Cz En

074613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Beneris Yabalute, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. Agility open: 1/25, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. Jumping light: 1/26, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  4. Jumping open: 2/26, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  5. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  6. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  7. Agility jednotlivců BO: 1/28, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  8. Jumping družstev BO: 8/27, 35.01 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  9. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  10. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  11. Agility Open L: 3/41, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  12. Jumping Open L: 5/40, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  13. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: 12/106, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 13/109, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  17. Jumping Individual: 11/108, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  20. JUMPING ORIGINAL II L: 11/30, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  21. JUMPING ORIGINAL I L: 4/31, 32.49 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  22. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  23. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  24. Agility Large Ne: 12/33, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  25. Agility Large So: Diskvalifikován

  26. Jumping Large Ne: 5/34, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  27. Jumping Large So: Diskvalifikován

  28. LA3 Ne: 4/14, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  29. LA3 So: Diskvalifikován

  30. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  31. Agility L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: 1/12, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  33. Zkouška LA3: 3/5, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  34. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  35. Finále Agility: 2/24, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  36. Jumping 1: 3/53, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  37. Jumping 2: 11/53, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  38. Jumping 3: 6/52, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  39. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  40. Jumping Final: Diskvalifikován

  41. Jumping Open I: Diskvalifikován

  42. Jumping Open II: 7/29, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Jumping Open III: 6/28, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  44. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: 34/73, 42.69 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  47. Jumping I: 42/80, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  48. Jumping II: 27/79, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  49. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  50. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  52. III. jumping L: Diskvalifikován

  53. II. jumping L: 2/30, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  54. I. jumping L: 12/30, 44.7 s, 13.7 tr. b., 3.83 m/s

  55. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  56. ZkA I: Diskvalifikován

  57. ZkA II: Diskvalifikován

  58. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  59. Agility L - finále: 10/20, 41.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  60. Agility L sobota: 10/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  61. Jumping L neděle: 9/36, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  62. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA3 neděle: 2/18, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  64. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  65. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  66. Agility LA neděle: 3/34, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Agility LA sobota: 2/40, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  68. Jumping LA neděle: 5/38, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. Jumping LA sobota: 1/42, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  70. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3 sobota: 4/21, 41.87 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  72. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  73. Agility družstev: 5/70, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  74. Agility jednotlivci: 6/69, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. Jumping družstev L: 4/69, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  76. Jumping jednotlivců: 3/69, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  77. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  78. Agility Open L: Diskvalifikován

  79. Jumping Open L: 1/33, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  80. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  82. A3 Large: 2/12, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  83. A3 Large: Diskvalifikován

  84. Agility Open Large: 3/30, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  85. Agility Open Large: Diskvalifikován

  86. Jumping Open Large: 3/31, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  87. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  88. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  89. Agility Open: Diskvalifikován

  90. Agility Squads as Individual: 7/137, 41.39 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  91. Jumping Open: 12/136, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  92. Jumping Squads as Individual: 33/138, 33.98 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  93. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  94. Agility 1: 4/217, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  95. Agility 2: 29/222, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  96. Agility 3: Diskvalifikován

  97. Agility 4: Diskvalifikován

  98. Agility Trial: 32/129, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  99. Grand Final: 24/44, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  100. Jumping 1: Diskvalifikován

  101. Jumping 2: Diskvalifikován

  102. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  103. Jumping 1: 2/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  104. Jumping 2: 2/36, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  105. Zkoušky: Diskvalifikován

  106. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  107. Agility I: Diskvalifikován

  108. Agility II: 5/85, 41.07 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  109. Jumping I: Diskvalifikován

  110. Jumping II: Diskvalifikován

  111. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  112. Agility LA: 11/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  113. Jumping L: 3/33, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  114. LA 3: 2/10, 41.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  116. QA4 Agility: 8/97, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  117. QA5 Agility: Diskvalifikován

  118. QA6 Agility: 22/93, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  119. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  120. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  121. QJ6 Jumping: 11/87, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  122. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  123. QA1 agility: 17/123, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  124. QA2 agility: 41/120, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  125. QA3 agility: 7/120, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  126. QJ1 jumping: 33/123, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  127. QJ2 jumping: 12/122, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  128. QJ3 jumping: 7/111, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  129. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  130. Agility Open: 9/34, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  131. Agility Trial: Diskvalifikován

  132. Jumping Open: Diskvalifikován

  133. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  134. Agility: 1/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  135. Agility Trial: Diskvalifikován

  136. Agility Trial II: Diskvalifikován

  137. Agility Trial III: Diskvalifikován

  138. Jumping: 10/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  139. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  140. Agility I: 21/167, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  141. Agility II: 9/165, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  142. Jumping I: 14/169, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  143. Jumping II: 11/161, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  144. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  145. Agility LA: 7/38, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  146. Jumping LA: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  149. Agility LA sobota: 7/70, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  150. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  151. Jumping LA neděle: 2/70, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  152. Jumping LA sobota: 10/71, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  153. Zkoušky LA3 neděle: 4/30, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  154. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  155. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  156. Agility LA: Diskvalifikován

  157. Jumping LA: 18/43, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  158. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  160. Agility neděle L: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  161. Agility sobota L: 5/26, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  162. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  163. Jumping sobota L: 6/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  164. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  165. Agility Družstva L: 31/68, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  166. Agility jednotlivci BO L: 2/27, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. Jumping Družstva L: 2/68, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  168. Jumping jednotlivci BO L: 2/27, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  170. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  171. Jumping OPEN L: 3/58, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  172. Zk.A LA3: 1/19, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  173. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  174. Agility: 4/86, 36.47 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  175. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  176. Jumping: 21/97, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  177. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  178. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  179. Agility 1 L: 1/38, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  180. Agility 2 L: 1/37, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  181. Zkouška LA3: 1/15, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  182. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  183. Agility L L: 5/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  184. Jumping L L: 1/43, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  185. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  186. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: 10/217, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  189. Agility 3: 18/179, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  190. Agility 4: 22/191, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  191. Agility Trial: 11/104, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  192. Grand Final: 13/44, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  193. Jumping 1: 22/214, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  194. Jumping 2: 20/205, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  195. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  196. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. 2.zkouška LA3: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  198. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  199. Agility I: 16/75, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  200. Agility II: 3/74, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  201. Jumping I: 27/76, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  202. Jumping II: 5/73, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  203. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  204. Jumping II L: Diskvalifikován

  205. Jumping I. L: 2/33, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  206. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  208. QA4 Agility: 22/95, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  209. QA5 Agility: 10/93, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  210. QA6 Agility: Diskvalifikován

  211. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ5 Jumping: 22/90, 43.26 s, 3.26 tr. b., 4.55 m/s

  213. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  215. QA1 agility: 5/127, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  216. QA2 agility: 21/125, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  217. QA3 agility: Diskvalifikován

  218. QJ1 jumping: 82/126, 33.3 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  219. QJ2 jumping: 18/126, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  220. QJ3 jumping: 43/122, 39.29 s, 6.29 tr. b., 4.73 m/s

  221. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  222. Agility L Ne: Diskvalifikován

  223. Agility L So: Diskvalifikován

  224. Jumping L Ne: 27/96, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  225. Jumping L So: 8/100, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  226. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  227. Agility LA: Diskvalifikován

  228. Jumping LA: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  231. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  232. Jumping LA neděle: 20/62, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  233. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  234. Zkoušky LA3 neděle: 9/32, 32.83 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  235. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  236. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  237. Agility LA: Diskvalifikován

  238. Jumping LA: 2/31, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  239. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  240. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  241. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  242. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  243. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  244. Agility L (Ne): 2/21, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  245. Agility L (So): Diskvalifikován

  246. Jumping L (Ne): 3/20, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  247. Jumping L (So): Diskvalifikován

  248. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  249. Agility LA neděle: 1/21, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  250. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  251. Jumping LA neděle: 1/21, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  252. Jumping LA sobota: 1/21, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  253. Zkouška LA3 neděle: 2/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  254. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  255. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  256. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  257. Agility open 2 L: 1/33, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  258. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  259. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  260. Agility Open Large: Diskvalifikován

  261. Agility Open Large: Diskvalifikován

  262. Jumping Open Large: 8/30, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  263. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  264. Zkouška LA3: 2/10, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  265. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  267. Agility Open BO: Diskvalifikován

  268. Agility Open BO Squads: 7/27, 41.59 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  269. Jumping Open BO: 4/30, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  270. Jumping Open BO Squads: 1/28, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  271. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  272. Agility Open: Diskvalifikován

  273. Agility Trial: Diskvalifikován

  274. Jumping Open: 6/57, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  275. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  276. Agility Open: Diskvalifikován

  277. Agility Trial: 3/15, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  278. Jumping Open: Diskvalifikován

  279. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  280. Agility L: Diskvalifikován

  281. Jumping L: 2/30, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  282. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  283. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  284. Agility 1: Diskvalifikován

  285. Agility 2: 11/216, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  286. Agility 3: 5/190, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  287. Agility 4: 15/196, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  288. Agility Trial: 30/112, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  289. Jumping 1: Diskvalifikován

  290. Jumping 2: 21/209, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  291. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  292. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  293. Agility 1: 25/77, 37.05 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  294. Agility 2: Diskvalifikován

  295. Jumping 1: Diskvalifikován

  296. Jumping 2: Diskvalifikován

  297. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  298. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  299. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  300. Zkoušky LA3: 1/7, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  301. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  302. 1. LA3: 1/12, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  303. 2. LA3: Diskvalifikován

  304. 3. LA3: 2/12, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  305. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  306. zkouška 1 LA3: 6/18, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  307. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  308. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  309. Agility Lar Ne: 3/85, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  310. Agility Lar So: 24/87, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  311. Jumping Lar Ne: 59/85, 28.0 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  312. Jumping Lar So: 37/87, 28.82 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  313. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  314. Agility LA: Diskvalifikován

  315. Jumping LA: 19/46, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  316. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  317. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  318. Agility LA L: Diskvalifikován

  319. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  320. Jumping I LA L: 1/35, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  321. Zkouška LA3 LA3: 4/11, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  322. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  323. Agility LA sobota: 3/63, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  324. Jumping LA neděle: 33/63, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  325. Jumping LA sobota: 3/66, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  326. Velké finále LA neděle: 4/35, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  327. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  328. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  329. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  330. Agility LA: 19/42, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  331. Jumping LA: 5/42, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  332. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  333. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  334. Agility LA: Diskvalifikován

  335. Jumping LA: Diskvalifikován

  336. Zkouška LA3: 5/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  337. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  338. Agility Trial I: Diskvalifikován

  339. Agility Trial II: Diskvalifikován

  340. Agility Trial III: Diskvalifikován

  341. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  342. Agility Ne L: Diskvalifikován

  343. Agility So L: Diskvalifikován

  344. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  345. Jumping So L: Diskvalifikován

  346. Zkouška Ne LA3: 1/17, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  347. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  348. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  349. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  350. Agility LA sobota: 8/18, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  351. Jumping LA neděle: 1/19, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  352. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  353. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  354. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  355. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  356. Agility 1 L: 2/31, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  357. Agility 2 L: Diskvalifikován

  358. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  359. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  360. 1. běh LA3 LA3: Diskvalifikován

  361. 2. běh LA3 LA3: Diskvalifikován

  362. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  363. Jumping L: 4/22, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  364. Jumping speciál L: 11/21, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  365. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  366. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  367. Agility družstva: 29/66, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  368. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  369. Jumping družstva: 31/66, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  370. Jumping jednotlivci: 19/65, 30.75 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  371. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  372. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  373. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  374. Agility: 11/16, 38.9 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  375. Agility Open: 1/40, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  376. Jumping Open: 1/40, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  377. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  378. Agility L: Diskvalifikován

  379. Jumping L: Diskvalifikován

  380. Zkouška LA3: 1/11, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  381. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  382. Agility: Diskvalifikován

  383. Agility I: Diskvalifikován

  384. Agility II: 9/195, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  385. Agility III: 41/178, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  386. Agility IV: Diskvalifikován

  387. FINAL: Diskvalifikován

  388. Jumping I: Diskvalifikován

  389. Jumping II: 3/175, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  390. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  391. 1.zkouška LA3: 5/8, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  392. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  393. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  394. Agility I: 1/12, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  395. Agility II: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  396. TUNELIADA: 4/43, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  397. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  398. QA5 Agility: 34/182, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  399. QA6 Agility: 39/186, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  400. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  401. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  402. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  403. I Agility: 5/28, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  404. II Agility: Diskvalifikován

  405. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  406. Agility BO: Diskvalifikován

  407. Jumping BO: 1/26, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  408. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  409. Agility L: 6/51, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  410. Jumping L: Diskvalifikován

  411. Zk LA3: 2/16, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  412. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  413. Jumping II L: 11/42, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  414. Jumping I. L: 3/40, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  415. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  416. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  417. QA3 Agility: Diskvalifikován

  418. QA4 Agility: 42/174, 34.19 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  419. QJ3 Jumping: 53/176, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  420. QJ4 Jumping: 11/174, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  421. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  422. QA1 Agility: Diskvalifikován

  423. QA2 Agility: 55/204, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  424. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  425. QJ2 Jumping: 16/197, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  426. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  427. Agility I: Diskvalifikován

  428. Agility II: 3/36, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  429. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  430. Agility Open Large: Diskvalifikován

  431. Agility Open (neděle) Large: Diskvalifikován

  432. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  433. Jumping Open (neděle) Large: Diskvalifikován

  434. Zkouška LA3: 1/20, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  435. Zkouška LA3 (Ne): Diskvalifikován

  436. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  437. Druhá LA3: Diskvalifikován

  438. První LA3: Diskvalifikován

  439. Třetí LA3: 2/14, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  440. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  441. Agility LA: 4/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  442. Jumping LA: Diskvalifikován

  443. Zkouška LA3: 1/15, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  444. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  445. Agility LA L: 2/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  446. Jumping LA L: 18/35, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  447. Zk LA3 LA3: Diskvalifikován

  448. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  449. LA3-1: Diskvalifikován

  450. LA3-2: 2/15, 36.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  451. LA3-3: Diskvalifikován

  452. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  453. Agility: Diskvalifikován

  454. Agility Open I: 2/40, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  455. Agility Open II: 5/27, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  456. Jumping Open I: Diskvalifikován

  457. Jumping Open II: 1/27, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  458. Jumping Open III: Diskvalifikován

  459. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  460. Agility L - neděle L: Diskvalifikován

  461. Agility L - sobota L: 12/43, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  462. Jumping L - neděle L: 3/46, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  463. Jumping L - sobota L: 11/48, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  464. LA3 - neděle LA3: Diskvalifikován

  465. LA3 - sobota LA3: Diskvalifikován

  466. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  467. Agility: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  468. Agility Open: 7/41, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  469. Jumping Open: 1/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  470. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  471. Agility BO: Diskvalifikován

  472. Agility - družstva BO: 2/32, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  473. Jumping BO: Diskvalifikován

  474. Jumping - družstva BO: 4/32, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  475. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  476. 1.zkouška LA3: 5/14, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  477. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  478. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  479. Agility: Diskvalifikován

  480. Agility squads: Diskvalifikován

  481. Jumping: 8/50, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  482. Jumping Squads: 16/47, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  483. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  484. Agility: Diskvalifikován

  485. Agility I: Diskvalifikován

  486. Agility II: Diskvalifikován

  487. Agility III: 9/157, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  488. Agility IV: Diskvalifikován

  489. Jumping I: Diskvalifikován

  490. Jumping II: Diskvalifikován

  491. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  492. 1. jumping L: Diskvalifikován

  493. 2. jumping L: Diskvalifikován

  494. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  495. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  496. Agility Ne: Diskvalifikován

  497. Agility So: 22/151, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  498. Jumping Ne: Diskvalifikován

  499. Jumping So: 24/146, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  500. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  501. Agility: Diskvalifikován

  502. Agility II Open: Diskvalifikován

  503. Agility I Open: Diskvalifikován

  504. Jumping II Open: Diskvalifikován

  505. Jumping I Open: 42/165, 29.69 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  506. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  507. Zkoušky LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  508. Zkoušky LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  509. Písek - MS FMBB 2015, 08. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  510. Agility 1: 4/128, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  511. Agility 2: Diskvalifikován

  512. Agility Squads: Diskvalifikován

  513. Final Agility: 29/60, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  514. Final Jumping: 5/62, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  515. Jumping 1: Diskvalifikován

  516. Jumping 2: 52/120, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  517. Jumping Squads: 32/73, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  518. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  519. Agility Open: Diskvalifikován

  520. Jumping Open: Diskvalifikován

  521. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  522. Agility 1: 4/183, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  523. Agility 2: 30/175, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  524. Finále: 7/19, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  525. Jumping 1: 56/184, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  526. Jumping 2: 9/182, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  527. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  528. Zkouška 1: 6/48, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  529. Zkouška 2: Diskvalifikován

  530. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  531. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  532. 2.zkouška LA3: 7/18, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  533. 3.zkouška LA3: 1/17, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  534. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  535. 1 zkouska LA3 LA3: 2/12, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  536. 2 zkouska LA3 LA3: 3/12, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  537. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  538. Agility I: Diskvalifikován

  539. Agility II: Diskvalifikován

  540. Agility III: 4/9, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  541. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  542. Agility Individual: 4/82, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  543. Agility Squads: 13/83, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  544. FINAL: Diskvalifikován

  545. Jumping Individual: 20/84, 31.87 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  546. Jumping Individual: Diskvalifikován

  547. Jumping Squads: Diskvalifikován

  548. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  549. Agility LA sobota: 25/76, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  550. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  551. Jumping LA sobota: 11/77, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  552. Velké finále LA neděle: 3/36, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  553. Zkoušky LA2 neděle: 2/30, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  554. Zkoušky LA2 sobota: 4/32, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  555. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  556. Agility I: 13/26, 40.82 s, 17.82 tr. b., 3.55 m/s

  557. Agility II: Diskvalifikován

  558. Agility III: Diskvalifikován

  559. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  560. Agility I: 2/15, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  561. Agility II: Diskvalifikován

  562. Agility III: Diskvalifikován

  563. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  564. Agility I: 1/31, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  565. Agility II: Diskvalifikován

  566. Agility Open I: Diskvalifikován

  567. Grand Final: Diskvalifikován

  568. Jumping Open I: 3/61, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  569. Jumping Open II: Diskvalifikován

  570. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  571. Agility: 11/53, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  572. Agility: Diskvalifikován

  573. Agility: Diskvalifikován

  574. Agility: Diskvalifikován

  575. Jumping: Diskvalifikován

  576. Jumping L: 27/55, 33.16 s, 25.0 tr. b., 5.49 m/s

  577. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  578. Agility 1 L: 3/22, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  579. Agility 2 L: 5/22, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  580. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  581. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  582. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  583. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  584. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  585. agility L: 1/19, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  586. Agility Neděle L: 1/19, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  587. Jumping L: 10/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  588. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  589. Zkoušky LA2 LA2: 1/8, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  590. Zkoušky LA2 Neděle LA2: 2/7, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  591. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  592. Agility Open: 9/38, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  593. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  594. Druhe Agility: Diskvalifikován

  595. Jumping Open: 8/44, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  596. Prvni Agility: 1/14, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  597. Treti Agility: 1/10, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  598. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  599. Agility: 2/12, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  600. Agility FINAL: Diskvalifikován

  601. Agility II: Diskvalifikován

  602. Agility Open: 2/33, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  603. Agility Open II: Diskvalifikován

  604. Jumping Open: 4/35, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  605. Jumping Open II: Diskvalifikován

  606. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  607. Jumping 1 L: 4/22, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  608. Jumping 2 L: 9/22, 29.14 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  609. Zkouška LA1: 3/11, 27.8 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  610. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  611. Agility Open I.: Diskvalifikován

  612. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  613. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2014, 18. 05. 2014

  614. Agility BO L: Diskvalifikován

  615. Jumping BO L: 9/25, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  616. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  617. Agility "zkouška" I.: 2/11, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  618. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  619. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  620. Zkouška II. LA1 LA1: Diskvalifikován

  621. Zkouška I. LA1 LA1: Diskvalifikován

  622. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  623. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  624. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  625. 3.zkouška LA1: Diskvalifikován

  626. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  627. Agility Open: Diskvalifikován

  628. Agility Open: Diskvalifikován

  629. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  630. Agility - "Zkoušky": 9/23, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  631. Jumping Open: Diskvalifikován