Cz En

Jumping III. L

  1. Datum: 27. 12. 2015
  2. Závod: Ratenice - O Ratenickou Beranici IV.
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 29.0 s
  6. Maximální čas: 48.0 s
  7. Délka: 123.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 0 0.0 0.0 22.25 5.53
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.46 5.48
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 22.96 5.36
4 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 23.05 5.34
5 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 0 0 0.0 0.0 23.26 5.29
6 052315 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark 0 0 0.0 0.0 23.68 5.19
7 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 24.63 4.99
8 038910 Lenka Kohoutková Kessy 0 0 0.0 0.0 25.19 4.88
9 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 0 0 0.0 0.0 25.24 4.87
10 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 0.0 0.0 25.3 4.86
11 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 26.06 4.72
12 087512 Alena Semelová Andy Od Libota 0 0 2.13 2.13 31.13 3.95
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 21.56 5.71
14 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 0 0.0 5.0 21.81 5.64
15 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 23.6 5.21
16 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 24.64 4.99
17 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.0 5.0 25.08 4.9
18 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 1 0.0 5.0 26.79 4.59
19 003214 Alena Jelínková Scully 0 0 5.73 5.73 34.73 3.54
20 061415 Marie - Anna Kociánová Lina Silber 0 1 8.61 13.61 37.61 3.27
21 093714 Alena Semelová Bert Od Libota 2 0 4.88 14.88 33.88 3.63
22 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa 1 1 10.79 20.79 39.79 3.09
23 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 1 0 16.04 21.04 45.04 2.73
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089914 Martina Šuterová Ash Sunny Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063515 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047314 Jan Kadlec Anomis Wächter Vinces DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078312 Michaela Bařinková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092714 Renata Křenová Satti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS