030019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hrůzová, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. Carpe Vitam Wäka, Australský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  2. Czech Imp Jump Large: 8/34, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. Jumping 1 - Large: 15/36, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  4. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  5. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  6. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  9. OPEN AGILITY L: Diskvalifikován

  10. OPEN JUMPING L: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  12. Agility III 600: Diskvalifikován

  13. Agility II 600: 31/49, 41.48 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  14. Agility I 600: 41/50, 40.08 s, 25.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Jumping III 600: 10/44, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  16. Jumping II 600: Diskvalifikován

  17. Jumping I 600: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  19. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 - Large: 5/33, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  21. Jumping 2 - Large: 3/31, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  22. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  23. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  26. Czech Imp Jump Large: 25/37, 19.21 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  27. Jumping 1 - Large: 11/37, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  28. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  30. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  31. První zkouška: Diskvalifikován

  32. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  33. Czech Imp Jump Large: 17/52, 21.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  34. Jumping 1 - Large: 8/52, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  35. Jumping 2 - Large: 22/50, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  36. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  37. Jumping L: Diskvalifikován

  38. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  40. Druhá zkouška: 1/5, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. První zkouška: Diskvalifikován

  42. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  45. Agility družstev AUO L: Diskvalifikován

  46. Agility jednotlivců AUO L: 9/41, 37.07 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  47. Jumping družstev AUO: Diskvalifikován

  48. Jumping Jednotlivci AUO L: 5/41, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  49. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  50. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  51. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  52. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  56. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  59. Zkouška L A3 - I.: Diskvalifikován

  60. Zkouška L A3 - II.: Diskvalifikován

  61. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  62. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška A3 L: 2/6, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  65. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  66. Zkouška LA3 I.: 8/14, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  67. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  68. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  69. Agility – soutěž klubů: Diskvalifikován

  70. Jumping soutež družstev: Diskvalifikován

  71. Jumping soutež dvojic: 15/28, 36.95 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  72. Jumping soutež Feny x Psi: Diskvalifikován

  73. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  74. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  78. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  79. 1. zkouška A3 - ÚT L: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška A3 - ÚT L: 1/3, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  82. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  83. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA3: 6/12, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  85. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  87. Zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  88. Zkouška I / L / A3: Diskvalifikován

  89. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  90. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  91. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 48/151, 49.86 s, 14.86 tr. b., 4.41 m/s

  92. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  93. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 79/147, 46.9 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  94. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  95. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  96. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  97. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  98. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  99. Agility 1 L: 22/117, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  100. Agility 2 L: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 L: 50/108, 28.42 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  103. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  104. Agility 4 L: 30/73, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  105. Agility 5 L: Diskvalifikován

  106. Agility 6 L: Diskvalifikován

  107. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  108. Jumping 5 L: Diskvalifikován

  109. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  110. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  111. Agility 1 L: Diskvalifikován

  112. Agility 2 L: 57/99, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  113. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 L: 48/106, 49.57 s, 19.57 tr. b., 3.99 m/s

  115. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  116. 1. zkouška A3 L: 14/24, 40.51 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  117. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  118. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  119. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  120. Jumping družstev: 1/20, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  121. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  122. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  125. QA1 Agility: Diskvalifikován

  126. QA2 Agility: Diskvalifikován

  127. QA3 Agility: Diskvalifikován

  128. QJ1 Jumping: 27/117, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  129. QJ2 Jumping: 14/112, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  131. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  132. Agility L: Diskvalifikován

  133. Jumping L: 6/31, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  134. Krátký jumping L: 2/32, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  135. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  136. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  137. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  138. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  139. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  142. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  143. První zkouška: Diskvalifikován

  144. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  145. Agility 1 - Large: 11/36, 21.1 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  146. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  147. Jumping 1 - Large: 12/36, 24.36 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  148. Jumping 2 - Large: 2/36, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  149. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  150. zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  151. zkouška I / L / A3: Diskvalifikován

  152. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  153. 1. Zkouška LA3: 8/18, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  154. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. 3. Zkouška LA3: 2/17, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  156. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  157. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  158. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  159. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 02. 2023

  160. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  161. První zkouška: Diskvalifikován

  162. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  163. Czech Imp Jump Large: 8/31, 23.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  164. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  165. Jumping 2 - Large: 10/31, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  166. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  167. Agility III 600: Diskvalifikován

  168. Agility II 600: Diskvalifikován

  169. Agility I 600: Diskvalifikován

  170. Jumping III 600: 10/53, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  171. Jumping II 600: 29/54, 42.7 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  172. Jumping I 600: Diskvalifikován

  173. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  174. Czech Imp Jump Large: 17/36, 25.1 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  175. Jumping 1 - Large: 10/36, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  176. Jumping 2 - Large: 9/36, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  177. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  178. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  182. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  186. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  187. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  188. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  189. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  190. Jumping 1 - Large: 13/32, 36.92 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  191. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  192. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  193. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  196. Jumping L: Diskvalifikován

  197. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  198. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  199. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  200. 1. Jumping L: 9/17, 27.74 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  201. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  202. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  203. 4. Jumping L: 6/16, 25.96 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  204. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  205. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  208. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  209. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  210. První zkouška: Diskvalifikován

  211. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  212. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  215. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  216. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  217. Jumping družstev AUO L: Diskvalifikován

  218. Jumping Jednotlivci AUO: Diskvalifikován

  219. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  220. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  221. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  222. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  223. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  224. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  225. SOUTĚŽ DVOJIC: 19/43, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  226. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 18/40, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  227. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  228. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 4/41, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  229. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  230. ZkA. II. LA3: 2/6, 48.71 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  231. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  233. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  234. Jumping OPEN L: 13/30, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  235. ZkA. III. LA3: Diskvalifikován

  236. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  237. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  238. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  239. Agility 1 L: 43/84, 44.14 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  240. Agility 2 L: 39/84, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  241. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  243. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  244. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  245. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  246. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  247. Agility 1 L: Diskvalifikován

  248. Agility 2 L: Diskvalifikován

  249. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  250. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  251. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  252. DVA KRÁT DVA 1.: 2/17, 27.13 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  253. DVA KRÁT DVA 2.: Diskvalifikován

  254. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 2/17, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  255. Skok do výběhu – Jumping družstev: 4/17, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  256. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  257. QA1 Agility: 57/108, 45.19 s, 25.6 tr. b., 4.87 m/s

  258. QA2 Agility: Diskvalifikován

  259. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  260. QJ2 Jumping: 58/108, 44.67 s, 22.87 tr. b., 4.93 m/s

  261. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  262. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  263. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  264. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  265. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  266. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  267. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  268. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  269. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  270. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  271. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  272. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  273. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  274. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  275. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  276. Jumping III. L: 3/17, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  277. Jumping II. L: 6/17, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  278. Jumping I. L: Diskvalifikován

  279. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  280. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  281. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  282. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  283. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  285. 3. Zkouška LA3: 4/10, 45.59 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  286. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  287. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  290. 1. zkouška L A3: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška L A3: Diskvalifikován

  292. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  293. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  294. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  295. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  296. Agility 1 - Large: 10/47, 24.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  297. Agility 2 - Large: 18/47, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  298. Jumping 1 - Large: 12/47, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  299. Jumping 2 - Large: 26/45, 31.71 s, 13.71 tr. b., 4.1 m/s

  300. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  301. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  303. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  304. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  305. První zkouška: Diskvalifikován

  306. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  307. Agility III 600: Diskvalifikován

  308. Agility II 600: 15/35, 50.22 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  309. Agility I 600: Diskvalifikován

  310. Jumping III 600: Diskvalifikován

  311. Jumping II 600: Diskvalifikován

  312. Jumping I 600: Diskvalifikován

  313. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  314. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  315. První zkouška: 2/6, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  316. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  317. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  318. 2. Zkouška LA2: 1/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  319. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  320. Zkouška LA2: 2/8, 36.31 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  321. Zkouška LA2 II : 1/8, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  322. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  323. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  324. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  325. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  326. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  327. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  329. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  330. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  331. První zkouška: Diskvalifikován

  332. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  333. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  334. 2. Zkouška LA2: 1/11, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  335. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  336. Druhá zkouška: 2/5, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  337. První zkouška: Diskvalifikován

  338. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  339. Czech Imp Jump Large: 10/36, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  340. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  341. Jumping 2 - Large: 20/36, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  342. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  343. 1. zkouška LA2: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  344. 2. zkouška LA2: 4/9, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  345. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  346. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  347. První zkouška: Diskvalifikován

  348. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  349. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  351. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  352. Czech Imp Jump Large: 11/46, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  353. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  354. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  355. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  356. III. jumping L: Diskvalifikován

  357. II. jumping L: 6/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  358. I. jumping L: 6/14, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  359. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  360. 1. Agility L: Diskvalifikován

  361. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  362. 2. Agility L: Diskvalifikován

  363. 2. Jumping L: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  364. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  365. 1. Zkouška LA2: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  366. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  367. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  368. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  369. Agility jednotlivců AUO: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  370. Jump družstev AUO: Diskvalifikován

  371. Jump Jednotlivci AUO: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  372. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  373. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  374. Jumping OPEN L: 18/45, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  375. Zkouška LA2: 4/12, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  376. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  377. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  378. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  379. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: Diskvalifikován

  380. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  381. Druhá zkouška: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  382. První zkouška: Diskvalifikován

  383. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  384. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  385. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  386. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  387. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  388. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  389. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  390. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  391. 1. Zkouška LA2: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  392. 2. Zkouška LA2: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  393. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  394. 1. Jumping L: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  395. 1. Zkouška LA2: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  396. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  397. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  398. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  399. Agility OPEN L: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  400. Jumping OPEN III. L: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  401. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  402. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  403. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA2 Neděle: Diskvalifikován

  405. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  406. Agility 1 L: Diskvalifikován

  407. Agility 2 L: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  408. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  409. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  410. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  411. 1. Jumping L: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  412. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  413. 2. Zkouška LA2: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  414. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  415. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  416. První zkouška: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  417. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  418. 1. Zkouška LA2: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  419. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  420. 3. Zkouška LA2: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  421. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  422. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  423. První zkouška: Diskvalifikován

  424. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  425. Czech Imp Jump Large: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  426. Jumping 1 - Large: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  427. Jumping 2 - Large: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  428. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  429. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  430. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  431. Jumping družstev AUO: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  432. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  433. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  434. Agility Open L: Diskvalifikován

  435. Jumping Open L: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  436. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  437. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  438. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  439. První zkouška: Diskvalifikován

  440. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  441. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  442. SOUTĚŽ DVOJIC: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  443. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  444. SOUTĚŽ KLUBŮ: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  445. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  446. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  447. Jumping 1: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  448. Jumping 2: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  449. Jumping 3: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  450. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  451. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  452. I. zkouška A2 L: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  453. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  454. Agility I: Diskvalifikován

  455. Agility II: Diskvalifikován

  456. Jumping I: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  457. Jumping II: Diskvalifikován

  458. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  459. Agility Trial I: Diskvalifikován

  460. Agility Trial II: Diskvalifikován

  461. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  462. Agility Trial I: Diskvalifikován

  463. Agility Trial II: Diskvalifikován

  464. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  465. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  466. První zkouška: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  467. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  468. LA1- 1 běh: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  469. LA1- 2 běh: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  470. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  471. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  472. 1.běh se zónami : 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  473. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  474. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  475. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  476. L A1 I.: Diskvalifikován

  477. L A1 II.: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  478. L A1 III.: Diskvalifikován

  479. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  480. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  481. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  482. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  483. Druhá zkouška: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  484. První zkouška: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  485. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  486. II. zkouška LA1: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  487. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  488. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  489. Druhá zkouška: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  490. První zkouška: Diskvalifikován

  491. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  492. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  493. Jumping 1: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  494. Jumping 2: Diskvalifikován

  495. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  496. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  497. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  498. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  499. Jumping I: Diskvalifikován

  500. Jumping II: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  501. Jumping III: Diskvalifikován

  502. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  503. Czech Imp Jump: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  504. Jumping 1: Diskvalifikován

  505. Jumping 2 : Diskvalifikován

  506. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  507. 1. Zkouška LA1: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  508. 2. zkouška LA1: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  509. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  510. Czech Imp Jump Large: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  511. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  512. Jumping 2 - Large: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  513. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  514. Agility družstev: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  515. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  516. Jumping družstev L: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  517. Jumping jednotlivců: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  518. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  519. Agility Open L: Diskvalifikován

  520. Jumping Open L: Diskvalifikován

  521. Zkouška LA1: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  522. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  523. III. jumping L: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  524. II. jumping L: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  525. I. jumping L: Diskvalifikován