Cz En

008018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Kubecová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Valentina Of Dreams Aknel Top, Flat Coated Retriever

Výsledky

  1. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  2. Agility L: 10/24, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  3. Agility Large: 13/24, 53.43 s, 11.43 tr. b., 4.12 m/s

  4. Jumping L: Diskvalifikován

  5. Jumping Large: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA2: 3/6, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  8. 1. zkouška A2 L: 1/3, 45.91 s, 12.91 tr. b., 3.53 m/s

  9. 2. zkouška A2 L: 1/3, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  10. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  11. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA2: 3/9, 43.56 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  13. 3. Zkouška LA2: 2/9, 43.9 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  14. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  15. 1. zkouška: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  18. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  19. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  21. ZkA. LA1 I.: 1/14, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  22. ZkA. LA1 II.: 5/14, 35.89 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  23. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  24. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  28. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  29. ZkA. LA1 II.: 8/18, 36.67 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  31. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 : 7/31, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  34. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  35. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 - Large: 15/37, 34.72 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  37. Jumping 2 - Large: 20/37, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  38. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  39. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  40. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  41. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  42. Agility L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: 14/24, 36.44 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  44. Zkouška LA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  46. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  50. ZK1: 3/10, 33.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. ZK2: 7/10, 37.73 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  52. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  53. Agility Open L: 22/36, 50.22 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  54. Jumping Open L: 10/33, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  55. ZkA. LA1: 1/7, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  56. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  57. 1 .běh LA1: 3/15, 29.54 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  58. 2. běh LA1: 7/15, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  59. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  60. 1. běh LA1: 1/7, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  61. 2. běh LA1: 1/7, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  62. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  63. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  64. zkouška 2 LA1: 3/12, 37.3 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  65. zkouška 3 LA1: 4/12, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  66. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  67. Zkouška II. LA1: 6/12, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  68. Zkouška I. LA1: 4/12, 34.57 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  70. ZkA. LA1 I.: 6/12, 33.92 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  71. ZkA. LA1 II.: 4/12, 32.2 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  72. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  73. Agility open L: 13/36, 43.74 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  74. Jumping open L: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA1: 8/13, 35.42 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  76. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  77. ZkA. II. LA1: 8/24, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  78. ZkA. I. LA1: 6/24, 37.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  79. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  80. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  81. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  83. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: 12/48, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  86. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  87. Zkouška II LA1: 3/12, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  88. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  89. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  90. Agility open L: 6/32, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  91. Jumping open L: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  94. 1.zkouška LA1: 4/11, 32.98 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  95. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  97. Agility Open L: Diskvalifikován

  98. Jumping Open L: Diskvalifikován

  99. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  101. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  102. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován