Cz En

Barbora Melichová

  1. Číslo: 004160
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 06. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 044513 (L), Arthur

  2. 096414 (L), Alter Ego Breembark

  3. 021917 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

  4. 006620, Olívie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  2. Agility L, Alter Ego Breembark: 1/18, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  3. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  4. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: 1/13, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  6. 2. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: 5/13, 38.86 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  7. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  8. Agility L, Alter Ego Breembark: 9/24, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  9. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  10. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  11. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  12. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  13. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  14. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  15. A3 II L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  16. A3 I L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  17. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  18. Agility L, Alter Ego Breembark: 18/27, 34.13 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  19. Jumping L, Alter Ego Breembark: 13/27, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  20. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  21. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  22. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  23. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: 9/15, 36.93 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  24. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  25. Zkouška 1 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  26. Zkouška 2 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  27. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  28. Agility - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  29. Jumping - LA, Alter Ego Breembark: 2/32, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. ZKA - LA3, Alter Ego Breembark: 6/12, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  31. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  32. Agility LA, Alter Ego Breembark: 13/32, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  33. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  35. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  36. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  37. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  39. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 4/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  40. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/14, 33.3 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  42. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/18, 45.29 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  43. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 8/19, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  45. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  46. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  47. Agility L, Alter Ego Breembark: 14/29, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.86 m/s

  48. Jumping L, Alter Ego Breembark: 15/29, 25.23 s, 20.0 tr. b., 5.91 m/s

  49. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  50. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  51. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  52. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  53. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  54. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  55. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  56. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  58. Agility, Alter Ego Breembark: 17/44, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  62. Czech Imp Jump Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 Large, Alter Ego Breembark: 18/47, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  66. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  68. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  69. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 5/27, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  70. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 11/28, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  72. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 12/27, 34.21 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  74. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  76. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  77. Jumping LA3, Alter Ego Breembark: 5/12, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  78. Zkouška první LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  79. Zkouška VIP LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  80. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  81. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  82. Jumping LA, Alter Ego Breembark: 1/32, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  83. ZkA - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  84. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  85. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  86. Jumping L, Alter Ego Breembark: 23/48, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  87. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  88. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  89. Agility L, Alter Ego Breembark: 17/44, 33.14 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. Jumping L, Alter Ego Breembark: 2/45, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. Jumping Nedělě L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  92. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  93. Zkoušky neděle LA2, Alter Ego Breembark: 1/22, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  94. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  95. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  96. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  97. Agility Ne - LA, Alter Ego Breembark: 19/50, 28.22 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  98. Agility So - LA, Alter Ego Breembark: 16/50, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. Jumping Ne - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  100. Jumping So - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  101. Zka Ne - LA2, Alter Ego Breembark: 3/16, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  102. Zka So - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  103. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  104. Zkouška II LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  105. Zkouška I LA2, Alter Ego Breembark: 3/28, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  106. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  107. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 1/20, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  108. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  109. 3. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  110. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  111. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  112. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 5/18, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  113. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  114. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  115. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  116. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  117. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  118. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  119. Power & speed A2/A3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  120. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  121. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  122. Agility, Alter Ego Breembark: 20/38, 27.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  123. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  124. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  125. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  126. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  127. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  128. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  129. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 22/34, 48.65 s, 50.0 tr. b., 4.58 m/s

  130. JUMPING, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  131. LA2, Alter Ego Breembark: 8/18, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  132. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  133. II. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  134. I. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 1/18, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  135. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  136. AGI Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  137. JUMP Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  139. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  140. Agility - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  141. Jumping - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 17/32, 41.65 s, 7.65 tr. b., 3.72 m/s

  142. ZkA - SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  145. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  146. Jumping 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 26/77, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  147. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 32/78, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  148. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  149. Agility Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  150. Jumping Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  151. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  152. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  153. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  154. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 9/20, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  156. 1. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 12/28, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  157. 2. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 14/28, 36.68 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  158. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  159. Agility LA sobota, Alter Ego Breembark: 45/63, 44.04 s, 17.04 tr. b., 3.72 m/s

  160. Jumping LA neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  161. Jumping LA sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  162. Zkoušky LA2 neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  163. Zkoušky LA2 sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  165. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 2/31, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  166. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  167. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  168. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 10/23, 38.14 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  169. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  170. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  171. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  172. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  174. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  175. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  176. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  177. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  178. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  179. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  180. Jumping - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  181. ZkA - So, Alter Ego Breembark: 13/37, 40.26 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  182. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  183. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  184. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  186. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  187. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 2/30, 52.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  188. JUMPING Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  189. LA2, Alter Ego Breembark: 1/14, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  190. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  191. Jumping, Arthur: 13/34, 42.74 s, 17.74 tr. b., 2.81 m/s

  192. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  193. Zka 1, Arthur: 8/16, 52.15 s, 24.15 tr. b., 2.76 m/s

  194. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  195. Zka 2, Alter Ego Breembark: 7/16, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  196. Zka 2, Arthur: 10/16, 45.91 s, 17.91 tr. b., 3.16 m/s

  197. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  198. 1. Zka, Alter Ego Breembark: 7/20, 39.45 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  199. 2. Zka, Alter Ego Breembark: 1/20, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  200. Jumping, Alter Ego Breembark: 24/41, 29.57 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  201. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  202. 1.zkouška, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  203. 2.zkouška, Alter Ego Breembark: 7/22, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  204. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  205. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  206. Zka 2, Alter Ego Breembark: 8/15, 38.1 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  207. Zka 3, Alter Ego Breembark: 4/15, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  208. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  209. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  210. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  211. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  212. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  213. QA5 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  214. QA6 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  215. QJ5 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  216. QJ6 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  217. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  218. I Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  219. II Agility, Alter Ego Breembark: 6/32, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  220. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  221. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: 91/131, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  222. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: 54/139, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  223. Družstva - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  224. Družstva - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  225. Jednotlivci A1 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  226. Jednotlivci A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  227. Power & speed A1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  228. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  229. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  230. Agility, Alter Ego Breembark: 7/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  231. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  232. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  233. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  234. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: 13/26, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  235. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  236. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: 3/11, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  237. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  238. Zkouska III LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  239. Zkouska II LA1, Alter Ego Breembark: 3/8, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  240. Zkouska I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  241. Zkouska IV LA1, Alter Ego Breembark: 1/15, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  242. Zkouska VI LA1, Alter Ego Breembark: 4/14, 38.72 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  243. Zkouska V LA1, Alter Ego Breembark: 3/15, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  244. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  245. Zka 1, Arthur: 6/23, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.68 m/s

  246. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  247. Zka 2, Arthur: 14/23, 50.08 s, 24.08 tr. b., 2.7 m/s

  248. Zka 2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  249. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  250. QA2 Agility, Alter Ego Breembark: 79/204, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  251. QJ2 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  252. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  253. Agility I, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  254. Agility II, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  256. Agility, Alter Ego Breembark: 25/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  257. Agility 2, Alter Ego Breembark: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  258. Jumping, Alter Ego Breembark: 41/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  259. Jumping 2, Alter Ego Breembark: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  260. Zkouška, Alter Ego Breembark: 9/16, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  262. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  263. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  264. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  265. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  266. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  267. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  268. Jumping - So, Alter Ego Breembark: 26/65, 34.93 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  269. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  270. ZkA - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  271. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  272. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  273. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  274. Zkouška, Alter Ego Breembark: 4/15, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  275. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  276. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  277. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  278. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  279. agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  280. jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  281. zkouška, Alter Ego Breembark: 11/13, 37.05 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  282. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  283. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  284. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  285. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  286. Zkouška A1 II LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  287. Zkouška A1 I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  288. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  289. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  290. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  291. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  292. ZK LA1, Alter Ego Breembark: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  294. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  295. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  296. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  297. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  298. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  299. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  300. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Arthur: Diskvalifikován

  301. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  302. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  303. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  304. Zkouška Agility LA1, Alter Ego Breembark: 5/18, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  305. Zkouška Agility LA2, Arthur: 5/20, 52.84 s, 5.84 tr. b., 3.33 m/s

  306. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  307. Agility Ne, Arthur: Diskvalifikován

  308. Agility So, Arthur: Diskvalifikován

  309. Jumping Ne, Arthur: 31/50, 39.29 s, 20.29 tr. b., 3.13 m/s

  310. Jumping So, Arthur: 10/50, 48.71 s, 28.71 tr. b., 2.73 m/s

  311. ZkA Ne, Arthur: 7/20, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.06 m/s

  312. ZkA So, Arthur: 5/21, 47.36 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  313. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  314. 1. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  315. 2. Zka, Arthur: 8/13, 49.05 s, 15.05 tr. b., 2.94 m/s

  316. Jumping, Arthur: 11/37, 51.45 s, 9.45 tr. b., 3.34 m/s

  317. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  318. 1.ZK LA2, Arthur: 2/3, 66.47 s, 50.47 tr. b., 2.18 m/s

  319. 2. ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  320. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  321. Agility, Arthur: 13/25, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.15 m/s

  322. Jumping, Arthur: 20/28, 43.67 s, 20.67 tr. b., 3.05 m/s

  323. Zka, Arthur: 3/7, 51.35 s, 6.35 tr. b., 3.06 m/s

  324. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  325. 1. Zka, Arthur: 7/15, 39.67 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  326. 2. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  327. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  328. Agility, Arthur: 22/49, 51.03 s, 12.03 tr. b., 2.84 m/s

  329. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  330. Zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  332. 1.ZK LA2, Arthur: 5/17, 43.66 s, 6.66 tr. b., 3.37 m/s

  333. 2.ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  334. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  335. Jumping, Arthur: 20/29, 47.13 s, 17.13 tr. b., 3.29 m/s

  336. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  337. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  338. Agility, Arthur: 15/41, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  339. Jumping, Arthur: 15/42, 41.84 s, 8.84 tr. b., 3.59 m/s

  340. ZkA, Arthur: 2/17, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  341. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  342. II. Zka LA2, Arthur: 4/6, 55.22 s, 18.22 tr. b., 2.9 m/s

  343. I. Zka LA2, Arthur: Diskvalifikován

  344. Jumping - L, Arthur: 9/21, 43.42 s, 10.42 tr. b., 3.36 m/s

  345. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  346. (1) Kubíkův běh, Arthur: Diskvalifikován

  347. (2) Ferpíkův běh, Arthur: 3/17, 45.92 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  348. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  349. 1. zk LA2, Arthur: 5/8, 43.37 s, 18.37 tr. b., 3.53 m/s

  350. 2. zk LA2, Arthur: 2/8, 53.74 s, 16.74 tr. b., 3.46 m/s

  351. Jumping - L, Arthur: Diskvalifikován

  352. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  353. I. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  354. II. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  355. III. Agility, Arthur: 43/94, 60.95 s, 30.95 tr. b., 3.05 m/s

  356. II. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  357. I. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  358. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  359. agility open L, Arthur: 9/19, 56.92 s, 16.92 tr. b., 2.99 m/s

  360. jumping L, Arthur: 9/20, 36.92 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  361. zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  362. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  363. ZkA 1, Arthur: 5/11, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  364. ZkA 2, Arthur: 3/11, 54.8 s, 12.8 tr. b., 3.19 m/s

  365. ZkA 3, Arthur: 5/11, 56.3 s, 13.3 tr. b., 2.97 m/s

  366. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  367. Agility - So, Arthur: 7/20, 56.77 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  368. Jumping - Ne, Arthur: 9/16, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  369. Jumping - So, Arthur: Diskvalifikován

  370. ZkA 1, Arthur: 3/10, 55.08 s, 7.08 tr. b., 3.36 m/s

  371. ZkA 2, Arthur: 3/6, 57.62 s, 14.62 tr. b., 2.95 m/s

  372. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  373. Agility Open L, Arthur: 8/28, 50.37 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  374. Agility Open L, Arthur: Diskvalifikován

  375. Jumping Open L, Arthur: 10/27, 42.38 s, 13.38 tr. b., 3.52 m/s

  376. Jumping Open L, Arthur: Diskvalifikován

  377. Zkoušky Agility LA2, Arthur: 2/11, 48.26 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  378. Zkoušky Agility LA2, Arthur: Diskvalifikován

  379. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  380. Agility 1, Arthur: 48/122, 56.25 s, 10.25 tr. b., 3.24 m/s

  381. Agility 2, Arthur: 49/118, 70.37 s, 34.37 tr. b., 2.83 m/s

  382. Jumping 1, Arthur: 45/122, 55.5 s, 29.5 tr. b., 2.79 m/s

  383. Jumping 2, Arthur: 52/117, 60.91 s, 30.91 tr. b., 3.05 m/s

  384. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  385. ZkA 1, Arthur: Diskvalifikován

  386. ZkA 2, Arthur: Diskvalifikován

  387. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  388. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  389. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  390. ZkA, Arthur: 5/8, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  391. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  392. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  393. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  394. ZkA, Arthur: 3/9, 55.88 s, 9.88 tr. b., 3.1 m/s

  395. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  396. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  397. Finále, Arthur: Diskvalifikován

  398. Jumping, Arthur: 7/27, 39.77 s, 8.77 tr. b., 3.27 m/s

  399. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  400. Zkouška, Arthur: 1/9, 49.88 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  401. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  402. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  403. Zkouška 1 LA2, Arthur: 9/23, 36.25 s, 7.25 tr. b., 3.5 m/s

  404. Zkouška 2 LA2, Arthur: Diskvalifikován

  405. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  406. Zkouška 1 LA1, Arthur: 6/12, 43.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  407. Zkouška 2 LA1, Arthur: 4/12, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  408. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  409. 1. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  410. 2. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  411. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  412. Agility Open, Arthur: 8/29, 66.9 s, 41.9 tr. b., 2.36 m/s

  413. Jumping Open, Arthur: 12/29, 48.18 s, 9.18 tr. b., 3.2 m/s

  414. Zkoušky, Arthur: 9/14, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  415. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  416. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  417. ZkA 1, Arthur: 7/9, 36.48 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  418. ZkA 2, Arthur: 6/9, 33.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  419. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  420. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arthur: Diskvalifikován

  421. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arthur: 10/19, 38.69 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  422. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  423. Agility, Arthur: 16/31, 58.32 s, 14.32 tr. b., 2.78 m/s

  424. Jumping, Arthur: 18/31, 53.98 s, 34.98 tr. b., 2.87 m/s

  425. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  426. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  427. Agility L, Arthur: 16/29, 51.04 s, 16.04 tr. b., 3.47 m/s

  428. Jumping L, Arthur: 21/35, 51.82 s, 34.82 tr. b., 3.16 m/s

  429. Zkouška LA1, Arthur: 4/7, 39.34 s, 20.0 tr. b., 3.0 m/s

  430. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  431. Zka ne1, Arthur: Diskvalifikován

  432. Zka ne2, Arthur: 1/7, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  433. Zka ne3, Arthur: 3/6, 27.02 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  434. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  435. Zka so1, Arthur: Diskvalifikován

  436. Zka so2, Arthur: Diskvalifikován

  437. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  438. 1. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  439. 2. zkouška LA1, Arthur: 6/15, 36.82 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  440. 3. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  441. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  442. 2.Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  443. Jumping, Arthur: 5/11, 47.07 s, 5.07 tr. b., 3.25 m/s

  444. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  445. Noční jumping, Arthur: Diskvalifikován

  446. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  447. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  448. Zkouška J, Arthur: Diskvalifikován

  449. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  450. Zkouška 1 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  451. Zkouška 2 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  452. Zkouška 3 LA1, Arthur: 7/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  453. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  454. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  455. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  456. ZkA, Arthur: Diskvalifikován