Eliška Hrůzová

  1. Číslo: 004572
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 07. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 032514 (L), Železník z Karlova Hrádku

    Arrow_down
  2. 031917 (L), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

    Arrow_down
  3. 055717 (L), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

    Arrow_down
  4. 008419 (S), Maya

    Arrow_down
  5. 030019 (L), Carpe Vitam Wäka

    Arrow_down
  6. 038522 (I), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant

    Arrow_down
  7. 039923 (L), Go for Trip Bohemia Grant

    Arrow_down
  8. 001224 (I), Fidelis Wäka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  5. III. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/19, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  6. II. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 4/25, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  7. II. Jumping MLA0, Fidelis Wäka: 2/4, 24.81 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  8. I. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  9. I. Jumping MLA0, Fidelis Wäka: 3/4, 34.87 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  10. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  11. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 1/10, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  12. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  13. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  14. 3. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  15. 4. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  17. Agility II. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  18. Agility I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  19. Final L, Carpe Vitam Wäka: 9/21, 39.82 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  20. Jumping III. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  21. Jumping II. L, Carpe Vitam Wäka: 7/49, 34.27 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  22. Jumping I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  24. Agility 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  25. Agility 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 20/36, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  27. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 18/36, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  28. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  29. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  30. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  31. Krátký jumping L, Carpe Vitam Wäka: 5/37, 20.44 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  32. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  33. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 8/34, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  34. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 15/36, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  35. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  36. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  37. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  39. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  40. OPEN AGILITY L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  41. OPEN JUMPING L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  43. Agility III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  44. Agility II 600, Carpe Vitam Wäka: 31/49, 41.48 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  45. Agility I 600, Carpe Vitam Wäka: 41/50, 40.08 s, 25.0 tr. b., 5.16 m/s

  46. Jumping III 600, Carpe Vitam Wäka: 10/44, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  47. Jumping II 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  48. Jumping I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  50. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 5/33, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  52. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 3/31, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  53. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  54. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  56. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  57. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 25/37, 19.21 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  58. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 11/37, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  59. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  60. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 11. 2023

  61. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  62. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  64. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 17/52, 21.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 8/52, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  66. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 22/50, 37.67 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  67. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  68. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  69. Zkouška I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  71. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/5, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  72. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  73. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  74. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2023, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  76. Agility družstev AUO L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  77. Agility jednotlivců AUO L, Carpe Vitam Wäka: 9/41, 37.07 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  78. Jumping družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  79. Jumping Jednotlivci AUO L, Carpe Vitam Wäka: 5/41, 40.45 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. Ratenice - Rozjezdová zkouška, 30. 09. 2023

  81. ZkA. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  82. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  83. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  85. 3. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  87. 1.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  89. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  90. Zkouška L A3 - I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  91. Zkouška L A3 - II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  92. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  93. 1. Zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  95. 3. Zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  96. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  97. Zkouška LA3 I., Carpe Vitam Wäka: 8/14, 47.05 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  98. Zkouška LA3 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  99. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  100. Agility – soutěž klubů, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  101. Jumping soutež družstev, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  102. Jumping soutež dvojic, Carpe Vitam Wäka: 15/28, 36.95 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  103. Jumping soutež Feny x Psi, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  104. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  105. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  108. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  109. 1. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  110. 1. zkouška A3 - ÚT L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška A3 - ÚT L, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  113. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  114. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 6/12, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  117. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  118. Zkouška II / L / A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  119. Zkouška I / L / A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  120. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  121. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  122. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Carpe Vitam Wäka: 48/151, 49.86 s, 14.86 tr. b., 4.41 m/s

  123. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  124. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Carpe Vitam Wäka: 79/147, 46.9 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  125. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  126. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  127. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  128. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  129. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  130. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: 22/117, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  131. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  132. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: 50/108, 28.42 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  134. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  135. Agility 4 L, Carpe Vitam Wäka: 30/73, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  136. Agility 5 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  137. Agility 6 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  138. Jumping 4 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  139. Jumping 5 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  140. Jumping 6 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  141. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  142. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  143. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  144. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 57/99, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: 67/99, 49.8 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  146. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 45/109, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  148. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: 48/106, 49.57 s, 19.57 tr. b., 3.99 m/s

  149. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  150. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  151. 1. zkouška A2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  152. 1. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: 14/24, 40.51 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  153. 2. zkouška A2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  155. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  156. Agility – soutěž jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  157. Jumping družstev, Carpe Vitam Wäka: 1/20, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  158. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  159. 1.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  160. 2.zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  161. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  162. QA1 Agility, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  163. QA2 Agility, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  164. QA3 Agility, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  165. QJ1 Jumping, Carpe Vitam Wäka: 27/117, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  166. QJ2 Jumping, Carpe Vitam Wäka: 14/112, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  167. QJ3 Jumping, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  168. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  169. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  170. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/31, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  171. Krátký jumping L, Carpe Vitam Wäka: 2/32, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  172. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  173. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  174. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  175. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  176. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  178. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  179. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  180. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  181. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  182. Agility 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 11/36, 21.1 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  183. Agility 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  184. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/36, 24.36 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  185. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 2/36, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  186. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  187. zkouška II / L / A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  188. zkouška I / L / A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  189. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  190. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 8/18, 45.37 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  191. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  192. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 2/17, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  193. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  194. Zkouška I. A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  195. Zkouška II. A3 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  196. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 02. 2023

  197. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  198. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  199. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  200. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 8/31, 23.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  201. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  202. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 10/31, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  203. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  204. Agility III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  205. Agility II 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  206. Agility I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  207. Jumping III 600, Carpe Vitam Wäka: 10/53, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  208. Jumping II 600, Carpe Vitam Wäka: 29/54, 42.7 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  209. Jumping I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  210. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  211. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 17/36, 25.1 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  212. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 10/36, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  213. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 9/36, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  214. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  215. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  216. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  217. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  218. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  219. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  221. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  223. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  224. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  225. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  226. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 13/32, 36.92 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  228. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  229. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  230. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  231. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  232. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  233. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  234. Zkouška II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  235. Zkouška I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  236. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  237. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 9/17, 27.74 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  238. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  239. 3. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  240. 4. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/16, 25.96 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  241. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  242. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  245. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  246. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  247. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  248. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  249. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  250. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  252. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  253. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  254. Jumping družstev AUO L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  255. Jumping Jednotlivci AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  256. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  257. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  258. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  259. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  260. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  261. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  262. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 19/43, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  263. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 18/40, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  264. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  265. SOUTĚŽ PODLE ROKU, Carpe Vitam Wäka: 4/41, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  266. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  267. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 48.71 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  268. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  269. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  270. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  271. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 13/30, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  272. ZkA. III. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  273. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  274. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  275. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  276. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: 43/84, 44.14 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  277. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 39/84, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  278. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  280. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  281. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  282. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  283. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  284. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  285. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  286. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  288. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  289. DVA KRÁT DVA 1., Carpe Vitam Wäka: 2/17, 27.13 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  290. DVA KRÁT DVA 1., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  291. DVA KRÁT DVA 2., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  292. DVA KRÁT DVA 2., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  293. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 2/17, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  294. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  295. Skok do výběhu – Jumping družstev, Carpe Vitam Wäka: 4/17, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  296. Skok do výběhu – Jumping družstev, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  297. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  298. QA1 Agility, Carpe Vitam Wäka: 57/108, 45.19 s, 25.6 tr. b., 4.87 m/s

  299. QA2 Agility, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  300. QJ1 Jumping, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  301. QJ2 Jumping, Carpe Vitam Wäka: 58/108, 44.67 s, 22.87 tr. b., 4.93 m/s

  302. QJ3 Jumping, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  303. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  304. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  305. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  306. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  307. II. Zk LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  308. I. Zk LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  309. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  310. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  311. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  312. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  313. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  314. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  315. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  316. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  317. Jumping III. L, Carpe Vitam Wäka: 3/17, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  318. Jumping II. L, Carpe Vitam Wäka: 6/17, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  319. Jumping I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  320. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  321. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  322. 2. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  323. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  324. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  326. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 4/10, 45.59 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  327. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  328. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  329. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  330. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  331. 1. zkouška L A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  332. 2. zkouška L A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  333. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  334. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  335. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  336. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  337. Agility 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 10/47, 24.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  338. Agility 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 18/47, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  339. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/47, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  340. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 26/45, 31.71 s, 13.71 tr. b., 4.1 m/s

  341. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  342. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  343. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  344. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  345. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  346. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  347. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  348. Agility III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  349. Agility II 600, Carpe Vitam Wäka: 15/35, 50.22 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  350. Agility I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  351. Jumping III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  352. Jumping II 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  353. Jumping I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  354. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  355. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  356. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  357. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  358. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  359. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  360. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  361. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 2/8, 36.31 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  362. Zkouška LA2 II , Carpe Vitam Wäka: 1/8, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  363. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  364. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  365. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  366. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  367. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  368. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  369. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  370. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  371. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  372. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  373. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  374. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  375. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/11, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  376. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  377. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  378. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  379. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  380. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 10/36, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  381. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  382. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 20/36, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  383. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  384. 1. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  385. 2. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  386. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  387. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  388. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  389. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  390. 1.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  391. 2.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  392. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  393. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 11/46, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  394. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  395. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  396. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  397. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  398. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  399. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  400. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  401. 1. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  402. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  403. 1. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 4/4, 31.26 s, 56.26 tr. b., 4.41 m/s

  404. 2. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  405. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  406. 2. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 3/4, 36.44 s, 55.0 tr. b., 4.14 m/s

  407. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  408. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  409. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  410. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  411. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  412. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  413. Jump družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  414. Jump Jednotlivci AUO, Carpe Vitam Wäka: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  415. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  416. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  417. Agility OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  418. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 18/45, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  419. Jumping OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  420. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  421. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  422. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  423. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  424. Jumping FirstAnimal L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  425. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  426. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  427. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  428. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  429. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  430. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  431. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  432. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  433. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  434. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  435. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Železník z Karlova Hrádku: 24/36, 53.99 s, 20.99 tr. b., 3.35 m/s

  436. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  437. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  438. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  439. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  440. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.77 s, 42.77 tr. b., 3.26 m/s

  441. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  442. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 48.72 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  443. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  444. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  445. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  446. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  447. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  448. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  449. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  450. Jumping OPEN III. L, Carpe Vitam Wäka: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  451. Jumping OPEN II. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  452. Jumping OPEN I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  453. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  454. Zkouška LA2 Neděle, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  455. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  456. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  457. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  458. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  459. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  460. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  461. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  462. 1. Jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/9, 44.37 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  463. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  464. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  465. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  466. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  467. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  468. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  469. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  470. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 50.84 s, 13.84 tr. b., 3.64 m/s

  471. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  472. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.95 s, 37.95 tr. b., 3.36 m/s

  473. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  474. 3. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 61.74 s, 42.74 tr. b., 3.39 m/s

  475. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  476. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  477. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  478. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  479. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  480. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  481. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  482. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  483. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  484. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  485. Jumping družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  486. Jumping jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  487. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  488. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  489. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  490. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  491. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.79 m/s

  492. ZkA. LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  493. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  494. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  495. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  496. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  497. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  498. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  499. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: 20/48, 51.65 s, 33.65 tr. b., 3.02 m/s

  500. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  501. SOUTĚŽ DVOJIC, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  502. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  503. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  504. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  505. SOUTĚŽ KLUBŮ, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  506. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Železník z Karlova Hrádku: 22/44, 49.74 s, 22.74 tr. b., 3.58 m/s

  507. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  508. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  509. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  510. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  511. Jumping 3, Carpe Vitam Wäka: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  512. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  513. II. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  514. II. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  515. I. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  516. I. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  517. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  518. Agility I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  519. Agility II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  520. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  521. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  522. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  523. Agility Trial I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  524. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  525. Agility Trial II, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 46.84 s, 29.84 tr. b., 3.46 m/s

  526. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  527. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  528. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  529. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  530. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  531. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  532. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  533. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  534. LA1- 1 běh, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  535. LA1- 2 běh, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  536. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  537. 1.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  538. 1.běh se zónami , Carpe Vitam Wäka: 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  539. 2.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  540. 2.běh se zónami, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  541. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  542. L A1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  543. L A1 II., Carpe Vitam Wäka: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  544. L A1 III., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  545. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  546. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  547. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  548. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  549. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  550. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  551. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  552. II. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  553. I. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  554. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  555. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  556. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  557. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  558. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/18, 23.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  559. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: 12/18, 29.59 s, 18.59 tr. b., 3.68 m/s

  560. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  561. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  562. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  563. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  564. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  565. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  566. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  567. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  568. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  569. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  570. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  571. Jumping I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  572. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  573. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  574. Jumping II, Železník z Karlova Hrádku: 10/21, 44.83 s, 29.83 tr. b., 3.57 m/s

  575. Jumping III, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  576. Jumping III, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  577. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  578. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  579. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  580. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  581. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  582. Jumping 2 , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  583. Jumping 2 , Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  584. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  585. 1. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  586. 2. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  587. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  588. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  589. Czech Imp Jump MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: 14/17, 33.8 s, 14.8 tr. b., 3.43 m/s

  590. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  591. Jumping 1 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  592. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  593. Jumping 2 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  594. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  595. Agility družstev, Carpe Vitam Wäka: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  596. Agility jednotlivci, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  597. Jumping družstev L, Carpe Vitam Wäka: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  598. Jumping jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  599. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  600. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  601. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/10, 51.68 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  602. Agility Open S, Maya: 5/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  603. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  604. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  605. Jumping Open S, Maya: Diskvalifikován

  606. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  607. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  608. Zkouška SA2, Maya: Diskvalifikován

  609. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  610. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: 27/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  611. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  612. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  613. III, jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 6/10, 30.43 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  614. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  615. II. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  616. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  617. I. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 5/11, 47.21 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  618. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  619. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  620. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  621. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  622. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  623. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  624. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  625. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 46.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  626. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  627. Agility, Maya: Diskvalifikován

  628. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  629. Jumping, Maya: 5/23, 42.86 s, 2.86 tr. b., 3.78 m/s

  630. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 14/40, 46.69 s, 36.69 tr. b., 3.47 m/s

  631. Zkouška, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  632. Zkouška, Maya: Diskvalifikován

  633. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  634. Jumping DUO L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  635. Jumping Open L, Železník z Karlova Hrádku: 7/17, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  636. zkouška jumping J1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  637. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  638. Soutěž družstev, Železník z Karlova Hrádku: 27/52, 36.5 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  639. Soutěž dvojic, Železník z Karlova Hrádku: 31/50, 38.94 s, 12.94 tr. b., 3.85 m/s

  640. Soutěž fen proti psům, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  641. Soutěž klubů, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  642. Soutěž podle plemen, Železník z Karlova Hrádku: 29/48, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  643. Soutěž podle roku narození, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  644. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  645. Jumping III L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  646. Jumping III L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  647. Tuneliáda L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  648. ZkA III. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  649. ZkA III. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  650. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  651. ZkA. II. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  652. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  653. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 22/54, 50.64 s, 33.64 tr. b., 3.63 m/s

  654. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  655. Agility 3, Železník z Karlova Hrádku: 10/47, 46.75 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  656. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  657. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  658. Jumping 3, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  659. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  660. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: 7/18, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  661. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 11/19, 49.11 s, 17.11 tr. b., 3.77 m/s

  662. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 44.07 s, 17.07 tr. b., 3.97 m/s

  663. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  664. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  665. MR sheltie Large - II. kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 44.77 s, 24.77 tr. b., 3.8 m/s

  666. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  667. I Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  668. II Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: 71/137, 47.16 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  669. II Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  670. I Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  671. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  672. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  673. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  674. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  675. AGILITY, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  676. JUMPING, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  677. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  678. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  679. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/19, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  680. ZkA. I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  681. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  682. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  683. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  684. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 21/51, 45.56 s, 25.56 tr. b., 3.51 m/s

