Cz En

000818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Člen KA

Pes

  1. Crocodile Yabalute, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  5. Agility L - finále: 9/20, 40.67 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  6. Agility L sobota: 3/37, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  7. Jumping L neděle: 6/36, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  8. Jumping L sobota: 15/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  9. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  10. Zkouška LA3 sobota: 2/17, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  12. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  13. Agility LA sobota: 10/40, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  14. Jumping LA neděle: 8/38, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  15. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3 neděle: 3/18, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  17. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  18. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  19. Zkouška I.: Diskvalifikován

  20. Zkouška II.: Diskvalifikován

  21. Zkouška III.: 1/6, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  22. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  23. Agility družstev: Diskvalifikován

  24. Agility jednotlivci: 4/69, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Jumping družstev L: 24/69, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  26. Jumping jednotlivců: 4/69, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  27. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  28. Agility Open L: Diskvalifikován

  29. Jumping Open L: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  32. A2 Large: 3/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  33. A2 Large: Diskvalifikován

  34. Agility Open Large: Diskvalifikován

  35. Agility Open Large: Diskvalifikován

  36. Jumping Open Large: 10/31, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  37. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  39. Agility 1: 31/217, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. Agility 2: 33/222, 43.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. Agility 3: 13/177, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  42. Agility 4: 30/181, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Agility Trial: 2/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  47. Jumping 1: Diskvalifikován

  48. Jumping 2: Diskvalifikován

  49. Zkoušky: 1/12, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  50. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  51. Agility I: Diskvalifikován

  52. Agility II: Diskvalifikován

  53. Jumping I: Diskvalifikován

  54. Jumping II: 6/84, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  56. Agility LA: Diskvalifikován

  57. Jumping L: 8/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  58. LA 2: 3/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  60. QA4 Agility: Diskvalifikován

  61. QA5 Agility: Diskvalifikován

  62. QA6 Agility: Diskvalifikován

  63. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  64. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  65. QJ6 Jumping: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  67. QA1 agility: Diskvalifikován

  68. QA2 agility: 34/120, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  69. QA3 agility: Diskvalifikován

  70. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  71. QJ2 jumping: 22/122, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  72. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  73. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  74. Agility Open: 13/34, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  75. Agility Trial: Diskvalifikován

  76. Jumping Open: Diskvalifikován

  77. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  78. Agility: Diskvalifikován

  79. Agility Trial: 3/9, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  80. Agility Trial II: Diskvalifikován

  81. Agility Trial III: Diskvalifikován

  82. Jumping: 9/32, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  83. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  84. Agility I: 24/167, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Agility II: 15/165, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  86. Jumping I: Diskvalifikován

  87. Jumping II: Diskvalifikován

  88. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  89. Agility LA: 4/38, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  90. Jumping LA: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  93. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  94. Finále LA neděle: 4/33, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  95. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  96. Jumping LA sobota: 15/71, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  97. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  98. Zkoušky LA2 sobota: 2/24, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  99. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  100. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  103. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  104. TRIAL I. LA2: 2/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  105. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  106. Agility LA: Diskvalifikován

  107. Jumping LA: 20/43, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  108. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  110. Agility Trial I: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  112. Jumping Open: 4/36, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  114. Agility neděle L: 12/28, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  115. Agility sobota L: 2/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  116. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  117. Jumping sobota L: 7/26, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  118. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  119. Agility Trial I: 1/24, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  120. Agility Trial II: 1/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  121. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  122. Agility Družstva L: 6/68, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  123. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  124. Jumping Družstva L: 6/68, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  125. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  126. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  127. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  128. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  129. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  130. Agility 1 L: Diskvalifikován

  131. Agility 2 L: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA1: 3/8, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  133. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  134. Agility L L: Diskvalifikován

  135. Jumping L L: 4/43, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  136. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  138. Agility 1: 7/212, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  139. Agility 2: Diskvalifikován

  140. Agility 3: Diskvalifikován

  141. Agility 4: Diskvalifikován

  142. Agility Trial: Diskvalifikován

  143. Grand Final: Diskvalifikován

  144. Jumping 1: 21/214, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. Jumping 2: Diskvalifikován

  146. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  147. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  150. Agility I: 20/75, 47.4 s, 17.4 tr. b., 4.01 m/s

  151. Agility II: Diskvalifikován

  152. Jumping I: Diskvalifikován

  153. Jumping II: 41/73, 39.19 s, 12.19 tr. b., 3.78 m/s

  154. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  155. Jumping II L: 4/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  156. Jumping I. L: 3/33, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  157. Zkouška LA1: 2/11, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  158. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  159. QA4 Agility: Diskvalifikován

  160. QA5 Agility: Diskvalifikován

  161. QA6 Agility: Diskvalifikován

  162. QJ4 Jumping: 35/95, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  163. QJ5 Jumping: 41/90, 41.8 s, 11.8 tr. b., 4.71 m/s

  164. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  166. QA1 agility: Diskvalifikován

  167. QA2 agility: Diskvalifikován

  168. QA3 agility: 19/125, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  169. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  170. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  171. QJ3 jumping: 23/122, 39.74 s, 1.74 tr. b., 4.68 m/s

  172. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  173. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  177. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA1 2 LA1: 2/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s