Cz En

Agility jednotlivců BO

  1. Datum: 04. 10. 2020
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020
  3. Rozhodčí: Tangfelt, Jocke (SE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 42.55 5.15 V V
2 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 46.47 4.71 V V
3 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 41.38 5.29 V V
4 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 42.71 5.13 V V
5 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 1 1 0.0 10.0 46.44 4.72 VD VD
6 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy 4 0 0.0 20.0 44.8 4.89 D D
DIS 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056819 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060119 Vendula Jarošová Estralita Jaquelita Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016917 Dana Tůmová Medea Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074119 Marcela Červená Fixa Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092219 Jitka Maroušková Free Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011620 Alice Drábková Aiko Branický chlupáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068018 Jitka Fenclová Cai Black Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056919 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082819 Markéta Půdová Kiwa Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO