Cz En

030019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hrůzová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Carpe Vitam Wäka, Australský ovčák

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  2. 1. Agility L: Diskvalifikován

  3. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  4. 2. Agility L: Diskvalifikován

  5. 2. Jumping L: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  6. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  7. 1. Zkouška LA2: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  8. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  10. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  11. Agility jednotlivců AUO: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  12. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  13. Jump Jednotlivci AUO: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  14. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  15. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  16. Jumping OPEN L: 18/45, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  17. Zkouška LA2: 4/12, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  18. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  19. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  20. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  21. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: Diskvalifikován

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  23. Druhá zkouška: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  24. První zkouška: Diskvalifikován

  25. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  26. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  27. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  28. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  29. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  30. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  31. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  32. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  33. 1. Zkouška LA2: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  34. 2. Zkouška LA2: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  35. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  36. 1. Jumping L: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  37. 1. Zkouška LA2: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  41. Agility OPEN L: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  42. Jumping OPEN III. L: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  43. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  44. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Zkouška LA2 Neděle: Diskvalifikován

  47. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  48. Agility 1 L: Diskvalifikován

  49. Agility 2 L: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  50. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  52. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  53. 1. Jumping L: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  54. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA2: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  56. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  57. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  58. První zkouška: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  59. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  60. 1. Zkouška LA2: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 3. Zkouška LA2: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  64. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  65. První zkouška: Diskvalifikován

  66. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  67. Czech Imp Jump Large: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  68. Jumping 1 - Large: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  69. Jumping 2 - Large: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  70. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  71. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  72. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  73. Jumping družstev AUO: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  74. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  75. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  76. Agility Open L: Diskvalifikován

  77. Jumping Open L: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  78. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  79. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  80. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  81. První zkouška: Diskvalifikován

  82. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  83. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  84. SOUTĚŽ DVOJIC: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  85. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. SOUTĚŽ KLUBŮ: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  87. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  88. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  89. Jumping 1: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  90. Jumping 2: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  91. Jumping 3: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  92. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  93. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  94. I. zkouška A2 L: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  95. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  96. Agility I: Diskvalifikován

  97. Agility II: Diskvalifikován

  98. Jumping I: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  99. Jumping II: Diskvalifikován

  100. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  101. Agility Trial I: Diskvalifikován

  102. Agility Trial II: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  104. Agility Trial I: Diskvalifikován

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  107. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  108. První zkouška: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  109. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  110. LA1- 1 běh: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  111. LA1- 2 běh: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  112. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  113. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  114. 1.běh se zónami : 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  115. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  116. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  117. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  118. L A1 I.: Diskvalifikován

  119. L A1 II.: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. L A1 III.: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  122. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  123. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  124. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  125. Druhá zkouška: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  126. První zkouška: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  127. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  128. II. zkouška LA1: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  129. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  131. Druhá zkouška: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  132. První zkouška: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  134. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  135. Jumping 1: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  138. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  139. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  140. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  141. Jumping I: Diskvalifikován

  142. Jumping II: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  143. Jumping III: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  145. Czech Imp Jump: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2 : Diskvalifikován

  148. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  149. 1. Zkouška LA1: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  150. 2. zkouška LA1: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  151. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  152. Czech Imp Jump Large: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  153. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  154. Jumping 2 - Large: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  155. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  156. Agility družstev: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  157. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  158. Jumping družstev L: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  159. Jumping jednotlivců: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  160. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  161. Agility Open L: Diskvalifikován

  162. Jumping Open L: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA1: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  164. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  165. III. jumping L: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  166. II. jumping L: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  167. I. jumping L: Diskvalifikován