Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 26. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016015 Lenka Svaková A3Ch Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 33.19 5.54 V V
2 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.21 5.54 V V
3 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 34.05 5.4 V V
4 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 34.5 5.33 V V
5 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 34.79 5.29 V V
6 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.32 5.21 V V
7 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 35.37 5.2 V V
8 004520 Bára Poskerová Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 35.65 5.16 V V
9 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 35.89 5.13 V V
10 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 0 0 0.0 0.0 36.22 5.08 V V
11 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.01 4.97 V V
12 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 0 0 0.0 0.0 37.04 4.97 V V
13 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.21 4.94 V V
14 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 37.22 4.94 V V
15 050816 Aneta Hrdličková Missy 0 0 0.0 0.0 39.3 4.68 V V
16 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.63 4.64 V V
17 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 40.34 4.56 V V
18 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 0 0 0.0 0.0 40.99 4.49 V V
19 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 0 0.0 0.0 41.23 4.46 V V
20 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 0 0.0 0.0 41.32 4.45 V V
21 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 33.67 5.46 V V
22 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 35.0 5.26 V V
23 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 1 0.0 5.0 36.15 5.09 V V
24 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 0 0.0 5.0 36.45 5.05 V V
25 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 1 0.0 5.0 38.76 4.75 V V
26 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 0 1 0.0 5.0 40.5 4.54 V V
27 078618 Michael Pluskal A3Ch Y'Diana Never Never Land 2 0 0.0 10.0 38.99 4.72 VD VD
28 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 2 0.0 10.0 40.41 4.55 VD VD
29 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 0 2 0.0 10.0 40.79 4.51 VD VD
30 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 1 1 0.0 10.0 42.5 4.33 VD VD
31 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen 2 1 0.0 15.0 36.55 5.03 VD VD
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO