Cz En

Eliška Hrůzová

  1. Číslo: 004572
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 07. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 032514 (ML), Železník z Karlova Hrádku

  2. 031917 (ML), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

  3. 055717 (ML), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

  4. 008419 (S), Maya

  5. 030019 (L), Carpe Vitam Wäka

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  2. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  4. Jump družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  5. Jump Jednotlivci AUO, Carpe Vitam Wäka: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  6. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  7. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  8. Agility OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  9. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 18/45, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  10. Jumping OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  13. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  14. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  15. Jumping FirstAnimal L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  16. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  18. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  19. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  20. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  21. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  23. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  24. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  25. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  26. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Železník z Karlova Hrádku: 24/36, 53.99 s, 20.99 tr. b., 3.35 m/s

  27. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  28. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  29. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  30. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.77 s, 42.77 tr. b., 3.26 m/s

  32. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  33. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 48.72 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  34. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  35. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  36. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  37. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  40. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  41. Jumping OPEN III. L, Carpe Vitam Wäka: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Jumping OPEN II. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  43. Jumping OPEN I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA2 Neděle, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  46. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  47. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  48. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  49. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  51. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  52. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  53. 1. Jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/9, 44.37 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  54. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  56. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  57. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  58. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  59. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  60. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 50.84 s, 13.84 tr. b., 3.64 m/s

  62. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.95 s, 37.95 tr. b., 3.36 m/s

  64. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  65. 3. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 61.74 s, 42.74 tr. b., 3.39 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  67. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  68. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  69. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  70. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  71. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  72. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  73. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  74. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  75. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  76. Jumping družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  77. Jumping jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  78. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  79. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  80. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  81. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  82. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.79 m/s

  83. ZkA. LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  84. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  86. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  87. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  88. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  89. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  90. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: 20/48, 51.65 s, 33.65 tr. b., 3.02 m/s

  91. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  92. SOUTĚŽ DVOJIC, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  93. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  94. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  95. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  96. SOUTĚŽ KLUBŮ, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  97. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Železník z Karlova Hrádku: 22/44, 49.74 s, 22.74 tr. b., 3.58 m/s

  98. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  99. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  100. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  102. Jumping 3, Carpe Vitam Wäka: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  103. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  104. II. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  105. II. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  106. I. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  107. I. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  108. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  109. Agility I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  110. Agility II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  111. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  112. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  113. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  114. Agility Trial I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  115. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  116. Agility Trial II, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 46.84 s, 29.84 tr. b., 3.46 m/s

  117. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  118. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  119. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  120. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  121. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  122. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  123. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  125. LA1- 1 běh, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  126. LA1- 2 běh, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  127. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  128. 1.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  129. 1.běh se zónami , Carpe Vitam Wäka: 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  130. 2.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  131. 2.běh se zónami, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  132. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  133. L A1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  134. L A1 II., Carpe Vitam Wäka: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  135. L A1 III., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  137. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  138. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  139. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  140. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  141. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  142. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  143. II. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  144. I. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  146. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  147. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  149. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/18, 23.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  150. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: 12/18, 29.59 s, 18.59 tr. b., 3.68 m/s

  151. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  152. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  153. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  154. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  155. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  156. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  157. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  158. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  159. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  160. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  161. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  162. Jumping I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  163. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  164. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  165. Jumping II, Železník z Karlova Hrádku: 10/21, 44.83 s, 29.83 tr. b., 3.57 m/s

  166. Jumping III, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  167. Jumping III, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  168. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  169. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  170. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  171. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  172. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  173. Jumping 2 , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  174. Jumping 2 , Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  175. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  176. 1. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  177. 2. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  178. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  179. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  180. Czech Imp Jump MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: 14/17, 33.8 s, 14.8 tr. b., 3.43 m/s

  181. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  182. Jumping 1 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  183. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  184. Jumping 2 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  186. Agility družstev, Carpe Vitam Wäka: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  187. Agility jednotlivci, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  188. Jumping družstev L, Carpe Vitam Wäka: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  189. Jumping jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  190. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  191. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  192. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/10, 51.68 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  193. Agility Open S, Maya: 5/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  194. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  195. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  196. Jumping Open S, Maya: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  198. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  199. Zkouška SA2, Maya: Diskvalifikován

  200. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  201. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: 27/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  202. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  203. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  204. III, jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 6/10, 30.43 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  205. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  206. II. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  207. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  208. I. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 5/11, 47.21 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  209. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  210. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  211. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  212. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  213. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  214. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  215. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  216. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 46.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  217. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  218. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  219. Agility, Maya: Diskvalifikován

  220. Jumping, Maya: 5/23, 42.86 s, 2.86 tr. b., 3.78 m/s

  221. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 14/40, 46.69 s, 36.69 tr. b., 3.47 m/s

  222. Zkouška, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  223. Zkouška, Maya: Diskvalifikován

  224. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  225. Jumping DUO L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  226. Jumping Open L, Železník z Karlova Hrádku: 7/17, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  227. zkouška jumping J1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  228. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  229. Soutěž družstev, Železník z Karlova Hrádku: 27/52, 36.5 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  230. Soutěž dvojic, Železník z Karlova Hrádku: 31/50, 38.94 s, 12.94 tr. b., 3.85 m/s

  231. Soutěž fen proti psům, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  232. Soutěž klubů, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  233. Soutěž podle plemen, Železník z Karlova Hrádku: 29/48, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  234. Soutěž podle roku narození, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  236. Jumping III L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  237. Jumping III L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  238. Tuneliáda L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  239. ZkA III. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  240. ZkA III. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  241. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  242. ZkA. II. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  243. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  244. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 22/54, 50.64 s, 33.64 tr. b., 3.63 m/s

  245. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  246. Agility 3, Železník z Karlova Hrádku: 10/47, 46.75 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  247. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  248. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  249. Jumping 3, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  250. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  251. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: 7/18, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  252. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 11/19, 49.11 s, 17.11 tr. b., 3.77 m/s

  253. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 44.07 s, 17.07 tr. b., 3.97 m/s

  254. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  255. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  256. MR sheltie Large - II. kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 44.77 s, 24.77 tr. b., 3.8 m/s

  257. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  258. I Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  259. II Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: 71/137, 47.16 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  260. II Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  261. I Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  262. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  263. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  264. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  265. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  266. AGILITY, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  267. JUMPING, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  268. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  269. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  270. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/19, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  271. ZkA. I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  272. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  273. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  274. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  275. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 21/51, 45.56 s, 25.56 tr. b., 3.51 m/s

  276. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  277. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  278. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  279. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.41 m/s

  281. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  282. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 25/49, 44.19 s, 29.19 tr. b., 3.76 m/s

  283. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 20/50, 41.27 s, 17.27 tr. b., 4.07 m/s

  284. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  285. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  286. Agility Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  287. druhá zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  288. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  289. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  290. první zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  291. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  292. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  293. Agility Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/59, 45.58 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  294. Agility Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  295. Agility Squads, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  296. Agility Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  297. Hra Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/59, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  298. Hra Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  299. Jumping Ju, Železník z Karlova Hrádku: 38/59, 54.29 s, 43.29 tr. b., 3.65 m/s

  300. Jumping Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  301. Jumping Squads, Železník z Karlova Hrádku: 63/75, 46.26 s, 30.26 tr. b., 3.8 m/s

  302. Jumping Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  303. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  304. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  305. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 13/28, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  306. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/28, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  307. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/28, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  308. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: 9/28, 52.98 s, 10.98 tr. b., 3.42 m/s

  309. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  310. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  311. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  312. Jumping Družstva Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  313. Jumping Dvojice Large, Železník z Karlova Hrádku: 39/57, 45.63 s, 17.63 tr. b., 3.44 m/s

  314. Podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  315. Soutěž feny proti psům Large, Železník z Karlova Hrádku: 12/53, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  316. Soutěž plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 27/54, 53.96 s, 37.96 tr. b., 3.24 m/s

  317. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  318. II. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 6/19, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.77 m/s

  319. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  320. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  321. Jump III. L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  322. Jump II. L, Železník z Karlova Hrádku: 34/52, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  323. ZkA. Ne LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  324. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  325. Agility Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/95, 53.56 s, 15.56 tr. b., 3.83 m/s

  326. Agility Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  327. Agility Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  328. Finals Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/28, 55.63 s, 23.63 tr. b., 3.56 m/s

  329. Jumping Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 47/92, 43.22 s, 18.22 tr. b., 4.53 m/s

  330. Jumping Nations Large, Železník z Karlova Hrádku: 40/96, 44.53 s, 14.53 tr. b., 4.15 m/s

  331. Jumping Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  332. Jumping Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  333. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  334. QA1 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  335. QA2 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  336. QA3 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  337. QJ1 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  338. QJ2 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  339. QJ3 jumping, Železník z Karlova Hrádku: 65/118, 45.57 s, 21.57 tr. b., 3.84 m/s

  340. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  341. Agility 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  342. Agility 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 42.84 s, 25.29 tr. b., 3.97 m/s

  343. Agility 3 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  344. Agility 4 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  345. Jumping 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 40.2 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  346. Jumping 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 19/32, 35.4 s, 13.39 tr. b., 4.1 m/s

  347. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  348. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  349. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  350. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  351. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 41/128, 50.67 s, 19.67 tr. b., 3.87 m/s

  352. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  353. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  354. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  355. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  356. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  357. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.16 m/s

  358. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  359. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  360. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  361. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  362. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 9/46, 55.43 s, 30.43 tr. b., 3.25 m/s

  363. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  364. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 15/46, 45.24 s, 32.24 tr. b., 3.36 m/s

  365. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  366. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  367. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  368. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/43, 20.85 s, 11.85 tr. b., 4.41 m/s

  369. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  370. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  371. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  372. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/15, 36.24 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  373. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  374. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  375. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 20/47, 53.2 s, 37.2 tr. b., 3.29 m/s

  376. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  377. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  378. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  379. Zkouška pro Charlieho LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  380. Zkouška pro Fly LA2, Železník z Karlova Hrádku: 13/29, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  381. Zkouška pro Jacka LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  382. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  383. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  384. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  385. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  386. ZkA II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  387. ZkA I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 12/24, 43.29 s, 12.29 tr. b., 3.53 m/s

  388. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  389. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, Železník z Karlova Hrádku: 13/20, 41.04 s, 22.04 tr. b., 3.8 m/s

  390. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  391. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  392. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  393. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  394. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  395. 1. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  396. 2. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  397. Juniorský běh L, Železník z Karlova Hrádku: 6/12, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  398. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  399. 1. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/24, 47.88 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  400. 2. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 14/24, 65.77 s, 21.77 tr. b., 2.74 m/s

  401. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  402. III.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  403. II.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 61.97 s, 26.97 tr. b., 2.39 m/s

  404. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  405. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  406. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  407. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/29, 47.77 s, 21.77 tr. b., 3.16 m/s

  408. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  409. LA1_1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  410. LA1_2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  411. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/15, 58.26 s, 18.26 tr. b., 3.4 m/s

  412. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  413. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  414. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 1/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  415. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/12, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  416. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  417. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  418. Agility Plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 26/53, 56.63 s, 36.63 tr. b., 2.65 m/s

  419. Agility - podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: 21/53, 55.4 s, 19.4 tr. b., 2.78 m/s

  420. Jumping Družstev Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  421. Jumping Dvojic Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  422. Jumping Feny-Psi Large, Železník z Karlova Hrádku: 30/52, 36.63 s, 10.63 tr. b., 3.93 m/s

  423. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  424. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  425. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  426. Zkouska LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  427. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  428. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  429. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 23/34, 53.07 s, 40.07 tr. b., 2.88 m/s

  430. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Železník z Karlova Hrádku: 6/11, 53.38 s, 42.38 tr. b., 3.05 m/s

  431. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  432. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  433. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 57.03 s, 28.03 tr. b., 2.58 m/s

  434. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  435. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  436. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 18/25, 53.48 s, 32.48 tr. b., 2.99 m/s

  437. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/25, 48.49 s, 41.49 tr. b., 3.05 m/s

  438. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: 13/25, 64.99 s, 50.99 tr. b., 2.69 m/s

  439. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  440. MR sheltií (large) - 2.kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 69.93 s, 43.93 tr. b., 2.37 m/s

  441. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  442. Zkouska LA1 3, Železník z Karlova Hrádku: 15/26, 57.13 s, 37.13 tr. b., 2.71 m/s

  443. Zkouska LA1 4, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  444. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  445. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  446. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  447. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  448. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: 14/18, 57.31 s, 48.31 tr. b., 2.9 m/s

  449. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  450. Junioři L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  451. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  452. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 41.75 s, 14.75 tr. b., 2.51 m/s

  453. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  454. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  455. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  456. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  457. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  458. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  459. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  460. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  461. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  462. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  463. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  464. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  465. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  466. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  467. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  468. 1. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 45.0 s, 36.0 tr. b., 2.44 m/s

  469. 2. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  470. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  471. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  472. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  473. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  474. Zkouška LA1 druhá, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  475. Zkouška LA1 první, Železník z Karlova Hrádku: 3/8, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  476. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  477. Jumping LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  478. Zkouška A1 - 1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  479. Zkouška A1 - 2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  480. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  481. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/11, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  482. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/11, 42.17 s, 15.17 tr. b., 3.32 m/s

  483. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  484. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  485. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: 15/42, 55.31 s, 39.31 tr. b., 3.11 m/s

  486. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  487. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 10/15, 45.97 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  488. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  489. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  490. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  491. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  492. Agility I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  493. Agility II, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  494. Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  495. Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  496. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  497. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  498. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  499. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  500. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  501. ZkA III. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  502. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/15, 42.37 s, 24.37 tr. b., 3.3 m/s

  503. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  504. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  505. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  506. 2.ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  507. Juniorský běh - 4.kolo L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  508. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  509. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  510. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/13, 50.3 s, 20.0 tr. b., 3.38 m/s

  511. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  512. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  513. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  514. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  515. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  516. LA1 I , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  517. LA1 II , Železník z Karlova Hrádku: 23/32, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  518. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  519. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  520. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  521. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  522. A1 sobota LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/6, 45.67 s, 15.0 tr. b., 2.41 m/s

  523. Agility sobota L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  524. Jumping sobota L, Železník z Karlova Hrádku: 16/27, 61.08 s, 42.08 tr. b., 2.67 m/s

  525. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  526. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/10, 43.72 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  527. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  528. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  529. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  530. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  531. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  532. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  533. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  534. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  535. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován