Cz En

Jumping 3

  1. Datum: 03. 08. 2019
  2. Závod: Ratenice - "Large speciál"
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 31.99 5.53 V V
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.75 5.4 V V
3 090715 Hana Kašpárková Phoebe 0 0 0.0 0.0 32.77 5.4 V V
4 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 33.15 5.34 V V
5 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 33.23 5.33 V V
6 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 33.76 5.24 V V
7 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 34.24 5.17 V V
8 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 34.54 5.12 V V
9 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.77 5.09 V V
10 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 34.81 5.08 V V
11 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum 0 0 0.0 0.0 35.13 5.04 V V
12 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 35.4 5.0 V V
13 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.76 4.95 V V
14 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 37.03 4.78 V V
15 018018 Sára Tupá Bella 0 0 0.0 0.0 41.13 4.3 V V
16 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.51 6.0 V V
17 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 33.26 5.32 V V
18 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 1 0 0.0 5.0 33.37 5.3 V V
19 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 1 0.0 5.0 36.48 4.85 V V
20 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 1 0.0 5.0 38.37 4.61 V V
21 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 1 0.0 5.0 38.38 4.61 V V
22 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 0 1 0.0 5.0 38.49 4.6 V V
23 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 0.0 5.0 41.94 4.22 V V
24 022516 Monika Svatošová Goldie 1 0 4.73 9.73 46.73 3.79 VD VD
25 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 34.96 5.06 VD VD
26 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 2 0 0.0 10.0 36.22 4.89 VD VD
27 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 37.83 4.68 VD VD
28 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 2 0 0.0 10.0 39.07 4.53 VD VD
29 Sabine Beyer Baako Barney of Ky´S Spirit 1 1 0.0 10.0 39.62 4.47 VD VD
30 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 37.15 4.76 VD VD
31 002118 Kamila Pilnáčková Etologia Czech Imp 2 1 0.0 15.0 39.12 4.52 VD VD
32 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 2 6.75 16.75 48.75 3.63 D D
DIS 027019 Tomáš Vízner Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042818 Lenka Kašíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007119 Tereza Korousová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 888818 Dominika Kohoutová Lime DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071815 Miloslava Kavková Sweet Nest French Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Horst Beyer Ceana Cik Cap of Ky´S Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO