Cz En

Barbora Škarnitzlová

  1. Číslo: 000375
  2. OSA: Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 163700 (L), Laura

  2. 014805 (L), Blackie

  3. 058710 (ML), Amazing Joy od Čeníčka

  4. 024615 (L), Boomerang Valkar

  5. 053916 (L), Brisk Brook Runkeeper

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  2. ZkA. II. LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  4. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  5. QA4 Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  6. QA5 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 12/70, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  7. QJ4 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 33/73, 42.17 s, 10.83 tr. b., 5.05 m/s

  8. QJ5 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  9. QJ6 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 29/69, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  11. Agility 1 L, Brisk Brook Runkeeper: 2/92, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  12. Agility 2 L, Brisk Brook Runkeeper: 15/88, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  13. Jumping 1 L, Brisk Brook Runkeeper: 4/91, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  14. Jumping 2 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  15. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  16. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Brisk Brook Runkeeper: 14/65, 44.04 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  17. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  18. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Brisk Brook Runkeeper: 13/97, 40.79 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  19. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Brisk Brook Runkeeper: 10/75, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  20. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Brisk Brook Runkeeper: 18/101, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  21. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Brisk Brook Runkeeper: 8/76, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  22. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Brisk Brook Runkeeper: 31/106, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  23. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  24. 1. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/9, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  25. 2. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  26. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  27. QA1 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 49/108, 43.58 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  28. QA2 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 5/107, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  29. QJ1 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  30. QJ2 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 43/108, 40.04 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  31. QJ3 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 19/104, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  32. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  33. Sobota Jumping2+3 L, Brisk Brook Runkeeper: 8/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  34. Sobota LA3 I., Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  35. Sobota LA3 II., Brisk Brook Runkeeper: 2/15, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  36. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  37. Agility open L sobota, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  38. Jumping L neděle, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  39. Jumping L sobota, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA3 neděle, Brisk Brook Runkeeper: 12/19, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  41. Zkouška LA3 sobota, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  43. 1. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/7, 38.06 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  44. 2. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  46. Czech Imp Jump Large, Brisk Brook Runkeeper: 6/46, 19.47 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  47. Jumping 1 - Large, Brisk Brook Runkeeper: 2/48, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  48. Jumping 2 - Large, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  50. 1.zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 3/13, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  51. 2.zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 5/13, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  52. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  53. Agility Individual, Brisk Brook Runkeeper: 17/85, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Agility Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 3/94, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  55. Jumping Individual, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 2/94, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  57. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  58. Agility 1 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  59. Agility 2 L, Brisk Brook Runkeeper: 7/115, 42.53 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  60. Agility 3 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  61. Agility 4 L, Brisk Brook Runkeeper: 5/108, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  62. FARMINA Grand finale L, Brisk Brook Runkeeper: 16/35, 42.75 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  63. Jumping 2 L, Brisk Brook Runkeeper: 12/84, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  64. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  65. Agility 1 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  66. Agility 2 L, Brisk Brook Runkeeper: 8/71, 41.23 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  67. Jumping 1 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 L, Brisk Brook Runkeeper: 15/82, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  69. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  70. 1. zkouška A3 L, Brisk Brook Runkeeper: 1/14, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  71. 1. zkouška A3 L, Brisk Brook Runkeeper: 1/14, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  72. 2. zkouška A3 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška A3 L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  75. 1 Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  76. 2 Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  78. 1. Agility L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  79. 1. Jumping L, Brisk Brook Runkeeper: 7/37, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  80. 2. Agility L, Brisk Brook Runkeeper: 2/33, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  81. 2. Jumping L, Brisk Brook Runkeeper: 4/33, 20.09 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  82. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  83. 1. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 2/19, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  84. 2. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 4/20, 36.53 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  85. 3. Zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  86. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  87. Agility Open L, Brisk Brook Runkeeper: 5/41, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  88. Jumping Open L, Brisk Brook Runkeeper: 2/40, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  89. ZkA. LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/17, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  90. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  91. Agility Individual, Brisk Brook Runkeeper: 4/106, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  92. Agility Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 31/109, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  93. Jumping Individual, Brisk Brook Runkeeper: 7/108, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. Jumping Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 8/108, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  95. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  96. Jumping Open L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  97. ZkA. LA3 I., Brisk Brook Runkeeper: 4/13, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  98. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  99. 1. běh LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/10, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  100. 2. běh LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  101. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  102. I. agility L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  103. II. jumping L, Brisk Brook Runkeeper: 27/97, 31.94 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  104. I. jumping L, Brisk Brook Runkeeper: 4/97, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  105. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  106. 1.Zkouška, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  107. 2.Zkouška, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  108. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  110. ZkA. LA3 I., Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  111. ZkA. LA3 II., Brisk Brook Runkeeper: 6/15, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  112. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  113. Czech Imp Jump, Brisk Brook Runkeeper: 2/31, 19.02 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  114. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 , Brisk Brook Runkeeper: 4/31, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  116. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  117. II. zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/14, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  118. I. zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 1/14, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  119. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  120. Agility Open, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  121. Agility Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 52/137, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  122. Jumping Open, Brisk Brook Runkeeper: 53/136, 37.1 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  123. Jumping Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: 28/138, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  124. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  125. LA3 - I., Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  126. LA3 - II., Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  127. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  128. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: 15/63, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  129. Jumping 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  130. Jumping 3, Brisk Brook Runkeeper: 17/60, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  131. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  132. ZkA. LA3, Brisk Brook Runkeeper: 4/7, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  133. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  134. Agility 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  135. Agility 2, Brisk Brook Runkeeper: 9/222, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  136. Agility 4, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  137. Agility Trial, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  138. Grand Final, Brisk Brook Runkeeper: 7/44, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  139. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: 62/216, 38.74 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  140. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  141. II.zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  143. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  144. QA4 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 15/97, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  145. QA5 Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  146. QA6 Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  147. QJ4 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  148. QJ5 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 28/94, 35.17 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  149. QJ6 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 4/87, 36.36 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  150. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  151. QA1 agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  152. QA2 agility, Brisk Brook Runkeeper: 9/120, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  153. QA3 agility, Brisk Brook Runkeeper: 38/120, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  154. QJ1 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 28/123, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  155. QJ2 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 3/122, 30.55 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  156. QJ3 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  157. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  158. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , Amazing Joy od Čeníčka: 9/19, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  159. Pá. - Oldies (Agility V), Amazing Joy od Čeníčka: 9/23, 47.3 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  160. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Brisk Brook Runkeeper: 5/109, 14.03 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  161. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  162. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Brisk Brook Runkeeper: 30/110, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  163. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), Amazing Joy od Čeníčka: 11/23, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  164. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  165. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  166. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  167. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  168. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 3/60, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  169. Zkouška 1, Brisk Brook Runkeeper: 11/35, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  170. Zkouška 2, Brisk Brook Runkeeper: 5/33, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  171. Zkouška 3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  172. Zkouška 4, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  174. Agility 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  175. Agility 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  176. Finále, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  177. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  178. Jumping 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  179. Zkouška, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  180. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  181. Agility, Brisk Brook Runkeeper: 5/39, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  182. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  183. Zkouška, Brisk Brook Runkeeper: 7/21, 39.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  185. Agility, Brisk Brook Runkeeper: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  186. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 1/28, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  187. Zkouška, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  188. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  189. Czech Imp Jump, Brisk Brook Runkeeper: 1/52, 20.1 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  190. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: 1/52, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  191. Jumping 2, Brisk Brook Runkeeper: 23/52, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  192. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  193. III. jumping L, Brisk Brook Runkeeper: 5/43, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  194. II.jumping L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  195. I. jumping L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  196. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  197. II.zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  198. I. zkouška LA3, Brisk Brook Runkeeper: 3/29, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  199. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  200. Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  201. Agility DRUZSTVA, Brisk Brook Runkeeper: 24/97, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  202. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  203. Jumping DRUZSTVA, Brisk Brook Runkeeper: 22/97, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  204. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  205. 1. běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  206. 2. běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/23, 31.79 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  207. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  208. 1. Zk LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  209. 2. Zk LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/15, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  210. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  211. II. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  213. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  214. Agility 1, Brisk Brook Runkeeper: 19/212, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  215. Agility 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  216. Agility 4, Brisk Brook Runkeeper: 7/191, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  217. Agility Trial, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  218. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  219. Jumping 2, Brisk Brook Runkeeper: 33/205, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  220. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  221. QA4 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 33/95, 46.15 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  222. QA5 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 6/93, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  223. QA6 Agility, Brisk Brook Runkeeper: 21/88, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  224. QJ4 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  225. QJ5 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 6/90, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  226. QJ6 Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 6/77, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  227. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  228. QA1 agility, Brisk Brook Runkeeper: 3/127, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  229. QA2 agility, Brisk Brook Runkeeper: 5/125, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  230. QA3 agility, Brisk Brook Runkeeper: 4/125, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  231. QJ1 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  232. QJ2 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  233. QJ3 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  234. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  235. Agility A2A3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  236. Agility Squads as individual, Brisk Brook Runkeeper: 79/157, 38.8 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  237. Jumping A2A3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  238. Jumping Squads as Individual, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  239. Power & Speed A2A3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  240. Special Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  241. Special Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 91/153, 30.99 s, 20.0 tr. b., 5.58 m/s

  242. Tachyon Trophy A2A3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  243. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  244. Nedele LA2 1, Brisk Brook Runkeeper: 3/10, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  245. Nedele LA2 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  246. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  247. I Agility Open, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  248. II Agility Open, Brisk Brook Runkeeper: 40/137, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  249. II Jumping Open, Brisk Brook Runkeeper: 36/135, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  250. I Jumping Open, Brisk Brook Runkeeper: 29/139, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  252. 1. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  254. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  255. ZkA. II. LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  256. ZkA. I. LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  257. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  258. Agility, Brisk Brook Runkeeper: 1/55, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  259. Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 2/53, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  260. Zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  261. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  262. Zk.A II. LA2, Brisk Brook Runkeeper: 8/22, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  263. ZkA. I. LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  264. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  265. II. Packa LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  266. I. Packa LA2, Brisk Brook Runkeeper: 3/28, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  267. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  268. II. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 8/18, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  269. I. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/18, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  270. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  271. III. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  272. II. Zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  273. I. Zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  274. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  275. Agility LA sobota, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  276. Jumping LA neděle, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  277. Jumping LA sobota, Brisk Brook Runkeeper: 30/61, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  278. Zkoušky LA2 neděle, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  279. Zkoušky LA2 sobota, Brisk Brook Runkeeper: 5/16, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  280. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  281. II. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 8/30, 24.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  282. I. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 5/30, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  283. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  284. Heroutice, 1. běh, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  285. Heroutice, 2. běh, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  286. Heroutice, 3. běh, Brisk Brook Runkeeper: 2/23, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  287. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  288. 1.zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  289. 2.zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 3/26, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  290. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  291. AGILITY, Brisk Brook Runkeeper: 10/38, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  292. JUMPING, Brisk Brook Runkeeper: 18/38, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  293. LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/14, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  294. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  295. 1.běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  296. 2.běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  297. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  298. A2 1.běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  299. A2 2.běh LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  300. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  301. QA4 agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  302. QA5 agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  303. QA6 agility, Brisk Brook Runkeeper: 8/95, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  304. QJ4 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  305. QJ5 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 41/91, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  306. QJ6 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  307. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  308. 1Q Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 62/157, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  309. 2Q Agility, Brisk Brook Runkeeper: 22/157, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  310. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  311. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Brisk Brook Runkeeper: 51/117, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  312. Power & speed A2/A3, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  313. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  314. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  315. QA1 agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  316. QA2 agility, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  317. QA3 agility, Brisk Brook Runkeeper: 6/130, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  318. QJ1 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 60/135, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  319. QJ2 jumping, Brisk Brook Runkeeper: 51/135, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  320. QJ3 jumping, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  321. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  322. III. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/25, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  323. II. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 1/27, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  324. IV. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: 12/25, 37.97 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  325. I.zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  326. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  327. III. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  328. II. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  330. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  331. Agility 1, Brisk Brook Runkeeper: 24/128, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  332. Agility 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  333. Jumping 1, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  334. Jumping 2, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  335. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  336. 1. běh L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  337. 2. běh L, Brisk Brook Runkeeper: Diskvalifikován

  338. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  339. 1. zkouška LA1, Brisk Brook Runkeeper: 2/24, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  340. 2. zkouška LA1, Brisk Brook Runkeeper: 1/24, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  341. 3. zkouška LA1, Brisk Brook Runkeeper: 1/23, 23.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  342. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  343. Jumping II. L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  344. Jumping I. L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  345. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  346. ZkA II. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 9/18, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  347. ZkA I. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 12/18, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  348. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  349. Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  350. Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 4/37, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  351. ZkA LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 2/7, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  352. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  353. ZkA I., Amazing Joy od Čeníčka: 2/9, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  354. ZkA II., Amazing Joy od Čeníčka: 3/9, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  355. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  356. Agility družstva, Amazing Joy od Čeníčka: 15/133, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  357. Jumping družstva, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  358. Mistrovství A2/A3 - Agility, Amazing Joy od Čeníčka: 27/94, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  359. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  360. Power & Speed A2/A3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  361. Speciální závod - Agility, Amazing Joy od Čeníčka: 11/140, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  362. Speciální závod - Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: 12/127, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  363. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: 21/99, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  364. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  365. Agility 1, Amazing Joy od Čeníčka: 34/183, 47.01 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  366. Agility 2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  367. Jumping 1, Amazing Joy od Čeníčka: 44/184, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  368. Jumping 2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  369. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  370. Agility, Boomerang Valkar: 12/48, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  371. Agility, Boomerang Valkar: 13/42, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  372. Jumping, Boomerang Valkar: Diskvalifikován

  373. Jumping, Boomerang Valkar: Diskvalifikován

  374. Zkouška LA1, Boomerang Valkar: 3/9, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  375. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  376. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Amazing Joy od Čeníčka: 2/48, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  377. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: 2/47, 27.7 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  378. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  379. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  380. Agility LA sobota, Amazing Joy od Čeníčka: 6/69, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  381. Jumping LA neděle, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  382. Jumping LA sobota, Amazing Joy od Čeníčka: 14/70, 34.36 s, 5.36 tr. b., 4.71 m/s

  383. Velké finále LA neděle, Amazing Joy od Čeníčka: 4/32, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  384. Zkoušky LA3 neděle, Amazing Joy od Čeníčka: 4/21, 47.25 s, 7.25 tr. b., 3.92 m/s

  385. Zkoušky LA3 sobota, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  386. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  387. Heroutice, 1. běh, Amazing Joy od Čeníčka: 2/13, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  388. Heroutice, 2. běh, Amazing Joy od Čeníčka: 1/13, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  389. Heroutice, 3. běh, Amazing Joy od Čeníčka: 1/13, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  390. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  391. LA3 -1. zk LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  392. LA3 - 2. zk LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 2/10, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  393. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  394. (1) Kubíkův běh, Amazing Joy od Čeníčka: 8/19, 44.84 s, 5.84 tr. b., 3.9 m/s

  395. (2) Ferpíkův běh, Amazing Joy od Čeníčka: 5/19, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  396. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  397. Agility Final, Amazing Joy od Čeníčka: 13/19, 42.79 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  398. I. Agility, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  399. II. Agility, Amazing Joy od Čeníčka: 25/90, 47.27 s, 8.27 tr. b., 4.04 m/s

  400. III. Agility, Amazing Joy od Čeníčka: 5/94, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  401. II. Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  402. I. Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  403. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  404. Agility Open I., Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  405. Agility Open II., Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  406. Jumping Open I., Amazing Joy od Čeníčka: 5/91, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  407. Jumping Open III, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  408. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  409. Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: 1/56, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  410. Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 17/49, 29.47 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  411. Zkouška LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 1/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  412. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  413. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  414. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  415. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Amazing Joy od Čeníčka: 2/12, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  416. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  417. Agility OPEN L, Amazing Joy od Čeníčka: 11/38, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  418. Jumping OPEN L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  419. Zkouška LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 4/10, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  420. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  421. Zkouška II LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  422. Zkouška I LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 3/14, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  423. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  424. Jumping So LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  425. Zkouška II LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  426. Zkouška I LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 6/16, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  427. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  428. FINÁLE LARGE, Amazing Joy od Čeníčka: 2/12, 15.45 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  429. JUMPING 1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  430. JUMPING 2, Amazing Joy od Čeníčka: 3/39, 26.85 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  431. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 1/13, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  432. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  433. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 1/9, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  434. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  435. LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  436. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  437. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  438. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amazing Joy od Čeníčka: 7/12, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  439. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  440. Agility, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  441. Agility družstev, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  442. Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: 60/102, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  443. Jumping družstev, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  444. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  445. (Ne-1) Faustova zkouška, Amazing Joy od Čeníčka: 2/10, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  446. (Ne-2) Harryho memoriál, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  447. (So-1) Alfova zkouška, Amazing Joy od Čeníčka: 1/10, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  448. (So-2) Dejdyho memoriál, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  449. Kácov - Kácovský „Tuplák 2“ - 3 x zkouška, 07. 09. 2013

  450. Zkouška 1 LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  451. Zkouška 2 LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 3/8, 44.05 s, 5.05 tr. b., 3.77 m/s

  452. Zkouška 3 LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  453. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  454. Zkouška II LA3, Amazing Joy od Čeníčka: 6/9, 45.66 s, 16.66 tr. b., 3.85 m/s

  455. Zkouška LA3, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  456. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  457. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Amazing Joy od Čeníčka: 47/113, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  458. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  459. Power a Speed - Hra A2/A3, Amazing Joy od Čeníčka: 28/100, 24.2 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  460. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  461. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  462. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Amazing Joy od Čeníčka: 7/124, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  463. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  464. III. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/9, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  465. II. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/12, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  466. I. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/12, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  467. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  468. 2. zkouška LA2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 3/29, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  469. zkouška LA2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  470. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  471. Agility 1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  472. Agility 2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  473. Jumping 1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  474. Jumping 2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  475. Zkouška, Amazing Joy od Čeníčka: 7/33, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  476. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  477. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amazing Joy od Čeníčka: 5/14, 44.07 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  478. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amazing Joy od Čeníčka: 3/14, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  479. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  480. Agility open L, Amazing Joy od Čeníčka: 1/28, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  481. Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 11/28, 46.36 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  482. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  483. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  484. 1. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  485. 2. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/18, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  486. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  487. Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  488. Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  489. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  490. AGILITY-L, Amazing Joy od Čeníčka: 5/63, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  491. AGILITY-L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  492. JUMPING-L, Amazing Joy od Čeníčka: 17/75, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  493. JUMPING-L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  494. LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 4/25, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  495. LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 9/25, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  496. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  497. LV - I LV, Blackie: Diskvalifikován

  498. Zkouška LA2 - II LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  499. Zkouška LA2 - I LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 1/22, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  500. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  501. Zkouška 2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 6/17, 41.74 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  502. Zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  503. Ratenice - Ratenický agi cup, 15. 09. 2012

  504. Agility - open L, Amazing Joy od Čeníčka: 3/29, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  505. OPen-jump L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  506. Zkoušky LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  507. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  508. Zka1, Amazing Joy od Čeníčka: 1/7, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  509. Zka2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  510. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  511. Agility III / Parkur A L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  512. Agility II / Parkur A L, Amazing Joy od Čeníčka: 16/107, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  513. Agility I / Parkur B L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  514. Agility IV / Parkur A L, Amazing Joy od Čeníčka: 26/80, 51.44 s, 11.44 tr. b., 3.6 m/s

  515. Jumping II / Parkur B L, Amazing Joy od Čeníčka: 54/103, 42.23 s, 17.23 tr. b., 3.95 m/s

  516. Jumping I / Parkur A L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  517. Small final / Parkur B L, Amazing Joy od Čeníčka: 15/28, 44.16 s, 13.16 tr. b., 4.26 m/s

  518. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  519. Test Agility / Parkur A LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  520. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  521. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  522. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 15/51, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  523. Power & Speed A1 L, Amazing Joy od Čeníčka: 4/36, 15.41 s, 0.0 tr. b., 9.41 m/s

  524. Speciální závod Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: 39/136, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  525. Speciální závod Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 25/137, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  526. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 16/50, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  527. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  528. Agility 1 L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  529. Agility 2 L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  530. Jumping 1 L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  531. Jumping 2 L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  532. Jumping 3 L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  533. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  534. AGILITY I, Amazing Joy od Čeníčka: 19/121, 43.01 s, 11.01 tr. b., 3.84 m/s

  535. AGILITY II, Amazing Joy od Čeníčka: 30/118, 42.32 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  536. JUMPING I, Amazing Joy od Čeníčka: 54/109, 44.94 s, 25.94 tr. b., 3.92 m/s

  537. JUMPING II, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  538. JUMPING III, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  539. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  540. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  541. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  542. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  543. LA2-2-Ne LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  544. LA2-Ne LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  545. VetL-2-Ne LV, Blackie: Diskvalifikován

  546. VetL-Ne LV, Blackie: Diskvalifikován

  547. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 14. 04. 2012

  548. LA2-2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 2/29, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  549. LA2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  550. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  551. Ne-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: 4/43, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  552. Ne-Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 16/42, 40.39 s, 10.39 tr. b., 3.96 m/s

  553. Ne- LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  554. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  555. Ne-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: 10/41, 52.81 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  556. Ne-Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 10/41, 33.39 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  557. Ne- LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  558. So-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  559. So-Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  560. So- LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 8/24, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  561. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 25. 09. 2011

  562. Pedigree 1. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  563. Pedigree 2. zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 10/28, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  564. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  565. Ne-Zkouška3 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: 2/11, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  566. Ne-Zkouška4 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  567. So-Zkouška1 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  568. So-Zkouška2 LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  569. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  570. Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  571. Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 19/52, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  572. Zkouška LA2, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  573. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  574. JUMPING, Amazing Joy od Čeníčka: 12/39, 43.47 s, 13.47 tr. b., 4.07 m/s

  575. LA1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  576. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  577. Agility 1 Large, Amazing Joy od Čeníčka: 2/12, 29.42 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  578. Agility 1 Large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  579. Agility Large, Amazing Joy od Čeníčka: 7/40, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  580. Agility Large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  581. Jumping Large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  582. Jumping Large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  583. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  584. Agility open large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  585. Jumping large, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  586. zkouška LA1, Amazing Joy od Čeníčka: 6/20, 30.13 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  587. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  588. Ne-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  589. Ne-Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: 8/46, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  590. Ne-LA1 LA1, Amazing Joy od Čeníčka: 3/12, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  591. So-Agility L, Amazing Joy od Čeníčka: 19/52, 48.81 s, 23.81 tr. b., 2.83 m/s

  592. So-Jumping L, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  593. So-LA1 LA1, Amazing Joy od Čeníčka: Diskvalifikován

  594. Praha 8 - Březiněves - Dvojzkoušky na umělé trávě, 23. 03. 2008

  595. Agility LA2, Blackie: 4/7, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  596. Agility LA2, Blackie: Diskvalifikován