Cz En

086918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Přádná

    Člen KA

Pes

  1. Olly Odysee Hafkins, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  2. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  5. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  6. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  9. 1.zkouška MLA3: 1/4, 41.41 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. 2.zkouška MLA3: 2/4, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  11. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  12. II. zkouška A3 ML: 1/2, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  13. I. zkouška A3 ML: 1/2, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  15. 1. Zkouška MLA3: 3/9, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  16. 2. Zkouška MLA3: 2/9, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  17. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  18. II. zkouška A3 ML: 1/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  19. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  21. Druhá zkouška: 1/2, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  22. První zkouška: 1/2, 51.0 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  23. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  24. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  25. I. zkoušk A3 ML: 3/4, 39.83 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  26. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  27. II. zkouška A3 ML: 3/3, 40.76 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. I. zkouškaA3 ML: Diskvalifikován

  29. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  30. 1. zkouška A3 ML: 3/5, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  31. 2. zkouška A3 ML: 4/5, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  33. Druhá zkouška: 1/1, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  34. První zkouška: Diskvalifikován

  35. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  36. Agility Individual: 14/40, 47.51 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  37. Agility Squads as Individual: 33/46, 44.52 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  38. Jumping Individual: Diskvalifikován

  39. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  41. Zkouška MLA3 I.: 2/3, 45.28 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  42. Zkouška MLA3 II.: 1/3, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  43. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  44. 1. zkouška A3 ML: 2/4, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. 2. zkouška A3 ML: 2/4, 47.43 s, 15.43 tr. b., 3.92 m/s

  46. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  47. Zkouška MLA3 I.: 2/7, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. Zkouška MLA3 II.: 3/7, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. Zkouška MLA3 III.: 5/6, 47.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  50. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  51. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  52. Zkouška A3 ML II.: 2/4, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  53. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  54. Agility 1 ML: 10/34, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  55. Agility 2 ML: 7/29, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. Jumping 1 ML: 11/34, 42.49 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  57. Jumping 2 ML: 18/34, 35.63 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  58. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  59. 1. Zkouška MLA3 neděle: 2/5, 47.25 s, 18.25 tr. b., 4.23 m/s

  60. 1. Zkouška MLA3 sobota: 4/6, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  61. 2. Zkouška MLA3 neděle: 2/5, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. 2. Zkouška MLA3 sobota: 1/6, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  63. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  64. ZkA. MLA3 I.: 4/10, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  65. ZkA. MLA3 II.: 2/10, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  66. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  67. Jumping II ML A3: 3/5, 32.82 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  68. Jumping I ML A3: 1/5, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  70. Jumping: 1/7, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  71. Zkouška 1: 2/2, 42.0 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  72. Zkouška 2: 2/2, 46.99 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  73. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  74. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 17/48, 38.21 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  75. SOUTĚŽ DVOJIC: 5/49, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  76. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 4/45, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  77. SOUTĚŽ KLUBŮ: 2/48, 40.43 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  78. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 1/44, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  79. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  80. Zkouška 1: 1/3, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  81. Zkouška 2: 1/3, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  82. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  83. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  84. I. zkouška A3 ML: 3/5, 37.88 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  85. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  86. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  87. 2. Jumping ML: 4/10, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  88. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  89. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  90. MLA3 - I.: 2/4, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  91. MLA3 - II.: 3/4, 36.39 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  92. MLA3 - III.: 3/4, 37.17 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  94. MLA3 - I.: 3/6, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  95. MLA3 - II.: 2/6, 47.66 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  96. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  97. MLA3 - 1běh: 2/5, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  98. MLA3 - 2běh: 1/5, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  99. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  100. 1. zkouška LA3: 2/8, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  101. 2. zkouška LA3: 3/8, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  102. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  103. II. zkouška A3 ML: 1/3, 39.82 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. I. zkouška A3 ML: 1/3, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  106. A3 II ML: 1/7, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  107. A3 I ML: 1/7, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  108. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  109. III. jumping ML: 1/6, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. II. jumping ML: 1/6, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. I. jumping ML: 2/6, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  112. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  113. Agility Spokojeného psa ML: 3/4, 27.07 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  114. Jacob & Joseph Jumping ML: 2/4, 21.94 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  115. Jelenův Jumping ML: 2/4, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  116. PhysioDOG Agility ML: 2/4, 46.53 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  117. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  118. III. zkouška MLA3: 2/6, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  119. II. zkouška MLA3: 1/6, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  120. I. zkouška ML3: 2/6, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  121. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  122. Jump Zk MLA3 I.: Diskvalifikován

  123. Jump Zk MLA3 II.: 1/4, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  124. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  125. 1. Zkouška MLA3: 2/5, 40.26 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  127. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  128. Druhá zkouška MLA3: 2/2, 33.23 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  129. První zkouška MLA3: 1/2, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  131. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  133. 3. Jumping MLA3: 3/4, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  134. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  135. Zkouška1 MLA3: 1/5, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  136. Zkouška2 MLA3: 2/5, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  138. MLA3 - I.: 1/2, 44.75 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  139. MLA3 - II.: 1/2, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  140. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  141. Druhá zkouška MLA3: Diskvalifikován

  142. První zkouška MLA3: 2/5, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  143. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  144. Zkouška II MLA2: 1/2, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  145. Zkouška I MLA2: 2/2, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  146. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  147. Zk MLA2 I.: Diskvalifikován

  148. Zk MLA2 II.: 1/3, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  149. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  150. Agility ML: 1/11, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  151. Jumping ML: 7/11, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  152. Zkouška MLA2: 1/3, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  153. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  154. Agility ML: 2/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  155. Jumping ML: 1/3, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  156. Zkouska MLA2: 1/2, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  157. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  158. Zk MLA2 I.: 1/1, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  159. Zk MLA2 II.: 1/1, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  160. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  161. Agility Open: 35/125, 45.65 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  162. Agility Squads as Individual: 64/137, 53.29 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  163. Jumping Open: 74/136, 47.96 s, 15.96 tr. b., 4.38 m/s

  164. Jumping Squads as Individual: 67/138, 37.7 s, 15.7 tr. b., 4.43 m/s

  165. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  166. Jelenův Jumping ML: 2/8, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  167. PhysioDOG Agility ML: 2/8, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  168. Zkouška MLA2: 1/5, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  169. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  170. III, jumping ML: 1/10, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  171. II. jumping ML: 2/11, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  172. I. jumping ML: 1/11, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  173. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  174. Jumping 1: 31/63, 33.66 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  175. Jumping 2: 22/62, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  176. Jumping 3: 28/60, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  177. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  178. II. zkouška LA2: 1/7, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  179. I. zkouška LA2: 1/7, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  180. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  181. Jumping 1 - ML: 4/8, 40.45 s, 5.45 tr. b., 4.03 m/s

  182. Jumping 2 - ML: 4/8, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  183. Jumping 3 - ML: 6/8, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  184. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  185. Agility open: 4/23, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  186. Jumping open: 1/23, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  187. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  188. LA2 I: 1/13, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  189. LA2 II: 5/13, 39.0 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. LA2 III: 4/13, 36.54 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  191. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  192. LA1: 3/7, 22.96 s, 5.0 tr. b., 6.36 m/s

  193. LA1-2: 1/7, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  194. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  195. Zkouška II. LA1: 3/12, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  196. Zkouška I. LA1: 6/12, 31.26 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  197. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  198. 1. zkouška LA1: 1/20, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  199. 2. zkouška LA1: 2/20, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  200. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  201. Zkouska LA1 1: 3/11, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  202. Zkouska LA1 2: 6/11, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  204. Agility I: 31/167, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  205. Agility II: 83/165, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  206. Jumping I: 29/169, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  207. Jumping II: 77/161, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  208. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  209. LA1 I.: 1/14, 24.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  210. LA1 II.: 2/14, 29.26 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  211. LA1 III.: 4/14, 29.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  212. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  213. 1. běh LA1: 3/7, 30.96 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  214. 2. běh LA1: 2/7, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  215. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  216. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  217. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  218. 2. Zka - LA1: 3/13, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s