Cz En

070117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Slánská, Agility Podveky

    Člen KA

Pes

  1. Ginny Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  2. Jumping A2,3: 3/12, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. Zkoušky Agility: Diskvalifikován

  4. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  5. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  6. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  7. ZK1 Large 3: 3/6, 39.09 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  9. Jumping: 12/33, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  10. Zkouška 1: Diskvalifikován

  11. Zkouška 2: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  13. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 9/28, 30.53 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  14. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  15. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  16. Jumping Short L Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  17. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: 25/53, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  20. Jumping 3: 23/52, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  21. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  22. Zkouška 1: Diskvalifikován

  23. Zkouška 2: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  25. Jumping Open L: Diskvalifikován

  26. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  27. ZkA. LA3 II.: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  28. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  29. dr.A3: Diskvalifikován

  30. pr.A3: Diskvalifikován

  31. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  32. Druhá LA3: Diskvalifikován

  33. První LA3: Diskvalifikován

  34. Třetí LA3: Diskvalifikován

  35. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  36. LA3 - I.: Diskvalifikován

  37. LA3 - II.: Diskvalifikován

  38. LA3 - III.: 6/12, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  39. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  40. Zkouška 1: 2/8, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Zkouška 2: 4/8, 36.15 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  42. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  43. Jumping 1 - L: 7/29, 31.28 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  44. Jumping 2 - L: 8/29, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  45. Jumping 3 - L: 2/26, 35.4 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  46. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. I. agility L: Diskvalifikován

  48. II. agility L: Diskvalifikován

  49. II. jumping L: 43/97, 35.87 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  50. I. jumping L: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  52. 1.Zkouška: 2/13, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  53. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  56. Agility L neděle : Diskvalifikován

  57. Jumping L neděle: 1/15, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  58. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  60. ZkA. LA3 I.: 5/15, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  61. ZkA. LA3 II.: 2/15, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  62. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  63. Agility LA: Diskvalifikován

  64. Jumping LA: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA2: 1/11, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  66. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  67. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  68. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  70. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  71. ZkA. LA2 II.: 2/12, 30.95 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  72. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  73. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  74. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  75. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  76. ZkA. LA2 I.: 2/13, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  77. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  79. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 - Large: 8/37, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  82. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  83. ZkA. LA2 I.: 1/9, 30.78 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  84. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  86. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  91. Zkouška 1: 2/6, 34.06 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  92. Zkouška 2: Diskvalifikován

  93. Zkouška 3: 5/6, 26.88 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  94. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  95. LA2 - I.: 2/9, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  96. LA2 - II.: 2/9, 30.24 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  97. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  98. Agility Open L: Diskvalifikován

  99. Jumping Open L: Diskvalifikován

  100. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  101. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  102. Jumping 1: Diskvalifikován

  103. Jumping 2: 16/62, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  104. Jumping 3: Diskvalifikován

  105. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  106. Agility L: Diskvalifikován

  107. Jumping L: Diskvalifikován

  108. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  110. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  111. Jumping 2 - L: 1/10, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  112. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  113. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  114. Agility open: 14/23, 31.09 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  115. Jumping open: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  117. Agility Open L: 6/11, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  118. Jumping Open L: 1/12, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  119. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  120. Jumping Open L II.: Diskvalifikován

  121. ZkA. LA2: 1/4, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  122. ZkA. LA2 I.: 2/8, 37.84 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  123. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  124. Agility 1: Diskvalifikován

  125. Agility 2: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: 17/53, 40.12 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  130. Ne. - Agility II. L: 13/105, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  131. Ne. - Jumping II. L: 46/96, 40.73 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  132. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  133. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  134. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  135. LA2 I: 5/13, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  136. LA2 II: 6/13, 38.72 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  137. LA2 III: 6/13, 45.06 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  138. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  139. QA4 Agility: Diskvalifikován

  140. QA5 Agility: Diskvalifikován

  141. QA6 Agility: 52/93, 37.99 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  142. QJ4 Jumping: 46/96, 43.19 s, 22.19 tr. b., 4.75 m/s

  143. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  144. QJ6 Jumping: 56/87, 42.99 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  145. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  146. Ne-: 5/11, 44.22 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  147. Ne-Agility: 1/34, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Ne-Jumping: 9/34, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  149. So-: 1/12, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  150. So-Agility: 15/33, 36.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  151. So-Jumping: Diskvalifikován

  152. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  153. Finále large : 8/9, 25.54 s, 15.0 tr. b., 6.38 m/s

  154. Jumping II. large: 6/20, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  155. Jumping I. large: 5/19, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  157. QA1 agility: Diskvalifikován

  158. QA2 agility: Diskvalifikován

  159. QA3 agility: Diskvalifikován

  160. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  161. QJ2 jumping: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  162. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  163. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  164. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  165. Zkouška 2 LA2: 1/10, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  167. AGILITY L: 2/41, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  168. JUMPING L: Diskvalifikován

  169. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  170. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  171. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  172. Zkouska LA2 2: 2/13, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  173. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  174. 1.Zkouška LA2: 1/7, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  175. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  178. Agility I: Diskvalifikován

  179. Agility II: Diskvalifikován

  180. Jumping I: 61/169, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  181. Jumping II: Diskvalifikován

  182. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  183. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA2: 5/14, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  185. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  186. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  187. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  188. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  189. Jumping: Diskvalifikován

  190. Zkouška 1: Diskvalifikován

  191. Zkouška 2: Diskvalifikován

  192. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  193. Druhá zkouška LA2: 3/12, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  194. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  196. II. zkouška LA2: 2/23, 43.12 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  197. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  199. Agility LA: Diskvalifikován

  200. Agility LA: Diskvalifikován

  201. Jumping LA: Diskvalifikován

  202. Jumping LA: Diskvalifikován

  203. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  206. Czech Imp Jump: 9/39, 21.82 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  207. Jumping 1: 2/39, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  208. Jumping 2: Diskvalifikován

  209. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  210. Czech Imp Jump: 34/52, 27.37 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  211. Jumping 1: 29/52, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  212. Jumping 2: Diskvalifikován

  213. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  214. III. jumping L: Diskvalifikován

  215. II.jumping L: 31/42, 46.69 s, 28.69 tr. b., 3.86 m/s

  216. I. jumping L: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  218. Czech Imp Jump : 7/35, 17.54 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  219. Jumping 1: 16/35, 33.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  220. Jumping 2: 19/35, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  221. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  222. Agility 1 L: Diskvalifikován

  223. Agility 2 L: Diskvalifikován

  224. Jumping 1 L: 7/28, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  225. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  226. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  229. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  230. Jumping 1: 15/48, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  231. Jumping 2: Diskvalifikován

  232. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  233. AGILITY: Diskvalifikován

  234. AGILITY: Diskvalifikován

  235. JUMPING: Diskvalifikován

  236. JUMPING: Diskvalifikován

  237. LA2: Diskvalifikován

  238. LA2: Diskvalifikován

  239. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  240. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  241. Zkouška I LA2: 1/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  242. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  243. AGILITY: Diskvalifikován

  244. JUMPING: 9/19, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  245. LA2: Diskvalifikován

  246. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  247. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  248. I. zkouška LA2: 5/9, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  249. jumping LA2: Diskvalifikován

  250. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  251. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  252. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  253. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  254. Jumping II L: Diskvalifikován

  255. Jumping I L: Diskvalifikován

  256. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  257. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  258. Agility II. L: Diskvalifikován

  259. Agility I. L: Diskvalifikován

  260. Jumping II. L: 39/92, 41.11 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  261. Jumping I. L: 46/94, 36.85 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  262. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  263. JUMPING: 9/22, 24.8 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  264. Jumping II: Diskvalifikován

  265. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  266. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  267. QA4 Agility: Diskvalifikován

  268. QA5 Agility: Diskvalifikován

  269. QA6 Agility: Diskvalifikován

  270. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  271. QJ5 Jumping: 40/90, 40.38 s, 10.38 tr. b., 4.88 m/s

  272. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  273. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  274. I. Agility L: Diskvalifikován

  275. II. Jumping L: Diskvalifikován

  276. I. Jumping L: Diskvalifikován

  277. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  278. QA1 agility: Diskvalifikován

  279. QA2 agility: Diskvalifikován

  280. QA3 agility: Diskvalifikován

  281. QJ1 jumping: 47/126, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  282. QJ2 jumping: 73/126, 51.3 s, 31.3 tr. b., 3.88 m/s

  283. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  284. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  285. LA I: Diskvalifikován

  286. LA II: Diskvalifikován

  287. LA III: Diskvalifikován

  288. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  289. Agility L: Diskvalifikován

  290. JUMPING L: Diskvalifikován

  291. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  292. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  293. Nedele LA1 1: Diskvalifikován

  294. Nedele LA1 2: 2/5, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  295. Sobota LA1 1: 1/1, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  296. Sobota LA1 2: Diskvalifikován

  297. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  298. I Agility Open: Diskvalifikován

  299. II Agility Open: Diskvalifikován

  300. II Jumping Open: Diskvalifikován

  301. I Jumping Open: Diskvalifikován

  302. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  303. AGILITY: 20/50, 52.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  304. AGILITY: 23/52, 46.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  305. JUMPING: 26/51, 44.36 s, 21.36 tr. b., 4.01 m/s

  306. JUMPING: Diskvalifikován

  307. LA1: 6/9, 30.6 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  308. LA1: Diskvalifikován

  309. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  310. ZkA. II. LA1: 13/25, 28.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  311. ZkA. I. LA1: 1/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  312. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  313. Agility: 24/55, 46.94 s, 25.94 tr. b., 4.2 m/s

  314. Jumping: Diskvalifikován

  315. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  316. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  317. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  318. I. zkouška LA1: Diskvalifikován