Cz En

Ratenice - podzimní dvojzkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 15. 11. 2019 v 22:46.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19288
  2. Datum: 16. 11. 2019
  3. Terén: Umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  7. Stránky: http://www.simire.cz
  8. Propozice: http://simire.cz/rozpis.php?akce=1103
  9. Zodpovědná osoba: Irena Kadlecová
  10. Upřesnění místa: Kynologický areál Ratenice (5km od Poděbrady, 10km Kolín)
  11. GPS: 50.0916104, 15.0592613

Kontakt

Irena Kadlecová, ircze@email.cz

Poznámka

Program:

08:00 - 08:30 - přejímka A1

10:20 - 10:40 - přejímka A3

12:20 - 12:40 - přejímka A2

Upozornění:

Vstup na závodní plochu v hale pouze v přezuté čisté obuvi v opačném případě bude účtována pokuta 300Kč, stejně tak za vyvenčení psa na závodní ploše.

Venčení psů pouze na vyhrazených místech a uklízejte si po svých psech exkrementy - všude jsou koše a sáčky.

Elektronická časomíra.

Dostupnost autem (parkoviště v areálu), vlakem cca 2km od areálu.

Občerstvení bude zajištěno po celý den.

Statistika přihlášených

16. 11. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
ML 0 0 0 0 0
L 0 0 0 0 0
Celkem 0 0 0 0 0
100 volných míst

Nepotvrzené přihlášky (74)

070519 A1 Lenka Nesnídalová Izzy Aria z Vesničky u hranic
041219 LA1 Andrea Ladrová Fífa
Člen KA
074618 LA1 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny
Člen KA
083715 LA1 Alena Peldová Nelly
040518 LA1 Lenka Raková Emotion of Touch Banataj Wind
013819 LA1 Pavla Semencova B Ben Gulden Land
Člen KA
064419 LA1 Lenka Tittlová Artaban From the Czech Land
Člen KA
004818 LA1 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík
Člen KA
050118 LA2 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito
Člen KA
058615 LA2 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka
Člen KA
045718 LA2 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A.
Člen KA
095914 LA2 Sabina Kalinová Brownie Charlie Czech Black
Člen KA
028318 LA2 Jana Kynkalová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
071017 LA2 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant
Člen KA
028218 LA2 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel
Člen KA
003119 LA2 Irena Semencová Julissa Black Mount Mckinkey
Člen KA
087116 LA2 Hana Veselá Endy
Člen KA
076414 LA2 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden
Člen KA
059415 LA3 Veronika Grešáková Ambiente
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
083418 LA3 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry
Člen KA
080013 LA3 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144
Člen KA
034017 LA3 Petra Kolegarová Buddy
Člen KA
084712 LA3 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland
Člen KA
093414 LA3 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny
Člen KA
043612 LA3 Michaela Nováková Daisy
Člen KA
065016 LA3 Vladimír Váňa Tartuffe Taien
006213 LA3 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s
Člen KA
043819 MA1 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí
Člen KA
029618 MA1 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray
023318 MA1 Veronika Květoňová Essence of Power Mondeo
028119 MA1 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí
Člen KA
018518 MA1 Markéta Zíková Banú Elfie Mein Racker
Člen KA
046617 MA2 Irena Hofmanová Cornella
Člen KA
034215 MA2 Jana Kuchařová Rex
Člen KA
054818 MA2 Renata Křenová Kalli
Člen KA
057916 MA2 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
019216 MA2 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás
Člen KA
054517 MA2 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima
Člen KA
014818 MA2 Martina Šoltýsová Ogi
Člen KA
001015 MA3 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic
Člen KA
047916 MA3 Martina Hlaváčková Bobina
Člen KA
018816 MA3 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness
Člen KA
004716 MA3 Hanka Kryšpínová Sára
Člen KA
003515 MA3 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm
Člen KA
039014 MA3 Ivana Čapková Angel Jack Zahrada dětí
Člen KA
014717 MLA1 Jana Fuksová Grizly Ayky
025219 MLA1 Lucie Miláčková Dark Star Kindred Firework Hill
Člen KA
072518 MLA1 Sylvie Tylšová Jumpy
Člen KA
005518 MLA1 Veronika Zezulková Lucky
Člen KA
070118 MLA2 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink
Člen KA
026616 MLA2 Jana Pešková Viktorka
Člen KA
094714 MLA2 Lucie Peštová Fairy Fossie Devil of Highland
Člen KA
077717 MLA2 Zuzana Tylšová Eli
Člen KA
011515 MLA2 Jana Urbanová Athos z Keblických strání
Člen KA
010212 MLA3 Jana Fuksová Caramba de la Katemy
Člen KA
000316 MLA3 Olga Havlíčková Azulay Ninuland
Člen KA
100615 MLA3 Lucie Jouzová Bayli Valkar
Člen KA
090715 MLA3 Hana Kašpárková Phoebe
Člen KA
081115 MLA3 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan
Člen KA
067717 MLA3 Dominika Machová Crush Doakimo Dog
Člen KA
071012 MLA3 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo
Člen KA
021214 MLA3 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent
Člen KA
000019 SA2 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod
Člen KA
080417 SA2 Šárka Urbanová Ready Steady Go! Koryfej
Člen KA
063015 SA3 Pavla Brzobohatá Fifinka
Člen KA
000518 SA3 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic
Člen KA
064913 SA3 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda
066313 SA3 Klára Muchová Jessi
Člen KA
038718 SA3 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia
Člen KA
021515 SA3 Zdeňka Váchová A3Ch Sammy White King z Anacapri
Člen KA
059917 XSA2 Petra Krajíčková Mája
003818 XSA2 Ivana Storchová Akima Belami-Feebee
Člen KA
022813 XSA2 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech