Cz En

070117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Slánská, Agility Podveky

    Člen KA

Pes

  1. Ginny Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  2. Czech Imp Jump : 7/35, 17.54 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  3. Jumping 1: 16/35, 33.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  4. Jumping 2: 19/35, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  5. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  6. Agility 1 L: Diskvalifikován

  7. Agility 2 L: Diskvalifikován

  8. Jumping 1 L: 7/28, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  9. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  10. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  13. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  14. Jumping 1: 15/48, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  15. JUMPING 2: Diskvalifikován

  16. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  17. AGILITY: Diskvalifikován

  18. AGILITY: Diskvalifikován

  19. JUMPING: Diskvalifikován

  20. JUMPING: Diskvalifikován

  21. LA2: Diskvalifikován

  22. LA2: Diskvalifikován

  23. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  24. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  25. Zkouška I LA2: 1/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  26. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  27. AGILITY: Diskvalifikován

  28. JUMPING: 9/19, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  29. LA2: Diskvalifikován

  30. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  31. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. I. zkouška LA2: 5/9, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  33. jumping LA2: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  35. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  36. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  38. Jumping II L: Diskvalifikován

  39. Jumping I L: Diskvalifikován

  40. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility II. L: Diskvalifikován

  43. Agility I. L: Diskvalifikován

  44. Jumping II. L: 39/92, 41.11 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  45. Jumping I. L: 46/94, 36.85 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  47. JUMPING: 9/22, 24.8 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  50. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  51. QA4 Agility: Diskvalifikován

  52. QA5 Agility: Diskvalifikován

  53. QA6 Agility: Diskvalifikován

  54. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  55. QJ5 Jumping: 40/90, 40.38 s, 10.38 tr. b., 4.88 m/s

  56. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  57. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  58. I. Agility L: Diskvalifikován

  59. II. Jumping L: Diskvalifikován

  60. I. Jumping L: Diskvalifikován

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  62. QA1 agility: Diskvalifikován

  63. QA2 agility: Diskvalifikován

  64. QA3 agility: Diskvalifikován

  65. QJ1 jumping: 47/126, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  66. QJ2 jumping: 73/126, 51.3 s, 31.3 tr. b., 3.88 m/s

  67. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  68. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  69. LA I: Diskvalifikován

  70. LA II: Diskvalifikován

  71. LA III: Diskvalifikován

  72. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. JUMPING L: Diskvalifikován

  75. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  76. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  77. Nedele LA1 1: Diskvalifikován

  78. Nedele LA1 2: 2/5, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  79. Sobota LA1 1: 1/1, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  80. Sobota LA1 2: Diskvalifikován

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  82. I Agility Open: Diskvalifikován

  83. II Agility Open: Diskvalifikován

  84. II Jumping Open: Diskvalifikován

  85. I Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  87. AGILITY: 20/50, 52.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  88. AGILITY: 23/52, 46.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  89. JUMPING: 26/51, 44.36 s, 21.36 tr. b., 4.01 m/s

  90. JUMPING: Diskvalifikován

  91. LA1: 6/9, 30.6 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  92. LA1: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  94. ZkA. II. LA1: 13/25, 28.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  95. ZkA. I. LA1: 1/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  96. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  97. Agility: 24/55, 46.94 s, 25.94 tr. b., 4.2 m/s

  98. Jumping: Diskvalifikován

  99. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  101. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. I. zkouška LA1: Diskvalifikován