Cz En

Jumping open L

  1. Datum: 22. 09. 2018
  2. Závod: Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 26.03 5.38
2 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 27.82 5.03
3 016917 Dana Tůmová Medea Kwanah 0 0 0.0 0.0 27.99 5.0
4 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 0 0 0.0 0.0 29.39 4.76
5 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien 0 0 0.96 0.96 33.96 4.12
6 043612 Michaela Nováková Daisy 0 0 2.88 2.88 35.88 3.9
7 087116 Hana Veselá Endy 0 0 3.51 3.51 36.51 3.83
8 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 1 0 0.0 5.0 26.94 5.2
9 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin 1 0 0.0 5.0 26.99 5.19
10 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 1 0 0.0 5.0 28.53 4.91
11 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 1 0 0.0 5.0 29.23 4.79
12 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 30.65 4.57
13 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai 1 0 0.0 5.0 32.96 4.25
14 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 2 0 0.0 10.0 27.43 5.1
15 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara 2 0 0.0 10.0 28.09 4.98
16 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 2 0 0.0 10.0 29.05 4.82
17 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 2 0 0.0 10.0 31.24 4.48
18 079117 Kristýna Lakomá Lucky 0 0 10.99 10.99 43.99 3.18
19 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp 3 0 0.0 15.0 27.76 5.04
20 064117 Tereza Salátová Blueberry Altája 0 1 11.77 16.77 44.77 3.13
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051517 Vanda Macibobová Brilliant Yoko Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006315 Gabriela Vlachová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087017 Adam Jelen Obi-Wan Yooranah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035117 Ivana Konvalinková Harmony of Magic Day Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS