Cz En

Czech Imp Jump Large

  1. Datum: 02. 11. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 29.0 s
  6. Maximální čas: 47.0 s
  7. Délka: 116.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 19.09 6.08 V V
2 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 0 0 0.0 0.0 19.81 5.86 V V
3 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 20.26 5.73 V V
4 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 0 0.0 0.0 20.73 5.6 V V
5 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 21.11 5.5 V V
6 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum 0 0 0.0 0.0 21.8 5.32 V V
7 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 0 0.0 0.0 22.1 5.25 V V
8 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 22.75 5.1 V V
9 075017 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant 0 0 0.0 0.0 22.85 5.08 V V
10 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 23.12 5.02 V V
11 087116 Hana Veselá Endy 0 0 0.0 0.0 26.25 4.42 V V
12 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 20.6 5.63 V V
13 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 0 0.0 5.0 22.25 5.21 V V
14 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. 1 0 0.0 5.0 23.72 4.89 V V
15 035019 Eva Bártová Even More Fun Hardy Origin 0 1 0.0 5.0 24.9 4.66 V V
16 Leszek Kalisz Pink Panther Na Przyklad 0 1 0.0 5.0 25.88 4.48 V V
17 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 2 5.33 15.33 34.33 3.38 VD VD
18 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 2 12.33 27.33 41.33 2.81 BO BO
19 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai 1 2 16.45 31.45 45.45 2.55 BO BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067518 Lucie Štiborová Sunshine of my Heart Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040218 Kateřina Ježová Dean Tora Mei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084317 Iveta Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz Cherry Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO