Cz En

Dana Tůmová

  1. Číslo: 001945
  2. OSA: ZKO Pňov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037208 (S), Sába

  2. 047010 (L), Angela Steinerwood

  3. 062411 (L), Axis Nieder Bohemia

  4. 016917 (L), Medea Kwanah

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  2. zkouška 1 LA2, Medea Kwanah: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. zkouška 2 LA2, Medea Kwanah: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  4. zkouška 3 LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  5. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  6. Agility I, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  7. Agility II, Medea Kwanah: 39/165, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. Jumping I, Medea Kwanah: 42/169, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Jumping II, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  10. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  11. 1. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 6/11, 46.34 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  12. 2. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška LA2, Medea Kwanah: 2/10, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  14. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  15. 1. Zka - LA2, Medea Kwanah: 2/20, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  16. 2. Zka - LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  17. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  18. Zkouška II LA2, Medea Kwanah: 1/14, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  19. Zkouška I LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  20. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  21. Agility open L, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  22. Jumping open L, Medea Kwanah: 3/32, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  24. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  25. 1.zkouška LA2, Medea Kwanah: 7/17, 46.25 s, 11.25 tr. b., 3.31 m/s

  26. 2.zkouška LA2, Medea Kwanah: 3/17, 40.5 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  27. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  28. 1. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška LA2, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  30. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  31. 1. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 26.43 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. 2. zkouška LA1, Medea Kwanah: 6/10, 25.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  33. 3. zkouška LA1, Medea Kwanah: 1/10, 27.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  34. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  35. LA1/1 LA1, Medea Kwanah: 5/14, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  36. LA1/2 LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  37. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  38. Zkouška II LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  39. Zkouška I LA1, Medea Kwanah: 8/15, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  40. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  41. ZkA. I. LA1, Medea Kwanah: 5/14, 37.83 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  42. ZkA. ll. LA1, Medea Kwanah: 4/14, 32.15 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  43. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  44. 1.zkouška LA1, Medea Kwanah: 7/10, 55.97 s, 23.97 tr. b., 2.63 m/s

  45. 2.zkouška LA1, Medea Kwanah: 4/10, 46.47 s, 12.47 tr. b., 3.38 m/s

  46. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  47. 1. zkouška SA3, Sába: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška SA3, Sába: 2/7, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  49. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  50. 1.zkouška SA3, Sába: 3/10, 37.65 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  51. 2.zkouška SA3, Sába: 4/10, 38.18 s, 5.18 tr. b., 3.75 m/s

  52. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  53. Agility, Sába: 3/17, 48.49 s, 6.49 tr. b., 3.82 m/s

  54. Jumping, Sába: 2/17, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  55. ZkA, Sába: 2/6, 47.36 s, 1.36 tr. b., 3.89 m/s

  56. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  57. Agility Open S, Sába: 2/19, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  58. Jumping Open S, Sába: 4/19, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  59. Zkoušky SA3, Sába: 3/4, 57.87 s, 13.87 tr. b., 3.46 m/s

  60. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  61. 1.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 1/18, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  62. 1.zkouška SA3, Sába: 2/4, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  63. 2.zkouška LA2, Axis Nieder Bohemia: 9/18, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  64. 2.zkouška SA3, Sába: 2/4, 47.33 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  65. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  66. Horní Počernice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 1/33, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  67. Horní Počernice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  68. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  69. FINÁLE LARGE, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  70. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 11/48, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  71. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: 22/47, 32.25 s, 12.25 tr. b., 4.37 m/s

  72. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  73. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  74. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 19/64, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  75. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  76. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  77. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  78. Heroutice, 1. běh, Axis Nieder Bohemia: 4/22, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  79. Heroutice, 2. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  80. Heroutice, 3. běh, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  81. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  82. JUMPING 1, Axis Nieder Bohemia: 9/45, 25.54 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  83. JUMPING 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  84. LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  85. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  86. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Axis Nieder Bohemia: 6/24, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  87. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Sába: 8/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  89. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Sába: Diskvalifikován

  90. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  91. (So-1) Alfova zkouška, Sába: Diskvalifikován

  92. (So-1) Alfova zkouška, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  93. (So-2) Dejdyho memoriál, Sába: 2/8, 44.83 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  94. (So-2) Dejdyho memoriál, Axis Nieder Bohemia: 5/14, 36.15 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  95. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  96. Ne-1, Sába: 4/11, 43.56 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  97. Ne-1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  98. Ne-2, Sába: Diskvalifikován

  99. Ne-2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  100. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  101. SO - Acana Agility L, Axis Nieder Bohemia: 8/31, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  102. SO - Acana Agility S, Sába: 4/22, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  103. SO - Acana Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 9/32, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  104. SO - Acana Jumping S, Sába: 12/22, 44.05 s, 19.05 tr. b., 3.68 m/s

  105. SO - Zkoušky LA2, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  106. SO - Zkoušky SA3, Sába: 7/12, 57.47 s, 12.47 tr. b., 3.43 m/s

  107. Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013, 09. 06. 2013

  108. Agility, Axis Nieder Bohemia: 4/48, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  109. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  110. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  111. Agility, Sába: 23/37, 47.8 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  112. Agility, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  113. Jumping, Sába: Diskvalifikován

  114. Jumping, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  115. Zka, Sába: 6/14, 54.12 s, 14.12 tr. b., 3.33 m/s

  116. Zka, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  117. Opatovice nad Labem - Jarní závody SIRIUS 2013, 27. 04. 2013

  118. Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  119. Agility S, Sába: 3/19, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  120. Jumping L, Axis Nieder Bohemia: 7/26, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  122. Zkoušky LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/13, 29.7 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  123. Zkoušky SA3, Sába: Diskvalifikován

  124. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  125. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/17, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  127. Zkouška 3 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  128. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  129. Agility individuals, Sába: Diskvalifikován

  130. Jumping individuals, Sába: 45/88, 42.75 s, 2.75 tr. b., 4.02 m/s

  131. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  132. agility, Sába: 18/44, 43.48 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  133. jumping, Sába: 6/45, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  134. zkouška A3, Sába: 2/12, 46.33 s, 0.33 tr. b., 3.91 m/s

  135. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  136. 1. LA1, Axis Nieder Bohemia: 1/28, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  137. 1. SA3, Sába: 1/7, 44.71 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  138. 2. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  139. 2. SA3, Sába: 1/7, 52.79 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  140. 3. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  141. 3. SA3, Sába: Diskvalifikován

  142. Nová Paka - Dvouzkoušky Pecka 2012, 14. 07. 2012

  143. Zkouška 1 LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/17, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  144. Zkouška 2 LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  145. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  146. Agility Large, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  147. Agility Small, Sába: 14/27, 52.36 s, 25.36 tr. b., 3.23 m/s

  148. Jumping Large, Axis Nieder Bohemia: 23/40, 45.98 s, 27.98 tr. b., 3.55 m/s

  149. Jumping Small, Sába: 18/26, 47.18 s, 21.18 tr. b., 3.45 m/s

  150. LA1, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  151. SA3, Sába: 4/13, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  152. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  153. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  154. So-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  155. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  156. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  157. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 6/22, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  158. So- SA3, Sába: Diskvalifikován

  159. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  160. AGILITY-L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  161. JUMPING-L, Axis Nieder Bohemia: 5/43, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  162. LA1, Axis Nieder Bohemia: 2/11, 48.08 s, 1.08 tr. b., 2.97 m/s

  163. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  164. So-Agility L, Axis Nieder Bohemia: 9/34, 46.18 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  165. So-Agility S, Sába: 4/19, 49.95 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  166. So-Jumping L, Axis Nieder Bohemia: Diskvalifikován

  167. So-Jumping S, Sába: 11/19, 43.61 s, 16.61 tr. b., 3.19 m/s

  168. So- LA1, Axis Nieder Bohemia: 4/14, 32.82 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  169. So- SA3, Sába: 4/9, 53.4 s, 16.4 tr. b., 3.0 m/s

  170. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  171. Zk 1, Sába: Diskvalifikován

  172. Zk 2, Sába: 1/11, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  173. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  174. SA2, Sába: 4/17, 44.11 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  175. SA2 II., Sába: 2/17, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  176. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  177. AGILITY, Sába: 2/35, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  178. JUMPING, Sába: 10/36, 37.37 s, 7.37 tr. b., 4.01 m/s

  179. SA2, Sába: Diskvalifikován

  180. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  181. So-Agility S, Sába: 4/19, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  182. So-Jumping S, Sába: Diskvalifikován

  183. So-Zkouška SA2, Sába: 1/9, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  184. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  185. So-Zkouška1 SA2, Sába: 3/5, 51.24 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  186. So-Zkouška2 SA2, Sába: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  187. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  188. 1.zkouška SA2, Sába: 6/15, 42.69 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  189. 2.zkouška SA2, Sába: 2/15, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  190. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  191. Ne-Agility S, Sába: Diskvalifikován

  192. Ne-Jumping S, Sába: 9/15, 42.41 s, 7.41 tr. b., 3.49 m/s

  193. Ne-SA2 SA2, Sába: 3/7, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  194. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  195. Agility SA2, Sába: 14/26, 45.45 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  196. Agility SA2 - 2., Sába: 8/26, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  197. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  198. SA2, Sába: 8/16, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  199. SA2, Sába: Diskvalifikován

  200. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  201. Agility SA2, Sába: 9/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  202. Agility SA2 - 2., Sába: 6/20, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s