Cz En

Nikola Banotová

  1. Číslo: 001774
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009908 (L), Sára

  2. 046909 (L), A3Ch Jude Hrdlička

  3. 074613 (L), A3Ch Beneris Yabalute

  4. 059416 (S), Guliver of Mine Little Soulmate

  5. 075716 (L), Wakita Anubis the Second

  6. 000818 (L), Crocodile Yabalute

  7. 042018 (L), Catalyn Jankari

  8. 083819 (L), Zulu Velox Crur

  9. 091919 (L), Devil Is My Little Brother

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II L, Devil Is My Little Brother: 2/30, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/30, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  4. JUMPING ORIGINAL II L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  5. JUMPING ORIGINAL I L, Devil Is My Little Brother: 1/31, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  6. JUMPING ORIGINAL I L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/31, 32.49 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  7. JUMPING ORIGINAL I L, Crocodile Yabalute: 6/31, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. ZKOUŠKA LA3, Devil Is My Little Brother: 2/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  9. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  10. ZKOUŠKA LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  11. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  12. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  13. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/10, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  14. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 1/10, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  15. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 5/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  16. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  17. Agility Large Ne, Devil Is My Little Brother: 9/33, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Agility Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 12/33, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  19. Agility Large Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  20. Agility Large So, Devil Is My Little Brother: 4/35, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Agility Large So, Crocodile Yabalute: 9/35, 41.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  22. Agility Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  23. Jumping Large Ne, Crocodile Yabalute: 4/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  24. Jumping Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 5/34, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  25. Jumping Large Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  26. Jumping Large So, Crocodile Yabalute: 6/36, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  27. Jumping Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  28. Jumping Large So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  29. LA3 Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 4/14, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  30. LA3 Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  31. LA3 Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  32. LA3 So, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  33. LA3 So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  34. LA3 So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  35. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  36. LA3 I., Devil Is My Little Brother: 1/6, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  37. LA3 II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  38. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  39. Agility L, Crocodile Yabalute: 1/12, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  40. Agility L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  41. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  42. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  43. Jumping L, Crocodile Yabalute: 2/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  44. Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  46. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/5, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  47. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  48. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  49. Finále Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/24, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  50. Finále Agility, Crocodile Yabalute: 7/24, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  51. Finále Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  52. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/53, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  53. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 4/53, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  54. Jumping 1, Devil Is My Little Brother: 15/53, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  55. Jumping 2, Devil Is My Little Brother: 10/53, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  56. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  57. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  58. Jumping 3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/52, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  59. Jumping 3, Devil Is My Little Brother: 9/52, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  60. Jumping 3, Crocodile Yabalute: 11/52, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  61. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  62. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  63. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  64. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  65. Agility L, Crocodile Yabalute: 7/33, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  66. Agility L, Devil Is My Little Brother: 8/33, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 4/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  68. Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/9, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  70. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  71. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  72. 1. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  73. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  77. 3. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  78. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  79. ZkA I, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  80. ZkA I, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. ZkA II, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  82. ZkA II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  83. ZkA III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  84. ZkA III, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  86. ZkA I Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  87. ZkA II Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  88. ZkA III Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  89. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  90. Jumping Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  91. Jumping Open I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  92. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  93. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 7/29, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  94. Jumping Open II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  95. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: 6/28, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  96. Jumping Open III, Devil Is My Little Brother: 8/28, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  97. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  98. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  99. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  100. Agility I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  101. Agility II, Devil Is My Little Brother: 5/73, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. Agility II, Crocodile Yabalute: 20/73, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  103. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 34/73, 42.69 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  104. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 42/80, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  105. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 45/80, 43.48 s, 6.48 tr. b., 4.25 m/s

  106. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  107. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 27/79, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  108. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  109. Jumping II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  110. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  111. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 1/9, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  112. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  113. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  114. 1. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 2/4, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  116. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  117. 1. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  118. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  119. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  121. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 6/15, 41.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  122. 3. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  123. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  124. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 3/8, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  125. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  126. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  127. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  128. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 2/12, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  129. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  130. III. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  131. III. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  132. III. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  133. II. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  134. II. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  135. II. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  136. I. jumping L, Crocodile Yabalute: 7/30, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  137. I. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/30, 44.7 s, 13.7 tr. b., 3.83 m/s

  138. I. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  139. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  140. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  141. TRIAL I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  142. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  143. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  144. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  145. ZkA I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  146. ZkA I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  147. ZkA II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  148. ZkA II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  149. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  150. Agility L - finále, Crocodile Yabalute: 9/20, 40.67 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  151. Agility L - finále, A3Ch Beneris Yabalute: 10/20, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  152. Agility L sobota, Crocodile Yabalute: 3/37, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  153. Agility L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  154. Jumping L neděle, Crocodile Yabalute: 6/36, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  155. Jumping L neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/36, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  156. Jumping L sobota, Crocodile Yabalute: 15/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  157. Jumping L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  158. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/18, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  159. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: 2/17, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  161. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  162. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  163. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/34, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  164. Agility LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  165. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  166. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: 10/40, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  167. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 5/38, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  168. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: 8/38, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  169. Jumping LA neděle, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  170. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/42, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  171. Jumping LA sobota, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  172. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  173. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: 3/18, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  174. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/21, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  176. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  177. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  178. Zkouška I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  179. Zkouška II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  180. Zkouška III., Crocodile Yabalute: 1/6, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  181. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  182. Agility družstev, A3Ch Beneris Yabalute: 5/70, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  183. Agility družstev, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  184. Agility jednotlivci, Crocodile Yabalute: 4/69, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  185. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 6/69, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  186. Jumping družstev L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/69, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  187. Jumping družstev L, Crocodile Yabalute: 24/69, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  188. Jumping jednotlivců, A3Ch Beneris Yabalute: 3/69, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  189. Jumping jednotlivců, Crocodile Yabalute: 4/69, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  190. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  191. Agility Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  192. Agility Open L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  193. Jumping Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  194. Jumping Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  196. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  197. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  198. A2 Large, Crocodile Yabalute: 3/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  199. A2 Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  200. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  201. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  202. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/30, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  203. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  204. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  205. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  206. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  207. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: 10/31, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  208. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  209. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  210. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  211. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  212. Agility Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 7/137, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  213. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 12/136, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  214. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 33/138, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  215. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  216. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/217, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  217. Agility 1, Crocodile Yabalute: 31/217, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  218. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 29/222, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  219. Agility 2, Crocodile Yabalute: 33/222, 43.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  220. Agility 3, Crocodile Yabalute: 13/177, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  221. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  222. Agility 4, Crocodile Yabalute: 30/181, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  223. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  224. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 2/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  225. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 32/129, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  226. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 24/44, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  227. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  228. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  229. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  230. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  231. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  232. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 2/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  233. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  234. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/36, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  235. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  236. Zkoušky, Crocodile Yabalute: 1/12, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  237. Zkoušky, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  238. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  239. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  240. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  241. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/85, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  242. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  243. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  244. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  245. Jumping II, Crocodile Yabalute: 6/84, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  246. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  247. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  248. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 11/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  249. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  250. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/33, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  251. Jumping L, Crocodile Yabalute: 8/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  252. LA 2, Crocodile Yabalute: 3/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  253. LA 3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  254. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  255. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 8/97, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  256. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  257. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  258. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  259. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/93, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  260. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  261. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  262. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  263. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  264. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  265. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  266. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/87, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  267. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  268. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 17/123, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  269. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  270. QA2 agility, Crocodile Yabalute: 34/120, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  271. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 41/120, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  272. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 7/120, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  273. QA3 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  274. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 33/123, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  275. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  276. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 12/122, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  277. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: 22/122, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  278. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 7/111, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  279. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  280. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  281. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/34, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  282. Agility Open, Crocodile Yabalute: 13/34, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  283. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  284. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  285. Jumping Open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  286. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  287. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  288. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  289. Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  290. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 3/9, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  291. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  292. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  293. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  294. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  295. Agility Trial III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  296. Jumping, Crocodile Yabalute: 9/32, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  297. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 10/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  298. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  299. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 21/167, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  300. Agility I, Crocodile Yabalute: 24/167, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  301. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/165, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  302. Agility II, Crocodile Yabalute: 15/165, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  303. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 14/169, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  304. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  305. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 11/161, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  306. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  307. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  308. Agility LA, Crocodile Yabalute: 4/38, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  309. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 7/38, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  310. Jumping LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  311. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  312. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  314. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  315. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 7/70, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  316. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  317. Finále LA neděle, Crocodile Yabalute: 4/33, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  318. Finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  319. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/70, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  320. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  321. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/71, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  322. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: 15/71, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  323. Zkoušky LA2 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  324. Zkoušky LA2 sobota, Crocodile Yabalute: 2/24, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  325. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  326. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  327. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  328. 1. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  329. 2. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  330. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  331. TRIAL II. LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  332. TRIAL I. LA2, Crocodile Yabalute: 2/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  333. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  334. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  335. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  336. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 18/43, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  337. Jumping LA, Crocodile Yabalute: 20/43, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  338. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  339. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  340. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  341. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  342. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  343. Jumping Open, Crocodile Yabalute: 4/36, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  344. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  345. Agility neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  346. Agility neděle L, Crocodile Yabalute: 12/28, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  347. Agility sobota L, Crocodile Yabalute: 2/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  348. Agility sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/26, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  349. Jumping neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  350. Jumping neděle L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  351. Jumping sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  352. Jumping sobota L, Crocodile Yabalute: 7/26, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  353. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  354. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: 1/24, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  355. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  356. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  357. Agility Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  358. Agility Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 31/68, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  359. Agility jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  360. Agility jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  361. Jumping Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/68, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  362. Jumping Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  363. Jumping jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  364. Jumping jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  365. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  366. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  367. Agility OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  368. Jumping OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/58, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  369. Zk.A LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  370. Zk.A LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  371. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  372. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 4/86, 36.47 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  373. Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  374. Agility DRUZSTVA, Catalyn Jankari: 35/97, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  375. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  376. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 21/97, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  377. Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  378. Jumping DRUZSTVA, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  379. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  380. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  381. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/38, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  382. Agility 1 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  383. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/37, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  384. Agility 2 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  385. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 3/8, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  386. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  387. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  388. Agility L L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  389. Agility L L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  390. Jumping L L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/43, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  391. Jumping L L, Crocodile Yabalute: 4/43, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  392. Zkouška LA1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  393. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  394. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  395. Agility 1, Crocodile Yabalute: 7/212, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  396. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  397. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 10/217, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  398. Agility 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  399. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 18/179, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  400. Agility 3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  401. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 22/191, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  402. Agility 4, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  403. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 11/104, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  404. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  405. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 13/44, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  406. Grand Final, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  407. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 21/214, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  408. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 22/214, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  409. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 20/205, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  410. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  411. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  412. 1.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  413. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  414. 2.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  415. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  416. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  417. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 16/75, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  418. Agility I, Crocodile Yabalute: 20/75, 47.4 s, 17.4 tr. b., 4.01 m/s

  419. Agility I, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  420. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/74, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  421. Agility II, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  422. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  423. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 27/76, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  424. Jumping I, Catalyn Jankari: 29/76, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  425. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  426. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/73, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  427. Jumping II, Catalyn Jankari: 7/73, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  428. Jumping II, Crocodile Yabalute: 41/73, 39.19 s, 12.19 tr. b., 3.78 m/s

  429. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  430. Jumping II L, Catalyn Jankari: 2/30, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  431. Jumping II L, Crocodile Yabalute: 4/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  432. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  433. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  434. Jumping I. L, Crocodile Yabalute: 3/33, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  435. Jumping I. L, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  436. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 2/11, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  437. Zkouška LA2, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  438. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  439. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  440. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/95, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  441. QA4 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  442. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  443. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 10/93, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  444. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  445. QA5 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  446. QA6 Agility, Catalyn Jankari: 36/88, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  447. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  448. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  449. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: 35/95, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  450. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  451. QJ4 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  452. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 22/90, 43.26 s, 3.26 tr. b., 4.55 m/s

  453. QJ5 Jumping, Catalyn Jankari: 28/90, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  454. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: 41/90, 41.8 s, 11.8 tr. b., 4.71 m/s

  455. QJ6 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  456. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  457. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  458. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  459. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/127, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  460. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  461. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 21/125, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  462. QA2 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  463. QA3 agility, Crocodile Yabalute: 19/125, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  464. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  465. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 82/126, 33.3 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  466. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  467. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 18/126, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  468. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  469. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: 23/122, 39.74 s, 1.74 tr. b., 4.68 m/s

  470. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 43/122, 39.29 s, 6.29 tr. b., 4.73 m/s

  471. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  472. III. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  473. II. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  474. I. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  475. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  476. ZKouška LA1 1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  477. Zkouška LA1 2 LA1, Crocodile Yabalute: 2/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  478. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  479. Agility L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  480. Agility L So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  481. Jumping L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 27/96, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  482. Jumping L So, A3Ch Beneris Yabalute: 8/100, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  483. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  484. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  485. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  486. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  487. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  488. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  489. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 20/62, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  490. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  491. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/32, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  492. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  493. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  494. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  495. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  496. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  497. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  498. TRIAL II. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  499. TRIAL I. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  500. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  501. Agility L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 2/21, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  502. Agility L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  503. Jumping L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 3/20, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  504. Jumping L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  505. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  506. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  507. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  508. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  509. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  510. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  511. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  512. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  513. Agility open 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  514. Agility open 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  515. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  516. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  517. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  518. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  519. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 8/30, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  520. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  521. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  522. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  523. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  524. Agility Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  525. Agility Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 7/27, 41.59 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  526. Jumping Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  527. Jumping Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 1/28, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  528. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  529. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 24/58, 37.53 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  530. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  531. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  532. Agility Trial, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  533. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 6/57, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  534. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/57, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  535. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  536. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  537. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 3/15, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  538. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  539. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  540. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  541. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  542. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  543. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  544. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  545. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/216, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  546. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/190, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  547. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 15/196, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  548. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 30/112, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  549. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  550. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 21/209, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  551. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  552. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  553. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 25/77, 37.05 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  554. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  555. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  556. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  557. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  558. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  559. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  560. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/7, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  561. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  562. 1. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  563. 2. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  564. 3. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  565. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  566. zkouška 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/18, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  567. zkouška 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  568. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  569. Agility Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 3/85, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  570. Agility Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/87, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  571. Jumping Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 59/85, 28.0 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  572. Jumping Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 37/87, 28.82 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  573. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  574. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  575. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/46, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  576. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  577. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  578. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  579. Jumping II LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  580. Jumping I LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/35, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  581. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 4/11, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  582. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  583. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/63, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  584. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 33/63, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  585. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/66, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  586. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  587. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  588. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  589. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  590. Agility LA, A3Ch Jude Hrdlička: 7/42, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  591. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/42, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  592. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 5/42, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  593. Jumping LA, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  594. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  595. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  596. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  597. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  598. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  599. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  600. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  601. Agility Trial I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  602. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  603. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  604. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  605. Agility Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  606. Agility So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  607. Jumping Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  608. Jumping So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  609. Zkouška Ne LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  610. Zkouška So LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  611. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  612. Agility LA neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  613. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  614. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 8/18, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  615. Agility LA sobota, Wakita Anubis the Second: 10/18, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  616. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  617. Jumping LA neděle, Wakita Anubis the Second: 12/19, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  618. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  619. Jumping LA sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  620. Zkouška LA1 neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  621. Zkouška LA1 sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  622. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  623. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  624. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  625. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  626. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  627. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  628. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  629. 1. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  630. 2. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  631. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  632. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  633. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/22, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  634. Jumping speciál L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/21, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  635. Jumping speciál L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/21, 37.13 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  636. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  637. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  638. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  639. Agility družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 29/66, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  640. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  641. Jumping družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 31/66, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  642. Jumping jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 19/65, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  643. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  644. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  645. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  646. Agility, Guliver of Mine Little Soulmate: 4/8, 45.16 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  647. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/16, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  648. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/16, 38.9 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  649. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  650. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 7/40, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  651. Agility Open, Guliver of Mine Little Soulmate: 11/24, 55.28 s, 32.28 tr. b., 3.08 m/s

  652. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  653. Jumping Open, Guliver of Mine Little Soulmate: Diskvalifikován

  654. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  655. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  656. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  657. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  658. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  659. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  660. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  661. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  662. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/195, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  663. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 41/178, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  664. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  665. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  666. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  667. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/175, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  668. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  669. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/8, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  670. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  671. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  672. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  673. Agility I, A3Ch Jude Hrdlička: 4/12, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  674. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  675. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/12, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  676. TUNELIADA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/43, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  677. TUNELIADA, A3Ch Jude Hrdlička: 11/43, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  678. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  679. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 34/182, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  680. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 39/186, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  681. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  682. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  683. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  684. I Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  685. II Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  686. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  687. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  688. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  689. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  690. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/51, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  691. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  692. Zk LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/16, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  693. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  694. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/42, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  695. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/40, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  696. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  697. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  698. QA3 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  699. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 42/174, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  700. QJ3 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 53/176, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  701. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/174, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  702. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  703. QA1 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  704. QA2 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 55/204, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  705. QJ1 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  706. QJ2 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 16/197, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  707. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  708. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  709. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  710. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  711. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  712. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  713. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  714. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  715. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/20, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  716. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  717. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  718. Druhá LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  719. Druhá LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  720. První LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  721. První LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  722. Třetí LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/14, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  723. Třetí LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  724. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  725. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  726. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  727. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  728. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  729. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  730. Jumping LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 18/35, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  731. Zk LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  732. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  733. LA3-1, A3Ch Jude Hrdlička: 2/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  734. LA3-1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  735. LA3-2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  736. LA3-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  737. LA3-3, A3Ch Jude Hrdlička: 2/15, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  738. LA3-3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  739. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  740. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  741. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  742. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/27, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  743. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  744. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  745. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  746. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  747. Agility L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  748. Agility L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  749. Agility L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/43, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  750. Agility L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/43, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  751. Jumping L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/46, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  752. Jumping L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 10/46, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  753. Jumping L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/48, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  754. Jumping L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/48, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  755. LA3 - neděle LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  756. LA3 - neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  757. LA3 - sobota LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  758. LA3 - sobota LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  759. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  760. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  761. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 7/41, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  762. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  763. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  764. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  765. Agility - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 2/32, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  766. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  767. Jumping - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  768. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  769. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/14, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  770. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  771. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 8/14, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  772. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  773. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  774. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  775. Agility squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  776. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 8/50, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  777. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  778. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  779. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  780. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/32, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  781. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  782. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  783. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  784. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  785. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  786. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 9/157, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  787. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  788. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  789. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  790. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  791. 1. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  792. 2. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  793. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  794. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  795. Agility Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  796. Agility So, A3Ch Beneris Yabalute: 22/151, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  797. Jumping Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  798. Jumping So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/146, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  799. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  800. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  801. Agility II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  802. Agility I Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  803. Jumping II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  804. Jumping I Open, A3Ch Beneris Yabalute: 42/165, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  805. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  806. Zkoušky LA3 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  807. Zkoušky LA3 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  808. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  809. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/128, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  810. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  811. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  812. Final Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 29/60, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  813. Final Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 5/62, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  814. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  815. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 52/120, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  816. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 32/73, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  817. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  818. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  819. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  820. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  821. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/183, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  822. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 30/175, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  823. Finále, A3Ch Beneris Yabalute: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  824. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 56/184, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  825. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 9/182, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  826. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  827. Zkouška 1, A3Ch Beneris Yabalute: 6/48, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  828. Zkouška 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  829. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  830. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  831. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 7/18, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  832. 3.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  833. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  834. 1 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  835. 2 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/12, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  836. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  837. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  838. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  839. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 4/9, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  840. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  841. Agility Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 4/82, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  842. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 13/83, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  843. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  844. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 20/84, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  845. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  846. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  847. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  848. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 25/76, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  849. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  850. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 11/77, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  851. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  852. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  853. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  854. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  855. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 13/26, 40.82 s, 17.82 tr. b., 3.55 m/s

  856. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  857. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  858. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  859. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  860. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  861. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  862. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  863. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  864. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  865. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  866. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  867. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 3/61, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  868. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  869. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  870. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  871. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 5/52, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  872. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  873. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  874. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  875. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  876. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  877. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  878. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 22/60, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  879. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  880. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 19/55, 34.17 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  881. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 27/55, 33.16 s, 25.0 tr. b., 5.49 m/s

  882. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  883. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  884. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/22, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  885. Zkoušky LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  886. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  887. zkouška 1 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  888. zkouška 2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  889. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  890. agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  891. agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/19, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  892. Agility Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  893. Agility Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 6/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  894. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/19, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  895. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 10/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  896. Jumping Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 8/18, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  897. Jumping Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  898. Zkoušky LA2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 1/8, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  899. Zkoušky LA2 Neděle LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/7, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  900. Zkoušky LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  901. Zkoušky LA3 Neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/4, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  902. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  903. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/38, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  904. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 15/38, 47.69 s, 7.69 tr. b., 3.61 m/s

  905. Ctvrte Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 10/19, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  906. Ctvrte Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  907. Druhe Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  908. Druhe Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  909. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  910. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 8/44, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  911. Prvni Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/14, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  912. Prvni Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  913. Treti Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  914. Treti Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  915. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  916. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  917. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 4/10, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  918. Agility FINAL, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  919. Agility FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  920. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  921. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  922. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/33, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  923. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  924. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  925. Agility Open II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  926. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  927. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  928. Jumping Open II, A3Ch Jude Hrdlička: 6/34, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  929. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  930. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  931. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  932. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/22, 29.14 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  933. Zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/11, 27.8 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  934. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  935. Agility Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  936. Agility Open I., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  937. Agility Open II., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  938. Jumping Open I., A3Ch Jude Hrdlička: 14/91, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  939. Jumping Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  940. Jumping Open II., A3Ch Jude Hrdlička: 20/61, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  941. Jumping Open III, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  942. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  943. Agility BO L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  944. Jumping BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/25, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  945. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  946. Agility "zkouška" I., A3Ch Beneris Yabalute: 2/11, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  947. Agility "zkoušky" II., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  948. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  949. Zkouška II. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  950. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  951. Zkouška I. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  952. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  953. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  954. 1.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  955. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/11, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  956. 2.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  957. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  958. 3.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  959. 3.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 5/11, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  960. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  961. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  962. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  963. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  964. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  965. Agility "zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  966. Agility "zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  967. Agility - "Zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: 9/23, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  968. Agility - "Zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  969. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/62, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  970. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  971. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  972. 1. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  973. 2. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 3/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  974. 3. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  975. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  976. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  977. Agility družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  978. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  979. Jumping družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  980. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  981. Agility CACIAg, A3Ch Jude Hrdlička: 4/50, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  982. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  983. agility III. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  984. agility II. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  985. agility I. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  986. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  987. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  988. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  989. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Jude Hrdlička: 38/100, 21.85 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  990. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  991. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 16/186, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  992. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  993. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 4/124, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  994. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  995. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  996. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  997. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  998. II. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  999. I. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1000. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  1001. 1. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1002. 2. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1003. 3. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1004. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  1005. ne - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/21, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1006. ne - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1007. ne - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1008. so - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/27, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1009. so - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1010. so - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/12, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1011. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  1012. LA2 - 1. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1013. LA2 - 2. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1014. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1015. Agility Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/67, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1016. Agility Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 18/73, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1017. Jumping Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/69, 31.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1018. Jumping Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1019. Zkoušky neděle LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1020. Zkoušky sobota LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/30, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1021. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1022. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/88, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1023. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/83, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1024. Power & Speed A2/A3 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1025. Speciální závod Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1026. Speciální závod Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1027. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1028. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1029. Agility 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1030. Agility 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: 42/80, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1031. Jumping 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: 4/70, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1032. Jumping 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1033. Jumping 3 L, A3Ch Jude Hrdlička: 30/80, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1034. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1035. AGILITY I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1036. AGILITY II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1037. JUMPING I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1038. JUMPING II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1039. JUMPING III, A3Ch Jude Hrdlička: 8/119, 33.04 s, 0.04 tr. b., 4.51 m/s

  1040. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1041. Agility 5 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1042. Agility 5 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1043. Agility 6 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1044. Agility 6 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1045. Agility 7 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1046. Agility 7 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1047. Agility 8 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1048. Agility 8 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1049. Jumping C (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1050. Jumping C (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.2 tr. b., 4.63 m/s

  1051. Jumping D (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1052. Jumping D (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1053. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  1054. Zkouška II. LA2, Sára: 2/11, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1055. Zkouška II. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1056. Zkouška I. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1057. Zkouška I. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1058. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1059. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1060. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1061. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1062. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1063. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1064. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1065. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1066. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1067. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1068. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1069. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1070. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1071. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1072. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: 1/18, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1073. Jumping Large, Sára: 2/22, 42.71 s, 1.71 tr. b., 4.28 m/s

  1074. Jumping Large, Sára: 3/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1075. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1076. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/10, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1077. LA2, Sára: 2/13, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1078. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1079. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1080. LA2-2, Sára: 1/13, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1081. LA2-2, Sára: 2/10, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1082. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: 5/10, 36.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1083. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1084. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  1085. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 2/22, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1086. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/13, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1087. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 7/24, 27.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1088. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1089. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1090. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1091. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1092. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1093. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1094. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1095. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1096. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1097. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1098. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1099. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1100. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1101. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1102. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1103. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1104. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1105. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: 8/27, 36.08 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  1106. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1107. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1108. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1109. JUMPING, Sára: 2/27, 37.0 s, 4.0 tr. b., 4.05 m/s

  1110. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: 10/27, 35.44 s, 7.44 tr. b., 4.23 m/s

  1111. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1112. JUMPING, Sára: Diskvalifikován

  1113. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1114. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1115. LA3, Sára: 1/5, 45.57 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1116. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1117. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1118. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: 6/43, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1119. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1120. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1121. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1122. Jump Large, Sára: 2/42, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1123. Jump Large, Sára: 12/43, 38.1 s, 9.1 tr. b., 4.33 m/s

  1124. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: 15/43, 35.12 s, 11.12 tr. b., 4.7 m/s

  1125. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1126. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1127. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1128. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1129. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1130. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  1131. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/18, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1132. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován