Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 04. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.45 s
  6. Maximální čas: 92.9 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 40.39 5.45 V V
2 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 41.11 5.35 V V
3 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 41.72 5.27 V V
4 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 41.77 5.27 V V
5 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 41.8 5.26 V V
6 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 42.23 5.21 V V
7 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 43.57 5.05 V V
8 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 44.57 4.94 V V
9 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 45.12 4.88 V V
10 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 45.41 4.84 V V
11 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 45.56 4.83 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.12 0.12 46.57 4.72 V V
13 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 42.44 5.18 V V
14 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 44.0 5.0 V V
15 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 1 0 0.0 5.0 44.41 4.95 V V
16 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 1 0 0.0 5.0 44.58 4.93 V V
17 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 1.16 6.16 47.61 4.62 VD VD
18 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 3.2 8.2 49.65 4.43 VD VD
19 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 2 0 0.0 10.0 42.77 5.14 VD VD
20 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 44.3 4.97 VD VD
21 034017 Petra Kolegarová Buddy 2 0 0.0 10.0 44.48 4.95 VD VD
22 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 2 0 0.0 10.0 44.82 4.91 VD VD
23 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 1 0.13 10.13 46.58 4.72 VD VD
24 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 2 4.97 14.97 51.42 4.28 VD VD
25 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 3 0 0.0 15.0 42.15 5.22 VD VD
26 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 2 1 0.0 15.0 45.0 4.89 VD VD
27 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 3 0 0.13 15.13 46.58 4.72 VD VD
28 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 1 1 6.44 16.44 52.89 4.16 D D
29 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 2 1 3.99 18.99 50.44 4.36 D D
30 075219 Nicoll Palečková Dasty 1 0 20.2 25.2 66.65 3.3 D D
DIS 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079618 Tereza Vaverková Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO