Cz En

Ratenice - Dubnové dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 20. 04. 2019 v 18:27.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19107
  2. Datum: 20. 04. 2019
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  7. Stránky: http://www.simire.cz
  8. Zodpovědná osoba: Irena Kadlecová
  9. Upřesnění místa: Kynologický areál Ratenice (5km od Poděbrady, 10km Kolín)
  10. GPS: 50.0916104, 15.0592613

Kontakt

Irena Kadlecová, ircze@email.cz

Poznámka

Upozornění:

Venčení psů pouze na vyhrazených místech a uklízejte si po svých psech exkrementy - všude jsou koše a sáčky.

Vstup do haly po přezutí.

Elektronická časomíra.

Dostupnost autem (parkoviště v areálu), vlakem cca 2km od areálu.

Občerstvení bude zajištěno po celý den.

Statistika přihlášených

20. 04. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 0 0 0
M 1 0 1 0 2
L 0 3 2 0 5
Celkem 1 3 3 0 7
93 volných míst

Přihlášky

Člen KA
047317 LA2 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu
Člen KA
024218 LA2 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
063515 LA2 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem
Člen KA
021511 LA3 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances
Člen KA
051111 LA3 Irena Kadlecová By the Request Diandra
Člen KA
054818 MA1 Renata Křenová Kalli
Člen KA
088715 MA3 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála

Nepotvrzené přihlášky (32)

068217 LA1 Kamila Dlouhá Dafné Otavský koník
Člen KA
069615 LA1 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai
007619 LA1 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum
089818 LA1 Alžběta Košťálová Eliša
Člen KA
071017 LA1 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant
Člen KA
083715 LA1 Alena Peldová Nelly
Člen KA
050118 LA2 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito
Člen KA
058615 LA2 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka
Člen KA
095914 LA2 Sabina Kalinová Brownie Charlie Czech Black
Člen KA
002118 LA2 Kamila Pilnáčková Etologia Czech Imp
Člen KA
033417 LA2 Marie Šikýřová Husarka Dakam
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
083612 LA3 Soňa Hejcmanová Sára
Člen KA
071012 LA3 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo
Člen KA
029618 MA1 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray
Člen KA
043417 MA1 Lucie Peštová Ewelyn Dai Muratori
066317 MA1 Eva Čermáková Esté Z Hambalek Bušín
089615 MA2 Lenka Jehličková Ares Paganiniho symfonie
Člen KA
075515 MA2 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson
Člen KA
034215 MA2 Jana Kuchařová Rex
Člen KA
023617 MA2 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan
Člen KA
010715 MA3 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále
Člen KA
060516 MA3 Nela Kovaříková Bailey od Zábědovského potoka
Člen KA
039014 MA3 Ivana Čapková Angel Jack Zahrada dětí
Člen KA
059917 SA1 Petra Krajíčková Mája
Člen KA
059816 SA2 Sára Benešová Kessi
Člen KA
063015 SA2 Pavla Brzobohatá Fifinka
Člen KA
014118 SA2 Jana Drbohlavová Be Happy Od Svaté lucie
Člen KA
052217 SA2 Barbora Hondlová Bexie od Pístecké duny
Člen KA
050615 SA2 Nela Kovaříková Lilly
Člen KA
063718 SA2 Kamila Pilnáčková Ebony Star ze Shetlandů
059014 SA3 Lenka Jarkulišová Meggie Svatá Kateřina