Cz En

090718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Jůdová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Close Enough from Valachian Highlands, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Jumping OPEN III. ML: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN II. ML: 4/17, 33.78 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  4. Zkouška MLA2 Neděle: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  6. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  9. Jumpimg MLA2: Diskvalifikován

  10. Zkouška MLA2 1.běh: 1/1, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  11. Zkouška MLA2 2.běh: Diskvalifikován

  12. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  13. Agility 1 L: Diskvalifikován

  14. Agility 2 L: 53/115, 42.12 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Agility 3 L: Diskvalifikován

  16. Agility 4 L: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  21. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  22. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 ML: 15/34, 30.78 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  25. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  26. 1.zkouška MLA2: 2/4, 26.63 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  27. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  28. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  29. 1.zkouška MLA2 NE: 1/2, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  30. 2.zkouška MLA2 NE: Diskvalifikován

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  32. III. Zk MLA2: Diskvalifikován

  33. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  34. I. Zk MLA2: 1/2, 33.54 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  35. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  36. ZkA. MLA2 I.: 1/7, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  37. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  38. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  39. Zkouška 1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2: Diskvalifikován

  41. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  42. Jumping 1 MLarge: 6/8, 35.34 s, 25.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Jumping 2 MLarge: Diskvalifikován

  44. ZK1 Mlarge 2: Diskvalifikován

  45. ZK2 Mlarge 2: Diskvalifikován

  46. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  47. Agility: 6/12, 36.71 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. Jumping : 1/12, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  49. Zkoušky: 1/2, 33.43 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  50. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  51. Agility ML: 3/11, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. Jumping ML: 5/11, 33.21 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  53. Zkouška MLA2: 1/3, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  54. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  55. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  56. ZkA. MLA2 II.: 1/1, 38.01 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  57. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  58. Jumping 1: 23/53, 35.48 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  59. Jumping 2: 13/53, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  60. Jumping 3: 19/52, 31.41 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  61. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  62. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  63. ZkA. MLA2 I.: 2/5, 32.19 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  64. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  65. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  66. dr.A2: Diskvalifikován

  67. pr.A2: Diskvalifikován

  68. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  69. Druhá LA2: Diskvalifikován

  70. První LA2: Diskvalifikován

  71. Třetí LA2: 4/5, 45.82 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  72. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  73. I. agility L: 16/95, 41.07 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. II. agility L: Diskvalifikován

  75. II. jumping L: Diskvalifikován

  76. I. jumping L: 41/97, 33.85 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  77. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  78. Agility L sobota: Diskvalifikován

  79. Jumping L sobota: 6/15, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  80. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  82. ZkA. LA2 I.: 8/14, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  83. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  84. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  85. 1. Zkouška LA2: 2/9, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  86. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  88. Czech Imp Jump: 5/14, 23.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  89. Jumping 1: 8/14, 35.71 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  90. Jumping 2: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  92. ZkA. LA1 I.: 7/14, 28.71 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  93. ZkA. LA1 II.: 9/14, 30.93 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  95. Czech Imp Jump: 20/30, 28.43 s, 17.43 tr. b., 3.83 m/s

  96. Jumping 1: Diskvalifikován

  97. Jumping 2: 2/39, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  98. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  99. ZkA. LA1 I.: 1/18, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  100. ZkA. LA1 II.: 6/18, 26.64 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  101. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  102. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  103. Jumping 1: 11/31, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  104. Jumping 2 : 15/31, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  105. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  106. Jump Zk LA1 I.: 3/11, 35.19 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  107. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  108. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  109. ZkA. LA1 I.: 2/8, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  110. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  112. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  113. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  115. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  116. Zkouška LA1 - druhá: 1/9, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  117. Zkouška LA1 - první: 1/9, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  118. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  119. MLA1 - druhá: 2/3, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  120. MLA1 - první: Diskvalifikován

  121. MLA1 - třetí: Diskvalifikován

  122. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  123. LA1 1zk: 2/14, 26.56 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  124. LA1 2zk: 1/14, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  125. LA1 3zk: 1/14, 25.46 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  126. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  127. 1 .běh LA1: 8/15, 28.75 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. 2. běh LA1: 1/15, 28.51 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s