Cz En

081115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Košek, Sultánci Havlovice

    Člen KA

Pes

  1. Born To Run Czech Fan, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  2. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  5. QA4 Agility: 38/95, 45.6 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  6. QA5 Agility: 37/93, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  7. QJ4 Jumping: 5/95, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  8. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  9. Ne-: 1/18, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  10. Ne-Agility: 19/44, 33.92 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  11. Ne-Jumping: 15/41, 29.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  12. So-: 6/18, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  13. So-Agility: Diskvalifikován

  14. So-Jumping: 13/41, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  16. QA1 agility: 26/127, 39.97 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  17. QA2 agility: 11/125, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  18. QA3 agility: Diskvalifikován

  19. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  20. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  21. QJ3 jumping: 24/122, 39.78 s, 1.78 tr. b., 4.68 m/s

  22. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  23. Agility A2A3: 27/95, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. Agility Squads as individual: 39/157, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  25. Jumping A2A3: 4/113, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  26. Jumping Squads as Individual: 36/162, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  27. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  28. Special Agility: Diskvalifikován

  29. Special Jumping: 79/153, 31.83 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  30. Tachyon Trophy A2A3: 17/106, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  31. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  32. Agility L: 2/51, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. JUMPING L: 14/51, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  34. Zkouška agility LA3: 1/16, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  35. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  36. 1. Zkouška A3 LA3: 1/11, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  37. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  38. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/19, 24.73 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  39. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  40. Jumpy I.běh L: 10/21, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Jumpy II.běh L: 8/21, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  42. Zkouška A3 LA3: 1/5, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  44. I Agility Open: Diskvalifikován

  45. II Agility Open: Diskvalifikován

  46. II Jumping Open: 19/135, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. I Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  49. Agility Open L: 2/34, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  50. Jumping Open L: Diskvalifikován

  51. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  52. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  53. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  56. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  60. ZkA II. LA3: 2/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  61. ZkA I. LA3: 3/21, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  62. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  63. II. zkouška LA3: 4/15, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  64. I. zkouška LA3: 7/15, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  65. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  66. 1. jumping: Diskvalifikován

  67. 2.jumping: 13/39, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  68. 3.jumping: 1/40, 19.25 s, 0.0 tr. b., 7.06 m/s

  69. Východočeské finále: 3/19, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  70. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  71. ACANA Finále L: 1/19, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  72. Agility 1 L: 3/34, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  75. Zkouška 1 LA3: 1/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  76. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  77. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  78. Agility družstev: 40/88, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  79. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  80. Jumping družstev: 7/88, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  81. Jumping jednotlivců: 34/87, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  82. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  83. Agility L: 6/34, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Jumping L: 9/34, 30.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  85. Zkouška LA3: 1/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  87. 1. zkouška LA3: 5/12, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. 3. zkouška LA3: 5/12, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  90. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  91. AGILITY: 2/40, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  92. JUMPING LA3: Diskvalifikován

  93. LA3: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  95. Agility NE L: 9/39, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  96. Agility So L: 1/43, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  97. Finále L: 4/21, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  98. Jumping NE L: 3/37, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  99. Jumping So L: 2/37, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  100. Zkouška So LA3: 1/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  101. Zkoušky NE LA3: 4/12, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  103. Agility - Ne: Diskvalifikován

  104. Agility - So: 12/97, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  105. Jumping - Ne: 3/89, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  106. Jumping - So: Diskvalifikován

  107. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  108. Ne-: 1/10, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  109. Ne-Agility: 7/36, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. Ne-Jumping: 1/34, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  111. So-: 6/12, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  112. So-Agility: 10/40, 45.26 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  113. So-Jumping: 5/40, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  114. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  115. QA4 agility: Diskvalifikován

  116. QA5 agility: Diskvalifikován

  117. QA6 agility: Diskvalifikován

  118. QJ4 jumping: 27/98, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  119. QJ5 jumping: 19/91, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  120. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  121. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  122. 2Q Agility: Diskvalifikován

  123. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 31/108, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  124. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 20/117, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  125. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  126. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: 18/135, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  129. QA2 agility: 42/127, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  130. QA3 agility: 56/130, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  131. QJ1 jumping: 28/135, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  132. QJ2 jumping: 12/135, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  133. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  134. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  135. Zkouška LA3: 2/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  136. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  137. 1.vítězná: Diskvalifikován

  138. 2.vítězná: 2/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  139. Jumping: 2/35, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  140. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  141. III. zkouška LA3: 6/12, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  142. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. IV. zkouška LA3: 3/12, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  144. I. zkouška LA3: 6/12, 44.59 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  145. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  146. Jumping_1: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  147. Jumping_2: 7/39, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  148. Jumping_3: 12/39, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  149. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  150. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  152. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 1/24, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  153. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  154. A2+A3 Jump II. L: 8/28, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  155. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  156. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  157. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  158. Agility 1: Diskvalifikován

  159. Agility 2: Diskvalifikován

  160. Jumping 1: Diskvalifikován

  161. Jumping 2: 3/128, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  162. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  163. Agility Trial I: Diskvalifikován

  164. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  165. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  166. Agility open L: Diskvalifikován

  167. Jumping open L: 1/40, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  168. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  169. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  170. II.zkouška LA3: 4/11, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  171. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  172. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  173. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška LA3: 3/14, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  175. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  176. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. I. zkouška LA3: 3/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  178. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  179. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  180. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  181. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  182. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  185. 15.prorubská: 6/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  186. 16.prorubská: Diskvalifikován

  187. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  188. Druhá zkouška LA3: 10/15, 40.04 s, 10.04 tr. b., 3.85 m/s

  189. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  191. 13.prorubská: Diskvalifikován

  192. 14.prorubská: Diskvalifikován

  193. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  194. 11.prorubská: Diskvalifikován

  195. 12.prorubská: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  196. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  197. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. 3. zkouška LA2: 2/23, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  200. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  201. AGILITY: Diskvalifikován

  202. JUMPING: 18/42, 45.39 s, 12.39 tr. b., 3.77 m/s

  203. LA2: Diskvalifikován

  204. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  205. Zkoušky A2-1 LA2: Diskvalifikován

  206. Zkoušky A2-2 LA2: Diskvalifikován

  207. Zkoušky A2-3 LA2: 4/9, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  208. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  209. Finále: 1/20, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  210. Jumping (1): 8/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  211. Jumping (2): Diskvalifikován

  212. Zkouška: 5/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  213. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  214. Agility 1 L: 2/36, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  215. Finálový běh L: 3/17, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  216. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  217. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  218. Zkouška 1 LA2: 1/9, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  219. Zkouška 2 LA2: 1/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  220. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  221. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  223. Agility L: Diskvalifikován

  224. Jumping L: 3/44, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  225. Zkouška LA2: 7/15, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  226. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  227. Agility L: Diskvalifikován

  228. Jumping L: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  230. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  231. Zk A II. LA2: Diskvalifikován

  232. Zk.A I. LA2: 4/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  233. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  234. 1.zkouška: 1/13, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  235. 2.zkouška: 5/13, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  236. Jumping Open: Diskvalifikován

  237. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  238. 1.zkouška: 3/22, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  239. 2.zkouška: 1/22, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  240. Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  242. QA5 Agility: Diskvalifikován

  243. QA6 Agility: Diskvalifikován

  244. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  245. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  246. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  247. Ne-: Diskvalifikován

  248. Ne-Agility: 26/48, 36.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  249. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  250. So-: Diskvalifikován

  251. So-Agility: 25/48, 37.92 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  252. So-Jumping: Diskvalifikován

  253. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  254. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  255. 2Q Agility: 35/139, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  256. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  257. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  258. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  259. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/102, 39.3 s, 5.3 tr. b., 3.99 m/s

  260. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  261. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  262. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  263. QA3 Agility: 75/176, 47.25 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  264. QA4 Agility: Diskvalifikován

  265. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  266. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  267. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  268. Jarní závody agility 2016: 25/48, 37.46 s, 5.46 tr. b., 3.87 m/s

  269. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  270. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  271. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  272. 10.prorubská: Diskvalifikován

  273. 9.prorubská: 6/15, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  274. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  275. ZkA II. LA2: 7/26, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  276. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  277. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  278. 7.prorubská: Diskvalifikován

  279. 8.prorubská: Diskvalifikován

  280. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  281. 5.prorubská: 6/15, 29.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  282. 6.prorubská: 8/15, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  283. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  284. 3.prorubská: 7/25, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  285. 4.prorubská: Diskvalifikován

  286. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  287. Jumping III. L: Diskvalifikován

  288. Jumping II. L: Diskvalifikován

  289. Jumping I. L: Diskvalifikován

  290. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  291. 1.prorubská: 3/18, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  292. 2.prorubská: 3/18, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  293. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  294. ZkA 1: 1/21, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  295. ZkA 2: 2/21, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s