Cz En

079416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Listopadová, KK Rohatec

    Člen KA

Pes

  1. Dallin Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  3. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 ML: 13/34, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  6. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  7. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  8. 1. Zkouška MLA2: 1/2, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  9. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Individual: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads as Individual: 12/34, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  16. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  17. I. agility ML: Diskvalifikován

  18. II. agility ML: 3/37, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  19. II. jumping ML: Diskvalifikován

  20. I. jumping ML: 12/37, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  22. Canviťácký Jumping ML: 5/11, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  23. Husse Jumping ML: Diskvalifikován

  24. Stávečkovo jumping ML: 6/11, 24.8 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  26. LA2 - I.: 1/4, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  27. LA2 - II.: 2/4, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. LA2 - III.: 2/4, 49.78 s, 13.78 tr. b., 3.44 m/s

  29. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  30. Agility Spokojeného psa L: 20/34, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  31. Jacob & Joseph Jumping L: Diskvalifikován

  32. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  33. PhysioDOG Agility L: 8/34, 50.07 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  34. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  35. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  36. Jumping L_neděle: 17/33, 36.63 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  37. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  38. LA2_neděle: Diskvalifikován

  39. LA2_sobota: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  41. ZkA. LA2 I.: 2/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  42. ZkA. LA2 II.: 1/8, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  43. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  44. Agility Open L: Diskvalifikován

  45. Jumping Open L: Diskvalifikován

  46. Zkouška LA2: 2/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: 26/125, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  49. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 70/136, 43.94 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: Diskvalifikován

  55. Jumping 3: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  57. Agility 1: Diskvalifikován

  58. Agility 2: Diskvalifikován

  59. Agility 3: 22/177, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  60. Agility 4: Diskvalifikován

  61. Agility Trial: 10/53, 49.57 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  62. Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Jumping 2: 24/200, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  64. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  65. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  66. Ne. - Jumping II. L: 21/96, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. So. - Agility I. L: 5/105, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  69. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  70. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  71. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  72. Agility L: Diskvalifikován

  73. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  74. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  75. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  76. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 44/169, 38.43 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  77. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  78. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  79. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  80. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 40/170, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  81. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  82. Agility I: Diskvalifikován

  83. Agility II: 19/165, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  84. Jumping I: 95/169, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  85. Jumping II: Diskvalifikován

  86. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  87. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA2: 1/9, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  90. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  93. Czech Imp Jump: 17/52, 21.82 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  94. Jumping 1: 7/52, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  95. Jumping 2: 25/52, 28.22 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  96. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  97. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  98. Jumping OPEN L: 18/58, 36.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  99. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  100. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Agility DRUZSTVA: 53/97, 46.86 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  103. Jumping: Diskvalifikován

  104. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  106. Jumping III L: Diskvalifikován

  107. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  108. ZkA. II. LA2: 4/13, 30.87 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  110. LA2 - 1. LA2: 6/19, 37.87 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  113. Agility II. L: 13/92, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  114. Agility I. L: 19/94, 42.5 s, 6.5 tr. b., 4.28 m/s

  115. Jumping I. L: 27/94, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  116. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  117. A2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Agility L L: Diskvalifikován

  119. Jumping L L: Diskvalifikován

  120. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  121. Agility A1: 10/46, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  122. Agility Squads as individual: 14/157, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  123. Jumping A1: Diskvalifikován

  124. Jumping Squads as Individual: 84/162, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  125. Power & Speed A1: 5/48, 8.43 s, 5.0 tr. b., 6.41 m/s

  126. Special Agility: 6/159, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  127. Special Final: 14/28, 41.46 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  128. Special Jumping: Diskvalifikován

  129. Tachyon Trophy A1: 19/47, 28.24 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  130. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  131. 1. zkouška LA1: 1/20, 28.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. 2. zkouška LA1: 2/20, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  133. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  134. III. zkouška LA1: 1/14, 25.37 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  135. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. I. zkouška LA1: 4/14, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  137. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  138. I. Batmanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. II. Supermanova zkouška LA1: 3/14, 33.41 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  140. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  141. ZkA. II. LA1: 18/25, 33.81 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  142. ZkA. I. LA1: 2/25, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  143. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  144. Agility: 25/55, 60.02 s, 34.02 tr. b., 3.28 m/s

  145. Jumping: 32/53, 39.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  146. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  148. II. zkouška LA1: 3/11, 29.55 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  149. I. zkouška LA1: 4/11, 39.67 s, 7.67 tr. b., 3.43 m/s

  150. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  151. 1 LA1: 6/16, 29.37 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  152. 2 LA1: 4/16, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  154. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  155. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 Large: 9/36, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  157. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  158. Czech Imp Jump Large: 16/47, 20.03 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  159. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  162. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  163. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  164. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  166. Czech Imp Jump Large: 10/51, 26.38 s, 1.38 tr. b., 4.02 m/s

  167. Jumping 1 Large: 17/51, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  168. Jumping 2 Large: Diskvalifikován