Cz En

003220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Košek, Agility Sultánci

    Člen KA

Pes

  1. Ametrine Dream Freaysway, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  2. 1.zkouška: 2/4, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  5. 1. zkouška: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška: 5/7, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  7. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  8. Agility 1 L: Diskvalifikován

  9. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  11. 1. zkouška: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška: Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  14. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA2: 8/16, 34.01 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  16. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  18. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  22. Jumping I: 8/21, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  23. Jumping II: Diskvalifikován

  24. Jumping light: 7/21, 26.14 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  26. II. zkouška: Diskvalifikován

  27. I. zkouška: 1/11, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  29. 1.kvalifikace: 4/38, 31.72 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  30. 2.kvalifikace: 7/38, 29.06 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  31. Finále: Diskvalifikován

  32. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  33. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Jumping Squads as Individual: 76/108, 42.11 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  35. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  36. Agility 1: Diskvalifikován

  37. Finále: Diskvalifikován

  38. Jumping 1: Diskvalifikován

  39. Jumping 2: 7/15, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  40. Zkouška 1: Diskvalifikován

  41. Zkouška 2: 2/8, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  42. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  43. Agility: Diskvalifikován

  44. Jumping : 5/18, 28.64 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  45. Zkoušky: Diskvalifikován

  46. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  47. Agility L: 6/14, 40.9 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  51. 1. zkouška: 4/18, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. 2. zkouška: Diskvalifikován

  53. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  54. II. zkouška A1 L: 1/9, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  56. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  57. Agility LVT L: 10/22, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  58. Jumping L: Diskvalifikován

  59. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  60. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  61. 1.zkouška: 1/9, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  62. 2.zkouška: Diskvalifikován

  63. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  64. I. agility L: Diskvalifikován

  65. II. agility L: Diskvalifikován

  66. II. jumping L: Diskvalifikován

  67. I. jumping L: 31/97, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  68. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  69. Agility Trial I: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  72. III. jumping L: Diskvalifikován

  73. II. jumping L: Diskvalifikován

  74. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. I. jumping L: 13/30, 41.34 s, 15.34 tr. b., 4.14 m/s

  76. I. zkouška LA1: 2/8, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  78. II. zkouška: Diskvalifikován

  79. I. zkouška: Diskvalifikován

  80. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  81. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A1: 2/6, 38.5 s, 20.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  84. 7.studenecká: 7/11, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  85. 8.studenecká: 7/11, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  86. 9.studenecká: 7/11, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  88. 4.studenecká: 1/16, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  89. 5.studenecká: 3/17, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  90. 6.studenecká: Diskvalifikován