QJ3 Jumping

  1. Datum: 21. 04. 2024
  2. Závod: Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L
  3. Rozhodčí: Jones, Nic (GB)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power 0 0 0.0 0.0 36.7 5.26 V
2 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 37.08 5.2 V
3 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel 0 0 0.0 0.0 37.35 5.17 V
4 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 37.49 5.15 V
5 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 37.59 5.13 V
6 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 37.73 5.12 V
7 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 37.84 5.1 V
8 028820 Anna Rybová Goji the Great 0 0 0.0 0.0 37.91 5.09 V
9 115622 Vanda Bradová Always and forever 0 0 0.0 0.0 38.16 5.06 V
10 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.51 5.01 V
11 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 0 0.0 0.0 38.54 5.01 V
12 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different 0 0 0.0 0.0 38.61 5.0 V
13 003022 Lucie Argalášová A'Jacqueline Cochran Never Never Land 0 0 0.0 0.0 38.66 4.99 V
14 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.77 4.98 V
15 010523 Aneta Hrdličková Galaxia Black Dabbeeco 0 0 0.0 0.0 38.87 4.97 V
16 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 38.92 4.96 V
17 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family 0 0 0.0 0.0 39.07 4.94 V
18 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force 0 0 0.0 0.0 39.16 4.93 V
19 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 0 0.0 0.0 39.23 4.92 V
20 078722 Tereza Kleprlíková Tiny pancake Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.3 4.91 V
21 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 39.82 4.85 V
22 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 0 0 0.0 0.0 39.91 4.84 V
23 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 39.97 4.83 V
24 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 0 0 0.0 0.0 39.98 4.83 V
25 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi 0 0 0.0 0.0 40.08 4.82 V
26 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 0 0.0 0.0 40.2 4.8 V
27 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden 0 0 0.0 0.0 40.22 4.8 V
28 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 40.34 4.78 V
29 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 40.4 4.78 V
30 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 0.0 0.0 40.57 4.76 V
31 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 0 0 0.0 0.0 40.66 4.75 V
32 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 40.89 4.72 V
33 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 41.14 4.69 V
34 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils 0 0 0.0 0.0 41.15 4.69 V
35 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 0 0 0.0 0.0 41.3 4.67 V
36 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 41.62 4.64 V
37 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 41.66 4.63 V
38 094522 Pavel Zapletal Amazing Meraxes Black Antea 0 0 0.07 0.07 42.07 4.59 V
39 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 0 0 0.24 0.24 42.24 4.57 V
40 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 0 1.34 1.34 43.34 4.45 V
41 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley 0 0 1.67 1.67 43.67 4.42 V
42 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 1.72 1.72 43.72 4.41 V
43 003422 Jitka Hrdinová An Orange Müsli from Malibo land 0 0 1.76 1.76 43.76 4.41 V
44 036816 Veronika Kučeriková A3Ch Hopsinka Zara z Dančí louky 0 0 1.89 1.89 43.89 4.4 V
45 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 0 0 2.25 2.25 44.25 4.36 V
46 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 2.98 2.98 44.98 4.29 V
47 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 0 0 3.44 3.44 45.44 4.25 V
48 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 0 0 3.72 3.72 45.72 4.22 V
49 222221 Jan Unger Frisky Fantine z Čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 35.85 5.38 V
50 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.11 5.2 V
50 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 37.11 5.2 V
52 041022 Natálie Mlejnková Anny Just With Love 1 0 0.0 5.0 37.44 5.15 V
53 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 38.07 5.07 V
54 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 38.8 4.97 V
55 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 38.85 4.97 V
56 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 38.87 4.97 V
57 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 1 0 0.0 5.0 39.01 4.95 V
57 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land 1 0 0.0 5.0 39.01 4.95 V
59 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 39.07 4.94 V
60 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 1 0 0.0 5.0 39.8 4.85 V
61 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 39.81 4.85 V
62 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 1 0 0.0 5.0 39.9 4.84 V
63 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 1 0.0 5.0 39.96 4.83 V
64 000818 Nikola Banotová A3Ch Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 39.97 4.83 V
65 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 1 0.0 5.0 40.08 4.82 V
66 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi 0 1 0.0 5.0 40.27 4.79 V
67 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 40.44 4.77 V
68 011222 Jana Pařízková A Raspberry Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 40.52 4.76 V
69 108622 Monika Zapletalová Cintra Misty Highland 0 1 0.0 5.0 41.75 4.62 V
70 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 1 0 0.02 5.02 42.02 4.59 V
71 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 1 0.12 5.12 42.12 4.58 V
72 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.61 5.61 42.61 4.53 V
73 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 1 0.77 5.77 42.77 4.51 V
74 019021 Tomáš Metelka Nyo od Labíčka 1 0 2.26 7.26 44.26 4.36 VD
75 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 0 1 2.48 7.48 44.48 4.34 VD
76 080522 Nikola Králová Briliant Baffy Životní láska 0 1 3.02 8.02 45.02 4.29 VD
77 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 1 3.23 8.23 45.23 4.27 VD
78 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 3.33 8.33 45.33 4.26 VD
79 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 0 1 3.45 8.45 45.45 4.25 VD
80 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 1 3.73 8.73 45.73 4.22 VD
81 008822 Nikola Kajpušová A Coco Müsli from Malibo Land 0 1 4.76 9.76 46.76 4.13 VD
82 010521 Jana Zvonková Ruli des Lutins du Darigat 2 0 0.0 10.0 40.26 4.79 VD
83 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 2 0 0.22 10.22 42.22 4.57 VD
84 034219 Petra Ušelová Coco Mary Crazy Sun 1 1 1.28 11.28 43.28 4.46 VD
85 060822 Vladimíra Hanzlíková Forever&Ever&Ever Zip Zap 2 0 1.32 11.32 43.32 4.46 VD
86 022723 Jana Němcová Apollo Black Via Karneda 0 1 6.66 11.66 48.66 3.97 VD
87 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 1 1 1.77 11.77 43.77 4.41 VD
88 029722 Veronika Javorová Do My Best Neverending Force 0 2 2.16 12.16 44.16 4.37 VD
89 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova 2 0 3.72 13.72 45.72 4.22 VD
90 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 1 1 3.83 13.83 45.83 4.21 VD
91 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter 0 2 4.4 14.4 46.4 4.16 VD
92 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 0 0.35 15.35 42.35 4.56 VD
93 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 1 2 0.71 15.71 42.71 4.52 VD
94 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip 1 2 3.01 18.01 45.01 4.29 D
95 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije 2 0 8.6 18.6 50.6 3.81 D
96 067921 Monika Pávová Choix de Vie Banataj Wind 3 0 4.79 19.79 46.79 4.12 D
97 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash 4 0 0.0 20.0 41.81 4.62 D
98 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline 2 2 3.84 23.84 45.84 4.21 D
99 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant 1 2 9.67 24.67 51.67 3.74 D
DIS 104522 Aneta Jiráčková Faya z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024421 Markéta Malinčíková Best Spook Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková A3Ch Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036721 Jana Kalinová Brenda Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000620 Eva Uhrová Destiny Riverbank DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026020 Jarmila Davidová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001323 Adéla Oberleitnerová Btw I'm Pulz Full of Rush DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077922 Kristýna Stolcová Eli Cácorka Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072920 Nela Nýdrlová Twice As Nice Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok A3Ch Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109122 Michaela Podloucká Future Fizz Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014119 Martina Anýžová Xiri Forsooth Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003622 Zuzana Juřičková Gordon Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015222 Alexandra Alfery Arya Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002121 Kateřina Šťastná Gugas Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016323 Vítězslav Pilc Ziwa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082023 Nela Nýdrlová Best Decision Elysia dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085117 Ivana Ondrušová A3Ch Bellis Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004422 Jana Brodová Super Mario z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069621 František Kouba Isam Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099122 Marie Wertheimová Erith Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110622 Martina Jírová Baya Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070822 Radana Růžičková Hi,I am Haru Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010021 Julie Krátká Balli Esuatty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016122 Miroslav Ludík Cajetan Corlan Gi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO