Cz En

014318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Holá, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Arrakis ex Sortis, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  2. 1. Jumping ML: 4/13, 34.27 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  3. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  4. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška MLA2: 1/5, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  6. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  7. Jumping 2+3 ML: 5/13, 47.81 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  8. MLA2 I: Diskvalifikován

  9. MLA2 II: Diskvalifikován

  10. MLA2 So I: Diskvalifikován

  11. MLA2 So II: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  13. Czech Imp Jump MiniLarge: 5/17, 26.58 s, 0.58 tr. b., 5.27 m/s

  14. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  16. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  17. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MLA2: 2/6, 49.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  19. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  21. Czech Imp Jump MiniLarge: 13/19, 38.52 s, 26.52 tr. b., 2.96 m/s

  22. Jumping 1 - MiniLarge: 7/19, 43.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Jumping 2 - MiniLarge: 2/19, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  24. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  25. Agility ML: 2/12, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. Jumping ML: Diskvalifikován

  27. MLA2: 1/5, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  28. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  29. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  31. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  32. Zkouška MLA2 I.: 1/1, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  33. Zkouška MLA2 II.: Diskvalifikován

  34. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  35. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 - MiniLarge: 9/16, 43.01 s, 8.01 tr. b., 4.21 m/s

  37. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  38. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  39. Agility ML: 2/18, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. Jumping ML: 5/18, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  41. Zkouška A2 ML: 2/5, 41.38 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  42. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  43. agility open ML: 4/8, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  44. Jumping open ML: 1/8, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  45. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  46. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  47. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  48. SOUTĚŽ DVOJIC: 7/49, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  49. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  50. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  51. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 15/44, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  52. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  53. Agility LVT ML: 3/6, 53.16 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  54. JUMPING ML: 3/6, 48.58 s, 12.58 tr. b., 4.14 m/s

  55. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  56. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  57. agility open ML: Diskvalifikován

  58. Jumping open ML: Diskvalifikován

  59. Zkouška A2 ML: 1/4, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  60. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  61. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  62. 1.běh se zónami : 27/53, 25.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  63. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  64. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  66. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  67. Jumping 1: 2/9, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  68. Jumping 2: 2/9, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  70. A2 II ML: Diskvalifikován

  71. A2 I ML: Diskvalifikován

  72. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  73. Agility ML: Diskvalifikován

  74. Jumping ML: 8/14, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  75. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  77. Czech Imp Jump: 8/18, 22.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Jumping 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 2: 4/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  81. A2 II ML: Diskvalifikován

  82. A2 I ML: Diskvalifikován

  83. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  84. 1. zkouška LA2: 3/7, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  85. 2. zkouška LA2: 3/7, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  87. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 : Diskvalifikován

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  91. A2 II ML: Diskvalifikován

  92. A2 I ML: 1/4, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  94. Czech Imp Jump Large: 17/35, 34.33 s, 15.33 tr. b., 3.38 m/s

  95. Jumping 1 - Large: 7/37, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  96. Jumping 2 - Large: 17/37, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  98. LA1 I: 6/11, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  99. LA1 II : 1/11, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  100. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  101. Agility LA: 7/24, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  102. Jumping LA: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  105. 1. zkouška LA1: 1/8, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  106. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  108. Agility L: Diskvalifikován

  109. Jumping L: 18/37, 33.28 s, 5.28 tr. b., 4.15 m/s

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  112. 1.Zkouška LA1: 2/12, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  113. 2.Zkouška LA1: 4/12, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  114. Jumping LA1: 3/12, 21.76 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  115. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  116. Agility LA: Diskvalifikován

  117. Jumping LA: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA1: 4/7, 41.72 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  119. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  120. Agility I.: 18/47, 45.17 s, 10.17 tr. b., 4.76 m/s

  121. Agility II.: Diskvalifikován

  122. Agility III.: Diskvalifikován

  123. Jumping I.: Diskvalifikován

  124. Jumping II.: Diskvalifikován

  125. Jumping III.: Diskvalifikován

  126. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  127. AGILITY L: Diskvalifikován

  128. JUMPING L: 20/41, 44.39 s, 5.39 tr. b., 4.17 m/s

  129. ZKOUŠKA LA1: 6/14, 58.34 s, 15.34 tr. b., 2.79 m/s

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  131. Agility 1: Diskvalifikován

  132. Agility 2: Diskvalifikován

  133. Jumping 1: Diskvalifikován

  134. Jumping 2: Diskvalifikován

  135. Zkouška: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  137. Czech Imp Jump: 29/39, 33.17 s, 16.17 tr. b., 3.38 m/s

  138. Jumping 1: Diskvalifikován

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  141. Jumping: Diskvalifikován

  142. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  145. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: 28/48, 55.79 s, 28.79 tr. b., 3.1 m/s