Cz En

014318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Holá, Agility Děčín

    Člen KA

Pes

  1. Arrakis ex Sortis, Border kolie

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  2. Agility ML: 2/18, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  3. Jumping ML: 5/18, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Zkouška A2 ML: 2/5, 41.38 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  5. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  6. agility open ML: 4/8, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  7. Jumping open ML: 1/8, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  9. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  10. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  11. SOUTĚŽ DVOJIC: 7/49, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  12. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  13. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  14. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 15/44, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  15. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  16. Agility LVT ML: 3/6, 53.16 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  17. JUMPING ML: 3/6, 48.58 s, 12.58 tr. b., 4.14 m/s

  18. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  19. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  20. agility open ML: Diskvalifikován

  21. Jumping open ML: Diskvalifikován

  22. Zkouška A2 ML: 1/4, 49.92 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  23. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  24. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  25. 1.běh se zónami : 27/53, 25.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  27. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  29. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: 2/9, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  31. Jumping 2: 2/9, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  33. A2 II ML: Diskvalifikován

  34. A2 I ML: Diskvalifikován

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  36. Agility ML: Diskvalifikován

  37. Jumping ML: 8/14, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  38. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  40. Czech Imp Jump: 8/18, 22.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 4/19, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  44. A2 II ML: Diskvalifikován

  45. A2 I ML: Diskvalifikován

  46. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  47. 1. zkouška LA2: 3/7, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. 2. zkouška LA2: 3/7, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  50. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  51. Jumping 1: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 : Diskvalifikován

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  54. A2 II ML: Diskvalifikován

  55. A2 I ML: 1/4, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  57. Czech Imp Jump Large: 17/35, 34.33 s, 15.33 tr. b., 3.38 m/s

  58. Jumping 1 - Large: 7/37, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  59. Jumping 2 - Large: 17/37, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  61. LA1 I: 6/11, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  62. LA1 II : 1/11, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  63. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  64. Agility LA: 7/24, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  65. Jumping LA: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  68. 1. zkouška LA1: 1/8, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  69. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jumping L: 18/37, 33.28 s, 5.28 tr. b., 4.15 m/s

  73. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  74. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  75. 1.Zkouška LA1: 2/12, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  76. 2.Zkouška LA1: 4/12, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  77. Jumping LA1: 3/12, 21.76 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  78. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  79. Agility LA: Diskvalifikován

  80. Jumping LA: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA1: 4/7, 41.72 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  82. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  83. Agility I.: 18/47, 45.17 s, 10.17 tr. b., 4.76 m/s

  84. Agility II.: Diskvalifikován

  85. Agility III.: Diskvalifikován

  86. Jumping I.: Diskvalifikován

  87. Jumping II.: Diskvalifikován

  88. Jumping III.: Diskvalifikován

  89. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  90. AGILITY L: Diskvalifikován

  91. JUMPING L: 20/41, 44.39 s, 5.39 tr. b., 4.17 m/s

  92. ZKOUŠKA LA1: 6/14, 58.34 s, 15.34 tr. b., 2.79 m/s

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  94. Agility 1: Diskvalifikován

  95. Agility 2: Diskvalifikován

  96. Jumping 1: Diskvalifikován

  97. Jumping 2: Diskvalifikován

  98. Zkouška: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  100. Czech Imp Jump: 29/39, 33.17 s, 16.17 tr. b., 3.38 m/s

  101. Jumping 1: Diskvalifikován

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  104. Jumping: Diskvalifikován

  105. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  108. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  109. Jumping 1: Diskvalifikován

  110. Jumping 2: 28/48, 55.79 s, 28.79 tr. b., 3.1 m/s