091919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Devil Is My Little Brother, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  2. Agility FINÁLE L: Diskvalifikován

  3. Agility OPEN L: 12/50, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  4. Jumping OPEN L neděle: 7/49, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  5. Jumping OPEN L sobota: 3/50, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  6. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  8. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  9. OPEN AGILITY L: 3/23, 41.28 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  10. OPEN JUMPING L: 6/24, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  11. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  12. Agility III 600: 4/50, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  13. Agility II 600: 10/49, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Agility I 600: 6/50, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  15. Jumping III 600: Diskvalifikován

  16. Jumping II 600: Diskvalifikován

  17. Jumping I 600: 14/49, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  18. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  19. Agility L: 3/39, 43.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  20. Jumping L: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3: 2/23, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  22. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  23. Zkouška II. LA3: 2/10, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  26. Agility 1 L: 2/32, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  27. Agility 2 L: 4/32, 42.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  28. Finals L: 1/20, 40.55 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  29. Jumping 1 L: 7/33, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. Jumping 2 L: 2/31, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  31. Jumping 3 L: 3/31, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  32. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  33. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Open L: 1/27, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  35. Zkouška A3 L: 2/9, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  36. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  37. 1. Zkouška LA3: 2/13, 43.32 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  38. 2. Zkouška LA3: 2/13, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  39. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  40. Agility družstev L: 13/108, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. Agility jednotlivci L: 3/102, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  42. Jumping družstev L: 41/108, 48.41 s, 5.41 tr. b., 4.5 m/s

  43. Jumping jednotlivci L: 69/103, 36.64 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  45. Agility 1 L: 14/130, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  46. Agility 2 L: 4/132, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  47. Agility 3 L: 6/107, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  48. Agility 4 L: 5/115, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Exam LA3: 4/78, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  50. GRAND FINAL L: 11/41, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Jumping 1 L: 44/127, 41.82 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  52. Jumping 2 L: 3/115, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  53. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  54. Agility II L: 3/84, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  55. Agility I L: Diskvalifikován

  56. Jumping II L: 2/94, 34.03 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  57. Jumping I L: 22/93, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  58. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  59. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 6/56, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  60. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 16/60, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  61. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  62. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 68/112, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  63. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  64. Tachyon Trophy MASTERS L: 7/59, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  65. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 20/109, 43.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  66. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  67. Agility 4 L: 5/73, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Agility 5 L: 19/71, 43.51 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  69. Agility 6 L: Diskvalifikován

  70. Jumping 4 L: 7/73, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  71. Jumping 5 L: 8/69, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  72. Jumping 6 L: 6/67, 34.39 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  73. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  74. Agility L: 3/31, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  75. Finále L: 2/16, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  76. Jumping II. L: 1/29, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  77. Jumping I. L: 1/31, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  78. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1: 3/117, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  80. Agility 2: 7/110, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. Jumping 1: 6/116, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  84. Druhý jumping L: 6/25, 31.91 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  85. LA3: Diskvalifikován

  86. První jumping L: 1/25, 33.41 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  87. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  88. Jumping 1 L: 14/39, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  89. Jumping 2 L: 13/39, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  90. Jumping 3 L: 3/39, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  91. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  92. QA1 Agility: 25/117, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  93. QA2 Agility: Diskvalifikován

  94. QA3 Agility: Diskvalifikován

  95. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ2 Jumping: 7/112, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  97. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  98. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  99. Agility LA: 5/26, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  100. Jumping LA: 1/34, 35.93 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  101. Zkouška LA3: 1/18, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  102. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  103. Agility FINÁLE L: 1/26, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  104. Agility OPEN L: 13/40, 41.92 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Jumping OPEN L neděle: 6/39, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  106. Jumping OPEN L sobota: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  108. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  109. Agility III 600: 5/53, 42.5 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  110. Agility II 600: 5/53, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  111. Agility I 600: 2/54, 34.5 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  112. Jumping III 600: 4/53, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  113. Jumping II 600: Diskvalifikován

  114. Jumping I 600: 9/54, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  115. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  116. Agility LA: 2/21, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  117. Jumping LA: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  120. Agility OPEN L: 4/38, 36.36 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  121. Jumping OPEN L: 1/36, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  122. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  123. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  124. Agility L: 1/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  125. Jumping L: 8/31, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  126. Zkouška LA3: 1/15, 41.22 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  127. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  128. Agility Trial I: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II: 1/7, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  130. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  131. 1.Zkouška LA3: 1/8, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  132. 2.Zkouška LA3: 3/8, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  133. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  134. Agility: 35/100, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  135. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  136. Jumping: 15/101, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  137. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 56/102, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  138. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  139. Finále L: 11/35, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  140. LA Agility 1: Diskvalifikován

  141. LA Agility 2: 11/148, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  142. LA Agility 3: 31/136, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  143. LA Agility 4: Diskvalifikován

  144. LA Jumping 1: Diskvalifikován

  145. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  146. Zkouška Exam L A3: Diskvalifikován

  147. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  148. Agility I: 5/64, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  149. Agility II: 8/63, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  150. Jumping I: 29/65, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  151. Jumping II: 2/63, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  152. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  153. Agility Trial I: Diskvalifikován

  154. Agility Trial II: 1/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  155. Agility Trial III: Diskvalifikován

  156. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  157. QA4 Agility: Diskvalifikován

  158. QA5 Agility: 6/70, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  159. QA6 Agility: 17/60, 48.68 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  160. QJ4 Jumping: 9/73, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  161. QJ5 Jumping: 16/72, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  162. QJ6 Jumping: 10/69, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  163. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  164. Agility I: 16/96, 41.96 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  165. Agility II: 5/91, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  166. Jumping I: 35/94, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  167. Jumping II: 5/93, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  168. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  169. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  172. QA1 Agility: 29/108, 45.72 s, 6.13 tr. b., 4.81 m/s

  173. QA2 Agility: Diskvalifikován

  174. QA3 Agility: 5/66, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  175. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  176. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  177. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  178. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  179. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška A3 L: 1/7, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  181. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  182. Agility LA: 6/29, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  183. Jumping LA: 1/31, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  184. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  186. agility CHALLENGE L: Diskvalifikován

  187. jumping HRA L: 5/10, 58.07 s, 0.0 tr. b., 2.58 m/s

  188. jumping CHALLENGE L: 2/6, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  189. open AGILITY L: 2/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. open JUMPING L: 4/14, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  191. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  192. Agility OPEN L: 7/46, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  193. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  196. Agility 1: Diskvalifikován

  197. Agility 2: 3/13, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  198. Jumping: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  199. Jumping 1: Diskvalifikován

  200. Jumping 2: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  201. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  202. Agility Individual: 7/85, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  203. Agility Squads as Individual: 8/94, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  204. Jumping Individual: Diskvalifikován

  205. Jumping Squads as Individual: 6/94, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  206. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  207. 1. zkouška: 3/17, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  208. 2. zkouška: 5/15, 43.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  209. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  210. Neděle Agility L: 13/27, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  211. Neděle Jumping L: 5/30, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  212. Neděle zkouška L A3: 3/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  213. Sobota Agility L: 2/29, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  214. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  215. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  216. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  217. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  220. Agility L: 4/16, 40.39 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  221. Jumping L: 2/16, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  222. Zkouška LA3: 1/8, 43.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  223. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  224. Agility Brut L: 5/29, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  225. Demi Z LA3: Diskvalifikován

  226. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  227. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  228. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  229. Jumping OPEN III. L: Diskvalifikován

  230. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  231. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  232. Zkouška LA3: 3/16, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  233. Zkouška LA3 Neděle: 1/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  234. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  235. Agility L: 4/40, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  236. Jumping L: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  238. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  239. Agility I: 15/103, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  240. Agility II: 15/99, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  241. Jumping I: 13/100, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  242. Jumping II: 11/101, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  243. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  244. TRIAL I.: Diskvalifikován

  245. TRIAL II.: 2/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  246. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  247. Canviťácký jumping L: 5/23, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  248. Husse jumping L: Diskvalifikován

  249. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  250. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  251. 1. Zkouška A3 L: 4/10, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  252. 2. Zkouška A3 L: 2/10, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  253. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  254. TRIAL I.: 4/7, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  255. TRIAL II.: Diskvalifikován

  256. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  257. Agility open: 4/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  258. Jumping light: 11/26, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  259. Jumping open: 7/26, 41.91 s, 5.91 tr. b., 4.06 m/s

  260. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  261. II. zkouška: Diskvalifikován

  262. I. zkouška: Diskvalifikován

  263. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  264. Agility Open L: 4/41, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  265. Jumping Open L: 3/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  266. ZkA. LA3: 3/17, 42.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  267. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  268. Agility Individual: 41/106, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  269. Agility Squads as Individual: 15/109, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  270. Jumping Individual: 18/108, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  271. Jumping Squads as Individual: 14/108, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  272. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  273. JUMPING ORIGINAL II L: 2/30, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  274. JUMPING ORIGINAL I L: 1/31, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  275. ZKOUŠKA LA3: 2/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  276. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  277. 1. Zkouška LA3: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  278. 2. Zkouška LA3: 5/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  279. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  280. Agility Large Ne: 9/33, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  281. Agility Large So: 4/35, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  282. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  283. Jumping Large So: Diskvalifikován

  284. LA3 Ne: Diskvalifikován

  285. LA3 So: Diskvalifikován

  286. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  287. LA3 I.: 1/6, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  288. LA3 II.: Diskvalifikován

  289. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  290. Agility L: Diskvalifikován

  291. Jumping L: Diskvalifikován

  292. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  293. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  294. Finále Agility: Diskvalifikován

  295. Jumping 1: 15/53, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  296. Jumping 2: 10/53, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  297. Jumping 3: 9/52, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  298. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  299. TRIAL I.: 2/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  300. TRIAL II.: Diskvalifikován

  301. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  302. Agility L: 8/33, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  303. Jumping L: 4/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  304. Zkouška LA2: 1/9, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  305. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  306. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  307. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  308. 3. Zkouška LA2: 1/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  309. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  310. ZkA I: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  311. ZkA II: 1/11, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  312. ZkA III: Diskvalifikován

  313. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  314. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  315. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  316. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  317. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  318. Jumping Open I: Diskvalifikován

  319. Jumping Open II: Diskvalifikován

  320. Jumping Open III: 8/28, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  321. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  322. Agility I: Diskvalifikován

  323. Agility II: 5/73, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  324. Jumping I: 45/80, 43.48 s, 6.48 tr. b., 4.25 m/s

  325. Jumping II: Diskvalifikován

  326. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  327. Agility Trial I: 1/9, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  328. Agility Trial II: Diskvalifikován

  329. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  330. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  331. 2. zkouška LA1: 2/4, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  332. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  333. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  334. 2. Zkouška LA1: 1/10, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  335. 3. Zkouška LA1: 1/10, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  336. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  337. Agility Trial I: 3/8, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  338. Agility Trial II: Diskvalifikován

  339. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  340. TRIAL I.: Diskvalifikován

  341. TRIAL II.: 2/12, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  342. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  343. III. jumping L: Diskvalifikován

  344. II. jumping L: Diskvalifikován

  345. I. jumping L: Diskvalifikován

  346. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  347. TRIAL I.: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  348. TRIAL II.: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  349. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  350. ZkA I: Diskvalifikován

  351. ZkA II: Diskvalifikován