389. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  390. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  391. 1. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  392. 1. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/9, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  393. 2. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  394. 2. zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  395. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  396. 1. zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  397. 1. zkouška LA3 , A3Ch Big Shock Breembark: 1/5, 40.88 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  398. 1. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  399. 2. zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/6, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  400. 2. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/5, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  401. 2. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  402. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  403. Agility 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  404. Jumping 1 L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/83, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  405. Jumping 2 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  406. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  407. 1. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/15, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  408. 1. Zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  409. 2. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  410. 2. Zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/8, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  411. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  412. 1. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  413. 2. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  414. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  415. Finále, A3Ch Big Shock Breembark: 2/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  416. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  417. 1.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 5/38, 31.87 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  418. 1.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  419. 2.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 11/38, 31.04 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  420. 2.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 14/38, 28.64 s, 5.0 tr. b., 6.53 m/s

  421. 3.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 1/36, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  422. 3.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 6/36, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  423. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  424. Agility Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 37/106, 41.56 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  425. Agility Individual, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  426. Agility Squads as Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 34/109, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  427. Agility Squads as Individual, A3Ch Big Shock Breembark: 64/109, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  428. Jumping Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 13/108, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  429. Jumping Individual, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  430. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 13/108, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  431. Jumping Squads as Individual, A3Ch Big Shock Breembark: 53/108, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  432. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  433. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  434. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  435. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  436. 1. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  437. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 3/6, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  438. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  439. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  440. 2. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/7, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  441. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  442. Jumping veteráni S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  443. Tuneliáda veteráni S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  444. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  445. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/28, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  446. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  447. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/26, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  448. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  449. Jelení Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 2/29, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  450. Jelení Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 13/29, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  451. Jumping Short L Jacob & Joseph, A3Ch Big Shock Breembark: 2/29, 21.77 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  452. Jumping Short L Jacob & Joseph, A3Ch Bree Czech Imp: 6/29, 22.95 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  453. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  454. FINÁLE L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  455. I. agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  456. I. agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 5/22, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  457. II. agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 10/21, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  458. II. agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  459. I. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/22, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  460. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 8/22, 38.22 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  461. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  462. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 3/20, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  463. Jumping, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  464. 1.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 4/13, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  465. 2.zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  466. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  467. I. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/2, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  468. 2. zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  469. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  470. LA3 I, A3Ch Big Shock Breembark: 2/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  471. LA3 II, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  472. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  473. Zkouška 1, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  474. Zkouška 2, A3Ch Big Shock Breembark: 5/8, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  475. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  476. I. agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 6/95, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  477. I. agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  478. II. agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/90, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  479. II. agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/90, 42.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  480. II. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 18/97, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  481. II. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  482. I. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 5/97, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  483. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 27/97, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  484. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  485. 1. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: 5/12, 46.16 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  486. 2. Zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  487. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  488. III. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  489. III. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  490. II. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/30, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  491. II. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  492. II. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  493. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 5/30, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  494. I. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  495. I. zkouška LA3, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  496. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  497. Druhá zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  498. Druhá zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  499. První zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  500. První zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/4, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  501. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  502. 1.běh bez zón, A3Ch Bree Czech Imp: 6/53, 23.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  503. 1.běh bez zón, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  504. 1.běh se zónami , A3Ch Big Shock Breembark: 7/53, 19.34 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  505. 1.běh se zónami , A3Ch Bree Czech Imp: 12/53, 21.27 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  506. 2.běh bez zón, A3Ch Bree Czech Imp: 6/50, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  507. 2.běh bez zón, A3Ch Big Shock Breembark: 7/50, 21.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  508. 2.běh se zónami, A3Ch Big Shock Breembark: 4/53, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  509. 2.běh se zónami, A3Ch Bree Czech Imp: 6/53, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  510. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  511. II. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  512. I. zkouška A3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  513. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  514. A3 II L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  515. A3 I L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  516. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  517. LA3 - I., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  518. LA3 - II., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  519. LA3 - III., A3Ch Big Shock Breembark: 2/9, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  520. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  521. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  522. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  523. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  524. A2 II L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/10, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  525. A2 I L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/10, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  526. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  527. II. zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  528. I. zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  529. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  530. Zkouška LA2 I, A3Ch Big Shock Breembark: 1/9, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  531. Zkouška LA2 II, A3Ch Big Shock Breembark: 4/9, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  532. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  533. LA2 - I., A3Ch Big Shock Breembark: 1/13, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  534. LA2 - II., A3Ch Big Shock Breembark: 1/13, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  535. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  536. Druhá zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  537. První zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  538. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  539. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Bree Czech Imp: 19/34, 28.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  540. Agility Spokojeného psa L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  541. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  542. Jacob & Joseph Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  543. Jelenův Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 5/34, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  544. Jelenův Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  545. PhysioDOG Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/34, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  546. PhysioDOG Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  547. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  548. III. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 1/11, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  549. III. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  550. II. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/12, 28.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  551. II. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  552. I. jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/12, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  553. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  554. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  555. Druhá zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  556. První zkouška, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  557. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  558. 1. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  559. 2. Zkouška LA2, A3Ch Big Shock Breembark: 6/13, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  560. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  561. Druhá zkouška LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 2/5, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  562. První zkouška LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 1/5, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  563. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  564. 1. Zkouška LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  565. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/10, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  566. 2. Zkouška LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 1/8, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  567. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/10, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  568. 3. Jumping LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 4/8, 22.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  569. 3. Jumping LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  570. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  571. LA1 - I., A3Ch Big Shock Breembark: 1/7, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  572. LA1 - II., A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  573. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  574. Batmanův jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 5/21, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  575. Batmanův jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  576. Jumping superhrdinů L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/21, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  577. Jumping superhrdinů L, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  578. Kapitánský jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/21, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  579. Kapitánský jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 7/21, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  580. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  581. Východočeské finále, A3Ch Bree Czech Imp: 2/19, 19.07 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  582. Východočeské finále, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  583. 1.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 16/38, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  584. 1.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  585. 2.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 2/30, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  586. 2.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 3/30, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  587. 3.kvalifikace, A3Ch Big Shock Breembark: 9/21, 26.69 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  588. 3.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 10/21, 27.35 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  589. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  590. Zkouška II LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 1/6, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  591. Zkouška I LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 2/6, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  592. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  593. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 8/22, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  594. Agility L, A3Ch Big Shock Breembark: 9/22, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  595. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/25, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  596. Jumping L, A3Ch Big Shock Breembark: 3/25, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  597. Zkouška LA1, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  598. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  599. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  600. 1. běh LA1, A3Ch Big Shock Breembark: 3/13, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  601. 2. běh LA1 , A3Ch Big Shock Breembark: 2/13, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  602. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  603. LA1 1zk, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  604. LA1 2zk, A3Ch Big Shock Breembark: 10/14, 36.96 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  605. LA1 3zk, A3Ch Big Shock Breembark: Diskvalifikován

  606. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  607. Agility Open, A3Ch Bree Czech Imp: 47/125, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  608. Agility Squads as Individual, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  609. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  610. Jumping Open, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  611. Jumping Open, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  612. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  613. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  614. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  615. III. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/31, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  616. III. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/11, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  617. II. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/32, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  618. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/11, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  619. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 8/32, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  620. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/11, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  621. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  622. Agility veterání - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/8, 19.18 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  623. Jumping - Large, A3Ch Bree Czech Imp: 11/32, 22.85 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  624. Jumping - Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/26, 24.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  625. Jumping veteráni - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 17.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  626. 1. Zka - LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  627. 1. Zka - MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  628. 2. Zka - LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 8/15, 28.01 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  629. 2. Zka - MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  630. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  631. Agility Trial, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  632. Agility Trial, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  633. Agility 1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  634. Agility 2, A3Ch Bree Czech Imp: 87/222, 47.22 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  635. Agility 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  636. Agility 3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 19/76, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  637. Agility 4, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  638. Grand Final, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  639. Jumping 1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 13/79, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  640. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  641. Ne. - Agility II. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/52, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  642. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  643. So. - Agility I. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 15/53, 47.06 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  644. So. - Jumping I. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  645. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  646. QA4 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 14/56, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  647. QA5 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  648. QA6 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/51, 44.83 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  649. QJ4 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  650. QJ5 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 23/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  651. QJ6 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  652. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  653. Ne-, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  654. Ne-, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  655. Ne-Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/18, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  656. Ne-Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 3/34, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  657. Ne-Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 4/34, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  658. Ne-Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  659. So-, A3Ch Bree Czech Imp: 8/16, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  660. So-, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  661. So-Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 3/33, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  662. So-Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  663. So-Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/35, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  664. So-Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/23, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  665. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  666. QA1 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  667. QA2 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  668. QA3 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  669. QJ1 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  670. QJ2 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  671. QJ3 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  672. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  673. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Bree Czech Imp: 8/109, 14.57 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  674. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Bree Czech Imp: 11/169, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  675. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  676. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Bree Czech Imp: 64/175, 37.28 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  677. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  678. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Bree Czech Imp: 28/170, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  679. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  680. Agility MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/23, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  681. Jumping MA, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/23, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  682. Veteráni SA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/7, 26.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  683. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  684. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  685. Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  686. Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  687. Jumping Veteran, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  688. Tuneliáda, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/41, 42.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  689. Tuneliáda Veteran, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  690. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  691. Agility I, A3Ch Bree Czech Imp: 25/167, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  692. Agility II, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  693. Jumping I, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  694. Jumping II, A3Ch Bree Czech Imp: 13/161, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  695. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  696. Agility open L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/36, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  697. Agility open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  698. Jumping open L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/36, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  699. Jumping open M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  700. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  701. MA3 1. MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  702. MA3 2. MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/6, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  703. MA3 3. MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  704. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  705. III.jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  706. III.jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  707. II. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  708. II. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/7, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  709. I. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/32, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  710. I. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  711. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  712. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  713. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/7, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  714. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  715. MA3 1. MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  716. MA3 2. MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  717. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  718. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  719. Druhá zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  720. První zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  721. První zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  722. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  723. 1. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  724. 1. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/12, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  725. 2. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/14, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  726. 2. Zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  727. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  728. Zkouška MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  729. Zkouška MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  730. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  731. Druhá zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 3/11, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  732. Druhá zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  733. První zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  734. První zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  735. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  736. II. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  737. I. zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  738. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  739. Zkouška MA3 I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  740. Zkouška MA3 II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  741. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  742. Druhá zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  743. První zkouška MA3, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  744. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  745. 1. Běh MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/8, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  746. 2. běh MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/8, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  747. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  748. Druhá zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  749. První zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/5, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  750. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  751. 1. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  752. 2. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  753. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  754. II. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/10, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  755. I. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/10, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  756. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  757. Czech Imp Jump, A3Ch Bree Czech Imp: 3/46, 19.13 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  758. Jumping 1, A3Ch Bree Czech Imp: 13/48, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  759. Jumping 2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/48, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  760. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  761. Východočeské finále, A3Ch Bree Czech Imp: 8/18, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  762. 1.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 12/45, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  763. 2.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  764. 3.kvalifikace, A3Ch Bree Czech Imp: 2/45, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  765. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  766. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 7/29, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  767. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  768. Zkouška - LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  769. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  770. Agility DRUZSTVA, A3Ch Bree Czech Imp: 7/97, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  771. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  772. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Bree Czech Imp: 26/97, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  773. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  774. Agility veteráni - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/3, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  775. Agility veteráni - Medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  776. Jumping - Large, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/34, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  777. Jumping veteráni - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/3, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  778. Jumping veteráni - Medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  779. 1. Zka - LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  780. 2. Zka - LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  781. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  782. III. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 8/23, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  783. III. jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  784. II. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/26, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  785. II. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  786. I. JUMPING L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/26, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  787. I. JUMPING M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  788. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  789. II. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  790. I. zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  791. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  792. Agility II. L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  793. Agility II. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/48, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  794. Agility I. L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/94, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  795. Agility I. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  796. Jumping II. L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/92, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  797. Jumping II. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  798. Jumping I. L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/94, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  799. Jumping I. M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  800. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  801. QA4 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 19/95, 43.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  802. QA4 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  803. QA5 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 20/42, 47.63 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  804. QA5 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 38/93, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  805. QA6 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 7/88, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  806. QA6 Agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  807. QJ4 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  808. QJ4 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  809. QJ5 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 13/90, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  810. QJ5 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  811. QJ6 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 11/77, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  812. QJ6 Jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  813. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  814. QA1 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 35/57, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  815. QA1 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 46/127, 48.04 s, 15.04 tr. b., 4.16 m/s

  816. QA2 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 31/57, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  817. QA2 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 58/125, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  818. QA3 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 13/125, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  819. QA3 agility, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  820. QJ1 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 13/126, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  821. QJ1 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  822. QJ2 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 7/126, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  823. QJ2 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  824. QJ3 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 20/122, 39.31 s, 1.31 tr. b., 4.73 m/s

  825. QJ3 jumping, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  826. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  827. Agility Trial, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  828. Jumping Trial, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  829. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  830. Agility Squads as individual, A3Ch Bree Czech Imp: 30/157, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  831. Jumping A2A3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  832. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 12/162, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  833. Special Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  834. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  835. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  836. Agility_, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/40, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  837. Agility_, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/2, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  838. Agility_, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/19, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  839. Agility_, A3Ch Bree Czech Imp: 13/40, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  840. Agility_, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/40, 35.19 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  841. Jumping_, A3Ch Bree Czech Imp: 1/40, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  842. Jumping_, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/40, 28.51 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  843. Jumping_, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 6/40, 30.91 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  844. Jumping_, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 9/19, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  845. Jumping_, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  846. Zkouška - LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/20, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  847. Zkouška - LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/20, 34.66 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  848. Zkouška - LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  849. Zkouška - MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  850. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  851. Jumping 1 L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/17, 28.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  852. Jumping 1 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/17, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  853. Jumping 1 L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 10/17, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  854. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  855. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/17, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  856. Jumping 2 L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 3/17, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  857. Jumping 2 L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  858. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/15, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  859. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  860. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  861. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  862. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/23, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  863. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/25, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  864. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  865. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/23, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  866. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/13, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  867. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  868. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  869. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  870. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: 3/50, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  871. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: 9/52, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  872. AGILITY, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  873. AGILITY, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  874. JUMPING, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/23, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  875. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: 20/51, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  876. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  877. JUMPING, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  878. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/23, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  879. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 10/24, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  880. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  881. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  882. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  883. ZkA. II. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  884. ZkA. I. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  885. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  886. Zk.A II. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  887. ZkA. I. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  888. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  889. 1 MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/12, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  890. 2 MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/12, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  891. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  892. II. Packa MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/16, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  893. I. Packa MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  894. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  895. Czech Imp Jump Large, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  896. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/24, 19.43 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  897. Jumping 1 Large, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  898. Jumping 1 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  899. Jumping 2 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 4/36, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  900. Jumping 2 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/24, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  901. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  902. 1. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  903. 2. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  904. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  905. II. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  906. I. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  907. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  908. Czech Imp Jump Large, A3Ch Bree Czech Imp: 4/47, 18.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  909. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 8/21, 23.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  910. Jumping 1 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 1/47, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  911. Jumping 1 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  912. Jumping 2 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 1/47, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  913. Jumping 2 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  914. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  915. III. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/5, 26.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  916. II. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  917. I. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 28.6 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  918. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  919. 1. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  920. 2. zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  921. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  922. Czech Imp Jump Large, A3Ch Bree Czech Imp: 2/47, 19.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  923. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  924. Jumping 1 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 1/47, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  925. Jumping 1 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/29, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  926. Jumping 2 Large, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  927. Jumping 2 Medium, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  928. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  929. Agility LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  930. Agility MA sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  931. Jumping LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 2/58, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  932. Jumping LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 29/61, 26.4 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  933. Jumping MA neděle, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 18/22, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  934. Jumping MA sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/22, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  935. Velké finále LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 6/34, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  936. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  937. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  938. Zkoušky MA1 neděle, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/3, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  939. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/16, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  940. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  941. Czech Imp Jump Large, A3Ch Bree Czech Imp: 1/51, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  942. Jumping 1 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 1/51, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  943. Jumping 2 Large, A3Ch Bree Czech Imp: 2/51, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  944. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  945. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/13, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  946. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/13, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  947. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/7, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  948. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  949. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  950. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  951. Jumping M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/23, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  952. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/33, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  953. Zkouška - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/9, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  954. Zkouška - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/21, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  955. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  956. Agility družstev, A3Ch Bree Czech Imp: 5/88, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  957. Agility jednotlivců, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  958. Jumping družstev, A3Ch Bree Czech Imp: 3/88, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  959. Jumping jednotlivců, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  960. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  961. Agility Ne - MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  962. Agility Ne - SA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  963. Agility So - MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 14/23, 34.98 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  964. Agility So - SA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 10/40, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  965. Jumping Ne - MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/23, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  966. Jumping Ne - SA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/39, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  967. Jumping So - MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  968. Jumping So - SA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/40, 38.4 s, 5.4 tr. b., 3.96 m/s

  969. Zka Ne - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  970. Zka Ne - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 15/20, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  971. Zka So - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  972. Zka So - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  973. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  974. Jumping - Medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/15, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  975. Jumping - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/36, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  976. 1. Zka - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/5, 45.58 s, 16.58 tr. b., 3.33 m/s

  977. 1. Zka - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  978. 2. Zka - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/5, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  979. 2. Zka - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 15/20, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  980. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  981. QA4 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 7/99, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  982. QA5 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 17/97, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  983. QA6 agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  984. QJ4 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  985. QJ5 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 15/91, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  986. QJ6 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 13/76, 38.53 s, 5.53 tr. b., 4.46 m/s

  987. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  988. QA1 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 27/135, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  989. QA2 agility, A3Ch Bree Czech Imp: 7/127, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  990. QA3 agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  991. QJ1 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 12/135, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  992. QJ2 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 14/135, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  993. QJ3 jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 12/118, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  994. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  995. Agility - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 22/35, 39.01 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  996. Agility - Medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  997. Jumping - Large, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/36, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  998. Jumping - Medium, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/23, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  999. ZkA - LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 7/17, 39.4 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  1000. ZkA - MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1001. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  1002. Agility Trial I, A3Ch Bree Czech Imp: 4/24, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1003. Jumping Trial I, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1004. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  1005. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: 3/57, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1006. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1007. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1008. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1009. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/25, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1010. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1011. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  1012. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 2/48, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1013. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1014. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1015. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1016. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  1017. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/27, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1018. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 15/47, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  1019. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/48, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1020. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/28, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1021. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  1022. Agility LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 6/63, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1023. Jumping LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 1/63, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1024. Jumping LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 2/66, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1025. Velké finále LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1026. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1027. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 13/31, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1028. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  1029. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 5/47, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1030. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 11/28, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1031. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 4/48, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  1032. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 15/29, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1033. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  1034. Agility LA, A3Ch Bree Czech Imp: 10/41, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1035. Agility MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/21, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1036. Jumping LA, A3Ch Bree Czech Imp: 3/46, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1037. Jumping MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1038. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 8/21, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1039. Zkouška MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1040. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  1041. 1. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1042. 1. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 3/9, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1043. 2. zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1044. 2. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1045. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  1046. Agility LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 6/63, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1047. Jumping LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 1/63, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1048. Jumping LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 1/63, 26.99 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  1049. Velké finále LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1050. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 2/28, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1051. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 2/30, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1052. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  1053. Agility Final SH, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/8, 45.46 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1054. Agility I SH, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/18, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1055. Agility I SH, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/33, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1056. Jumping II SH, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/18, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1057. Jumping II SH, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1058. Jumping I SH, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/18, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1059. Jumping I SH, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1060. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  1061. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: 3/20, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1062. Jumping (1), A3Ch Bree Czech Imp: 2/55, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1063. Jumping (2), A3Ch Bree Czech Imp: 9/55, 32.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1064. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 2/21, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1065. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  1066. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 5/51, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  1067. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/25, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1068. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/51, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  1069. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 15/25, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1070. Zka - LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  1071. Zka - SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/17, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1072. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  1073. Agility - So, A3Ch Bree Czech Imp: 3/66, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1074. Agility - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 22/45, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1075. Jumping - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/43, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1076. ZkA - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/25, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1077. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1078. Agility družstva, A3Ch Bree Czech Imp: 33/66, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  1079. Agility jednotlivci, A3Ch Bree Czech Imp: 2/61, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1080. Jumping družstva, A3Ch Bree Czech Imp: 2/66, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1081. Jumping jednotlivci, A3Ch Bree Czech Imp: 18/65, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  1082. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  1083. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 8/41, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1084. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/41, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1085. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  1086. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/41, 25.32 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  1087. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1088. 1. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: 3/13, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1089. 1. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1090. 2. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1091. 2. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/17, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1092. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1093. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1094. Agility I, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1095. Agility II, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1096. Jumping I, A3Ch Bree Czech Imp: 40/191, 36.38 s, 10.38 tr. b., 4.95 m/s

  1097. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1098. QA5 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 8/182, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1099. QA6 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 41/186, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1100. QJ5 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1101. QJ6 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1102. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1103. I Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 8/28, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1104. II Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1105. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1106. Družstva - Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 11/140, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1107. Družstva - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 3/139, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1108. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1109. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1110. Power & speed A2/A3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/91, 17.17 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1111. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1112. 1Q Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/131, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  1113. 2Q Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 12/139, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1114. 3Q Finále, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1115. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1116. QA3 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 10/176, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1117. QA4 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 22/174, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1118. QJ3 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 17/176, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1119. QJ4 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 35/174, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1120. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1121. Agility - Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/18, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1122. Agility - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 9/26, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1123. Agility - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 16/26, 44.88 s, 25.0 tr. b., 3.97 m/s

  1124. Agility - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 11/25, 35.84 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  1125. Agility - So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1126. Agility - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1127. Jumping - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 4/26, 26.88 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1128. Jumping - Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/18, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1129. Jumping - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 12/26, 29.19 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1130. Jumping - So, A3Ch Bree Czech Imp: 1/25, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  1131. Jumping - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/20, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1132. Jumping - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1133. ZkA - Ne, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 5/11, 34.56 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  1134. ZkA - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1135. ZkA - So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1136. ZkA - So, A3Ch Bree Czech Imp: 2/7, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1137. ZkA - So, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1138. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1139. QA1 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 30/213, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1140. QA2 Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1141. QJ1 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 39/213, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1142. QJ2 Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 2/197, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  1143. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1144. Agility I, A3Ch Bree Czech Imp: 11/42, 47.66 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  1145. Agility II, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1146. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1147. Zkouska LA3 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1148. Zkouska LA3 2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/16, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1149. Zkouska LA3 3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/22, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1150. Zkouska LA3 4, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1151. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1152. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 3/50, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1153. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/29, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1154. Agility 2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/49, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1155. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/28, 53.69 s, 10.69 tr. b., 3.35 m/s

  1156. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: 7/18, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1157. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1158. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 10/29, 42.11 s, 5.11 tr. b., 4.27 m/s

  1159. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 26/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1160. Jumping 2, A3Ch Bree Czech Imp: 49/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1161. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 2/16, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1162. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 13/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1163. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  1164. Agility - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 12/60, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1165. Agility - So, A3Ch Bree Czech Imp: 2/64, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1166. Jumping - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1167. Jumping - So, A3Ch Bree Czech Imp: 1/65, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  1168. ZkA - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1169. ZkA - So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1171. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/55, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1172. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1173. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1174. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1175. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 4/20, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1176. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1177. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1178. Agility LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 38/67, 38.01 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1179. Jumping LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 2/65, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  1180. Jumping LA sobota, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1181. Velké finále LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1182. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1183. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Bree Czech Imp: 10/34, 32.88 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  1184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1185. agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/51, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1186. agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/34, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1187. jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/51, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1188. jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1189. zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 1/15, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1190. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/19, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1191. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  1192. Jumping III. L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/42, 22.46 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1193. Jumping II. L, A3Ch Bree Czech Imp: 2/46, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  1194. Jumping I. L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1195. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  1196. 1. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1197. 2. ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1198. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  1199. Jump III L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/33, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1200. Jump II L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/34, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1201. Jump I L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/35, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1202. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1203. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1204. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1205. ZkA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/4, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1206. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1207. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Bree Czech Imp: 12/53, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1208. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/23, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1209. Agility Veteráni SA SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1210. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/54, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1211. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/25, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1212. Jumping Veteráni SA SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1213. Zkouška Agility LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1214. Zkouška Agility SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1215. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1216. Agility Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/34, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1217. Agility Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 5/49, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1218. Agility So, A3Ch Bree Czech Imp: 1/49, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1219. Agility So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/35, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1220. Jumping Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 25.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1221. Jumping Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 23/35, 30.05 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1222. Jumping So, A3Ch Bree Czech Imp: 1/50, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1223. Jumping So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1224. ZkA Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/19, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1225. ZkA Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1226. ZkA So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1227. ZkA So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1228. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1229. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 6/43, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1230. Agility squads, A3Ch Bree Czech Imp: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1231. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1232. Jumping Squads, A3Ch Bree Czech Imp: 4/47, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  1233. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1234. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 3/12, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1235. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 7/12, 42.28 s, 10.28 tr. b., 3.9 m/s

  1236. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1237. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  1238. ZkA I., A3Ch Bree Czech Imp: 4/9, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1239. ZkA II., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1240. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1241. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/37, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1242. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/31, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1243. Veteráni - A, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/3, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1244. Veteráni - J, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/3, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1245. 1. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/19, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1246. 1. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1247. 2. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/18, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1248. 2. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1249. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1250. Agility Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 13/140, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1251. Agility So, A3Ch Bree Czech Imp: 8/151, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1252. Jumping Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 2/133, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1253. Jumping So, A3Ch Bree Czech Imp: 23/146, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1254. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1255. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1256. Agility veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/2, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  1257. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1258. Finále Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1259. Jumping - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 1/32, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  1260. Jumping Ne Vet, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1261. Jumping - So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1262. Jumping veteráni - So, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/2, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1263. ZkA - Ne, A3Ch Bree Czech Imp: 1/11, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1264. ZkA - So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1265. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1266. Agility družstva, A3Ch Bree Czech Imp: 4/133, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1267. Jumping družstva, A3Ch Bree Czech Imp: 23/133, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1268. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1269. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1270. Power & Speed A2/A3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1271. Speciální závod - Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 5/140, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1272. Speciální závod - Finále, A3Ch Bree Czech Imp: 10/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1273. Speciální závod - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/127, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1274. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1275. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1276. Agility II Open, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1277. Agility I Open, A3Ch Bree Czech Imp: 7/165, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1278. Jumping II Open, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1279. Jumping I Open, A3Ch Bree Czech Imp: 6/165, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1280. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1281. Agility 1, A3Ch Bree Czech Imp: 6/183, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1282. Agility 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1283. Agility 2, A3Ch Bree Czech Imp: 4/175, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1284. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 10/96, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1285. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: 5/19, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1286. Jumping 1, A3Ch Bree Czech Imp: 11/184, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1287. Jumping 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 20/100, 43.19 s, 11.19 tr. b., 3.8 m/s

  1288. Jumping 2, A3Ch Bree Czech Imp: 38/182, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1289. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1290. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1291. Zkouška 1, A3Ch Bree Czech Imp: 2/48, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1292. Zkouška 2, A3Ch Bree Czech Imp: 10/43, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1293. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  1294. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 24.9 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1295. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1296. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1297. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1298. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/30, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1299. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1300. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1301. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1302. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  1303. Jumping LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1304. Jumping SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1305. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1306. Zkouška 1 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/4, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1307. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1308. Zkouška 2 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 40.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1309. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1310. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/42, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1311. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/30, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1312. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 6/48, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1313. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1314. FINÁLE, A3Ch Bree Czech Imp: 2/19, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1315. FINÁLE, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/15, 49.82 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  1316. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 8/50, 34.01 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1317. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 13/31, 35.32 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1318. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1319. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1320. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1321. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/49, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1322. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/34, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1323. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 8/49, 24.99 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  1324. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1325. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1326. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1327. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1328. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/33, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1329. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1330. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/21, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1331. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/15, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1332. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  1333. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 30.65 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1334. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/25, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1335. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1336. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 21.68 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1337. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/25, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1338. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 10/47, 25.75 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1339. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Bree Czech Imp: 4/16, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1340. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1341. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1342. 1.ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1343. 1.ZK SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/15, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1344. 2.ZK LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1345. 2.ZK SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1346. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1347. LA3 I , A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1348. LA3 II , A3Ch Bree Czech Imp: 8/27, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1349. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  1350. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 1/17, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1351. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1352. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1353. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/28, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1354. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1355. Agility veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/2, 42.16 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  1356. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 5/29, 28.64 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1357. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1358. Jumping veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1359. ZkA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/16, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1360. ZkA, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1361. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1362. Agility Individual, A3Ch Bree Czech Imp: 2/55, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1363. Agility Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 25/61, 43.42 s, 7.42 tr. b., 3.73 m/s

  1364. Agility Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 11/60, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1365. Agility Squads, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1366. Jumping Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1367. Jumping Individual, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1368. Jumping Squads, A3Ch Bree Czech Imp: 2/55, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1369. Jumping Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 30/61, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1370. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  1371. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/23, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1372. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 8/41, 32.61 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1373. Agility vateráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1374. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/23, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1375. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 14/42, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1376. Jumping - veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 20.23 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1377. ZkA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/14, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1378. ZkA, A3Ch Bree Czech Imp: 5/16, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1379. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  1380. 1. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1381. 1. zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/8, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1382. 2. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1383. 2. zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1384. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1385. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1386. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 2/10, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1387. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1388. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1389. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1390. (2) Noisy zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1391. (3) Audiho zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: 4/10, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1392. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1393. Agility - Veteráni Small, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1394. II. Zka LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1395. II. Zka SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/16, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1396. I. Zka LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1397. I. Zka SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1398. Jumping - L, A3Ch Bree Czech Imp: 6/21, 28.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1399. Jumping - S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 14/31, 37.69 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1400. Jumping veteráni - Small, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1401. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1402. (1) Kubíkův běh, A3Ch Bree Czech Imp: 10/19, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1403. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1404. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1405. Zk LA3 III LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1406. Zk LA3 II LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1407. Zk LA3 I LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1408. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  1409. Jumping - L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/24, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  1410. Jumping - S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/19, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1411. Jumping vet., A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1412. 1. zk LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1413. 1. zk SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/12, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1414. 2. zk LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/8, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1415. 2. zk SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/12, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1416. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1417. I. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1418. II. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1419. III. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1420. II. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 22/98, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1421. I. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1422. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1423. ZkA 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1424. ZkA 2, A3Ch Bree Czech Imp: 3/10, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1425. ZkA 3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1426. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1427. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/18, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1428. Agility V, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 46.51 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1429. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/20, 48.05 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1430. Jumping V, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1431. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/7, 46.8 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1432. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  1433. ZkA 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1434. ZkA 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/17, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1435. ZkA 3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/14, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1436. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1437. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/30, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1438. Agility veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1439. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1440. Jumping veteráni, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1441. ZkA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/16, 47.4 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1442. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1443. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/22, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1444. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/15, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  1445. Agility, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 14/29, 36.18 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s

  1446. Finále, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1447. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/8, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1448. Finále, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1449. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/15, 26.1 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1450. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/21, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1451. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 9/29, 30.45 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1452. Jumping, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1453. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1454. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1455. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 1/8, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1456. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/17, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1457. Zkouška, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 4/9, 43.12 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  1458. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/17, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1459. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/11, 41.8 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1460. Zkouška, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1461. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1462. Zkouška 1 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/13, 39.06 s, 0.06 tr. b., 3.58 m/s

  1463. Zkouška 2 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1464. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1465. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1466. Zkouška 1 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1467. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 9/18, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1468. Zkouška 2 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/14, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1469. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  1470. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1471. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/6, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1472. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1473. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/24, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1474. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1475. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 1/20, 25.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  1476. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 12/24, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1477. ZkA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/13, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1478. ZkA, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1479. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1480. I. agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/14, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1481. I. agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1482. II. agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1483. II. agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1484. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1485. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1486. Agility I BarkingHeads, A3Ch Bree Czech Imp: 51/132, 46.77 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1487. Agility II BarkingHeads, A3Ch Bree Czech Imp: 3/118, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1488. Agility III ArdenGrange, A3Ch Bree Czech Imp: 24/123, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1489. Agility IV ArdenGrange, A3Ch Bree Czech Imp: 29/113, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1490. BarkingHeads GRAND FINAL, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1491. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Bree Czech Imp: 35/127, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1492. Jumping II ArdenGrange, A3Ch Bree Czech Imp: 30/111, 39.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1493. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  1494. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/19, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1495. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1496. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1497. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1498. Zka, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/10, 52.27 s, 10.27 tr. b., 3.75 m/s

  1499. Zka, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1500. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1501. Agility I., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1502. Agility II., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1503. Jumping I., A3Ch Bree Czech Imp: 1/60, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  1504. Jumping II., A3Ch Bree Czech Imp: 6/47, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  1505. Jumping III., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1506. Jumping IV., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1507. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1508. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Bree Czech Imp: 37/113, 36.27 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  1509. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Bree Czech Imp: 5/121, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1510. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1511. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1512. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1513. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1514. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1515. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 4/84, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  1516. Jumping , A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1517. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1518. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1519. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/24, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1520. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/19, 41.9 s, 7.9 tr. b., 3.58 m/s

  1521. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/19, 33.68 s, 3.68 tr. b., 3.71 m/s

  1522. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1523. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  1524. III. zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1525. II. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1526. II. zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1527. I. zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1528. I. zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 51.32 s, 12.32 tr. b., 3.68 m/s

  1529. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1530. Finále Ch s, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1531. JUMPING , A3Ch Bree Czech Imp: 7/39, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1532. Zkoušky, A3Ch Bree Czech Imp: 2/13, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1533. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1534. Agility 1, A3Ch Bree Czech Imp: 13/90, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1535. Agility 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1536. Agility 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1537. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1538. Finále, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1539. Jumping 1, A3Ch Bree Czech Imp: 7/90, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1540. Jumping 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1541. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 18/58, 39.56 s, 0.56 tr. b., 3.84 m/s

  1542. Jumping 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1543. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1544. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1545. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1546. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/27, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1547. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 4/23, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1548. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1549. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1550. Veterán, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1551. Veterán, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1552. ZkA, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1553. ZkA, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  1554. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1555. Zkouška 1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1556. Zkouška 2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/11, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1557. Zkouška 3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1558. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1559. Ne_Agility_ L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1560. Ne_Agility_ S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/21, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1561. Ne_agi_ SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1562. Ne_Jump_ L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/33, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1563. Ne_Jump_ S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1564. Ne_jump_ SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1565. Ne_ LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1566. Ne_ SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/9, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1567. So_Agility_ L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/39, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1568. So_Agility_ S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1569. So_agi_ SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 35.21 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1570. So_Jump_ L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/41, 26.98 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1571. So_Jump_ S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1572. So_jump_ SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1573. So_ LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 8/10, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1574. So_ SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/9, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1575. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1576. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1577. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/14, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1578. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1579. LA3 A, A3Ch Bree Czech Imp: 4/8, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1580. LA3 B, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1581. SA3 A, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/9, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1582. SA3 B, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1583. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1584. Agility - neděle L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/26, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1585. Agility - neděle S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/17, 38.29 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1586. Agility - sobota L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1587. Agility - sobota S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/18, 39.49 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  1588. Finále L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/19, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1589. Finále S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/13, 45.62 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  1590. Jumping - neděle L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1591. Jumping - neděle S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/17, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1592. Jumping - sobota L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/28, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1593. Jumping - sobota S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 10/19, 37.95 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1594. Zkouška So LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1595. Zkouška So SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.7 m/s

  1596. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  1597. II. zkouška A3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 5/11, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1598. I. zkouška A3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1599. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1600. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1601. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1602. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1603. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/40, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1604. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/20, 38.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1605. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 23/40, 33.03 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  1606. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1607. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1608. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1609. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1610. AGILITY-L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1611. Finále LA neděle, A3Ch Bree Czech Imp: 21/37, 39.68 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  1612. JUMPING-L, A3Ch Bree Czech Imp: 18/71, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1613. JUMPING-L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1614. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 2/27, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1615. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1616. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1617. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/32, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1618. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/17, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  1619. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/32, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1620. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/17, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1621. Ranch El Paso Svojetice - 5. Vánoční dárek, 15. 12. 2012

  1622. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/3, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1623. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1624. Vanocni darek, Svojetice, Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1625. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 16/37, 40.56 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1626. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1627. Vanocni darek, Svojetice, Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1628. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/6, 47.09 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  1629. Vanocni darek, Svojetice, zkoušky, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1630. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1631. AGILITY-L, A3Ch Bree Czech Imp: 3/63, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1632. AGILITY-S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 11/50, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1633. AGILITY-VETERAN, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1634. JUMPING-L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1635. JUMPING-S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 15/50, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1636. JUMPING-VETERAN, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/5, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1637. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1638. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/19, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1639. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1640. CACIAg , A3Ch Bree Czech Imp: 2/60, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1641. CACIAg , A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/35, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1642. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1643. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 6/9, 33.46 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1644. Agility individuals, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 20/87, 45.63 s, 2.63 tr. b., 3.86 m/s

  1645. Agility individuals, A3Ch Bree Czech Imp: 36/98, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1646. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1647. Jumping individuals, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 25/88, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1648. Jumping individuals, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1649. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  1650. Zkouška LA3 - II LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/9, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1651. Zkouška LA3 - I LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1652. Zkouška SA3 - II SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/7, 41.0 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1653. Zkouška SA3 - I SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  1654. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1655. Zka1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/10, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1656. Zka1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1657. Zka2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/11, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1658. Zka2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 47.61 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1659. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  1660. Zkouška II. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/5, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1661. Zkouška II. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1662. Zkouška I. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1663. Zkouška I. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/13, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1664. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1665. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 11/35, 38.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  1666. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/33, 45.24 s, 4.24 tr. b., 3.45 m/s

  1667. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 6/35, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1668. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/35, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1669. Veteráni Agility SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 26.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1670. Veteráni Jumping SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/4, 23.96 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1671. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 4/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1672. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/21, 45.64 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1673. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1674. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1675. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: 1/37, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1676. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/30, 42.46 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1677. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1678. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/30, 42.3 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  1679. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1680. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1681. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1682. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1683. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1684. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1685. Jump L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1686. Jump S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1687. veterán_agility SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1688. veterán_jump SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 38.8 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  1689. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1690. Zkouška_A3_neděle SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1691. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1692. Zkouška_A3_1 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 52.73 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1693. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1694. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1695. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1696. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 43.7 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1697. Agility speciál L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/10, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1698. Agility speciál S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1699. Agility speciál veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1700. Agility veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1701. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/38, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  1702. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/4, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1703. Jumping veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1704. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1705. 1. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1706. 2. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1707. 3. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1708. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  1709. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1710. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Bree Czech Imp: 4/12, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1711. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Bree Czech Imp: 6/41, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1712. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1713. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1714. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1715. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1716. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1717. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/16, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1718. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1719. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/5, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1720. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1721. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/27, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1722. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1723. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/29, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1724. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1725. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/3, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1726. Zkoušky LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1727. Zkoušky SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1728. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1729. Agility Open - neděle L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1730. Agility Open - sobota L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1731. Jumping Open - neděle L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1732. Jumping Open - sobota L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1733. Zkoušky neděle LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 1/21, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1734. Zkoušky sobota LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1735. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1736. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/32, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1737. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/39, 34.28 s, 1.28 tr. b., 4.0 m/s

  1738. Agility Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 26.55 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  1739. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 9/36, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1740. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/39, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1741. Jumping Veteráni SV, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1742. Zkouška A3 LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1743. Zkouška A3 SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1744. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  1745. 1. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1746. 1. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1747. 2. Zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/7, 50.53 s, 0.53 tr. b., 3.68 m/s

  1748. 2. Zkouška, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1749. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1750. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1751. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1752. Speciální závod Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1753. Speciální závod - Finále Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1754. Speciální závod Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/137, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1755. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/82, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1756. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1757. Agility 1 L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1758. Agility 2 L, A3Ch Bree Czech Imp: 43/80, 45.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1759. Jumping 1 L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1760. Jumping 2 L, A3Ch Bree Czech Imp: 4/79, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1761. Jumping 3 L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1762. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1763. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/38, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1764. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 13/29, 46.91 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  1765. Agility Vet S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/1, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1766. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 1/38, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1767. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 7/29, 43.69 s, 0.69 tr. b., 3.75 m/s

  1768. Jumping Vet S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1769. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1770. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1771. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1772. Zkouška sobota, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1773. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1774. finále ch. st, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1775. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1776. Zkoušky, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1777. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  1778. 1.zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1779. 1.zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1780. 2.zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: 3/7, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1781. 2.zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/11, 45.81 s, 0.81 tr. b., 3.49 m/s

  1782. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1783. AGILITY I, A3Ch Bree Czech Imp: 29/121, 40.48 s, 18.48 tr. b., 4.08 m/s

  1784. AGILITY I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1785. AGILITY II, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1786. AGILITY II, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1787. JUMPING I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1788. JUMPING I, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1789. JUMPING II, A3Ch Bree Czech Imp: 50/124, 41.78 s, 11.78 tr. b., 4.26 m/s

  1790. JUMPING II, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1791. JUMPING III, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1792. JUMPING III, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1793. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1794. Zkouška II. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1795. Zkouška II. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1796. Zkouška I. LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1797. Zkouška I. SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/14, 47.28 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1798. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1799. Agility, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1800. Agility, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1801. Agility vet S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1802. Jumping, A3Ch Bree Czech Imp: 2/20, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1803. Jumping, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1804. Jumping vet S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1805. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1806. Zkouška SA3, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1807. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1808. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1809. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/30, 48.09 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1810. Agility VET S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1811. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 13/30, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1812. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 11/30, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1813. Jumping VET S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/2, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1814. Zkouška LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1815. Zkouška SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/10, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1816. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1817. Ne_agility L, A3Ch Bree Czech Imp: 11/39, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  1818. Ne_agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/18, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1819. Ne_agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/18, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1820. Ne_jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 10/38, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1821. Ne_jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/17, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1822. Ne_jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 13/17, 43.79 s, 28.79 tr. b., 3.4 m/s

  1823. Ne_zkoušky LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1824. Ne_zkoušky SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/7, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1825. Ne_zkoušky SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/8, 53.13 s, 10.13 tr. b., 3.69 m/s

  1826. So_agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1827. So_agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/18, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1828. So_agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/18, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.7 m/s

  1829. So_jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: 12/45, 39.74 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  1830. So_jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1831. So_zkoušky LA3, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1832. So_zkoušky SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/7, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1833. So_zkoušky SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1834. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1835. Agility Ne, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1836. Agility Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1837. Agility Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1838. Agility So, A3Ch Bree Czech Imp: 2/27, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1839. Agility So, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1840. Agility So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1841. Jumping Ne, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/27, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1842. Jumping Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/27, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  1843. Jumping Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1844. Jumping So, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/29, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1845. Jumping So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1846. Jumping So, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1847. Zk Ne, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1848. Zk Ne, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/9, 45.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1849. Zk Ne, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1850. Zk So, A3Ch Bree Czech Imp: 1/13, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1851. Zk So, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/10, 55.47 s, 20.47 tr. b., 2.94 m/s

  1852. Zk So, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1853. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1854. Zk1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/11, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1855. Zk1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/17, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  1856. Zk1, A3Ch Bree Czech Imp: 7/14, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1857. Zk2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/17, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1858. Zk2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/11, 36.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1859. Zk2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1860. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1861. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 6/10, 43.47 s, 8.47 tr. b., 3.29 m/s

  1862. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1863. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1864. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/10, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1865. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1866. Zk 1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/11, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1867. Zk 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1868. Zk 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  1869. Zk 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/10, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1870. Zk 2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1871. Zk 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1872. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1873. ZK 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/9, 34.86 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1874. ZK 1, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/10, 43.14 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1875. ZK 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1876. Zk 2, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1877. Zk 2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/22, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1878. Zk 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 4/9, 41.67 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  1879. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  1880. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: 8/35, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1881. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/35, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1882. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  1883. Zk 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1884. Zk 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1885. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  1886. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1887. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1888. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  1889. Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1890. Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 10/25, 29.23 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1891. Zkoušky SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 5/10, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1892. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1893. Agility jednotlivci S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 6/55, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1894. Jumping jednotlivci S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1895. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1896. Ne-Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1897. Ne-Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1898. Ne-Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1899. Ne-Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1900. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 1/12, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1901. Ne-Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 44.47 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1902. So-Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1903. So-Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/19, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1904. So-Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1905. So-Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 6/19, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1906. So-Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1907. So-Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1908. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  1909. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1910. Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/22, 40.39 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1911. Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1912. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1913. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1914. Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/28, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1915. Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/25, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1916. 13.8. Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1917. 13.8. Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1918. 14.8. Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 2/12, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1919. 14.8. Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1920. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1921. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1922. Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/24, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1923. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1924. Denní Jumping 1.kolo S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/22, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1925. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1926. Denní Jumping 3.kolo S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/26, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1927. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1928. Noční Jumping 2.kolo S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1929. Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1930. Zkouška LA2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1931. Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1932. Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1933. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  1934. Jumping LA L, A3Ch Bree Czech Imp: 7/22, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  1935. Jumping SA S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1936. ZK LA2 - 1. LA2, A3Ch Bree Czech Imp: 3/10, 33.95 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1937. ZK LA2 - 2. LA2, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1938. ZK SA3 - 1. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1939. ZK SA3 - 2. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/5, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1940. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  1941. 1. Zkouška LA1 LA1, A3Ch Bree Czech Imp: 5/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1942. 1.Zkouška SA3 SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1943. 2. Zkouška LA1 LA1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1944. 2. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1945. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  1946. Agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1947. Agility L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1948. Jumping L, A3Ch Dag Valiant Mintaka: 25/40, 30.7 s, 20.0 tr. b., 5.41 m/s

  1949. Jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1950. Zkouška LA1, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1951. Zkouška LA2, A3Ch Dag Valiant Mintaka: Diskvalifikován

  1952. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1953. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1954. AGILITY L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1955. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1956. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1957. JUMPING 2., A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1958. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1959. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1960. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  1961. AGILITY, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1962. AGILITY, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1963. JUMPING, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1964. LA1, A3Ch Bree Czech Imp: 4/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1965. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1966. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  1967. agility L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1968. agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/22, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1969. jumping L, A3Ch Bree Czech Imp: Diskvalifikován

  1970. jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/22, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1971. Zkouška LA1, A3Ch Bree Czech Imp: 1/9, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1972. Zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/10, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1973. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1974. Agility LA1, A3Ch Bree Czech Imp: 10/27, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1975. Agility LA1 - 2., A3Ch Bree Czech Imp: 15/27, 42.23 s, 12.23 tr. b., 3.65 m/s

  1976. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  1977. Agility open small, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 7/15, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1978. Jumping small, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/15, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1979. zkouška SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1980. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1981. So-Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1982. So-Jumping S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1983. So-SA3 SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1984. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1985. Agility Jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/58, 46.2 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1986. Agility Jednotlivci S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/59, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1987. Jumping Jednotlivci M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/58, 33.89 s, 0.89 tr. b., 4.84 m/s

  1988. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 21/61, 32.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1989. Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag., 11. 09. 2010

  1990. Agility M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/20, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1991. Agility S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  1992. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1993. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/5, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1994. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/19, 26.75 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  1995. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  1996. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  1997. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/2, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1998. MA3 - 2., A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/2, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1999. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  2000. AGILITY, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/16, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  2001. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/11, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  2002. AGILITY, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/15, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  2003. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2004. Finále, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/8, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  2005. Finále, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/12, 45.03 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  2006. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  2007. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/11, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  2008. JUMPING, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/16, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  2009. JUMPING, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/14, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  2010. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2011. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2012. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2013. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2014. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  2015. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  2016. AGILITY, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/16, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  2017. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/13, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2018. JUMPING, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/15, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2019. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2020. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/5, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2021. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  2022. AGILITY, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/20, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  2023. JUMPING, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/20, 30.07 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  2024. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2025. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  2026. Agility, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 9/31, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  2027. Agility, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2028. Jumping, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/31, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2029. Jumping, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/19, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  2030. Zkoušky A3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/7, 40.52 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  2031. Zkoušky A3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2032. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  2033. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2034. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 5/19, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.59 m/s

  2035. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/13, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  2036. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/19, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2037. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2038. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2039. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  2040. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/14, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2041. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2042. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/36, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  2043. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 9/29, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  2044. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/18, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  2045. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/14, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  2046. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/36, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  2047. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 2/28, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  2048. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2049. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2050. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/8, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  2051. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 6/8, 45.95 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  2052. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  2053. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/18, 40.26 s, 10.26 tr. b., 3.73 m/s

  2054. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 11/17, 37.07 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  2055. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/35, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2056. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/32, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  2057. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 6/18, 28.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  2058. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 10/18, 37.89 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  2059. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 10/32, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2060. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2061. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/3, 41.29 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  2062. MA3, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2063. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 1/6, 50.15 s, 11.15 tr. b., 3.43 m/s

  2064. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2065. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  2066. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 45.29 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  2067. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2068. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 7/25, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  2069. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2070. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/23, 36.89 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  2071. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 12/26, 38.6 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  2072. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 7/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  2073. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 13/25, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  2074. MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 2/6, 46.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  2075. MA2, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 5/7, 45.77 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  2076. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 4/7, 58.89 s, 29.89 tr. b., 2.94 m/s

  2077. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2078. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  2079. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/21, 31.89 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  2080. AGILITY-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2081. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 10/27, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  2082. AGILITY-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 15/26, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  2083. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/21, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  2084. JUMPING-M, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/17, 38.15 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  2085. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/26, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  2086. JUMPING-S, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 14/27, 35.08 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  2087. MA1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 4/7, 36.39 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  2088. MA1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2089. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 5/10, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  2090. SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2091. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 05. 01. 2008 - 06. 01. 2008

  2092. Agility MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 7/19, 35.97 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  2093. Agility MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: Diskvalifikován

  2094. Agility MA1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 1/10, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2095. Agility MA1, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 3/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  2096. Agility SA, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 13/33, 41.6 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  2097. Agility SA, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2098. Agility SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/7, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2099. Agility SA3, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: Diskvalifikován

  2100. Jumping MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 8/19, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  2101. Jumping MA, A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů: 9/24, 33.81 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  2102. Jumping SA, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 3/28, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  2103. Jumping SA, A3Ch Bellinda Mysterious Beauty: 18/33, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s