  685. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  686. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  687. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  688. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  689. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.41 m/s

  690. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  691. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 25/49, 44.19 s, 29.19 tr. b., 3.76 m/s

  692. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 20/50, 41.27 s, 17.27 tr. b., 4.07 m/s

  693. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  694. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  695. Agility Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  696. druhá zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  697. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  698. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  699. první zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  700. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  701. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  702. Agility Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/59, 45.58 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  703. Agility Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  704. Agility Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  705. Agility Squads, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  706. Hra Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/59, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  707. Hra Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  708. Jumping Ju, Železník z Karlova Hrádku: 38/59, 54.29 s, 43.29 tr. b., 3.65 m/s

  709. Jumping Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  710. Jumping Squads, Železník z Karlova Hrádku: 63/75, 46.26 s, 30.26 tr. b., 3.8 m/s

  711. Jumping Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  712. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  713. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  714. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 13/28, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  715. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/28, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  716. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/28, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  717. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: 9/28, 52.98 s, 10.98 tr. b., 3.42 m/s

  718. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  719. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  720. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  721. Jumping Družstva Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  722. Jumping Dvojice Large, Železník z Karlova Hrádku: 39/57, 45.63 s, 17.63 tr. b., 3.44 m/s

  723. Podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  724. Soutěž feny proti psům Large, Železník z Karlova Hrádku: 12/53, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  725. Soutěž plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 27/54, 53.96 s, 37.96 tr. b., 3.24 m/s

  726. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  727. II. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 6/19, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.77 m/s

  728. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  729. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  730. Jump III. L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  731. Jump II. L, Železník z Karlova Hrádku: 34/52, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  732. ZkA. Ne LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  733. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  734. Agility Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/95, 53.56 s, 15.56 tr. b., 3.83 m/s

  735. Agility Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  736. Agility Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  737. Finals Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/28, 55.63 s, 23.63 tr. b., 3.56 m/s

  738. Jumping Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 47/92, 43.22 s, 18.22 tr. b., 4.53 m/s

  739. Jumping Nations Large, Železník z Karlova Hrádku: 40/96, 44.53 s, 14.53 tr. b., 4.15 m/s

  740. Jumping Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  741. Jumping Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  742. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  743. QA1 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  744. QA2 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  745. QA3 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  746. QJ1 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  747. QJ2 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  748. QJ3 jumping, Železník z Karlova Hrádku: 65/118, 45.57 s, 21.57 tr. b., 3.84 m/s

  749. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  750. Agility 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  751. Agility 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 42.84 s, 25.29 tr. b., 3.97 m/s

  752. Agility 3 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  753. Agility 4 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  754. Jumping 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 40.2 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  755. Jumping 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 19/32, 35.4 s, 13.39 tr. b., 4.1 m/s

  756. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  757. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  758. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  759. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  760. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 41/128, 50.67 s, 19.67 tr. b., 3.87 m/s

  761. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  762. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  763. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  764. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  765. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  766. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.16 m/s

  767. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  768. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  769. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  770. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  771. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 9/46, 55.43 s, 30.43 tr. b., 3.25 m/s

  772. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  773. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 15/46, 45.24 s, 32.24 tr. b., 3.36 m/s

  774. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  775. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  776. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  777. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/43, 20.85 s, 11.85 tr. b., 4.41 m/s

  778. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  779. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  780. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  781. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/15, 36.24 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  782. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  783. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  784. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 20/47, 53.2 s, 37.2 tr. b., 3.29 m/s

  785. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  786. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  787. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  788. Zkouška pro Fly LA2, Železník z Karlova Hrádku: 13/29, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  789. Zkouška pro Charlieho LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  790. Zkouška pro Jacka LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  791. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  792. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  793. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  794. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  795. ZkA II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  796. ZkA I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 12/24, 43.29 s, 12.29 tr. b., 3.53 m/s

  797. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  798. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, Železník z Karlova Hrádku: 13/20, 41.04 s, 22.04 tr. b., 3.8 m/s

  799. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  800. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  801. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  802. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  803. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  804. Juniorský běh L, Železník z Karlova Hrádku: 6/12, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  805. 1. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  806. 2. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  807. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  808. 1. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/24, 47.88 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  809. 2. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 14/24, 65.77 s, 21.77 tr. b., 2.74 m/s

  810. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  811. III.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  812. II.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 61.97 s, 26.97 tr. b., 2.39 m/s

  813. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  814. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  815. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  816. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/29, 47.77 s, 21.77 tr. b., 3.16 m/s

  817. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  818. LA1_1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  819. LA1_2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  820. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/15, 58.26 s, 18.26 tr. b., 3.4 m/s

  821. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  822. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  823. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 1/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  824. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/12, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  825. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  826. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  827. Agility Plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 26/53, 56.63 s, 36.63 tr. b., 2.65 m/s

  828. Agility - podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: 21/53, 55.4 s, 19.4 tr. b., 2.78 m/s

  829. Jumping Družstev Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  830. Jumping Dvojic Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  831. Jumping Feny-Psi Large, Železník z Karlova Hrádku: 30/52, 36.63 s, 10.63 tr. b., 3.93 m/s

  832. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  833. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  834. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  835. Zkouska LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  836. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  837. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  838. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 23/34, 53.07 s, 40.07 tr. b., 2.88 m/s

  839. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Železník z Karlova Hrádku: 6/11, 53.38 s, 42.38 tr. b., 3.05 m/s

  840. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  841. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  842. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 57.03 s, 28.03 tr. b., 2.58 m/s

  843. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  844. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  845. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 18/25, 53.48 s, 32.48 tr. b., 2.99 m/s

  846. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/25, 48.49 s, 41.49 tr. b., 3.05 m/s

  847. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: 13/25, 64.99 s, 50.99 tr. b., 2.69 m/s

  848. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  849. MR sheltií (large) - 2.kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 69.93 s, 43.93 tr. b., 2.37 m/s

  850. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  851. Zkouska LA1 3, Železník z Karlova Hrádku: 15/26, 57.13 s, 37.13 tr. b., 2.71 m/s

  852. Zkouska LA1 4, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  853. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  854. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  855. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  856. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  857. Junioři L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  858. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: 14/18, 57.31 s, 48.31 tr. b., 2.9 m/s

  859. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  860. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  861. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 41.75 s, 14.75 tr. b., 2.51 m/s

  862. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  863. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  864. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  865. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  866. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  867. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  868. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  869. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  870. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  871. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  872. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  873. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  874. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  875. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  876. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  877. 1. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 45.0 s, 36.0 tr. b., 2.44 m/s

  878. 2. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  879. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  880. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  881. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  882. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  883. Zkouška LA1 druhá, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  884. Zkouška LA1 první, Železník z Karlova Hrádku: 3/8, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  885. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  886. Jumping LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  887. Zkouška A1 - 1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  888. Zkouška A1 - 2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  889. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  890. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/11, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  891. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/11, 42.17 s, 15.17 tr. b., 3.32 m/s

  892. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  893. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  894. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: 15/42, 55.31 s, 39.31 tr. b., 3.11 m/s

  895. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  896. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 10/15, 45.97 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  897. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  898. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  899. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  900. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  901. Agility I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  902. Agility II, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  903. Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  904. Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  905. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  906. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  907. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  908. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  909. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  910. ZkA III. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  911. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/15, 42.37 s, 24.37 tr. b., 3.3 m/s

  912. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  913. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  914. Juniorský běh - 4.kolo L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  915. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  916. 2.ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  917. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  918. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  919. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/13, 50.3 s, 20.0 tr. b., 3.38 m/s

  920. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  921. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  922. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  923. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  924. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  925. LA1 I , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  926. LA1 II , Železník z Karlova Hrádku: 23/32, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  927. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  928. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  929. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  930. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  931. Agility sobota L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  932. A1 sobota LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/6, 45.67 s, 15.0 tr. b., 2.41 m/s

  933. Jumping sobota L, Železník z Karlova Hrádku: 16/27, 61.08 s, 42.08 tr. b., 2.67 m/s

  934. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  935. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/10, 43.72 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  936. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  937. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  938. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  939. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  940. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  941. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  942. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  943. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  944. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován