Cz En

091919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Člen KA

Pes

  1. Devil Is My Little Brother, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN III. L: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  5. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA3: 3/16, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  7. Zkouška LA3 Neděle: 1/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  9. Agility L: 4/40, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility I: 15/103, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Agility II: 15/99, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  15. Jumping I: 13/100, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  16. Jumping II: 11/101, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  17. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  18. TRIAL I.: Diskvalifikován

  19. TRIAL II.: 2/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  21. Canviťácký jumping L: 5/23, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  22. Husse jumping L: Diskvalifikován

  23. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  24. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  25. 1. Zkouška A3 L: 4/10, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  26. 2. Zkouška A3 L: 2/10, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  27. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  28. TRIAL I.: 4/7, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. TRIAL II.: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  31. Agility open: 4/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  32. Jumping light: 11/26, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  33. Jumping open: 7/26, 41.91 s, 5.91 tr. b., 4.06 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  35. II. zkouška: Diskvalifikován

  36. I. zkouška: Diskvalifikován

  37. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  38. Agility Open L: 4/41, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  39. Jumping Open L: 3/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  40. ZkA. LA3: 3/17, 42.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  42. Agility Individual: 41/106, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. Agility Squads as Individual: 15/109, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  44. Jumping Individual: 18/108, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: 14/108, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  46. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  47. JUMPING ORIGINAL II L: 2/30, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  48. JUMPING ORIGINAL I L: 1/31, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  49. ZKOUŠKA LA3: 2/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  50. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  51. 1. Zkouška LA3: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  52. 2. Zkouška LA3: 5/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  53. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  54. Agility Large Ne: 9/33, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Agility Large So: 4/35, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  57. Jumping Large So: Diskvalifikován

  58. LA3 Ne: Diskvalifikován

  59. LA3 So: Diskvalifikován

  60. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  61. LA3 I.: 1/6, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  62. LA3 II.: Diskvalifikován

  63. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  64. Agility L: Diskvalifikován

  65. Jumping L: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  68. Finále Agility: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: 15/53, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  70. Jumping 2: 10/53, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  71. Jumping 3: 9/52, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  72. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  73. TRIAL I.: 2/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  74. TRIAL II.: Diskvalifikován

  75. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  76. Agility L: 8/33, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  77. Jumping L: 4/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  78. Zkouška LA2: 1/9, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  79. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  80. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. 3. Zkouška LA2: 1/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  83. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  84. ZkA I: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  85. ZkA II: 1/11, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  86. ZkA III: Diskvalifikován

  87. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  88. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  89. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  90. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  91. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  92. Jumping Open I: Diskvalifikován

  93. Jumping Open II: Diskvalifikován

  94. Jumping Open III: 8/28, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  95. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  96. Agility I: Diskvalifikován

  97. Agility II: 5/73, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  98. Jumping I: 45/80, 43.48 s, 6.48 tr. b., 4.25 m/s

  99. Jumping II: Diskvalifikován

  100. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  101. Agility Trial I: 1/9, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  102. Agility Trial II: Diskvalifikován

  103. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  104. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška LA1: 2/4, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  106. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  107. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA1: 1/10, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  109. 3. Zkouška LA1: 1/10, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  110. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  111. Agility Trial I: 3/8, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  114. TRIAL I.: Diskvalifikován

  115. TRIAL II.: 2/12, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  117. III. jumping L: Diskvalifikován

  118. II. jumping L: Diskvalifikován

  119. I. jumping L: Diskvalifikován

  120. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  121. TRIAL I.: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  122. TRIAL II.: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  123. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  124. ZkA I: Diskvalifikován

  125. ZkA II: Diskvalifikován