Cz En

Nikola Banotová

  1. Číslo: 001774
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009908 (L), Sára

  2. 046909 (L), A3Ch Jude Hrdlička

  3. 074613 (L), A3Ch Beneris Yabalute

  4. 059416 (XS), Guliver of Mine Little Soulmate

  5. 075716 (L), Wakita Anubis the Second

  6. 000818 (L), Crocodile Yabalute

  7. 042018 (L), Catalyn Jankari

  8. 083819 (L), Zulu Velox Crur

  9. 091919 (L), Devil Is My Little Brother

  10. 030021 (L), Rozárka

  11. 008222 (L), A Lime Müsli from Malibo Land

  12. 009222 (L), A Chocolate Müsli from Malibo Land

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I, Devil Is My Little Brother: 5/64, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  3. Agility I, A Lime Müsli from Malibo Land: 7/64, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  4. Agility I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/64, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  5. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  6. Agility II, Crocodile Yabalute: 1/63, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  7. Agility II, Devil Is My Little Brother: 8/63, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  8. Agility II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  9. Agility II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  10. Jumping I, Crocodile Yabalute: 8/65, 34.04 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  11. Jumping I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 9/65, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  12. Jumping I, A Lime Müsli from Malibo Land: 10/65, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  13. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 29/65, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  14. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 2/63, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  15. Jumping II, A Lime Müsli from Malibo Land: 6/63, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  16. Jumping II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/63, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  18. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  19. Zkouška A1 L, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/9, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  20. Zkouška LA2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/2, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  21. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  22. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  23. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  24. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  25. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: 1/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  26. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  28. Agility Trial III, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/6, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  29. Agility Trial III, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  30. Agility Trial III, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  31. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  32. TRIAL I., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/7, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. TRIAL I., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  34. TRIAL II., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/9, 31.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. TRIAL II., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/7, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  37. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: 14/73, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. QA4 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  39. QA4 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  40. QA4 Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  41. QA5 Agility, Devil Is My Little Brother: 6/70, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  42. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: 7/70, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  43. QA5 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: 9/70, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  44. QA5 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  45. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: 1/60, 43.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. QA6 Agility, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 14/60, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. QA6 Agility, Devil Is My Little Brother: 17/60, 48.68 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. QA6 Agility, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  49. QJ4 Jumping, Devil Is My Little Brother: 9/73, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  50. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: 25/73, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  51. QJ4 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 37/73, 45.65 s, 14.31 tr. b., 4.67 m/s

  52. QJ4 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  53. QJ5 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 14/72, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  54. QJ5 Jumping, Devil Is My Little Brother: 16/72, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  55. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  56. QJ5 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  57. QJ6 Jumping, Devil Is My Little Brother: 10/69, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  58. QJ6 Jumping, A Lime Müsli from Malibo Land: 21/69, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  59. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: 28/69, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  60. QJ6 Jumping, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  61. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  62. Agility II L, A Lime Müsli from Malibo Land: 2/25, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  63. Agility II L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 6/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  64. Agility II L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  65. Agility I L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  66. Agility I L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  67. Agility I L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  68. Agility lepší běh L, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/25, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  69. Agility lepší běh L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 8/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  70. Agility lepší běh L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  71. Jumping II L, Crocodile Yabalute: 3/22, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  72. Jumping II L, A Lime Müsli from Malibo Land: 4/22, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  73. Jumping II L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 9/22, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  74. Jumping I L, Crocodile Yabalute: 2/24, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  75. Jumping I L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  76. Jumping I L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  77. Jumping lepší běh L, Crocodile Yabalute: 3/25, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  78. Jumping lepší běh L, A Lime Müsli from Malibo Land: 5/25, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  79. Jumping lepší běh L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 10/25, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  80. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  81. Agility L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  82. Agility L, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  83. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  84. Agility L Finále, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/12, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  85. Agility L Finále, Crocodile Yabalute: 5/12, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. I. Jumping L, Crocodile Yabalute: 7/30, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  87. I. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 11/30, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  88. I. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 16/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  89. lI. Jumping L, Crocodile Yabalute: 2/29, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  90. lI. Jumping L, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 5/29, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  91. lI. Jumping L, A Lime Müsli from Malibo Land: 7/29, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  92. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  93. Agility I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 5/96, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  94. Agility I, Devil Is My Little Brother: 16/96, 41.96 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  95. Agility I, A Lime Müsli from Malibo Land: 21/96, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  96. Agility I, Crocodile Yabalute: 29/96, 43.0 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  97. Agility II, Devil Is My Little Brother: 5/91, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  98. Agility II, Crocodile Yabalute: 7/91, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  99. Agility II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 38/91, 42.63 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  100. Agility II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  101. Jumping I, Crocodile Yabalute: 10/94, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  102. Jumping I, A Lime Müsli from Malibo Land: 11/94, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  103. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 35/94, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  104. Jumping I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 46/94, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  105. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 5/93, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  106. Jumping II, Crocodile Yabalute: 8/93, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  107. Jumping II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 24/93, 42.14 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  108. Jumping II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  109. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  110. TRIAL I., A Lime Müsli from Malibo Land: 1/10, 29.41 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  111. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 3/10, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  112. TRIAL I., A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  113. TRIAL II., A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/13, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  114. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  115. TRIAL II., A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  116. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  117. Agility Trial I, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/10, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  118. Agility Trial I, A Lime Müsli from Malibo Land: 3/10, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  119. Agility Trial II, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 1/10, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  120. Agility Trial II, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  121. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  122. zkouška LA1 1, A Lime Müsli from Malibo Land: 1/13, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  123. zkouška LA1 1, A Chocolate Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  124. zkouška LA1 2, A Chocolate Müsli from Malibo Land: 2/13, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  125. zkouška LA1 2, A Lime Müsli from Malibo Land: Diskvalifikován

  126. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  127. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  128. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  132. QA1 Agility, Crocodile Yabalute: 5/108, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  133. QA1 Agility, Devil Is My Little Brother: 29/108, 45.72 s, 6.13 tr. b., 4.81 m/s

  134. QA2 Agility, Crocodile Yabalute: 25/107, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  135. QA2 Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  136. QA3 Agility, Devil Is My Little Brother: 5/66, 40.13 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  137. QA3 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  138. QJ1 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  139. QJ1 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  140. QJ2 Jumping, Crocodile Yabalute: 15/108, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  141. QJ2 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  142. QJ3 Jumping, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  143. QJ3 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  144. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  145. 1. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  146. 2. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 1/7, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  147. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  148. Agility LA, Devil Is My Little Brother: 6/29, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  149. Agility LA, Crocodile Yabalute: 15/29, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  150. Jumping LA, Devil Is My Little Brother: 1/31, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  151. Jumping LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 3/16, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  153. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  154. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  155. Agility Open, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  156. Agility Open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  157. Jumping Light, Catalyn Jankari: 1/16, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  158. Jumping Light, Crocodile Yabalute: 2/16, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  159. Jumping Open, Catalyn Jankari: 1/16, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  160. Jumping Open, Crocodile Yabalute: 2/16, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  162. agility CHALLENGE L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  163. agility CHALLENGE L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  164. jumping CHALLENGE L, Devil Is My Little Brother: 2/6, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  165. jumping CHALLENGE L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  166. jumping HRA L, Devil Is My Little Brother: 5/10, 58.07 s, 0.0 tr. b., 2.58 m/s

  167. jumping HRA L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  168. open AGILITY L, Devil Is My Little Brother: 2/12, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  169. open AGILITY L, Crocodile Yabalute: 5/12, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  170. open JUMPING L, Devil Is My Little Brother: 4/14, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  171. open JUMPING L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  172. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  173. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  174. Agility 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  175. Agility 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  176. Agility 2, Devil Is My Little Brother: 3/13, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  177. Agility 2, Crocodile Yabalute: 6/13, 38.47 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  178. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  179. Jumping, Devil Is My Little Brother: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  180. Jumping, Crocodile Yabalute: 3/14, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  181. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  182. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 1/14, 40.32 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  183. Jumping 1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  184. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  185. Jumping 2, Devil Is My Little Brother: 2/14, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  186. Jumping 2, Crocodile Yabalute: 3/14, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  187. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  188. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  189. Agility Individual, Devil Is My Little Brother: 7/85, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  190. Agility Individual, Crocodile Yabalute: 25/85, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  191. Agility Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 8/94, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  192. Agility Squads as Individual, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  193. Jumping Individual, Crocodile Yabalute: 7/94, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  194. Jumping Individual, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  195. Jumping Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 6/94, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  196. Jumping Squads as Individual, Crocodile Yabalute: 7/94, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  197. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  198. 1. zkouška, Devil Is My Little Brother: 3/17, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  199. 1. zkouška, Crocodile Yabalute: 5/17, 39.79 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  200. 2. zkouška, Crocodile Yabalute: 3/15, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  201. 2. zkouška, Devil Is My Little Brother: 5/15, 43.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  202. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  203. Neděle Agility L, Crocodile Yabalute: 7/27, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  204. Neděle Agility L, Devil Is My Little Brother: 13/27, 42.55 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  205. Neděle Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  206. Neděle Jumping L, Devil Is My Little Brother: 5/30, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  207. Neděle Jumping L, Crocodile Yabalute: 9/30, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  208. Neděle Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  209. Neděle zkouška L A3, Devil Is My Little Brother: 3/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  210. Neděle zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  211. Neděle zkouška L A3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  212. Sobota Agility L, Devil Is My Little Brother: 2/29, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  213. Sobota Agility L, Crocodile Yabalute: 3/29, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  214. Sobota Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  215. Sobota Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  216. Sobota Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  217. Sobota Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  218. Sobota zkouška L A3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  219. Sobota zkouška L A3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  220. Sobota zkouška L A3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  221. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  222. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  223. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  224. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  225. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  226. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  227. Agility L, Devil Is My Little Brother: 4/16, 40.39 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  228. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/16, 49.8 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  229. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  230. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 2/16, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  231. Jumping L, Crocodile Yabalute: 3/16, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  232. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  233. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/8, 43.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  234. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  236. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  237. Agility Brut L, Crocodile Yabalute: 4/29, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  238. Agility Brut L, Devil Is My Little Brother: 5/29, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  239. Demi Z LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  240. Demi Z LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  241. Jumping Extra Dry L, Crocodile Yabalute: 5/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  242. Jumping Extra Dry L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  243. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  244. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: 3/30, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  245. Agility OPEN L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  246. Jumping OPEN III. L, Crocodile Yabalute: 5/22, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  247. Jumping OPEN III. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  248. Jumping OPEN II. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  249. Jumping OPEN II. L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  250. Jumping OPEN I. L, Crocodile Yabalute: 3/29, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  251. Jumping OPEN I. L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  252. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/16, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  253. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 3/16, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  254. Zkouška LA3 Neděle, Devil Is My Little Brother: 1/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  255. Zkouška LA3 Neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  256. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  257. Agility L, Devil Is My Little Brother: 4/40, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  258. Agility L, Rozárka: Diskvalifikován

  259. Agility L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  260. Jumping L, Crocodile Yabalute: 12/40, 38.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  261. Jumping L, Rozárka: 24/40, 42.59 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  262. Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  263. Zkouška LA1, Rozárka: 1/16, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  264. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  265. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  266. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  267. Agility I, Devil Is My Little Brother: 15/103, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  268. Agility I, Crocodile Yabalute: 24/103, 43.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  269. Agility II, Devil Is My Little Brother: 15/99, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  270. Agility II, Crocodile Yabalute: 27/99, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  271. Jumping I, Crocodile Yabalute: 8/100, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  272. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 13/100, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  273. Jumping II, Crocodile Yabalute: 9/101, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  274. Jumping II, Devil Is My Little Brother: 11/101, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  275. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  276. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 5/14, 43.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  277. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  278. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 2/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  279. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  280. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  281. Canviťácký jumping L, Crocodile Yabalute: 4/23, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  282. Canviťácký jumping L, Devil Is My Little Brother: 5/23, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  283. Canviťácký jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/23, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  284. Husse jumping L, Crocodile Yabalute: 5/24, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  285. Husse jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 8/24, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  286. Husse jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  287. Stávečkovo jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/24, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  288. Stávečkovo jumping L, Crocodile Yabalute: 8/24, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  289. Stávečkovo jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  290. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  291. Trial I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  292. Trial II., Crocodile Yabalute: 2/3, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  293. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  294. 1. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 4/10, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  295. 1. Zkouška A3 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  296. 2. Zkouška A3 L, Devil Is My Little Brother: 2/10, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  297. 2. Zkouška A3 L, Crocodile Yabalute: 3/10, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  298. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  299. TRIAL I., Crocodile Yabalute: 2/7, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  300. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 4/7, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  301. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  302. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  303. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  304. Agility open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/25, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  305. Agility open, Crocodile Yabalute: 2/25, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  306. Agility open, Devil Is My Little Brother: 4/25, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  307. Jumping light, A3Ch Beneris Yabalute: 1/26, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  308. Jumping light, Devil Is My Little Brother: 11/26, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  309. Jumping light, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  310. Jumping open, A3Ch Beneris Yabalute: 2/26, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  311. Jumping open, Devil Is My Little Brother: 7/26, 41.91 s, 5.91 tr. b., 4.06 m/s

  312. Jumping open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  313. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  314. II. zkouška, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  315. I. zkouška, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  316. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  317. Agility družstev BO, Crocodile Yabalute: 2/27, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  318. Agility družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  319. Agility jednotlivců BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/28, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  320. Agility jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  321. Jumping družstev BO, Crocodile Yabalute: 4/27, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  322. Jumping družstev BO, A3Ch Beneris Yabalute: 8/27, 35.01 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  323. Jumping jednotlivců BO, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  324. Jumping jednotlivců BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  325. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  326. Agility Open L, Crocodile Yabalute: 1/41, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  327. Agility Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/41, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  328. Agility Open L, Devil Is My Little Brother: 4/41, 38.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  329. Jumping Open L, Devil Is My Little Brother: 3/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  330. Jumping Open L, Crocodile Yabalute: 4/40, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  331. Jumping Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/40, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  332. ZkA. LA3, Devil Is My Little Brother: 3/17, 42.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  333. ZkA. LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  334. ZkA. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  335. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  336. Agility Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 12/106, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  337. Agility Individual, Devil Is My Little Brother: 41/106, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  338. Agility Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 13/109, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  339. Agility Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 15/109, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  340. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 11/108, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  341. Jumping Individual, Devil Is My Little Brother: 18/108, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  342. Jumping Squads as Individual, Devil Is My Little Brother: 14/108, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  343. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  344. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  345. JUMPING ORIGINAL II L, Devil Is My Little Brother: 2/30, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  346. JUMPING ORIGINAL II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/30, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  347. JUMPING ORIGINAL II L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  348. JUMPING ORIGINAL I L, Devil Is My Little Brother: 1/31, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  349. JUMPING ORIGINAL I L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/31, 32.49 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  350. JUMPING ORIGINAL I L, Crocodile Yabalute: 6/31, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  351. ZKOUŠKA LA3, Devil Is My Little Brother: 2/11, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  352. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  353. ZKOUŠKA LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  354. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  355. 1. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 1/10, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  356. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/10, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  357. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 1/10, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  358. 2. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: 5/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  359. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  360. Agility Large Ne, Devil Is My Little Brother: 9/33, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  361. Agility Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 12/33, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  362. Agility Large Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  363. Agility Large So, Devil Is My Little Brother: 4/35, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  364. Agility Large So, Crocodile Yabalute: 9/35, 41.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  365. Agility Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  366. Jumping Large Ne, Crocodile Yabalute: 4/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  367. Jumping Large Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 5/34, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  368. Jumping Large Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  369. Jumping Large So, Crocodile Yabalute: 6/36, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  370. Jumping Large So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  371. Jumping Large So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  372. LA3 Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 4/14, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  373. LA3 Ne, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  374. LA3 Ne, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  375. LA3 So, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  376. LA3 So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  377. LA3 So, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  378. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  379. LA3 I., Devil Is My Little Brother: 1/6, 42.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  380. LA3 II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  381. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  382. Agility L, Crocodile Yabalute: 1/12, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  383. Agility L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  384. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  385. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  386. Jumping L, Crocodile Yabalute: 2/12, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  387. Jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  388. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 2/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  389. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/5, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  390. Zkouška LA3, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  391. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  392. Finále Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/24, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  393. Finále Agility, Crocodile Yabalute: 7/24, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  394. Finále Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  395. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/53, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  396. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 4/53, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  397. Jumping 1, Devil Is My Little Brother: 15/53, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  398. Jumping 2, Devil Is My Little Brother: 10/53, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  399. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  400. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  401. Jumping 3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/52, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  402. Jumping 3, Devil Is My Little Brother: 9/52, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  403. Jumping 3, Crocodile Yabalute: 11/52, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  404. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  405. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/8, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  406. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  407. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  408. Agility L, Crocodile Yabalute: 7/33, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  409. Agility L, Devil Is My Little Brother: 8/33, 42.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  410. Jumping L, Devil Is My Little Brother: 4/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  411. Jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  412. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/9, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  413. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  414. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  415. 1. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  416. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  417. 2. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  418. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  419. 3. Zkouška LA2, Devil Is My Little Brother: 1/7, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  420. 3. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  421. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  422. ZkA I, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  423. ZkA I, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  424. ZkA II, Devil Is My Little Brother: 1/11, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  425. ZkA II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  426. ZkA III, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  427. ZkA III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  428. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  429. ZkA I Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  430. ZkA II Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  431. ZkA III Agility, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  432. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  433. Jumping Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  434. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  435. Jumping Open I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  436. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 7/29, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  437. Jumping Open II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  438. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: 6/28, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  439. Jumping Open III, Devil Is My Little Brother: 8/28, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  440. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  441. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  442. Agility I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  443. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  444. Agility II, Devil Is My Little Brother: 5/73, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  445. Agility II, Crocodile Yabalute: 20/73, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  446. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 34/73, 42.69 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  447. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 42/80, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  448. Jumping I, Devil Is My Little Brother: 45/80, 43.48 s, 6.48 tr. b., 4.25 m/s

  449. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  450. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 27/79, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  451. Jumping II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  452. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  453. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  454. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 1/9, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  455. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  456. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  457. 1. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  458. 2. zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 2/4, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  459. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  460. 1. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  461. 1. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  462. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  463. 2. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  464. 2. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: 6/15, 41.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  465. 3. Zkouška LA1, Devil Is My Little Brother: 1/10, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  466. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  467. Agility Trial I, Devil Is My Little Brother: 3/8, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  468. Agility Trial II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  469. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  470. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  471. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 2/12, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  472. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  473. III. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  474. III. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  475. III. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  476. II. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  477. II. jumping L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  478. II. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  479. I. jumping L, Crocodile Yabalute: 7/30, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  480. I. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/30, 44.7 s, 13.7 tr. b., 3.83 m/s

  481. I. jumping L, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  482. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  483. TRIAL I., Devil Is My Little Brother: 2/5, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  484. TRIAL I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  485. TRIAL II., Devil Is My Little Brother: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  486. TRIAL II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  487. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  488. ZkA I, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  489. ZkA I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  490. ZkA II, Devil Is My Little Brother: Diskvalifikován

  491. ZkA II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  492. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  493. Agility L - finále, Crocodile Yabalute: 9/20, 40.67 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  494. Agility L - finále, A3Ch Beneris Yabalute: 10/20, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  495. Agility L sobota, Crocodile Yabalute: 3/37, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  496. Agility L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  497. Jumping L neděle, Crocodile Yabalute: 6/36, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  498. Jumping L neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/36, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  499. Jumping L sobota, Crocodile Yabalute: 15/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  500. Jumping L sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  501. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/18, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  502. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  503. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: 2/17, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  504. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  505. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  506. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/34, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  507. Agility LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  508. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  509. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: 10/40, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  510. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 5/38, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  511. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: 8/38, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  512. Jumping LA neděle, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  513. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/42, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  514. Jumping LA sobota, Zulu Velox Crur: Diskvalifikován

  515. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  516. Zkouška LA3 neděle, Crocodile Yabalute: 3/18, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  517. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  518. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/21, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  519. Zkouška LA3 sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  520. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  521. Zkouška I., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  522. Zkouška II., Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  523. Zkouška III., Crocodile Yabalute: 1/6, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  524. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  525. Agility družstev, A3Ch Beneris Yabalute: 5/70, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  526. Agility družstev, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  527. Agility jednotlivci, Crocodile Yabalute: 4/69, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  528. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 6/69, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  529. Jumping družstev L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/69, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  530. Jumping družstev L, Crocodile Yabalute: 24/69, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  531. Jumping jednotlivců, A3Ch Beneris Yabalute: 3/69, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  532. Jumping jednotlivců, Crocodile Yabalute: 4/69, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  533. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  534. Agility Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  535. Agility Open L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  536. Jumping Open L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  537. Jumping Open L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  538. Zkouška LA3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  539. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  540. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  541. A2 Large, Crocodile Yabalute: 3/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  542. A2 Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  543. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  544. A3 Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  545. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/30, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  546. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  547. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  548. Agility Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  549. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  550. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: 10/31, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  551. Jumping Open Large, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  552. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  553. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  554. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  555. Agility Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 7/137, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  556. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 12/136, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  557. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 33/138, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  558. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  559. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/217, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  560. Agility 1, Crocodile Yabalute: 31/217, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  561. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 29/222, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  562. Agility 2, Crocodile Yabalute: 33/222, 43.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  563. Agility 3, Crocodile Yabalute: 13/177, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  564. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  565. Agility 4, Crocodile Yabalute: 30/181, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  566. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  567. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 2/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  568. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 32/129, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  569. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 24/44, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  570. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  571. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  572. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  573. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  574. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  575. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 2/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  576. Jumping 1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  577. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/36, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  578. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  579. Zkoušky, Crocodile Yabalute: 1/12, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  580. Zkoušky, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  581. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  582. Agility I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  583. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  584. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/85, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  585. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  586. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  587. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  588. Jumping II, Crocodile Yabalute: 6/84, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  589. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  590. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  591. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 11/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  592. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  593. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/33, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  594. Jumping L, Crocodile Yabalute: 8/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  595. LA 2, Crocodile Yabalute: 3/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  596. LA 3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  597. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  598. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 8/97, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  599. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  600. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  601. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  602. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/93, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  603. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  604. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  605. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  606. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  607. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  608. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  609. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/87, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  610. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  611. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 17/123, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  612. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  613. QA2 agility, Crocodile Yabalute: 34/120, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  614. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 41/120, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  615. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 7/120, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  616. QA3 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  617. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 33/123, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  618. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  619. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 12/122, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  620. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: 22/122, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  621. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 7/111, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  622. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  623. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  624. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/34, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  625. Agility Open, Crocodile Yabalute: 13/34, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  626. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  627. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  628. Jumping Open, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  629. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  630. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  631. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  632. Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  633. Agility Trial, Crocodile Yabalute: 3/9, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  634. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  635. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  636. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  637. Agility Trial III, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  638. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  639. Jumping, Crocodile Yabalute: 9/32, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  640. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 10/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  641. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  642. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 21/167, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  643. Agility I, Crocodile Yabalute: 24/167, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  644. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/165, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  645. Agility II, Crocodile Yabalute: 15/165, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  646. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 14/169, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  647. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  648. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 11/161, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  649. Jumping II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  650. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  651. Agility LA, Crocodile Yabalute: 4/38, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  652. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 7/38, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  653. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  654. Jumping LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  655. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  656. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  657. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  658. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 7/70, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  659. Agility LA sobota, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  660. Finále LA neděle, Crocodile Yabalute: 4/33, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  661. Finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  662. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/70, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  663. Jumping LA neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  664. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 10/71, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  665. Jumping LA sobota, Crocodile Yabalute: 15/71, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  666. Zkoušky LA2 neděle, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  667. Zkoušky LA2 sobota, Crocodile Yabalute: 2/24, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  668. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  669. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  670. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  671. 1. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  672. 2. zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  673. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  674. TRIAL II. LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  675. TRIAL I. LA2, Crocodile Yabalute: 2/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  676. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  677. Agility LA, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  678. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  679. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 18/43, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  680. Jumping LA, Crocodile Yabalute: 20/43, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  681. Zkouška LA2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  682. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  683. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  684. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  685. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  686. Jumping Open, Crocodile Yabalute: 4/36, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  687. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  688. Agility neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  689. Agility neděle L, Crocodile Yabalute: 12/28, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  690. Agility sobota L, Crocodile Yabalute: 2/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  691. Agility sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/26, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  692. Jumping neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  693. Jumping neděle L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  694. Jumping sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  695. Jumping sobota L, Crocodile Yabalute: 7/26, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  696. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  697. Agility Trial I, Crocodile Yabalute: 1/24, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  698. Agility Trial II, Crocodile Yabalute: 1/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  699. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  700. Agility Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  701. Agility Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 31/68, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  702. Agility jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  703. Agility jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  704. Jumping Družstva L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/68, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  705. Jumping Družstva L, Crocodile Yabalute: 6/68, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  706. Jumping jednotlivci BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/27, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  707. Jumping jednotlivci BO L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  708. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  709. Agility OPEN L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  710. Agility OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  711. Jumping OPEN L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/58, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  712. Zk.A LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  713. Zk.A LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  714. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  715. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 4/86, 36.47 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  716. Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  717. Agility DRUZSTVA, Catalyn Jankari: 35/97, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  718. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  719. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 21/97, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  720. Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  721. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  722. Jumping DRUZSTVA, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  723. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  724. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/38, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  725. Agility 1 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  726. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/37, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  727. Agility 2 L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  728. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 3/8, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  729. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  730. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  731. Agility L L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  732. Agility L L, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  733. Jumping L L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/43, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  734. Jumping L L, Crocodile Yabalute: 4/43, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  735. Zkouška LA1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  736. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  737. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  738. Agility 1, Crocodile Yabalute: 7/212, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  739. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  740. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 10/217, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  741. Agility 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  742. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 18/179, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  743. Agility 3, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  744. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 22/191, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  745. Agility 4, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  746. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 11/104, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  747. Agility Trial, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  748. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: 13/44, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  749. Grand Final, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  750. Jumping 1, Crocodile Yabalute: 21/214, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  751. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 22/214, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  752. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 20/205, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  753. Jumping 2, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  754. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  755. 1.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  756. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  757. 2.zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  758. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  759. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  760. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 16/75, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  761. Agility I, Crocodile Yabalute: 20/75, 47.4 s, 17.4 tr. b., 4.01 m/s

  762. Agility I, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  763. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/74, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  764. Agility II, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  765. Agility II, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  766. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: 27/76, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  767. Jumping I, Catalyn Jankari: 29/76, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  768. Jumping I, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  769. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/73, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  770. Jumping II, Catalyn Jankari: 7/73, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  771. Jumping II, Crocodile Yabalute: 41/73, 39.19 s, 12.19 tr. b., 3.78 m/s

  772. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  773. Jumping II L, Catalyn Jankari: 2/30, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  774. Jumping II L, Crocodile Yabalute: 4/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  775. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  776. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  777. Jumping I. L, Crocodile Yabalute: 3/33, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  778. Jumping I. L, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  779. Zkouška LA1, Crocodile Yabalute: 2/11, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  780. Zkouška LA2, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  781. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  782. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  783. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 22/95, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  784. QA4 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  785. QA4 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  786. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 10/93, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  787. QA5 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  788. QA5 Agility, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  789. QA6 Agility, Catalyn Jankari: 36/88, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  790. QA6 Agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  791. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  792. QJ4 Jumping, Crocodile Yabalute: 35/95, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  793. QJ4 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  794. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  795. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 22/90, 43.26 s, 3.26 tr. b., 4.55 m/s

  796. QJ5 Jumping, Catalyn Jankari: 28/90, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  797. QJ5 Jumping, Crocodile Yabalute: 41/90, 41.8 s, 11.8 tr. b., 4.71 m/s

  798. QJ6 Jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  799. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  800. QJ6 Jumping, Catalyn Jankari: Diskvalifikován

  801. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  802. QA1 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/127, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  803. QA1 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  804. QA2 agility, A3Ch Beneris Yabalute: 21/125, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  805. QA2 agility, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  806. QA3 agility, Crocodile Yabalute: 19/125, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  807. QA3 agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  808. QJ1 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 82/126, 33.3 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  809. QJ1 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  810. QJ2 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 18/126, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  811. QJ2 jumping, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  812. QJ3 jumping, Crocodile Yabalute: 23/122, 39.74 s, 1.74 tr. b., 4.68 m/s

  813. QJ3 jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 43/122, 39.29 s, 6.29 tr. b., 4.73 m/s

  814. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  815. III. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  816. II. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  817. I. zkouška LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  818. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  819. ZKouška LA1 1 LA1, Crocodile Yabalute: Diskvalifikován

  820. Zkouška LA1 2 LA1, Crocodile Yabalute: 2/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  821. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  822. Agility L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  823. Agility L So, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  824. Jumping L Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 27/96, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  825. Jumping L So, A3Ch Beneris Yabalute: 8/100, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  826. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  827. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  828. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  829. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  830. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  831. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  832. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 20/62, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  833. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  834. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 9/32, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  835. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  836. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  837. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  838. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  839. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  840. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  841. TRIAL II. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  842. TRIAL I. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  843. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  844. Agility L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 2/21, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  845. Agility L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  846. Jumping L (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: 3/20, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  847. Jumping L (So), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  848. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  849. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  850. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  851. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  852. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 1/21, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  853. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  854. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  855. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  856. Agility open 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  857. Agility open 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/33, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  858. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  859. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  860. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  861. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  862. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: 8/30, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  863. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  864. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  865. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  866. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  867. Agility Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  868. Agility Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 7/27, 41.59 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  869. Jumping Open BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/30, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  870. Jumping Open BO Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 1/28, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  871. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  872. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 24/58, 37.53 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  873. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  874. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  875. Agility Trial, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  876. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 6/57, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  877. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/57, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  878. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  879. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  880. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 3/15, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  881. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  882. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  883. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  884. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  885. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  886. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  887. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  888. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 11/216, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  889. Agility 3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/190, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  890. Agility 4, A3Ch Beneris Yabalute: 15/196, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  891. Agility Trial, A3Ch Beneris Yabalute: 30/112, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  892. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  893. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 21/209, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  894. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  895. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  896. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 25/77, 37.05 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  897. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  898. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  899. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  900. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  901. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  902. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  903. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/7, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  904. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  905. 1. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  906. 2. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  907. 3. LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  908. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  909. zkouška 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 6/18, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  910. zkouška 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  911. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  912. Agility Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 3/85, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  913. Agility Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/87, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  914. Jumping Lar Ne, A3Ch Beneris Yabalute: 59/85, 28.0 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  915. Jumping Lar So, A3Ch Beneris Yabalute: 37/87, 28.82 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  916. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  917. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  918. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/46, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  919. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  920. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  921. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  922. Jumping II LA L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  923. Jumping I LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/35, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  924. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 4/11, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  925. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  926. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/63, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  927. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 33/63, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  928. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 3/66, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  929. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  930. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  931. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  932. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  933. Agility LA, A3Ch Jude Hrdlička: 7/42, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  934. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 19/42, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  935. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: 5/42, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  936. Jumping LA, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  937. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  938. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  939. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  940. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  941. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  942. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  943. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  944. Agility Trial I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  945. Agility Trial II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  946. Agility Trial III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  947. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  948. Agility Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  949. Agility So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  950. Jumping Ne L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  951. Jumping So L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  952. Zkouška Ne LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  953. Zkouška So LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  954. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  955. Agility LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  956. Agility LA neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  957. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 8/18, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  958. Agility LA sobota, Wakita Anubis the Second: 10/18, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  959. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  960. Jumping LA neděle, Wakita Anubis the Second: 12/19, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  961. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  962. Jumping LA sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  963. Zkouška LA1 neděle, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  964. Zkouška LA1 sobota, Wakita Anubis the Second: Diskvalifikován

  965. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  966. Zkouška LA3 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  967. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  968. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/31, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  969. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  970. Zkoušky LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  971. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  972. 1. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  973. 2. běh LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  974. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  975. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  976. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/22, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  977. Jumping speciál L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/21, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  978. Jumping speciál L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/21, 37.13 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  979. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  980. Zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  981. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  982. Agility družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 29/66, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  983. Agility jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  984. Jumping družstva, A3Ch Beneris Yabalute: 31/66, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  985. Jumping jednotlivci, A3Ch Beneris Yabalute: 19/65, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  986. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  987. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  988. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  989. Agility, Guliver of Mine Little Soulmate: 4/8, 45.16 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  990. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/16, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  991. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/16, 38.9 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  992. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  993. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 7/40, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  994. Agility Open, Guliver of Mine Little Soulmate: 11/24, 55.28 s, 32.28 tr. b., 3.08 m/s

  995. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/40, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  996. Jumping Open, Guliver of Mine Little Soulmate: Diskvalifikován

  997. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  998. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  999. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1000. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1001. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1002. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1003. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1004. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1005. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 9/195, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1006. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 41/178, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1007. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1008. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1009. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1010. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/175, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1011. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  1012. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/8, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1013. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1014. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  1015. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1016. Agility I, A3Ch Jude Hrdlička: 4/12, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1017. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1018. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/12, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1019. TUNELIADA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/43, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  1020. TUNELIADA, A3Ch Jude Hrdlička: 11/43, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1021. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1022. QA5 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 34/182, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1023. QA6 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 39/186, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1024. QJ5 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1025. QJ6 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1026. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1027. I Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 5/28, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1028. II Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1029. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  1030. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1031. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: 1/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1032. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  1033. Agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 6/51, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1034. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1035. Zk LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/16, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1036. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  1037. Jumping II L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/42, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1038. Jumping I. L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/40, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1039. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1040. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1041. QA3 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1042. QA4 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 42/174, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  1043. QJ3 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 53/176, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1044. QJ4 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 11/174, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1045. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1046. QA1 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1047. QA2 Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 55/204, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1048. QJ1 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1049. QJ2 Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 16/197, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1050. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1051. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1052. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1053. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1054. Agility Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1055. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1056. Jumping Open Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1057. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1058. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/20, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1059. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1060. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  1061. Druhá LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1062. Druhá LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1063. První LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1064. První LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1065. Třetí LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/14, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1066. Třetí LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1067. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  1068. Agility LA, A3Ch Beneris Yabalute: 4/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1069. Jumping LA, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1070. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/15, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1071. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  1072. Agility LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 2/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1073. Jumping LA L, A3Ch Beneris Yabalute: 18/35, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1074. Zk LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1075. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  1076. LA3-1, A3Ch Jude Hrdlička: 2/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1077. LA3-1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1078. LA3-2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1079. LA3-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1080. LA3-3, A3Ch Jude Hrdlička: 2/15, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1081. LA3-3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1082. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  1083. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1084. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/40, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1085. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 5/27, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1086. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1087. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: 1/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1088. Jumping Open III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1089. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  1090. Agility L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1091. Agility L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1092. Agility L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/43, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1093. Agility L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 12/43, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1094. Jumping L - neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/46, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1095. Jumping L - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 10/46, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1096. Jumping L - sobota L, A3Ch Beneris Yabalute: 11/48, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1097. Jumping L - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/48, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1098. LA3 - neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1099. LA3 - neděle LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1100. LA3 - sobota LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1101. LA3 - sobota LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1102. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  1103. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1104. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 7/41, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1105. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 1/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1106. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  1107. Agility BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1108. Agility - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 2/32, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1109. Jumping BO, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1110. Jumping - družstva BO, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1111. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  1112. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 5/14, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1113. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1114. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 8/14, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1115. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1116. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1117. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1118. Agility squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1119. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 8/50, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1120. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1121. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  1122. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 6/14, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  1123. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/32, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1124. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1125. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  1126. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1127. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1128. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1129. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 9/157, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1130. Agility IV, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1131. Jumping I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1132. Jumping II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1133. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  1134. 1. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1135. 2. jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1136. Zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1137. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1138. Agility Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1139. Agility So, A3Ch Beneris Yabalute: 22/151, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1140. Jumping Ne, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1141. Jumping So, A3Ch Beneris Yabalute: 24/146, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1142. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1143. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1144. Agility II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1145. Agility I Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1146. Jumping II Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1147. Jumping I Open, A3Ch Beneris Yabalute: 42/165, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1148. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  1149. Zkoušky LA3 1 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1150. Zkoušky LA3 2 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1151. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  1152. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/128, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  1153. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1154. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1155. Final Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 29/60, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  1156. Final Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: 5/62, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1157. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1158. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 52/120, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1159. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 32/73, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1160. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  1161. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1162. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1163. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1164. Agility 1, A3Ch Beneris Yabalute: 4/183, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1165. Agility 2, A3Ch Beneris Yabalute: 30/175, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1166. Finále, A3Ch Beneris Yabalute: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1167. Jumping 1, A3Ch Beneris Yabalute: 56/184, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1168. Jumping 2, A3Ch Beneris Yabalute: 9/182, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1169. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1170. Zkouška 1, A3Ch Beneris Yabalute: 6/48, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1171. Zkouška 2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1172. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  1173. 1.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1174. 2.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 7/18, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1175. 3.zkouška LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 1/17, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1176. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  1177. 1 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1178. 2 zkouska LA3 LA3, A3Ch Beneris Yabalute: 3/12, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1179. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  1180. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1181. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1182. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: 4/9, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1183. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  1184. Agility Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 4/82, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1185. Agility Squads, A3Ch Beneris Yabalute: 13/83, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1186. FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1187. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: 20/84, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1188. Jumping Individual, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1189. Jumping Squads, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1190. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1191. Agility LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 25/76, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1192. Jumping LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1193. Jumping LA sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 11/77, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1194. Velké finále LA neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 3/36, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1195. Zkoušky LA2 neděle, A3Ch Beneris Yabalute: 2/30, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1196. Zkoušky LA2 sobota, A3Ch Beneris Yabalute: 4/32, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1197. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  1198. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 13/26, 40.82 s, 17.82 tr. b., 3.55 m/s

  1199. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1200. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1201. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  1202. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 2/15, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1203. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1204. Agility III, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1205. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  1206. Agility I, A3Ch Beneris Yabalute: 1/31, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1207. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1208. Agility Open I, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1209. Grand Final, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1210. Jumping Open I, A3Ch Beneris Yabalute: 3/61, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1211. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1212. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  1213. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1214. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 5/52, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1215. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 11/53, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1216. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1217. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1218. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1219. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1220. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1221. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 22/60, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  1222. Jumping, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1223. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 19/55, 34.17 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  1224. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 27/55, 33.16 s, 25.0 tr. b., 5.49 m/s

  1225. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  1226. Agility 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 3/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1227. Agility 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 5/22, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1228. Zkoušky LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1229. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  1230. zkouška 1 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1231. zkouška 2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1232. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  1233. agility L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1234. agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/19, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1235. Agility Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: 1/19, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1236. Agility Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 6/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1237. Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/19, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1238. Jumping L, A3Ch Beneris Yabalute: 10/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1239. Jumping Neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 8/18, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1240. Jumping Neděle L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1241. Zkoušky LA2 LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 1/8, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1242. Zkoušky LA2 Neděle LA2, A3Ch Beneris Yabalute: 2/7, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1243. Zkoušky LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1244. Zkoušky LA3 Neděle LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/4, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1245. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  1246. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 9/38, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1247. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 15/38, 47.69 s, 7.69 tr. b., 3.61 m/s

  1248. Ctvrte Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 10/19, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  1249. Ctvrte Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1250. Druhe Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1251. Druhe Agility, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1252. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 3/44, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1253. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 8/44, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1254. Prvni Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/14, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1255. Prvni Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1256. Treti Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 1/10, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1257. Treti Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1258. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  1259. Agility, A3Ch Beneris Yabalute: 2/12, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  1260. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 4/10, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1261. Agility FINAL, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1262. Agility FINAL, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1263. Agility II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1264. Agility II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1265. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: 1/33, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1266. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: 2/33, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1267. Agility Open II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1268. Agility Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1269. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: 4/35, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1270. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1271. Jumping Open II, A3Ch Jude Hrdlička: 6/34, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1272. Jumping Open II, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1273. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  1274. Jumping 1 L, A3Ch Beneris Yabalute: 4/22, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1275. Jumping 2 L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/22, 29.14 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  1276. Zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: 3/11, 27.8 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  1277. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1278. Agility Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1279. Agility Open I., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1280. Agility Open II., A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1281. Jumping Open I., A3Ch Jude Hrdlička: 14/91, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1282. Jumping Open I., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1283. Jumping Open II., A3Ch Jude Hrdlička: 20/61, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1284. Jumping Open III, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1285. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  1286. Agility BO L, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1287. Jumping BO L, A3Ch Beneris Yabalute: 9/25, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1288. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  1289. Agility "zkouška" I., A3Ch Beneris Yabalute: 2/11, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1290. Agility "zkoušky" II., A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1291. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  1292. Zkouška II. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1293. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1294. Zkouška I. LA1 LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1295. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1296. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  1297. 1.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1298. 1.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 6/11, 45.62 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1299. 2.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1300. 2.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1301. 3.zkouška LA1, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1302. 3.zkouška LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 5/11, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1303. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  1304. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1305. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1306. Agility Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1307. Agility Open, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1308. Agility "zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1309. Agility "zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1310. Agility - "Zkoušky", A3Ch Beneris Yabalute: 9/23, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1311. Agility - "Zkoušky", A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1312. Jumping Open, A3Ch Jude Hrdlička: 23/62, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1313. Jumping Open, A3Ch Beneris Yabalute: Diskvalifikován

  1314. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  1315. 1. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1316. 2. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 3/13, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  1317. 3. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 1/13, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1318. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1319. Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1320. Agility družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1321. Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1322. Jumping družstev, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1323. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1324. Agility CACIAg, A3Ch Jude Hrdlička: 4/50, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1325. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  1326. agility III. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1327. agility II. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1328. agility I. LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1329. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1330. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1331. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1332. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Jude Hrdlička: 38/100, 21.85 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1333. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1334. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: 16/186, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  1335. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1336. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Jude Hrdlička: 4/124, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1337. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  1338. Zkouška II. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: 1/5, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1339. Zkouška I. LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1340. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  1341. II. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1342. I. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1343. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  1344. 1. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1345. 2. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/20, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1346. 3. agility LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1347. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  1348. ne - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/21, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1349. ne - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1350. ne - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/9, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1351. so - Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: 1/27, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1352. so - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1353. so - zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/12, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1354. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  1355. LA2 - 1. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1356. LA2 - 2. kolo LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/14, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1357. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1358. Agility Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/67, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1359. Agility Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: 18/73, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1360. Jumping Open - neděle L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/69, 31.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1361. Jumping Open - sobota L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1362. Zkoušky neděle LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1363. Zkoušky sobota LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/30, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1364. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  1365. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/88, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1366. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, A3Ch Jude Hrdlička: 5/83, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1367. Power & Speed A2/A3 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1368. Speciální závod Agility L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1369. Speciální závod Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1370. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1371. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1372. Agility 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1373. Agility 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: 42/80, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1374. Jumping 1 L, A3Ch Jude Hrdlička: 4/70, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1375. Jumping 2 L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1376. Jumping 3 L, A3Ch Jude Hrdlička: 30/80, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1377. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1378. AGILITY I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1379. AGILITY II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1380. JUMPING I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1381. JUMPING II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1382. JUMPING III, A3Ch Jude Hrdlička: 8/119, 33.04 s, 0.04 tr. b., 4.51 m/s

  1383. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1384. Agility 5 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1385. Agility 5 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1386. Agility 6 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1387. Agility 6 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/39, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1388. Agility 7 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1389. Agility 7 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/38, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1390. Agility 8 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1391. Agility 8 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1392. Jumping C (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1393. Jumping C (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 2/39, 32.2 s, 0.2 tr. b., 4.63 m/s

  1394. Jumping D (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1395. Jumping D (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 9/37, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1396. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  1397. Zkouška II. LA2, Sára: 2/11, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1398. Zkouška II. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1399. Zkouška I. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1400. Zkouška I. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1401. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1402. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1403. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1404. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1405. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1406. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1407. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 12/44, 34.58 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1408. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1409. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1410. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1411. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 3/45, 34.65 s, 0.65 tr. b., 4.62 m/s

  1412. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Jude Hrdlička: 14/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1413. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Jude Hrdlička: 13/44, 29.86 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1414. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1415. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: 1/18, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1416. Jumping Large, Sára: 2/22, 42.71 s, 1.71 tr. b., 4.28 m/s

  1417. Jumping Large, Sára: 3/18, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1418. Jumping Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1419. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 1/10, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1420. LA2, Sára: 2/13, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1421. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1422. LA2, Sára: Diskvalifikován

  1423. LA2-2, Sára: 1/13, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1424. LA2-2, Sára: 2/10, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1425. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: 5/10, 36.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1426. LA2-2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1427. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  1428. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 2/22, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1429. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 5/13, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1430. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: 7/24, 27.86 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1431. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1432. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1433. Vosacup 2011 - II, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1434. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1435. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1436. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1437. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1438. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1439. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1440. Vosacup 2011 - I, Sára: Diskvalifikován

  1441. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1442. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1443. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1444. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1445. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1446. Vosacup 2011 - I, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1447. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1448. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: 8/27, 36.08 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  1449. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1450. AGILITY, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1451. AGILITY, Sára: Diskvalifikován

  1452. JUMPING, Sára: 2/27, 37.0 s, 4.0 tr. b., 4.05 m/s

  1453. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: 10/27, 35.44 s, 7.44 tr. b., 4.23 m/s

  1454. JUMPING, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1455. JUMPING, Sára: Diskvalifikován

  1456. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1457. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 3/17, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1458. LA3, Sára: 1/5, 45.57 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1459. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1460. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1461. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: 6/43, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1462. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1463. Agility large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1464. Agility large, Sára: Diskvalifikován

  1465. Jump Large, Sára: 2/42, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1466. Jump Large, Sára: 12/43, 38.1 s, 9.1 tr. b., 4.33 m/s

  1467. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: 15/43, 35.12 s, 11.12 tr. b., 4.7 m/s

  1468. Jump Large, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1469. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1470. LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován

  1471. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1472. LA3, Sára: Diskvalifikován

  1473. Vilémovice (okr. Blansko) - Vilémovický dvojhrb, 05. 04. 2010

  1474. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: 6/18, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  1475. Zkouška LA2, A3Ch Jude Hrdlička: Diskvalifikován