Cz En

Barbora Melichová

  1. Číslo: 004160
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 06. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 044513 (L), Arthur

  2. 096414 (L), Alter Ego Breembark

  3. 021917 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

  4. 006620 (M), Olívie

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  2. 1. Zkouška MA2, Olívie: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA2, Olívie: 2/2, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  4. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  5. 1. Zkouška MA2, Olívie: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA2, Olívie: 2/5, 52.25 s, 13.25 tr. b., 3.54 m/s

  7. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  8. Agility L, Alter Ego Breembark: 12/21, 41.47 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. Jumping L, Alter Ego Breembark: 5/23, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  10. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  11. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 1/4, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  12. 1. Zkouška MA2, Olívie: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA2, Olívie: 1/5, 56.52 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  15. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  16. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  17. 1. Zkouška MA2, Olívie: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 3/9, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. 2. Zkouška MA2, Olívie: 1/2, 57.92 s, 5.92 tr. b., 3.8 m/s

  20. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  21. 1. Zkouška MA2, Olívie: 2/3, 47.13 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  22. 2. Zkouška MA2, Olívie: 1/3, 45.79 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  23. 3. Zkouška MA2, Olívie: 2/3, 51.24 s, 9.24 tr. b., 3.47 m/s

  24. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  25. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  26. 1. Zkouška MA2, Olívie: 1/4, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  27. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 6/10, 41.79 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. 2. Zkouška MA2, Olívie: 1/4, 46.12 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  29. 3. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška MA2, Olívie: 1/4, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  32. Jumping 2+3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  33. LA3 So I, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  34. LA3 So II, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  35. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  36. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 2/7, 50.08 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  37. Zkouška LA3 II , Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  38. Zkouška MA2, Olívie: 2/3, 56.02 s, 25.02 tr. b., 3.46 m/s

  39. Zkouška MA2 II , Olívie: 1/3, 50.32 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  40. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  41. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  42. 1. Zkouška MA1, Olívie: 3/7, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  43. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 4/10, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  44. 2. Zkouška MA1, Olívie: 4/7, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  45. 3. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 5/10, 40.79 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  46. 3. Zkouška MA1, Olívie: 3/7, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  48. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 1/4, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  49. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  50. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  51. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  53. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  54. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 6/9, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  55. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  56. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  57. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  58. 1. Zkouška MA1, Olívie: 1/6, 40.49 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  59. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 2/10, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  60. 2. Zkouška MA1, Olívie: 4/6, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  61. 3. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  62. 3. Zkouška MA1, Olívie: 5/6, 43.47 s, 21.47 tr. b., 3.45 m/s

  63. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  64. LA3 I., Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  65. LA3 II., Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  66. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  67. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  68. Jumping FirstAnimal L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  69. Zkouška A3 Josera L, Alter Ego Breembark: 6/13, 37.06 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  70. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  71. LA3 - I., Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  72. LA3 - II., Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  73. LA3 - III., Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  74. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  75. Agility 1 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  76. Agility 2 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  77. Finále L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 L, Alter Ego Breembark: 10/19, 41.01 s, 20.01 tr. b., 4.27 m/s

  80. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  81. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  82. Agility L, Alter Ego Breembark: 1/18, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  83. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  84. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  85. 1. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: 1/13, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. 2. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: 5/13, 38.86 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  88. Agility L, Alter Ego Breembark: 9/24, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  91. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  92. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  93. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  95. A3 II L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  96. A3 I L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  97. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  98. Agility L, Alter Ego Breembark: 18/27, 34.13 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  99. Jumping L, Alter Ego Breembark: 13/27, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  100. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  101. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  102. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  103. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: 9/15, 36.93 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  104. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  105. Zkouška 1 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  107. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  108. Agility - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  109. Jumping - LA, Alter Ego Breembark: 2/32, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  110. ZKA - LA3, Alter Ego Breembark: 6/12, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  111. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  112. Agility LA, Alter Ego Breembark: 13/32, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  113. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  115. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  116. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  117. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  119. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 4/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  120. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/14, 33.3 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  121. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  122. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/18, 45.29 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  123. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  124. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 8/19, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  125. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  126. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  127. Agility L, Alter Ego Breembark: 14/29, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.86 m/s

  128. Jumping L, Alter Ego Breembark: 15/29, 25.23 s, 20.0 tr. b., 5.91 m/s

  129. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  130. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  131. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  132. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  133. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  134. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  135. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  136. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  138. Agility, Alter Ego Breembark: 17/44, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  139. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  142. Czech Imp Jump Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  143. Jumping 1 Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 Large, Alter Ego Breembark: 18/47, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  146. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  148. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  149. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 5/27, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  150. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  151. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 11/28, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  152. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 12/27, 34.21 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  154. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  156. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  157. Jumping LA3, Alter Ego Breembark: 5/12, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  158. Zkouška první LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  159. Zkouška VIP LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  160. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  161. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  162. Jumping LA, Alter Ego Breembark: 1/32, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  163. ZkA - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  164. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  165. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  166. Jumping L, Alter Ego Breembark: 23/48, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  167. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  168. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  169. Agility L, Alter Ego Breembark: 17/44, 33.14 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  170. Jumping L, Alter Ego Breembark: 2/45, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  171. Jumping Nedělě L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  172. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  173. Zkoušky neděle LA2, Alter Ego Breembark: 1/22, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  174. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  175. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  176. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  177. Agility Ne - LA, Alter Ego Breembark: 19/50, 28.22 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  178. Agility So - LA, Alter Ego Breembark: 16/50, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  179. Jumping Ne - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  180. Jumping So - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  181. Zka Ne - LA2, Alter Ego Breembark: 3/16, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  182. Zka So - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  183. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  184. Zkouška II LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  185. Zkouška I LA2, Alter Ego Breembark: 3/28, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  186. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  187. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 1/20, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  188. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  189. 3. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  190. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  191. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  192. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 5/18, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  193. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  194. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  195. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  196. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  197. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  198. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  199. Power & speed A2/A3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  200. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  201. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  202. Agility, Alter Ego Breembark: 20/38, 27.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  203. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  204. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  205. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  206. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  207. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  208. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  209. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 22/34, 48.65 s, 50.0 tr. b., 4.58 m/s

  210. JUMPING, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  211. LA2, Alter Ego Breembark: 8/18, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  212. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  213. II. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  214. I. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 1/18, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  215. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  216. AGI Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  217. JUMP Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  218. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  219. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  220. Agility - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  221. Jumping - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 17/32, 41.65 s, 7.65 tr. b., 3.72 m/s

  222. ZkA - SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  223. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  224. Agility 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  225. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  226. Jumping 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 26/77, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  227. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 32/78, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  228. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  229. Agility Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  230. Jumping Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  231. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  232. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  233. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 9/20, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  235. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  236. 1. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 12/28, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. 2. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 14/28, 36.68 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  238. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  239. Agility LA sobota, Alter Ego Breembark: 45/63, 44.04 s, 17.04 tr. b., 3.72 m/s

  240. Jumping LA neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  241. Jumping LA sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  242. Zkoušky LA2 neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  243. Zkoušky LA2 sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  244. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  245. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 2/31, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  246. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  247. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  248. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 10/23, 38.14 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  249. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  250. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  251. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  252. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  253. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  254. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  255. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  256. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  257. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  258. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  259. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  260. Jumping - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  261. ZkA - So, Alter Ego Breembark: 13/37, 40.26 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  262. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  263. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  264. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  265. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  266. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  267. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 2/30, 52.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  268. JUMPING Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  269. LA2, Alter Ego Breembark: 1/14, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  271. Jumping, Arthur: 13/34, 42.74 s, 17.74 tr. b., 2.81 m/s

  272. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  273. Zka 1, Arthur: 8/16, 52.15 s, 24.15 tr. b., 2.76 m/s

  274. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  275. Zka 2, Alter Ego Breembark: 7/16, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  276. Zka 2, Arthur: 10/16, 45.91 s, 17.91 tr. b., 3.16 m/s

  277. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  278. 1. Zka, Alter Ego Breembark: 7/20, 39.45 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  279. 2. Zka, Alter Ego Breembark: 1/20, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  280. Jumping, Alter Ego Breembark: 24/41, 29.57 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  281. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  282. 1.zkouška, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  283. 2.zkouška, Alter Ego Breembark: 7/22, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  284. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  285. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  286. Zka 2, Alter Ego Breembark: 8/15, 38.1 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  287. Zka 3, Alter Ego Breembark: 4/15, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  288. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  289. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  290. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  291. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  292. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  293. QA5 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  294. QA6 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  295. QJ5 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  296. QJ6 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  297. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  298. I Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  299. II Agility, Alter Ego Breembark: 6/32, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  300. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  301. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: 91/131, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  302. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: 54/139, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  303. Družstva - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  304. Družstva - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  305. Jednotlivci A1 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  306. Jednotlivci A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  307. Power & speed A1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  308. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  309. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  310. Agility, Alter Ego Breembark: 7/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  311. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  312. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  313. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  314. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: 13/26, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  315. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  316. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: 3/11, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  317. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  318. Zkouska III LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  319. Zkouska II LA1, Alter Ego Breembark: 3/8, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  320. Zkouska I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  321. Zkouska IV LA1, Alter Ego Breembark: 1/15, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  322. Zkouska VI LA1, Alter Ego Breembark: 4/14, 38.72 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  323. Zkouska V LA1, Alter Ego Breembark: 3/15, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  324. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  325. Zka 1, Arthur: 6/23, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.68 m/s

  326. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  327. Zka 2, Arthur: 14/23, 50.08 s, 24.08 tr. b., 2.7 m/s

  328. Zka 2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  329. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  330. QA2 Agility, Alter Ego Breembark: 79/204, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  331. QJ2 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  332. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  333. Agility I, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  334. Agility II, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  335. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  336. Agility, Alter Ego Breembark: 25/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  337. Agility 2, Alter Ego Breembark: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  338. Jumping, Alter Ego Breembark: 41/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  339. Jumping 2, Alter Ego Breembark: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  340. Zkouška, Alter Ego Breembark: 9/16, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  341. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  342. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  343. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  344. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  345. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  346. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  347. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  348. Jumping - So, Alter Ego Breembark: 26/65, 34.93 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  349. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  350. ZkA - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  351. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  352. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  353. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  354. Zkouška, Alter Ego Breembark: 4/15, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  355. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  356. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  357. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  358. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  359. agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  360. jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  361. zkouška, Alter Ego Breembark: 11/13, 37.05 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  363. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  364. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  365. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  366. Zkouška A1 II LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  367. Zkouška A1 I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  368. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  369. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  370. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  371. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  372. ZK LA1, Alter Ego Breembark: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  374. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  375. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  376. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  377. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  378. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  379. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  380. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Arthur: Diskvalifikován

  381. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  382. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  383. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  384. Zkouška Agility LA1, Alter Ego Breembark: 5/18, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  385. Zkouška Agility LA2, Arthur: 5/20, 52.84 s, 5.84 tr. b., 3.33 m/s

  386. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  387. Agility Ne, Arthur: Diskvalifikován

  388. Agility So, Arthur: Diskvalifikován

  389. Jumping Ne, Arthur: 31/50, 39.29 s, 20.29 tr. b., 3.13 m/s

  390. Jumping So, Arthur: 10/50, 48.71 s, 28.71 tr. b., 2.73 m/s

  391. ZkA Ne, Arthur: 7/20, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.06 m/s

  392. ZkA So, Arthur: 5/21, 47.36 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  393. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  394. 1. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  395. 2. Zka, Arthur: 8/13, 49.05 s, 15.05 tr. b., 2.94 m/s

  396. Jumping, Arthur: 11/37, 51.45 s, 9.45 tr. b., 3.34 m/s

  397. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  398. 1.ZK LA2, Arthur: 2/3, 66.47 s, 50.47 tr. b., 2.18 m/s

  399. 2. ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  400. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  401. Agility, Arthur: 13/25, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.15 m/s

  402. Jumping, Arthur: 20/28, 43.67 s, 20.67 tr. b., 3.05 m/s

  403. Zka, Arthur: 3/7, 51.35 s, 6.35 tr. b., 3.06 m/s

  404. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  405. 1. Zka, Arthur: 7/15, 39.67 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  406. 2. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  407. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  408. Agility, Arthur: 22/49, 51.03 s, 12.03 tr. b., 2.84 m/s

  409. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  410. Zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  411. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  412. 1.ZK LA2, Arthur: 5/17, 43.66 s, 6.66 tr. b., 3.37 m/s

  413. 2.ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  414. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  415. Jumping, Arthur: 20/29, 47.13 s, 17.13 tr. b., 3.29 m/s

  416. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  417. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  418. Agility, Arthur: 15/41, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  419. Jumping, Arthur: 15/42, 41.84 s, 8.84 tr. b., 3.59 m/s

  420. ZkA, Arthur: 2/17, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  421. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  422. II. Zka LA2, Arthur: 4/6, 55.22 s, 18.22 tr. b., 2.9 m/s

  423. I. Zka LA2, Arthur: Diskvalifikován

  424. Jumping - L, Arthur: 9/21, 43.42 s, 10.42 tr. b., 3.36 m/s

  425. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  426. (1) Kubíkův běh, Arthur: Diskvalifikován

  427. (2) Ferpíkův běh, Arthur: 3/17, 45.92 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  428. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  429. 1. zk LA2, Arthur: 5/8, 43.37 s, 18.37 tr. b., 3.53 m/s

  430. 2. zk LA2, Arthur: 2/8, 53.74 s, 16.74 tr. b., 3.46 m/s

  431. Jumping - L, Arthur: Diskvalifikován

  432. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  433. I. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  434. II. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  435. III. Agility, Arthur: 43/94, 60.95 s, 30.95 tr. b., 3.05 m/s

  436. II. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  437. I. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  438. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  439. agility open L, Arthur: 9/19, 56.92 s, 16.92 tr. b., 2.99 m/s

  440. jumping L, Arthur: 9/20, 36.92 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  441. zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  442. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  443. ZkA 1, Arthur: 5/11, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  444. ZkA 2, Arthur: 3/11, 54.8 s, 12.8 tr. b., 3.19 m/s

  445. ZkA 3, Arthur: 5/11, 56.3 s, 13.3 tr. b., 2.97 m/s

  446. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  447. Agility - So, Arthur: 7/20, 56.77 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  448. Jumping - Ne, Arthur: 9/16, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  449. Jumping - So, Arthur: Diskvalifikován

  450. ZkA 1, Arthur: 3/10, 55.08 s, 7.08 tr. b., 3.36 m/s

  451. ZkA 2, Arthur: 3/6, 57.62 s, 14.62 tr. b., 2.95 m/s

  452. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  453. Agility Open L, Arthur: 8/28, 50.37 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  454. Agility Open L, Arthur: Diskvalifikován

  455. Jumping Open L, Arthur: 10/27, 42.38 s, 13.38 tr. b., 3.52 m/s

  456. Jumping Open L, Arthur: Diskvalifikován

  457. Zkoušky Agility LA2, Arthur: 2/11, 48.26 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  458. Zkoušky Agility LA2, Arthur: Diskvalifikován

  459. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  460. Agility 1, Arthur: 48/122, 56.25 s, 10.25 tr. b., 3.24 m/s

  461. Agility 2, Arthur: 49/118, 70.37 s, 34.37 tr. b., 2.83 m/s

  462. Jumping 1, Arthur: 45/122, 55.5 s, 29.5 tr. b., 2.79 m/s

  463. Jumping 2, Arthur: 52/117, 60.91 s, 30.91 tr. b., 3.05 m/s

  464. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  465. ZkA 1, Arthur: Diskvalifikován

  466. ZkA 2, Arthur: Diskvalifikován

  467. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  468. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  469. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  470. ZkA, Arthur: 5/8, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  471. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  472. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  473. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  474. ZkA, Arthur: 3/9, 55.88 s, 9.88 tr. b., 3.1 m/s

  475. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  476. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  477. Finále, Arthur: Diskvalifikován

  478. Jumping, Arthur: 7/27, 39.77 s, 8.77 tr. b., 3.27 m/s

  479. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  480. Zkouška, Arthur: 1/9, 49.88 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  481. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  482. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  483. Zkouška 1 LA2, Arthur: 9/23, 36.25 s, 7.25 tr. b., 3.5 m/s

  484. Zkouška 2 LA2, Arthur: Diskvalifikován

  485. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  486. Zkouška 1 LA1, Arthur: 6/12, 43.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  487. Zkouška 2 LA1, Arthur: 4/12, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  488. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  489. 1. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  490. 2. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  491. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  492. Agility Open, Arthur: 8/29, 66.9 s, 41.9 tr. b., 2.36 m/s

  493. Jumping Open, Arthur: 12/29, 48.18 s, 9.18 tr. b., 3.2 m/s

  494. Zkoušky, Arthur: 9/14, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  495. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  496. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  497. ZkA 1, Arthur: 7/9, 36.48 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  498. ZkA 2, Arthur: 6/9, 33.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  499. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  500. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arthur: Diskvalifikován

  501. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arthur: 10/19, 38.69 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  502. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  503. Agility, Arthur: 16/31, 58.32 s, 14.32 tr. b., 2.78 m/s

  504. Jumping, Arthur: 18/31, 53.98 s, 34.98 tr. b., 2.87 m/s

  505. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  506. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  507. Agility L, Arthur: 16/29, 51.04 s, 16.04 tr. b., 3.47 m/s

  508. Jumping L, Arthur: 21/35, 51.82 s, 34.82 tr. b., 3.16 m/s

  509. Zkouška LA1, Arthur: 4/7, 39.34 s, 20.0 tr. b., 3.0 m/s

  510. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  511. Zka ne1, Arthur: Diskvalifikován

  512. Zka ne2, Arthur: 1/7, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  513. Zka ne3, Arthur: 3/6, 27.02 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  514. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  515. Zka so1, Arthur: Diskvalifikován

  516. Zka so2, Arthur: Diskvalifikován

  517. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  518. 1. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  519. 2. zkouška LA1, Arthur: 6/15, 36.82 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  520. 3. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  521. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  522. 2.Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  523. Jumping, Arthur: 5/11, 47.07 s, 5.07 tr. b., 3.25 m/s

  524. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  525. Noční jumping, Arthur: Diskvalifikován

  526. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  527. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  528. Zkouška J, Arthur: Diskvalifikován

  529. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  530. Zkouška 1 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  531. Zkouška 2 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  532. Zkouška 3 LA1, Arthur: 7/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  533. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  534. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  535. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  536. ZkA, Arthur: Diskvalifikován