Cz En

043612

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Nováková, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Daisy, Australský ovčák

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  2. II. zkouška LA3: 1/8, 51.11 s, 12.11 tr. b., 3.78 m/s

  3. I. zkouška LA3: 3/8, 50.98 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  4. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  5. Mistrovske agility large: 9/16, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  6. Nedele Jumping large: 9/24, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  7. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  8. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  9. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  10. zkouška 3 LA3: 4/14, 41.5 s, 11.5 tr. b., 4.29 m/s

  11. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  12. Zkouška 1 LA3: 5/11, 43.24 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  13. Zkouška 2 LA3: 4/11, 46.71 s, 7.71 tr. b., 3.75 m/s

  14. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  15. 1. Zkouška LA3: 5/12, 43.73 s, 15.73 tr. b., 4.0 m/s

  16. 2. Zkouška LA3: 6/12, 50.53 s, 22.53 tr. b., 3.66 m/s

  17. Jumping open L: 10/40, 41.26 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  18. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  19. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  20. ZkA. LA3 II.: 5/11, 50.95 s, 19.95 tr. b., 3.67 m/s

  21. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  22. ZkA. II. LA3: 6/12, 52.56 s, 17.56 tr. b., 3.14 m/s

  23. ZkA. I. LA3: 8/13, 52.34 s, 12.34 tr. b., 3.4 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  25. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  29. Zkouška LA3 I: 5/8, 45.84 s, 17.84 tr. b., 3.8 m/s

  30. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  32. 1. Zka - LA3: 9/16, 41.63 s, 7.63 tr. b., 4.13 m/s

  33. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  35. 1. běh LA3: 10/20, 52.05 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  36. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  37. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  38. II.zkouška LA3: 6/29, 46.91 s, 0.91 tr. b., 3.99 m/s

  39. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  41. II. zkouška LA3: 11/24, 54.77 s, 16.77 tr. b., 3.51 m/s

  42. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  43. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  44. Zkouška III. LA3: 7/22, 47.13 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  45. Zkouška II. LA3: 9/22, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  46. Zkouška I. LA3: 15/22, 53.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  47. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  48. Agility open L: 7/32, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  49. Jumping open L: 6/32, 35.88 s, 2.88 tr. b., 3.9 m/s

  50. Zkouška LA3: 4/10, 48.58 s, 8.58 tr. b., 3.85 m/s

  51. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  52. 1. zkouška LA3: 8/14, 49.03 s, 23.03 tr. b., 3.3 m/s

  53. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška LA3: 10/14, 44.65 s, 7.65 tr. b., 3.49 m/s

  55. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  56. LA3-Zk1 LA3: Diskvalifikován

  57. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  58. LA3-Zk3 LA3: 2/8, 42.5 s, 2.5 tr. b., 3.79 m/s

  59. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  60. 1. zkouška LA3: 12/15, 34.88 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  61. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  63. ZkA. II. LA3: 7/26, 51.54 s, 7.54 tr. b., 3.78 m/s

  64. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  66. Zk.A II. LA3: 8/20, 40.35 s, 7.35 tr. b., 3.82 m/s

  67. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  68. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  69. II. Packa LA3: 8/24, 46.56 s, 23.56 tr. b., 3.87 m/s

  70. I. Packa LA3: 7/24, 44.94 s, 15.94 tr. b., 4.09 m/s

  71. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  72. ZkA II. LA3: 6/21, 49.96 s, 11.96 tr. b., 3.44 m/s

  73. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  74. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  75. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška LA3: 7/13, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  77. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  78. Agility_: 19/49, 51.18 s, 26.18 tr. b., 3.42 m/s

  79. Jumping_: 2/49, 38.32 s, 0.32 tr. b., 3.73 m/s

  80. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  81. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. I. zkouška LA3: 13/28, 54.43 s, 11.43 tr. b., 3.67 m/s

  83. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  84. 1.zkouška LA3: 6/10, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  85. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  87. Agility L: 4/34, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  88. Jumping L: 14/34, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  89. Zkoušky LA3: 5/7, 54.32 s, 23.32 tr. b., 3.39 m/s

  90. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  91. 1. Zka - LA2: 9/17, 51.48 s, 25.48 tr. b., 3.54 m/s

  92. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  93. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  94. A2 1.běh LA2: 3/20, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  95. A2 2.běh LA2: 4/20, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  96. A2 3. běh LA2: 2/19, 44.05 s, 0.05 tr. b., 3.97 m/s

  97. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  98. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA2: 1/21, 39.35 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  100. 3. zkouška LA2: 4/21, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  101. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  102. ZkA. I. LA2: 11/26, 44.74 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  103. ZkA. ll. LA2: Diskvalifikován

  104. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  105. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  109. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. První zkouška LA2: 1/26, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  111. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  112. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  115. Agility open L: 8/27, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  116. Jumping open L: 15/28, 41.05 s, 6.05 tr. b., 3.7 m/s

  117. ZkA. LA2: 3/14, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  118. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  119. 1. Zka - LA2: 6/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  120. 2. Zka - LA2: 1/14, 47.54 s, 2.54 tr. b., 3.7 m/s

  121. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  122. III. zkouška LA2: 5/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  123. II. zkouška LA2: 9/23, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  124. I. zkouška LA2: 8/23, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  125. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  126. AGILITY: 26/57, 54.27 s, 18.27 tr. b., 3.13 m/s

  127. JUMPING: 14/57, 46.76 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  128. LA2: Diskvalifikován

  129. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  130. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA2: 4/23, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  132. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  133. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. LA2: 13/28, 39.09 s, 12.09 tr. b., 3.86 m/s

  135. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  136. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  137. ZkA I. LA2: 3/15, 47.14 s, 13.14 tr. b., 3.44 m/s

  138. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  139. 1. zkouška LA2: 19/34, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  140. 2. zkouška LA2: 11/34, 41.65 s, 6.65 tr. b., 3.65 m/s

  141. 3. zkouška LA2: 8/34, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  142. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  143. ZkA II. LA2: 5/24, 43.93 s, 5.93 tr. b., 3.66 m/s

  144. ZkA I. LA2: 9/24, 41.73 s, 5.73 tr. b., 3.67 m/s

  145. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  146. 1. zkouška LA2: 2/20, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  147. 2. zkouška LA2: 5/20, 35.61 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  148. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  149. Agility L: Diskvalifikován

  150. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  152. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  153. Horní Počernice, 1. běh: 4/22, 44.8 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  154. Horní Počernice, 2. běh: 8/22, 56.64 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  155. Horní Počernice, 3. běh: 5/22, 51.51 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  156. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  157. Zk A II. LA2: Diskvalifikován

  158. Zk.A I. LA2: 13/23, 43.11 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  159. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  160. Zka 1: 7/15, 47.87 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  161. Zka 2: Diskvalifikován

  162. Zka 3: 7/15, 49.21 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  163. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  164. 1. zkouška LA2: 4/17, 39.83 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  165. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  167. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška LA2: 5/20, 39.2 s, 6.2 tr. b., 3.47 m/s

  169. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  170. Agility: Diskvalifikován

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. ZkA: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  174. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  175. ZkA. I LA2: 7/25, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  176. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  177. Agility Open L: Diskvalifikován

  178. Jumping Open L: Diskvalifikován

  179. Zkoušky LA2: 7/17, 61.12 s, 10.12 tr. b., 3.14 m/s

  180. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  181. 1. zkouška LA2: 3/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  182. 2. zkouška LA2: 10/20, 45.93 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  183. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  184. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. 2.zkouška LA2: 4/20, 46.16 s, 8.16 tr. b., 3.4 m/s

  186. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  187. AGILITY L: Diskvalifikován

  188. JUMPING L: 8/36, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  189. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  190. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  191. Agility L: 5/38, 51.43 s, 10.43 tr. b., 3.48 m/s

  192. Jumping L: 3/37, 37.38 s, 1.38 tr. b., 3.75 m/s

  193. ZkA LA2: Diskvalifikován

  194. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  195. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  196. První běh LA2: Diskvalifikován

  197. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  198. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  201. JUMPING: 18/53, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  202. LA2: 17/21, 50.37 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  203. ŠTAFETA LARGE: 9/50, 61.52 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  204. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  205. AGILITY: 7/33, 53.19 s, 9.19 tr. b., 3.5 m/s

  206. JUMPING: Diskvalifikován

  207. LA2: 5/18, 58.78 s, 28.78 tr. b., 3.39 m/s

  208. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  209. ZkA III. LA2: 4/18, 47.38 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  210. ZkA II. LA2: 2/18, 52.32 s, 2.32 tr. b., 3.46 m/s

  211. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  212. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  213. Heroutice, 1. běh: 16/20, 49.05 s, 20.05 tr. b., 2.94 m/s

  214. Heroutice, 2. běh: 11/20, 45.57 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  215. Heroutice, 3. běh: 10/20, 45.61 s, 14.61 tr. b., 2.98 m/s

  216. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  217. ZkA II LA2 LA2: Diskvalifikován

  218. ZkA I LA2 LA2: 2/25, 44.66 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  219. ZkA NE II LA2 LA2: 11/28, 46.31 s, 14.31 tr. b., 3.39 m/s

  220. ZkA NE I LA2 LA2: 9/28, 45.97 s, 10.97 tr. b., 3.79 m/s

  221. ZkJ LA2 LA2: 8/25, 49.48 s, 13.48 tr. b., 3.44 m/s

  222. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  223. 1. zkouška LA2: 5/19, 38.94 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  224. 2. zkouška LA2: 4/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  225. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  226. Horní Počernice, 1. běh: 3/26, 47.33 s, 1.33 tr. b., 3.63 m/s

  227. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  228. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  229. LA2 - 1: Diskvalifikován

  230. LA2 - 2: 3/13, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  231. LA2 - 3: 5/13, 46.14 s, 1.14 tr. b., 3.19 m/s

  232. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  233. 1 zkouška LA2: 4/18, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  234. 2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. Zkouška A2 - 1 LA2: 11/20, 51.07 s, 17.07 tr. b., 3.68 m/s

  236. Zkouška A2 - 2 LA2: 2/20, 49.43 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  237. Zkouška A2 - 3 LA2: 3/19, 52.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  238. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  239. Jumping - III. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  240. ZkA 2: 4/10, 57.19 s, 16.19 tr. b., 3.3 m/s

  241. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  242. Horní Počernice, 1. běh: 4/33, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  243. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  244. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  245. LA2: 5/31, 50.51 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  246. LA2 I.: 13/31, 55.86 s, 42.86 tr. b., 3.08 m/s

  247. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  248. Agility L: 14/45, 51.99 s, 6.99 tr. b., 3.83 m/s

  249. Jumping L: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  251. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  252. JUMPING 1: Diskvalifikován

  253. JUMPING 2: Diskvalifikován

  254. LA1: 4/9, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  255. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  256. Zkouška II LA1: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  257. Zkouška I LA1: 6/10, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  258. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  259. Jumping So LA1: 1/10, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  260. Zkouška II LA1: 3/10, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  261. Zkouška I LA1: 2/10, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  262. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  263. JUMPING 1: Diskvalifikován

  264. JUMPING 2: Diskvalifikován

  265. LA1: 10/17, 26.76 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  266. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  267. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  268. 2. zkouška LA1: 1/9, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  269. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  270. LA1: 7/14, 43.65 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  271. LA1: Diskvalifikován

  272. LA1: Diskvalifikován

  273. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  274. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 5/19, 27.03 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 6/19, 33.38 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  276. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  277. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  278. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  280. Ne-1: 10/21, 50.36 s, 17.36 tr. b., 3.0 m/s

  281. Ne-2: Diskvalifikován

  282. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  283. SO - Acana Agility L: Diskvalifikován

  284. SO - Acana Jumping L: Diskvalifikován

  285. SO - Zkoušky LA1: 4/11, 33.62 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  286. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  287. Agility: 23/46, 51.8 s, 23.8 tr. b., 3.19 m/s

  288. Jumping: Diskvalifikován

  289. Zka: Diskvalifikován

  290. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  291. zkoušky 1 LA1: 1/10, 36.25 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  292. zkoušky 2 LA1: 3/10, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  293. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  294. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  295. Zkouška 2 LA1: 5/17, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  296. Zkouška 3 LA1: 2/16, 34.48 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  297. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  298. 1. zkouška LA1: 12/21, 38.9 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  299. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  300. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  301. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  302. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  304. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  305. 2. zkouška LA1: 5/15, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  306. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  307. agility: Diskvalifikován

  308. jumping: Diskvalifikován

  309. zkouška A1: 3/6, 41.36 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  310. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  311. 1. LA1: Diskvalifikován

  312. 2. LA1: Diskvalifikován

  313. 3. LA1: Diskvalifikován