Cz En

011515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Urbanová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Athos z Keblických strání, Border kolie

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  2. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  3. I. Zk MLA2: 2/2, 49.88 s, 25.88 tr. b., 3.77 m/s

  4. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  5. Jumping: 4/7, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: 3/3, 45.93 s, 35.0 tr. b., 3.88 m/s

  8. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  9. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: Diskvalifikován

  10. Agility Spokojenypes.cz ML: Diskvalifikován

  11. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  12. Jumping Short ML Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  14. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  15. I. Zk MLA2: 2/2, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  16. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  17. 1. Jumping ML: 3/9, 24.86 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  18. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  19. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MLA2: 2/3, 33.42 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  21. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  22. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  23. MLA2 - II.: 2/5, 34.34 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  24. MLA2 - III.: 4/5, 34.81 s, 35.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  26. 1. běh ML: 1/7, 22.7 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  27. 2. běh ML: Diskvalifikován

  28. 3. běh ML: Diskvalifikován

  29. 4. běh ML: Diskvalifikován

  30. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  31. Zkouška1 A2: 1/1, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  32. Zkouška2 A2: Diskvalifikován

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  34. II. Zk MLA2: 1/1, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  35. I. Zk MLA2: Diskvalifikován

  36. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  37. II. Zk MLA2: 1/2, 43.5 s, 30.0 tr. b., 4.62 m/s

  38. I. Zk MLA2: Diskvalifikován

  39. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  40. Agility ML: Diskvalifikován

  41. Jumping ML: 9/13, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  42. ZkouškaMLA2: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  44. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  45. MLA2 - II.: 3/3, 35.2 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  47. Czech Imp Jump: 11/21, 22.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  48. Jumping 1: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 : Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  51. Agility: 10/15, 34.81 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Jumping light: Diskvalifikován

  54. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  55. Agility ML: 3/11, 43.63 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  56. Jumping ML: Diskvalifikován

  57. Zkouška ML2: Diskvalifikován

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  59. Zk MLA2 I.: 1/1, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  60. Zk MLA2 II.: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  62. 1.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  63. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  64. 3.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  65. Jumping ML: 4/14, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  66. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  67. Zk MLA2 I.: Diskvalifikován

  68. Zk MLA2 II.: Diskvalifikován

  69. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  70. Agility ML: Diskvalifikován

  71. Jumping ML: Diskvalifikován

  72. Zkouska MLA2: Diskvalifikován

  73. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  74. agility ML neděle: Diskvalifikován

  75. Jump ML neděle: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  76. Zkouška A2 - neděle ML: 3/3, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  77. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  78. III, jumping ML: 5/10, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  79. II. jumping ML: Diskvalifikován

  80. I. jumping ML: Diskvalifikován

  81. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  82. Agility open ML: 3/5, 37.37 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  83. Jumping open ML: 4/5, 27.91 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  84. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  85. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  86. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  88. Jumping 3 - ML: 7/8, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  89. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  90. Agility Open ML: Diskvalifikován

  91. Jumping Open ML: 5/14, 29.4 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  92. Jumping Open ML I.: 1/14, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  93. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  94. ZkA. MLA2: Diskvalifikován

  95. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  96. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  97. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  98. Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  99. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  100. Sobota Agility large: 6/15, 40.6 s, 25.0 tr. b., 5.05 m/s

  101. Sobota Jumping large: Diskvalifikován

  102. Sobota zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  104. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA2: 2/5, 49.13 s, 52.13 tr. b., 3.18 m/s

  106. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  107. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. 2.Zkouška LA2: 3/7, 38.93 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  109. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  111. LA2 1. LA2: Diskvalifikován

  112. LA2 2. LA2: 3/6, 44.66 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  113. LA2 3. LA2: Diskvalifikován

  114. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  115. 1. zkouška LA2: 4/10, 34.72 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  116. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  118. 1. Zka - LA2: 7/20, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  119. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  120. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  121. 1. Zka - LA2: 2/6, 31.64 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  122. 2. Zka - LA2: 2/6, 31.11 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  123. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  124. Druhá zkouška LA2: 1/3, 41.15 s, 35.0 tr. b., 4.47 m/s

  125. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  127. Jumping L 1: 13/41, 28.67 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  128. Jumping L 2: Diskvalifikován

  129. Jumping L 3: 2/41, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  130. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  131. Jumping DUO: Diskvalifikován

  132. Zkouška: Diskvalifikován

  133. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  134. 1LJ2: Diskvalifikován

  135. 2LJ2: 4/8, 26.85 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  136. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  137. 1. Zka - LA2: 7/14, 40.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  139. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  140. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  141. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  142. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  143. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  144. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  145. 2. Zka - LA2: 9/12, 33.16 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  146. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  147. Agility L: 13/22, 40.55 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  148. Jumping L: Diskvalifikován

  149. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  150. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  151. Agility open L: Diskvalifikován

  152. Jumping open L: 8/32, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  153. Zkouška LA2: 3/9, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  154. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  155. A2 LA2: 2/4, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  156. Agility L: 8/16, 44.87 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  157. Jumping L: 1/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  158. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  159. Jumping 1 L L: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 L L: 14/33, 32.97 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  161. Slalomář L L: Diskvalifikován

  162. Tuneliáda L L: 3/31, 14.82 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  163. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  164. Agility L: Diskvalifikován

  165. Jumping L: 9/21, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  166. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  168. Jumping III L: Diskvalifikován

  169. Jumping II L: 19/44, 30.25 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  170. Jumping I L: 14/43, 32.67 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  171. Tuneliáda L: 2/39, 25.21 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  172. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  173. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  174. ZkA. I. LA2: 6/14, 32.8 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  175. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  176. AGILITY: Diskvalifikován

  177. JUMPING: 15/19, 29.06 s, 30.0 tr. b., 4.78 m/s

  178. LA2: 3/4, 35.06 s, 30.0 tr. b., 4.36 m/s

  179. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  180. Agility - LA: 21/43, 39.01 s, 29.01 tr. b., 3.59 m/s

  181. Jumping LA: Diskvalifikován

  182. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  183. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  184. Agility_: Diskvalifikován

  185. Jumping_: 13/23, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  186. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  187. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  188. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  189. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  190. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  191. Agility L: 11/23, 41.07 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  192. Jumping L: 6/21, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  193. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  195. 1. Zka - LA2: 10/15, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  196. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  197. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  198. I Agility Open: Diskvalifikován

  199. II Agility Open: Diskvalifikován

  200. II Jumping Open: Diskvalifikován

  201. I Jumping Open: 69/139, 35.85 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  202. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  203. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  206. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  207. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  208. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  209. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška LA2: 7/12, 36.41 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  211. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  212. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  213. Jumping 1 Large: 11/47, 29.89 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  214. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  215. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  216. Barelový a tunelový běh L: 3/35, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  217. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  219. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  222. Czech Imp Jump Large: 21/47, 20.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  223. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  224. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  225. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  226. Jumping LA2: 10/19, 26.28 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  227. Zkouška první LA2: 8/19, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  228. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  229. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  230. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  231. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  232. A2 3. běh LA2: Diskvalifikován

  233. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  234. Agility L: 11/15, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  235. Hra L: 1/18, 14.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  236. Jumping L: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  238. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  239. Agility L: 15/24, 31.71 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  240. Jumping L: 16/25, 34.29 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  241. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  242. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  243. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  244. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  245. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  246. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  247. LA2/1 LA2: 3/24, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  248. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  249. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  250. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  251. ZkA. ll. LA2: Diskvalifikován

  252. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  253. Agility open L: 6/23, 31.77 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  254. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  255. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  256. Jumping open L: 15/22, 27.96 s, 15.0 tr. b., 5.87 m/s

  257. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  258. Agility - Ne: Diskvalifikován

  259. Agility - So: Diskvalifikován

  260. Jumping - Ne: 30/89, 33.64 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  261. Jumping - So: Diskvalifikován

  262. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  263. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  264. 2Q Agility: Diskvalifikován

  265. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  266. Jednotlivci A1 - Jumping: 14/46, 28.8 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  267. Power & speed A1: 8/45, 14.63 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  268. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  269. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  270. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  271. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  272. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  273. Agility 1: Diskvalifikován

  274. Agility 2: 75/128, 49.15 s, 44.15 tr. b., 3.93 m/s

  275. Jumping 1: Diskvalifikován

  276. Jumping 2: Diskvalifikován

  277. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  278. 1. Zka - LA2: 11/18, 44.26 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  279. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  280. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  281. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  282. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  283. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  284. I Agility: Diskvalifikován

  285. II Agility: 6/17, 34.23 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  286. III Agility: Diskvalifikován

  287. IV Agility: Diskvalifikován

  288. V Agility: Diskvalifikován

  289. VI Agility: Diskvalifikován

  290. VII Agility: 3/18, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  291. VIII Agility: Diskvalifikován

  292. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  293. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  294. 2. zkouška LA2: 3/13, 41.06 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  295. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  296. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  297. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  298. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  299. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  300. 1. zkouška LA2: 4/7, 37.91 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  301. 2. zkouška LA2: 2/7, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  302. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  303. 1. Zka - LA2: 5/11, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  304. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  305. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  306. Horní Počernice, 1. běh: 10/22, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  307. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  308. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  309. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  310. Agility L: 21/37, 44.53 s, 25.53 tr. b., 3.86 m/s

  311. Jumping L: Diskvalifikován

  312. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  314. AGILITY: Diskvalifikován

  315. JUMPING: 18/27, 30.74 s, 25.0 tr. b., 4.62 m/s

  316. LA2: 5/13, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  317. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  318. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  320. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  321. 1.zkouška: Diskvalifikován

  322. 2.zkouška: Diskvalifikován

  323. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  324. Jumping: 15/37, 28.48 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  325. Zkouška: Diskvalifikován

  326. Zkouška II: Diskvalifikován

  327. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  328. Jumping: Diskvalifikován

  329. Zka 1: Diskvalifikován

  330. Zka 2: 6/10, 39.0 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  331. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  332. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  333. 2Q Agility: Diskvalifikován

  334. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  335. Družstva - Jumping: 64/139, 33.15 s, 25.0 tr. b., 4.71 m/s

  336. Jednotlivci A1 - Agility: 9/39, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  337. Jednotlivci A1 - Jumping: 21/38, 27.28 s, 25.0 tr. b., 5.61 m/s

  338. Power & speed A1: Diskvalifikován

  339. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  340. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  341. Agility: 21/40, 39.01 s, 25.0 tr. b., 4.74 m/s

  342. Jumping: Diskvalifikován

  343. ZkA: 5/14, 41.33 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  344. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  345. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  346. ZkA. I LA2: 8/25, 38.4 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  347. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  348. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  349. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  351. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  352. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  353. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  354. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  355. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  356. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  357. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  358. Zkouška LA2 druhá: Diskvalifikován

  359. Zkouška LA2 první: 4/7, 35.68 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  360. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  361. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  362. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  363. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  364. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  365. 1. ZK LA1: 8/21, 43.9 s, 20.9 tr. b., 3.71 m/s

  366. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  367. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  368. ZkA II. LA1: 4/16, 36.56 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  369. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  370. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  371. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  372. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  373. Horní Počernice, 3. běh: 5/12, 31.01 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  374. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  375. LA1 I.: Diskvalifikován

  376. LA1 II.: Diskvalifikován

  377. LA1 III.: 9/14, 27.75 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  378. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  379. 1. zkouška LA1: 3/23, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  380. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  381. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  382. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  383. Horní Počernice, 2. běh: 5/11, 32.45 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  384. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  385. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  386. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  387. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  388. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  389. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  390. Agility: Diskvalifikován

  391. Jumping: 21/49, 34.06 s, 10.06 tr. b., 4.11 m/s

  392. Zkouška: Diskvalifikován

  393. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  394. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  395. první běh LA1: 2/12, 23.69 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  396. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  397. 1.zkouška LA1: 11/18, 29.12 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  398. 2.zkouška LA1: 4/18, 30.01 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  399. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  400. Jumping: Diskvalifikován

  401. Zkouška: Diskvalifikován

  402. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  403. Finále: Diskvalifikován

  404. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  405. Zkouška 1: 2/19, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  406. Zkouška 2: 9/19, 45.71 s, 30.71 tr. b., 2.87 m/s

  407. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  408. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  409. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  410. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  411. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  412. LA1 II LA1: 19/25, 28.48 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  413. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  414. LA1 I LA1: 8/25, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  415. LA1 I LA1: 16/28, 28.86 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  416. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  417. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  418. ZkA II. LA1: 7/15, 31.66 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  419. ZkA I. LA1: Diskvalifikován