Pavel Košek

  1. Číslo: 000800
  2. OSA: Agility Sultánci
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 07. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 000505 (L), A3Ch Day Dream Krásná louka

    Arrow_down
  2. 000909 (L), A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny

    Arrow_down
  3. 000512 (I), A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny

    Arrow_down
  4. 081115 (L), A3Ch Born To Run Czech Fan

    Arrow_down
  5. 003220 (L), Ametrine Dream Freaysway

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  2. Agility Open L, Ametrine Dream Freaysway: 9/18, 36.04 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  3. Jumping Light L, Ametrine Dream Freaysway: 8/26, 25.65 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  4. Jumping Open L, Ametrine Dream Freaysway: 10/18, 31.56 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  6. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  7. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  9. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/5, 40.19 s, 20.0 tr. b., 5.3 m/s

  11. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  13. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/9, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  15. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  17. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  19. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  21. II.zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: 3/9, 33.25 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  22. II. zkouška A2 (SO) L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  23. I. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  24. I. zkoušku A2 (SO) L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  26. 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  27. 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  31. 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  33. 3. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  34. 4. zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  36. III. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 8/10, 29.38 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  37. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  38. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  40. III. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  41. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/6, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  42. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/6, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  44. Agility Open, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  45. Jumping Light, Ametrine Dream Freaysway: 9/11, 35.72 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. Jumping Open, Ametrine Dream Freaysway: 7/11, 41.21 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  48. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  49. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 4/7, 36.41 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  50. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  51. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/5, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  52. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  53. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  54. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 4/7, 36.24 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  55. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 3/7, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  56. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  57. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  58. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  59. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  60. Agility, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  61. Jumping, Ametrine Dream Freaysway: 6/16, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  62. Zkouška neděle 1 , Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  63. Zkouška neděle 2, Ametrine Dream Freaysway: 3/4, 30.66 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  64. Zkouška sobota, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  65. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  66. 1. Zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 4/6, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  68. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  69. 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  72. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/10, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  73. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  74. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 3/10, 38.54 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  75. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  76. 1.zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: 3/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  78. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  79. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  80. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  82. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/4, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  83. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/4, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  84. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  85. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  86. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/7, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  88. 3.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  89. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  90. ČT - 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  91. ČT - 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  92. PÁ - 1. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  93. PÁ - 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  94. SO - 1. zkoušku A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  95. SO - 2. zkouška A2 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  97. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  98. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  99. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  100. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  101. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/4, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  102. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  103. 1. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 3/7, 49.37 s, 15.37 tr. b., 3.91 m/s

  105. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  106. Zkouška 1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  107. Zkouška 2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  108. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  109. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  110. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 4/10, 40.77 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  111. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  112. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 5/7, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  113. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  115. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 2/4, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  116. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  117. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  118. 1. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 5/7, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  120. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  121. Agility 1 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  122. Jumping 1 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  123. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  124. 1. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  127. 1. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: 8/16, 34.01 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  129. 3. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  130. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  131. 1. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  133. 3. Zkouška LA2, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  134. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  135. Jumping I, Ametrine Dream Freaysway: 8/21, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  136. Jumping II, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  137. Jumping light, Ametrine Dream Freaysway: 7/21, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  138. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  139. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  140. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/11, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  142. Finále, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  143. 1.kvalifikace, Ametrine Dream Freaysway: 4/38, 31.72 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  144. 2.kvalifikace, Ametrine Dream Freaysway: 7/38, 29.06 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  145. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  146. Agility Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/34, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. Agility Squads as Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/34, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  148. Agility Squads as Individual, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  149. Jumping Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  150. Jumping Squads as Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 14/34, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. Jumping Squads as Individual, Ametrine Dream Freaysway: 76/108, 42.11 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  152. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  153. Agility 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/11, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  154. Agility 1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  155. Finále, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/8, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  156. Finále, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  157. Jumping 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/11, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  158. Jumping 1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  159. Jumping 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/10, 27.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  160. Jumping 2, Ametrine Dream Freaysway: 7/15, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. Zkouška 1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  162. Zkouška 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  163. Zkouška 2, Ametrine Dream Freaysway: 2/8, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  164. Zkouška 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/4, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  165. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  166. Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/12, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  167. Agility, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  168. Jumping , Ametrine Dream Freaysway: 5/18, 28.64 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  169. Jumping , A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/12, 30.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  170. Zkoušky, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/6, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  171. Zkoušky, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  172. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  173. Agility L, Ametrine Dream Freaysway: 6/14, 40.9 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  174. Agility ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/6, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  175. Jumping L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  176. Jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/6, 29.68 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  177. Zkouška LA1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  178. Zkouška MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/4, 41.45 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  179. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  180. 1. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 4/18, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  181. 2. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  182. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  183. II. zkouška A1 L, Ametrine Dream Freaysway: 1/9, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  184. I. zkouška A1 L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  185. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  186. Agility LVT L, Ametrine Dream Freaysway: 10/22, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  187. Agility LVT ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  188. Jumping L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  189. JUMPING ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/6, 47.97 s, 6.97 tr. b., 4.19 m/s

  190. ZKOUŠKA LA1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  191. ZKOUŠKA MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  192. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  193. 1.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: 1/9, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  194. 2.zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  195. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  196. I. agility L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  197. I. agility ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  198. II. agility L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  199. II. agility ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  200. II. jumping L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  201. II. jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  202. I. jumping L, Ametrine Dream Freaysway: 31/97, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  203. I. jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/37, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  204. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  205. Agility Trial I, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  206. Agility Trial II, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  207. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  208. III. jumping L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  209. III. jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  210. II. jumping L, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  211. II. jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/13, 47.42 s, 11.42 tr. b., 4.22 m/s

  212. II. zkouška LA1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  213. II. zkouška MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  214. I. jumping L, Ametrine Dream Freaysway: 13/30, 41.34 s, 15.34 tr. b., 4.14 m/s

  215. I. jumping ML, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  216. I. zkouška LA1, Ametrine Dream Freaysway: 2/8, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  217. I. zkouška MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/8, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  218. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  219. II. zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/5, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  220. II. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  221. I. zkouška, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  222. I. zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  223. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  224. 1. zkouška A1, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  225. 1. zkouška A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška A1, Ametrine Dream Freaysway: 2/6, 38.5 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  227. 2. zkouška A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  228. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  229. 7.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: 7/11, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  230. 8.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: 7/11, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  231. 9.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: 7/11, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  232. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  233. 4.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: 1/16, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  234. 5.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: 3/17, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  235. 6.studenecká, Ametrine Dream Freaysway: Diskvalifikován

  236. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  237. ZkA. MLA3 I., A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  238. ZkA. MLA3 II., A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/6, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  239. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  240. ZkA. MLA3 I., A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/7, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  241. ZkA. MLA3 II., A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/7, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  242. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  243. Jumping I, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  244. Jumping II, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/21, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  245. Jumping III, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/21, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  246. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  247. 1.studenecká, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  248. 2.studenecká, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/6, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  249. 3.studenecká, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/6, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  250. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  251. ZkA. MLA3 I., A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/8, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  252. ZkA. MLA3 II., A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/8, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  253. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  254. Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/15, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  255. Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/15, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  256. Jumping light, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/15, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  257. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  258. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/4, 43.1 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  259. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/4, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  260. 3. Jumping MLA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/4, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  261. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  262. ZkA. MLA3 I., A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/7, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  263. ZkA. MLA3 II., A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  264. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  265. II. zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  266. I. zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  267. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  268. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/24, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  269. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 9/24, 32.86 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  270. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/10, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  271. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  272. Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/14, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  273. Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/14, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  274. Zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/7, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  275. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  276. Agility Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: 42/125, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  277. Agility Squads as Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 21/137, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  278. Jumping Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: 61/136, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  279. Jumping Squads as Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 52/138, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  280. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  281. Jumping Standard, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/15, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  282. 1.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  283. 2.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/9, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  284. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  285. Ne. - Agility II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 26/105, 41.31 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  286. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 24/96, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  287. So. - Agility I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/105, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  288. So. - Jumping I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 34/107, 35.27 s, 20.0 tr. b., 5.76 m/s

  289. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  290. Ne-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/13, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  291. Ne-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 16/34, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  292. Ne-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 10/34, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  293. So-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/16, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  294. So-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/33, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  295. So-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/35, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  296. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  297. QA1 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  298. QA2 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 38/120, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  299. QA3 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 47/120, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  300. QJ1 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 61/123, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  301. QJ2 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  302. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  303. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Born To Run Czech Fan: 12/63, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  304. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Born To Run Czech Fan: 14/109, 15.28 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  305. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  306. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Born To Run Czech Fan: 9/110, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  307. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Born To Run Czech Fan: 16/175, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  308. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  309. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  310. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  311. AGILITY L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/41, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  312. JUMPING L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  313. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/13, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  314. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  315. Hra - tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/21, 22.78 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  316. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/12, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  317. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  318. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  319. Agility I, A3Ch Born To Run Czech Fan: 30/167, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  320. Agility II, A3Ch Born To Run Czech Fan: 22/165, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  321. Jumping I, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  322. Jumping II, A3Ch Born To Run Czech Fan: 32/161, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  323. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  324. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/17, 43.19 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  325. 2. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 9/17, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  326. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  327. Agility open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/36, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  328. Jumping open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/36, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  329. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  330. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  331. ZkA. II. LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  332. ZkA. I. LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/13, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  333. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  334. 1. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  335. 2. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/13, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  336. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  337. 1. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/12, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  338. 2. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/12, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  339. 3. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  340. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  341. Jumping III L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  342. Jumping II L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/27, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  343. Jumping I L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  344. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  345. 1. Zka - LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  346. 2. Zka - LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  347. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  348. Czech Imp Jump, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/39, 20.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  349. Jumping 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/39, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  350. Jumping 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/39, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  351. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  352. Jumping L 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/41, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  353. Jumping L 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  354. Jumping L 3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/41, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  355. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  356. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  357. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  358. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/7, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  359. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  360. Východočeské finále, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/18, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  361. 1.kvalifikace, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/45, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  362. 2.kvalifikace, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/45, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  363. 3.kvalifikace, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  364. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  365. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  366. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 13/37, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  367. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/15, 33.67 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  368. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  369. Agility 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  370. Finále L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/13, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  371. Jumping 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  372. Jumping 2 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/26, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  373. Zkouška 1 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/12, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  374. Zkouška 2 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  375. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  376. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/30, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  377. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 11/30, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  378. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  379. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  380. JUMPING 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/24, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  381. JUMPING 2 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/24, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  382. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/10, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  383. Zkouška 2 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/10, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  384. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  385. Jumping Standard, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  386. 1.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/20, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  387. 2.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  388. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  389. Agility II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 32/92, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  390. Agility I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 37/94, 35.62 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  391. Jumping II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 15/92, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  392. Jumping I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  393. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  394. 1.zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  395. 2.zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/11, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  396. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  397. QA4 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 38/95, 45.6 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  398. QA5 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 37/93, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  399. QJ4 Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/95, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  400. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  401. Ne-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/18, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  402. Ne-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 19/44, 33.92 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  403. Ne-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 15/41, 29.69 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  404. So-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/18, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  405. So-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  406. So-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 13/41, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  407. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  408. QA1 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 26/127, 39.97 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  409. QA2 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 11/125, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  410. QA3 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  411. QJ1 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  412. QJ2 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  413. QJ3 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 24/122, 39.78 s, 1.78 tr. b., 4.68 m/s

  414. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  415. Agility A2A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 27/95, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  416. Agility A2A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 38/95, 45.73 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  417. Agility Squads as individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 39/157, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  418. Agility Squads as individual, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 51/157, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  419. Jumping A2A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/113, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  420. Jumping A2A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 15/113, 42.11 s, 2.11 tr. b., 4.32 m/s

  421. Jumping Squads as Individual, A3Ch Born To Run Czech Fan: 36/162, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  422. Jumping Squads as Individual, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 45/162, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  423. Power & Speed A2A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  424. Power & Speed A2A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  425. Special Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 65/159, 42.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  426. Special Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  427. Special Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 60/153, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  428. Special Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 79/153, 31.83 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  429. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 17/106, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  430. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 33/106, 43.16 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  431. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  432. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/51, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  433. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  434. JUMPING L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 14/51, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  435. JUMPING L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 20/51, 38.19 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  436. Zkouška agility LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/16, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  437. Zkouška agility LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/16, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  438. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  439. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/19, 24.73 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  440. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/11, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  441. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  442. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  443. Jumpy I.běh L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/21, 31.5 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  444. Jumpy I.běh L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 10/21, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  445. Jumpy II.běh L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/21, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  446. Jumpy II.běh L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/21, 30.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  447. Zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/5, 30.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  448. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  449. I Agility Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 48/139, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  450. I Agility Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  451. II Agility Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 63/137, 51.26 s, 17.26 tr. b., 3.86 m/s

  452. II Agility Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  453. II Jumping Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: 19/135, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  454. II Jumping Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 33/135, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  455. I Jumping Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  456. I Jumping Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  457. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  458. Agility Open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/34, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  459. Jumping Open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  460. Zkoušky LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  461. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  462. 1. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  463. 2. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  464. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  465. III. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  466. II. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  467. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  468. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  469. ZkA II. LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  470. ZkA I. LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/21, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  471. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  472. II. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/15, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  473. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/15, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  474. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  475. Východočeské finále, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/19, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  476. 1. jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  477. 2.jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 13/39, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  478. 3.jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/40, 19.25 s, 0.0 tr. b., 7.06 m/s

  479. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  480. ACANA Finále L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/19, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  481. Agility 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/34, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  482. Agility 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  483. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/44, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  484. Jumping 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  485. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  486. Jumping 2 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  487. Zkouška 1 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  488. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/12, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  489. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/13, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  490. Zkouška 2 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  491. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  492. Agility družstev, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 32/88, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  493. Agility družstev, A3Ch Born To Run Czech Fan: 40/88, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  494. Agility jednotlivců, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 41/87, 42.19 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  495. Agility jednotlivců, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  496. Jumping družstev, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/88, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  497. Jumping družstev, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/88, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  498. Jumping jednotlivců, A3Ch Born To Run Czech Fan: 34/87, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  499. Jumping jednotlivců, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  500. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  501. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/34, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  502. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  503. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 9/34, 30.0 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  504. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  505. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/12, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  506. Zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/12, 39.4 s, 5.4 tr. b., 4.37 m/s

  507. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  508. 1. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/12, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  509. 1. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  510. 2. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/12, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  511. 2. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  512. 3. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/12, 41.88 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  513. 3. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/12, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  514. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  515. AGILITY, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/40, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  516. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/40, 39.03 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  517. JUMPING LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  518. JUMPING LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  519. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/6, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  520. LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  521. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  522. Agility NE L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 9/39, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  523. Agility NE L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  524. Agility So L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/43, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  525. Agility So L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/43, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  526. Finále L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/21, 32.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  527. Finále L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/21, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  528. Jumping NE L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/37, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  529. Jumping NE L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 18/37, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  530. Jumping So L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/37, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  531. Jumping So L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/37, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  532. Zkouška So LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/14, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  533. Zkouška So LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 9/14, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  534. Zkoušky NE LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/12, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  535. Zkoušky NE LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  536. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  537. Agility - Ne, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  538. Agility - Ne, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  539. Agility - So, A3Ch Born To Run Czech Fan: 12/97, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  540. Agility - So, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  541. Jumping - Ne, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/89, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  542. Jumping - So, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  543. Jumping - So, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  544. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  545. Ne-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/10, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  546. Ne-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/36, 35.34 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  547. Ne-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/34, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  548. So-, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/12, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  549. So-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 10/40, 45.26 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  550. So-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/40, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  551. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  552. QA4 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  553. QA4 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  554. QA5 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 46/97, 38.5 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  555. QA5 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  556. QA6 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  557. QA6 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  558. QJ4 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 27/98, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  559. QJ4 jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  560. QJ5 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 19/91, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  561. QJ5 jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  562. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  563. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 31/108, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  564. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 33/108, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  565. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 17/117, 31.05 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  566. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 20/117, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  567. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 41/117, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  568. Power & speed A2/A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  569. Power & speed A2/A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  570. Power & speed A2/A3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  571. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  572. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  573. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  574. 1Q Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 22/157, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  575. 1Q Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 32/157, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  576. 1Q Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  577. 2Q Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 54/157, 39.3 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  578. 2Q Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  579. 2Q Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  580. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  581. QA1 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 18/135, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  582. QA1 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 40/135, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  583. QA2 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 42/127, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  584. QA2 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  585. QA3 agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 56/130, 39.99 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  586. QA3 agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  587. QJ1 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 28/135, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  588. QJ1 jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 66/135, 31.64 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  589. QJ2 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 12/135, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  590. QJ2 jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 35/135, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  591. QJ3 jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 64/118, 34.37 s, 20.0 tr. b., 5.09 m/s

  592. QJ3 jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  593. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  594. Zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  595. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  596. Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/35, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  597. 1.vítězná, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  598. 2.vítězná, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/14, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  599. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  600. III. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/12, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  601. II. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  602. IV. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/12, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  603. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/12, 44.59 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  604. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  605. Jumping_1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/39, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  606. Jumping_1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/39, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  607. Jumping_1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  608. Jumping_2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/39, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  609. Jumping_2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/39, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  610. Jumping_2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/39, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  611. Jumping_3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 12/39, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  612. Jumping_3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 15/39, 30.32 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  613. Jumping_3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  614. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  615. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/24, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  616. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/24, 30.82 s, 5.0 tr. b., 6.49 m/s

  617. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/15, 37.89 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  618. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  619. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  620. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/15, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  621. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/15, 40.6 s, 10.6 tr. b., 4.14 m/s

  622. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  623. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  624. A2+A3 Jump II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/28, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  625. A2+A3 Jump I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  626. Zkouška A3 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  627. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  628. Agility 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 13/128, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  629. Agility 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  630. Agility 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  631. Agility 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 43/128, 35.79 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  632. Agility 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  633. Agility 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  634. Jumping 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 41/128, 30.21 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  635. Jumping 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 52/128, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  636. Jumping 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  637. Jumping 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/128, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  638. Jumping 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/128, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  639. Jumping 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  640. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  641. Agility Trial I, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  642. Agility Trial I, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  643. Jumping Trial I, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 15/24, 31.82 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  644. Jumping Trial I, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  645. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  646. Agility open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  647. Jumping open L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/40, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  648. Zkoušky LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  649. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  650. II.zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/11, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  651. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  652. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  653. 1. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  654. 2. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/14, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  655. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  656. II.zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  657. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/10, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  658. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  659. zkouška 1 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  660. zkouška 2 LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  661. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  662. II. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  663. I. zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  664. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  665. 15.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  666. 16.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  667. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  668. Druhá zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: 10/15, 40.04 s, 10.04 tr. b., 3.85 m/s

  669. První zkouška LA3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  670. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  671. 13.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  672. 14.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  673. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  674. 11.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  675. 12.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  676. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  677. 1. zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  678. 2. zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  679. 3. zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/23, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  680. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  681. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 17/42, 32.55 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  682. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  683. AGILITY, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  684. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 12/42, 32.23 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  685. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/42, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  686. JUMPING, A3Ch Born To Run Czech Fan: 18/42, 45.39 s, 12.39 tr. b., 3.77 m/s

  687. LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  688. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/16, 38.5 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  689. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  690. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  691. Zkoušky A2-1 LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  692. Zkoušky A2-2 LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  693. Zkoušky A2-3 LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/9, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  694. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  695. Finále, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/20, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  696. Jumping (1), A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/55, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  697. Jumping (2), A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  698. Zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  699. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  700. Agility 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/36, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  701. Agility 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/36, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  702. Agility 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 12/36, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  703. Finálový běh L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/17, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  704. Finálový běh L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/17, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  705. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/36, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  706. Jumping 1 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  707. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  708. Jumping 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/26, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  709. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/26, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  710. Jumping 2 L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  711. Zkouška 1 LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/9, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  712. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/16, 41.25 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  713. Zkouška 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  714. Zkouška 2 LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/7, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  715. Zkouška 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/13, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  716. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/13, 55.75 s, 15.75 tr. b., 3.55 m/s

  717. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  718. Agility družstva, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 36/66, 40.98 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  719. Agility družstva, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  720. Agility jednotlivci, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 30/61, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  721. Agility jednotlivci, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  722. Jumping družstva, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 43/66, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  723. Jumping družstva, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  724. Jumping jednotlivci, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 40/65, 36.54 s, 10.54 tr. b., 4.41 m/s

  725. Jumping jednotlivci, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  726. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  727. Zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  728. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  729. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/43, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  730. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/43, 35.03 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  731. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  732. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/44, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  733. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/44, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  734. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/44, 29.0 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  735. Zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/15, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  736. Zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/13, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  737. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  738. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  739. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/37, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  740. Agility L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  741. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  742. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/39, 30.12 s, 10.12 tr. b., 4.02 m/s

  743. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  744. Jumping L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  745. Zkouška LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  746. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/14, 30.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  747. Zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/14, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  748. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  749. Zk A II. LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  750. Zk A II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/15, 44.26 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  751. Zk A II. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  752. Zk.A I. LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 4/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  753. Zk.A I. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/15, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  754. Zk.A I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  755. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  756. Jumping Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  757. 1.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/13, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  758. 2.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 5/13, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  759. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  760. Jumping Open, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  761. 1.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/22, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  762. 2.zkouška, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/22, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  763. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  764. QA5 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 57/182, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  765. QA5 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  766. QA5 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  767. QA6 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 36/186, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  768. QA6 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  769. QA6 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  770. QJ5 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 26/187, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  771. QJ5 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 41/187, 34.04 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  772. QJ5 Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  773. QJ6 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/182, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  774. QJ6 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 60/182, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  775. QJ6 Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  776. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  777. Ne-, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  778. Ne-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 26/48, 36.08 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  779. Ne-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  780. So-, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/17, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  781. So-, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  782. So-Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 25/48, 37.92 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  783. So-Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  784. So-Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  785. So-Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  786. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  787. Družstva - Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  788. Družstva - Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  789. Družstva - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  790. Družstva - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 32/139, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  791. Družstva - Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  792. Družstva - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  793. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/100, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  794. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/100, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  795. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  796. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 17/102, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  797. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: 29/102, 39.3 s, 5.3 tr. b., 3.99 m/s

  798. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  799. Power & speed A2/A3, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  800. Power & speed A2/A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  801. Power & speed A2/A3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  802. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/103, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  803. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  804. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  805. 1Q Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/131, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  806. 1Q Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 22/131, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  807. 1Q Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  808. 2Q Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 35/139, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  809. 2Q Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 63/139, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  810. 2Q Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  811. 3Q Finále, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  812. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  813. QA3 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: 75/176, 47.25 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  814. QA3 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  815. QA3 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  816. QA4 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 48/174, 37.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  817. QA4 Agility, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  818. QA4 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  819. QJ3 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 24/176, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  820. QJ3 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 79/176, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  821. QJ3 Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  822. QJ4 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 20/174, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  823. QJ4 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 32/174, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  824. QJ4 Jumping, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  825. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  826. Jarní závody agility 2016, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/48, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  827. Jarní závody agility 2016, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/27, 33.45 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  828. Jarní závody agility 2016, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/48, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  829. Jarní závody agility 2016, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 15/48, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  830. Jarní závody agility 2016, A3Ch Born To Run Czech Fan: 25/48, 37.46 s, 5.46 tr. b., 3.87 m/s

  831. Jarní závody agility 2016, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  832. Jarní závody agility 2016, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  833. Jarní závody agility 2016, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  834. Jarní závody agility 2016, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  835. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  836. QA1 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  837. QA1 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  838. QA2 Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 38/204, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  839. QA2 Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  840. QJ1 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  841. QJ1 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  842. QJ2 Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 30/197, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  843. QJ2 Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  844. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  845. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/20, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  846. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/20, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  847. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  848. Jumping 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  849. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  850. 10.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  851. 10.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  852. 9.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/10, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  853. 9.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/15, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  854. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  855. ZkA II. LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/26, 43.83 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  856. ZkA II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/18, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  857. ZkA I. LA2, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  858. ZkA I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/18, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  859. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  860. 7.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/9, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  861. 7.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  862. 8.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  863. 8.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  864. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  865. 5.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/8, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  866. 5.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 6/15, 29.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  867. 6.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/8, 35.5 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  868. 6.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 8/15, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  869. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  870. 3.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  871. 3.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 7/25, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  872. 4.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/14, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  873. 4.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  874. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  875. Jumping III. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  876. Jumping II. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  877. Jumping I. L, A3Ch Born To Run Czech Fan: Diskvalifikován

  878. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  879. 1.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/18, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  880. 1.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  881. 2.prorubská, A3Ch Born To Run Czech Fan: 3/18, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  882. 2.prorubská, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  883. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  884. ZkA 1, A3Ch Born To Run Czech Fan: 1/21, 24.95 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  885. ZkA 2, A3Ch Born To Run Czech Fan: 2/21, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  886. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  887. Agility sobota L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/30, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  888. Agility sobota L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/30, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  889. Jumping sobota L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/30, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  890. Jumping sobota L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/30, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  891. zkouška sobota LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/13, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  892. zkouška sobota LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/13, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  893. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  894. ZkA II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  895. ZkA I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/18, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  896. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  897. Agility I, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  898. Agility III, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  899. Aglility II, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/8, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  900. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  901. Agility 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/30, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  902. Agility 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/30, 29.06 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  903. Finálový běh L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/15, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  904. Finálový běh L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  905. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/30, 24.94 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  906. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  907. Jumping 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/24, 24.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  908. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/24, 27.84 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  909. Zkouška 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  910. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  911. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/6, 43.6 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  912. Zkouška 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  913. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  914. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/43, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  915. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  916. Agility squads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 12/48, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  917. Agility squads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  918. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/50, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  919. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 22/50, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  920. Jumping Squads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 28/47, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  921. Jumping Squads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  922. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  923. NE - Holdye memorial L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  924. NE - Holdye memorial L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  925. NE - jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/37, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  926. NE - jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  927. NE - Zkouška agility LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/9, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  928. NE - Zkouška agility LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  929. SO - agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/36, 44.71 s, 12.71 tr. b., 3.6 m/s

  930. SO - agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  931. SO - jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/35, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  932. SO - jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  933. SO - Zkouška agility LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/9, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  934. SO - Zkouška agility LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/9, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  935. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  936. II. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/10, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  937. II. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  938. I. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/10, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  939. I. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  940. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  941. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 20/51, 30.85 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  942. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/49, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  943. Zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/11, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  944. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  945. (1) zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  946. (2) zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/11, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  947. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  948. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/41, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  949. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  950. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/40, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  951. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 17/40, 30.27 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  952. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  953. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  954. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  955. Ne-Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  956. Nedělní zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/16, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  957. Ne-Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/48, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  958. Sobotní zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  959. So-Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/53, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  960. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  961. Agility Ne, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/140, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  962. Agility Ne, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  963. Agility So, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 54/151, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  964. Agility So, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  965. Jumping Ne, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/133, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  966. Jumping Ne, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  967. Jumping So, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  968. Jumping So, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  969. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  970. Agility družstva, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/133, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  971. Agility družstva, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 61/133, 35.43 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  972. Jumping družstva, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/133, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  973. Jumping družstva, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 34/133, 28.11 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  974. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 36/94, 42.81 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  975. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  976. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/100, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  977. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 17/100, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  978. Power & Speed A2/A3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  979. Power & Speed A2/A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  980. Speciální závod - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 51/140, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  981. Speciální závod - Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 52/140, 32.91 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  982. Speciální závod - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  983. Speciální závod - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  984. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 38/99, 34.36 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  985. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  986. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  987. Agility II Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/162, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  988. Agility II Open, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  989. Agility I Open, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 28/165, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  990. Agility I Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 37/165, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  991. FINAL, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  992. Jumping II Open, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/162, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  993. Jumping II Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 46/162, 35.91 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  994. Jumping I Open, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 23/165, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  995. Jumping I Open, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 65/165, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  996. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  997. Agility 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 45/183, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  998. Agility 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  999. Agility 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 24/175, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1000. Agility 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 38/175, 45.39 s, 6.39 tr. b., 4.25 m/s

  1001. Jumping 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 65/184, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  1002. Jumping 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1003. Jumping 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 62/182, 33.1 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  1004. Jumping 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1005. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1006. Zkouška 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1007. Zkouška 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/43, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1008. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1009. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/33, 43.42 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1010. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/30, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1011. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1012. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1013. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/30, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1014. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/33, 28.51 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  1015. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1016. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1017. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/8, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1018. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/9, 39.76 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  1019. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/8, 42.01 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  1020. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1021. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1022. LA3 II LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1023. LA3 I LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/22, 36.59 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1024. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  1025. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1026. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/36, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  1027. Velikonoční, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1028. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  1029. Agility I, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/22, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1030. Agility I, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/22, 40.37 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1031. Agility II, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 9/22, 40.79 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  1032. Agility II, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1033. Agility III, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/22, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1034. Agility III, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1035. Agility IV, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/21, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  1036. Agility IV, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/21, 45.78 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  1037. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1038. ZkA III. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1039. ZkA III. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1040. ZkA II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/16, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1041. ZkA II. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1042. ZkA I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/16, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1043. ZkA I. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1044. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1045. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/49, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1046. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 15/49, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1047. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/49, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1048. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1049. Zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/17, 39.22 s, 12.22 tr. b., 4.03 m/s

  1050. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1051. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1052. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1053. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1054. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/47, 24.87 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  1055. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/47, 28.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1056. Zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/21, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1057. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1058. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1059. ZkA II LA3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/11, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1060. ZkA II LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/11, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1061. ZkA I LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/11, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1062. ZkA I LA3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1063. ZkA NE II LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1064. ZkA NE I LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1065. ZkJ LA3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/11, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1066. ZkJ LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1067. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  1068. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/48, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1069. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1070. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 12/47, 28.54 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1071. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/47, 29.04 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1072. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/16, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1073. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/16, 38.28 s, 25.0 tr. b., 4.57 m/s

  1074. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  1075. (1) Bannyho zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/10, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1076. (1) Bannyho zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1077. (2) Cargova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/10, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  1078. (2) Cargova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1079. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1080. Agility Individual, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/55, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1081. Agility Individual, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 22/55, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1082. Agility Squads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 13/55, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1083. Agility Squads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 45/55, 33.16 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  1084. Jumping Individual, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/56, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1085. Jumping Individual, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 12/56, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1086. Jumping Squads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 27/55, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1087. Jumping Squads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1088. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  1089. Agility 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/35, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1090. Agility 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/35, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1091. Finálový běh L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/18, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1092. Finálový běh L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1093. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/37, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1094. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1095. Jumping 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/34, 29.36 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  1096. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1097. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1098. Zkouška 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1099. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/9, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1100. Zkouška 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1101. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  1102. AGILITY L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/39, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1103. AGILITY L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/39, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  1104. JUMPING L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/39, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1105. JUMPING L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1106. ZKOUŠKA LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1107. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1108. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1109. (1) Bertíkova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/10, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1110. (2) Noisy zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/10, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1111. (3) Audiho zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1113. (1) Kubíkův běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/19, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1114. (2) Ferpíkův běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/19, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1115. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1116. I. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1117. II. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/90, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1118. III. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/94, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1119. II. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1120. I. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1121. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  1122. I Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/10, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1123. I Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1124. II Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/9, 47.53 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1125. II Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1126. III Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/9, 36.57 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  1127. III Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/9, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1128. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1129. Agility - Malé finále , A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1130. Agility Open I., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/91, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  1131. Agility Open I., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1132. Agility Open II., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/84, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1133. Agility Open II., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1134. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1135. Jumping Open I., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1136. Jumping Open I., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1137. Jumping Open III, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1138. Jumping Open III, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1139. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  1140. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/19, 33.12 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1141. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/28, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  1142. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/28, 38.79 s, 25.0 tr. b., 4.25 m/s

  1143. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1144. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1145. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/29, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1146. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/12, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1147. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/29, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  1148. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/7, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1149. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/7, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1150. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/7, 37.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1151. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1152. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1153. (Ne-1) Trixina zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/16, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  1154. (Ne-1) Trixina zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1155. (Ne-2) Belíškova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/16, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1156. (Ne-2) Belíškova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1157. (So-1) Apačova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1158. (So-1) Apačova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1159. (So-2) Cirdova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/14, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1160. (So-2) Cirdova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1161. (So-3) Ulinčina zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/13, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1162. (So-3) Ulinčina zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/13, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1163. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  1164. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/44, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1165. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/44, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1166. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/45, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1167. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1168. ZkA, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/11, 47.95 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1169. ZkA, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1170. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1171. Agility 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/122, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1172. Agility 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1173. Agility 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/118, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1174. Agility 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 18/118, 45.86 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1175. Finále, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1176. Jumping 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 29/122, 31.37 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1177. Jumping 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 30/122, 33.03 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1178. Jumping 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 42/117, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1179. Jumping 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1180. Zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1181. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  1182. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/42, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1183. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1184. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/38, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1185. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1186. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/9, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1187. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1188. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  1189. II. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/12, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1190. II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1191. I. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/12, 40.69 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  1192. I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1193. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  1194. II. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/12, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1195. II. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/12, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1196. I. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/12, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1197. I. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/12, 42.51 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  1198. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  1199. Zkouška A3 II LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/15, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1200. Zkouška A3 II LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 9/15, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1201. Zkouška A3 - II LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/19, 42.55 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  1202. Zkouška A3 - II LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1203. Zkouška A3 I LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/15, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1204. Zkouška A3 I LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/15, 41.09 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  1205. Zkouška A3 - I LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1206. Zkouška A3 - I LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1207. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  1208. Heroutice, 1. běh, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/21, 40.53 s, 5.53 tr. b., 3.9 m/s

  1209. Heroutice, 1. běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1210. Heroutice, 2. běh, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1211. Heroutice, 2. běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1212. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  1213. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/9, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1214. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/9, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1215. LA3 I., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/9, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1216. LA3 I., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/9, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1217. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  1218. I. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1219. I. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1220. II. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1221. II. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1222. III. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/17, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1223. III. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/17, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1224. IV. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/15, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1225. IV. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1226. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  1227. I. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/13, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1228. I. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/13, 37.83 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  1229. II. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/13, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1230. II. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1231. III. Agility - "Zkouška", A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/13, 43.27 s, 5.27 tr. b., 3.65 m/s

  1232. III. Agility - "Zkouška", A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/13, 36.8 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  1233. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1234. Zkouška 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1235. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1236. Zkouška 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/18, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1237. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1238. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  1239. Heroutice, 1. běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/16, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1240. Heroutice, 1. běh, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/16, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1241. Heroutice, 2. běh, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/16, 46.95 s, 10.95 tr. b., 3.54 m/s

  1242. Heroutice, 2. běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1243. Heroutice, 3. běh, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/13, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  1244. Heroutice, 3. běh, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1245. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1246. Zkouška 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1247. Zkouška 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1248. Zkouška 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1249. Zkouška 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1250. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  1251. 1. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/13, 30.82 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  1252. 1. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1253. 2. zkouška LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/12, 36.84 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  1254. 2. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1255. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  1256. 1. Zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/5, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1257. 1. Zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1258. 2. Zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/5, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1259. 2. Zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1260. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  1261. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/48, 33.93 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  1262. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/48, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1263. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1264. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1265. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1266. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1267. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1268. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1269. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1270. Agility družstev, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 20/105, 32.3 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1271. Agility družstev, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1272. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 37/102, 30.59 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  1273. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 46/102, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1274. Jumping družstev, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 57/104, 42.73 s, 17.73 tr. b., 3.98 m/s

  1275. Jumping družstev, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1276. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1277. Agility CACIAg, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/50, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1278. Agility CACIAg, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1279. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1280. (Ne-1) Faustova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/10, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1281. (Ne-1) Faustova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1282. (Ne-2) Harryho memoriál, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1283. (Ne-2) Harryho memoriál, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1284. (So-1) Alfova zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/10, 35.6 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1285. (So-1) Alfova zkouška, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/10, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1286. (So-2) Dejdyho memoriál, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/10, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1287. (So-2) Dejdyho memoriál, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/10, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1288. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1289. Agility - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/27, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1290. Agility - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1291. Finale Large, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1292. Finale Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1293. Jumping - neděle, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/24, 29.4 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1294. Jumping - neděle, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1295. Jumping - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1296. Jumping - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1297. Zkouška - neděle, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/8, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  1298. Zkouška - neděle, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/8, 32.05 s, 25.0 tr. b., 5.15 m/s

  1299. Zkouška - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/9, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1300. Zkouška - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1301. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1302. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/19, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1303. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1304. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1305. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1306. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/19, 26.94 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1307. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/19, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1308. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/19, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1309. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/19, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  1310. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/6, 35.95 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1311. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/6, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1312. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1313. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1314. 2. Memoriál Ivy Patákové, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/16, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1315. 2. Memoriál Ivy Patákové, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/16, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  1316. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1317. Ne-1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/10, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1318. Ne-1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1319. Ne-2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/9, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1320. Ne-2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1321. So-1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/9, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1322. So-1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/9, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1323. So-2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/9, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1324. So-2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/9, 40.53 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1325. So-3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1326. So-3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1327. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1328. 1., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1329. 2., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1330. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1331. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1332. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1333. Agility I BarkingHeads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 20/132, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1334. Agility I BarkingHeads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 32/132, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1335. Agility II BarkingHeads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 29/118, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1336. Agility II BarkingHeads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1337. Agility III ArdenGrange, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 35/123, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1338. Agility III ArdenGrange, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 54/123, 50.59 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  1339. Jumping I BarkingHeads, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 38/127, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1340. Jumping I BarkingHeads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 55/127, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  1341. Small final BarkingHeads, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1342. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1343. Agility I., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1344. Agility I., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1345. Agility II., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 26/62, 41.08 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  1346. Agility II., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1347. Jumping I., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 16/60, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1348. Jumping I., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 36/60, 50.87 s, 32.87 tr. b., 3.32 m/s

  1349. Jumping III., A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/62, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1350. Jumping III., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 23/62, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  1351. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1352. Ne-, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1353. Ne-Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1354. Ne-Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1355. So-, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/10, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1356. So-Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/44, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1357. So-Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/45, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1358. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1359. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 51/121, 33.49 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  1360. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1361. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/100, 20.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1362. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/100, 21.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1363. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1364. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1365. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1366. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/186, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  1367. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1368. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1369. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1370. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1371. LA3 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1372. LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1373. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1374. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/85, 32.84 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1375. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 25/82, 35.13 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  1376. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 27/82, 39.8 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1377. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 29/85, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  1378. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 28/84, 36.02 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  1379. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1380. Jumping , A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 23/86, 30.07 s, 20.0 tr. b., 5.65 m/s

  1381. Jumping , A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1382. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1383. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1384. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1385. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1386. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1387. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/21, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1388. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/21, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  1389. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1390. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1391. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1392. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1393. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1394. LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1395. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  1396. zkoušky 1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/7, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1397. zkoušky 1 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1398. zkoušky 2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/7, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1399. zkoušky 2 LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1400. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  1401. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/28, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1402. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1403. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1404. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1405. ZK LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/6, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1406. ZK LA3, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/6, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1407. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1408. Agility 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 21/90, 38.96 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1409. Agility 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1410. Agility 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/85, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1411. Agility 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 42/85, 35.26 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  1412. Finále, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1413. Jumping 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 25/90, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1414. Jumping 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 32/90, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1415. Jumping 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 38/85, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  1416. Jumping 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 46/85, 31.35 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  1417. Zkouška, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1418. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1419. Agility CACAg L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/45, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1420. Agility CACAg L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1421. Jumping CACAg L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1422. Jumping CACAg L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1423. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/34, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1424. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1425. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  1426. LA2 - II LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1427. LA2 - I LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1428. LA3 - II LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1429. LA3 - I LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1430. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  1431. LA2 - II LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/36, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1432. LA2 - I LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/36, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1433. LA3 - II LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1434. LA3 - I LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1435. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  1436. Agility open L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/28, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1437. Agility open L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1438. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/28, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1439. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/28, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1440. zkouška LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1441. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/7, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1442. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  1443. 1. zkouška LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1444. 1. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1445. 2. zkouška LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/18, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1446. 2. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/12, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  1447. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1448. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/14, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1449. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1450. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/14, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1451. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1452. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1453. LA2 A, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/19, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1454. LA2 B, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1455. LA3 A, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/8, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  1456. LA3 B, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/8, 38.45 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  1457. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  1458. agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/39, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1459. agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1460. jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 12/43, 30.11 s, 20.0 tr. b., 5.75 m/s

  1461. jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1462. zkouška LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/18, 38.92 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  1463. zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1464. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  1465. II. zkouška A2 LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/16, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1466. II. zkouška A3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/11, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1467. I.. zkouška A2 LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/16, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1468. I. zkouška A3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1469. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  1470. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/14, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1471. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1472. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/27, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1473. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1474. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1475. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/40, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1476. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 20/40, 40.13 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  1477. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/40, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  1478. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/40, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1479. Zkouška LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/13, 38.98 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1480. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/14, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1481. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  1482. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/41, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1483. Agility, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 20/41, 41.22 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  1484. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/45, 30.84 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  1485. Jumping, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1486. Zkoušky, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/8, 40.48 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  1487. Zkoušky, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1488. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1489. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1490. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/75, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1491. JUMPING-L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1492. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1493. JUMPING-L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1494. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/25, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1495. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 9/25, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1496. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1497. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1498. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  1499. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/34, 33.0 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1500. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1501. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/34, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1502. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1503. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1504. CACIAg , A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 25/60, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1505. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1506. Agility individuals, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/98, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1507. Jumping individuals, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 32/98, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1508. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1509. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 7/52, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1510. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/52, 28.04 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  1511. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/17, 38.57 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  1512. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/13, 44.05 s, 15.05 tr. b., 3.93 m/s

  1513. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1514. Ne-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 16/56, 31.06 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1515. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1516. Ne-1. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1517. Ne-1. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/17, 34.21 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  1518. Ne-2. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/20, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1519. Ne-2. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/17, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1520. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 18/57, 29.86 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  1521. So-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1522. So-1. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/24, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  1523. So-1. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/17, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1524. So-2. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/23, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1525. So-2. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/16, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1526. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1527. Agility - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/44, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1528. Agility - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1529. Finále Large, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/21, 44.2 s, 10.2 tr. b., 3.76 m/s

  1530. Finále Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1531. Jumping - neděle, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/46, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1532. Jumping - neděle, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/46, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1533. Jumping - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/45, 34.59 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1534. Jumping - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1535. Zkouška - neděle, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1536. Zkouška - neděle, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1537. Zkouška - sobota, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/11, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1538. Zkouška - sobota, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/16, 38.26 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  1539. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1540. 1. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/19, 36.19 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1541. 1. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1542. 2. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1543. 2. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1544. 3. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1545. 3. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1546. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1547. Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1548. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1549. Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1550. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1551. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/8, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1552. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  1553. Agility III / Parkur A L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/109, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1554. Agility III / Parkur A L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1555. Agility II / Parkur A L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 18/107, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1556. Agility I / Parkur B L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 13/121, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1557. Agility I / Parkur B L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 22/121, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1558. Jumping I / Parkur A L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 40/121, 27.37 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1559. Jumping I / Parkur A L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1560. Small final / Parkur B L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/28, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1561. Small final / Parkur B L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1562. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  1563. Test Agility / Parkur A LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1564. Test Agility / Parkur B LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 26/57, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1565. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1566. Agility Open - neděle L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 30/67, 34.74 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  1567. Agility Open - neděle L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1568. Agility Open - sobota L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 12/73, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1569. Agility Open - sobota L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1570. Jumping Open - neděle L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 24/69, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1571. Jumping Open - neděle L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1572. Jumping Open - sobota L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1573. Jumping Open - sobota L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1574. Zkoušky neděle LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/21, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  1575. Zkoušky sobota LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1576. Zkoušky sobota LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1577. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1578. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1579. Ne-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1580. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/39, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  1581. Ne-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 18/39, 29.83 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1582. Ne- LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/16, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1583. Ne- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/11, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1584. So-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/36, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1585. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1586. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/39, 27.74 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  1587. So-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1588. So- LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1589. So- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/10, 38.69 s, 25.0 tr. b., 5.07 m/s

  1590. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1591. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1592. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 12/45, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1593. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1594. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1595. Speciální závod Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/136, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  1596. Speciální závod Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1597. Speciální závod - Finále Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/24, 35.41 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  1598. Speciální závod - Finále Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1599. Speciální závod Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/137, 33.91 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  1600. Speciální závod Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 36/137, 38.3 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  1601. Tachyon Trophy A1 Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/50, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1602. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1603. Agility 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1604. Agility 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1605. Agility 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 27/80, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1606. Agility 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1607. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/70, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1608. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1609. Jumping 2 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/79, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  1610. Jumping 2 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1611. Jumping 3 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 35/80, 43.68 s, 22.68 tr. b., 4.03 m/s

  1612. Jumping 3 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1613. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  1614. 1.LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/24, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1615. 1.LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1616. 2.LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/24, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1617. 2.LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/12, 35.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1618. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  1619. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 10/35, 42.24 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1620. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1621. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1622. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1623. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1624. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1625. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  1626. Agility LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/11, 40.39 s, 5.39 tr. b., 4.09 m/s

  1627. Agility LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1628. Speciál agility A2 + A3 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/18, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1629. Speciál agility A2 + A3 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1630. Speciál Jumping A2 + A3 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 3/19, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1631. Speciál Jumping A2 + A3 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1632. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1633. AGILITY I, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/121, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1634. AGILITY I, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1635. AGILITY II, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1636. AGILITY II, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1637. JUMPING I, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1638. JUMPING II, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1639. JUMPING II, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1640. JUMPING III, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 21/119, 29.71 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1641. JUMPING III, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 43/119, 41.59 s, 13.59 tr. b., 3.58 m/s

  1642. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  1643. Agility CACAg L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/46, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  1644. Agility CACAg L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1645. Jumping 1 L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 15/46, 35.14 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  1646. Jumping 1 L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1647. Jumping 2 CACAg L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 16/37, 28.59 s, 15.0 tr. b., 6.89 m/s

  1648. Jumping 2 CACAg L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1649. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  1650. LA2-Ne LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1651. LA2-2-Ne LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1652. LA3-Ne LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1653. LA3-2-Ne LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/10, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1654. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  1655. LA2 LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1656. LA2-2 LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1657. LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1658. LA3-2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1659. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  1660. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/43, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1661. AGILITY, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1662. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/41, 25.85 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1663. JUMPING, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1664. LA2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/18, 44.0 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1665. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1666. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1667. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1668. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/42, 33.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1669. Ne- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1670. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/63, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1671. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 21/64, 32.34 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  1672. So- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1673. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1674. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/24, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1675. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1676. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 2/24, 27.85 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1677. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1678. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  1679. Dědovo agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/24, 35.84 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1680. Dědovo agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 11/24, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  1681. Dědův jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/24, 29.89 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  1682. Dědův jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1683. Postřižinské zkoušky LA1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/9, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1684. Postřižinské zkoušky LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1685. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1686. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/41, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  1687. Ne-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1688. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/41, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1689. Ne-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1690. Ne- LA1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 1/11, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1691. Ne- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/11, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  1692. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1693. So-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1694. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/54, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1695. So-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1696. So- LA1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 4/15, 34.62 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  1697. So- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/16, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1698. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1699. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 5/18, 34.65 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  1700. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1701. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 8/18, 32.97 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  1702. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1703. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1704. Ne-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1705. Ne-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1706. Ne- LA1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 9/15, 34.69 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  1707. So-Agility L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 14/34, 42.2 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  1708. So-Jumping L, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: Diskvalifikován

  1709. So- LA1, A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny: 6/14, 27.23 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1710. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  1711. Agility LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1712. Agility Open L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 12/38, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1713. Jumping Open L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1714. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  1715. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1716. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1717. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  1718. Agility LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1719. Agility Open L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1720. Jumping Open L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1721. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  1722. Zkouška A3 II LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1723. Zkouška A3 I LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/10, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  1724. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  1725. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/37, 29.01 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  1726. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/37, 28.22 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1727. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1728. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1729. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1730. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1731. Ne- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1732. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/26, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1733. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1734. So- LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1735. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  1736. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1737. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1738. Agility jednotlivci L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 27/56, 31.84 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  1739. Jumping jednotlivci L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/56, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  1740. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1741. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1742. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1743. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/10, 36.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  1744. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1745. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/30, 30.1 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  1746. So-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1747. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  1748. Open Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/37, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  1749. Open Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1750. Open Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 15/34, 28.28 s, 20.0 tr. b., 5.3 m/s

  1751. Open Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1752. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/12, 32.94 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  1753. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/12, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1754. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1755. Ne-Zkouška3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/5, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1756. Ne-Zkouška4 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/5, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1757. So-Zkouška1 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1758. So-Zkouška2 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1759. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1760. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1761. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 23/52, 32.79 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1762. Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/12, 39.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1763. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1764. Agility III L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1765. Agility II L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 42/119, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1766. Agility I L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1767. Jumping I L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 58/122, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1768. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1769. Trial LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1770. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1771. Agility 5 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1772. Agility 5 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1773. Agility 6 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1774. Agility 6 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1775. Agility 7 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1776. Agility 7 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1777. Agility 8 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1778. Agility 8 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1779. Jumping C (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1780. Jumping C (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1781. Jumping D (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1782. Jumping D (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1783. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  1784. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/33, 32.33 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  1785. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/33, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1786. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1787. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1788. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/32, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1789. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/28, 24.16 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  1790. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1791. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/35, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1792. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1793. So-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/12, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1794. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1795. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1796. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1797. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/45, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1798. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/45, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1799. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1800. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1801. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1802. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1803. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/45, 30.15 s, 25.0 tr. b., 5.31 m/s

  1804. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/45, 30.15 s, 25.0 tr. b., 5.31 m/s

  1805. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1806. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1807. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  1808. Agility Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1809. Agility Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1810. Agility 2 Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/23, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1811. Agility 2 Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1812. Jumping Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1813. Jumping Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1814. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  1815. Zkouška č.1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/25, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1816. Zkouška č.2 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/25, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1817. Prostějov - Dvojzkoušky, 30. 04. 2011

  1818. Zkouška č.1 SA1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/21, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1819. Zkouška č.2 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1820. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  1821. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/46, 32.1 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  1822. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/45, 27.82 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  1823. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/16, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  1824. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  1825. Agility LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/32, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  1826. Agility LA2 - 2., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/32, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1827. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  1828. Agility LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1829. Agility LA2 - 2., A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/34, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1830. Řitka - Zkoušky, 25. 03. 2011

  1831. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/10, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1832. LA3 II, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1833. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1834. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1835. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/51, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1836. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1837. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 16/56, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  1838. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1839. So-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1840. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1841. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 4/52, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1842. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/53, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1843. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1844. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 22/59, 38.35 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  1845. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 14/60, 32.32 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  1846. So-Zkouška LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1847. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  1848. Svojetice dvojzkoušky běh 1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1849. Svojetice dvojzkoušky běh 2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/9, 35.22 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1850. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1851. Ne-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1852. Ne-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/46, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1853. Ne-LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1854. So-Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/52, 30.27 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1855. So-Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1856. So-LA3 LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1857. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 04. 12. 2010

  1858. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/44, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1859. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1860. Zkoušky LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1861. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1862. Agility, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1863. Jumping, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1864. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1865. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  1866. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/7, 36.81 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  1867. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 3/7, 36.09 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  1868. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  1869. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/46, 30.76 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  1870. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/43, 36.18 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  1871. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 16/46, 25.63 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  1872. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1873. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1874. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1875. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1876. Agility Jednotlivci L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 43/71, 31.44 s, 20.0 tr. b., 5.79 m/s

  1877. Jumping Jednotlivci L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 42/74, 26.76 s, 10.0 tr. b., 6.13 m/s

  1878. Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag., 11. 09. 2010

  1879. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/29, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1880. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1881. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1882. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1883. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1884. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1885. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1886. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/31, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1887. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1888. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  1889. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 24/46, 27.11 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  1890. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1891. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/9, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1892. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1893. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/40, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1894. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1895. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1896. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1897. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/8, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1898. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1899. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  1900. AGILITY, A3Ch Day Dream Krásná louka: 3/14, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1901. AGILITY, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/16, 39.1 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1902. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/16, 32.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1903. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1904. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/13, 33.97 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  1905. JUMPING, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1906. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1907. JUMPING, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1908. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1909. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1910. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1911. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1912. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1913. AGILITY, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1914. JUMPING, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1915. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/7, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  1916. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1917. Jarní závody agility 2010, A3Ch Day Dream Krásná louka: 1/7, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1918. Jarní závody agility 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/7, 32.61 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1919. Jarní závody agility 2010, A3Ch Day Dream Krásná louka: 3/36, 34.75 s, 2.75 tr. b., 4.46 m/s

  1920. Jarní závody agility 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/36, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1921. Jarní závody agility 2010, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/36, 27.5 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  1922. Jarní závody agility 2010, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1923. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  1924. Agility large, A3Ch Day Dream Krásná louka: 1/40, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1925. Agility large, A3Ch Day Dream Krásná louka: 9/40, 48.5 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1926. Agility large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1927. Agility large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1928. Jump Large, A3Ch Day Dream Krásná louka: 1/40, 39.38 s, 2.38 tr. b., 4.11 m/s

  1929. Jump Large, A3Ch Day Dream Krásná louka: 12/39, 44.1 s, 16.1 tr. b., 3.99 m/s

  1930. Jump Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1931. Jump Large, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1932. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/12, 31.13 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  1933. LA3, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1934. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1935. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1936. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1937. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 2/48, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1938. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/44, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1939. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/44, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1940. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1941. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/24, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1942. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1943. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1944. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/43, 37.1 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1945. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1946. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1947. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1948. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 13/26, 36.6 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  1949. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1950. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  1951. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 6/47, 46.73 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  1952. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 12/47, 37.5 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  1953. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 6/48, 39.18 s, 4.18 tr. b., 3.85 m/s

  1954. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1955. Zkoušky 1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1956. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1957. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  1958. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/39, 39.76 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  1959. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 12/39, 44.35 s, 11.35 tr. b., 3.07 m/s

  1960. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1961. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1962. Zkoušky 1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1963. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 8/14, 44.18 s, 15.18 tr. b., 3.06 m/s

  1964. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1965. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1966. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1967. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1968. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1969. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/23, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  1970. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 10/29, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1971. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 05. 12. 2009

  1972. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 6/40, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1973. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 7/40, 34.9 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  1974. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1975. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1976. Zkoušky 1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1977. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 1/13, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1978. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  1979. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 14/45, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1980. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1981. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1982. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1983. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/50, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1984. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 7/48, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1985. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 29/48, 30.75 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  1986. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1987. Zkoušky 1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/22, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  1988. Zkoušky 1 LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1989. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1990. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  1991. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1992. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/29, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1993. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/29, 30.07 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1994. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 9/33, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1995. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  1996. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 12/33, 36.56 s, 5.56 tr. b., 4.08 m/s

  1997. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 14/33, 34.14 s, 5.14 tr. b., 4.04 m/s

  1998. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 23/33, 28.75 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  1999. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2000. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 6/17, 32.33 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  2001. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2002. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 3/6, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  2003. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/6, 43.01 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  2004. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  2005. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2006. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 19/46, 26.11 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  2007. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2008. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  2009. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/63, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  2010. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 27/58, 35.51 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  2011. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2012. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2013. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 10/64, 25.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2014. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 22/54, 22.86 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  2015. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2016. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2017. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 8/23, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  2018. LA2, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2019. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/14, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  2020. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2021. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  2022. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2023. AGILITY-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2024. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 21/49, 32.95 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  2025. JUMPING-L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2026. LA1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 5/17, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  2027. LA1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: Diskvalifikován

  2028. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  2029. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 8/43, 40.81 s, 0.81 tr. b., 4.02 m/s

  2030. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 9/40, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  2031. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 12/40, 39.31 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  2032. Agility L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 23/43, 34.39 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  2033. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/45, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  2034. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 16/46, 37.71 s, 15.71 tr. b., 4.27 m/s

  2035. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 20/46, 32.54 s, 20.54 tr. b., 4.95 m/s

  2036. Jumping L, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 21/45, 29.75 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  2037. Zkoušky 1 LA1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 1/16, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  2038. Zkoušky 1 LA1, A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny: 11/16, 33.06 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  2039. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/14, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  2040. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/15, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2041. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  2042. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2043. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/45, 33.89 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  2044. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/13, 39.31 s, 0.17 tr. b., 3.49 m/s

  2045. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  2046. Agility L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/40, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  2047. Jumping L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/41, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  2048. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2049. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  2050. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/25, 39.93 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  2051. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 7/19, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  2052. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 2/18, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  2053. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 6/25, 39.88 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  2054. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 3/9, 44.73 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  2055. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2056. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  2057. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/29, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2058. AGILITY-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 6/24, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  2059. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: 1/29, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  2060. JUMPING-L, A3Ch Day Dream Krásná louka: Diskvalifikován

  2061. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 4/8, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  2062. LA3, A3Ch Day Dream Krásná louka: 5/9, 41.73 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s