Cz En

096414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Melichová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Alter Ego Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  2. Agility L: 12/21, 41.47 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Jumping L: 5/23, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  4. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  5. 1. Zkouška LA3: 1/4, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  8. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA3: 3/9, 43.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  10. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: 6/10, 41.79 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  15. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  16. LA3 So I: Diskvalifikován

  17. LA3 So II: Diskvalifikován

  18. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  19. Zkouška LA3: 2/7, 50.08 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  20. Zkouška LA3 II : Diskvalifikován

  21. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  22. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška LA3: 4/10, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  24. 3. Zkouška LA3: 5/10, 40.79 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  25. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  26. 1. Zkouška LA3: 1/4, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  27. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  29. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  32. 1. Zkouška LA3: 6/9, 46.3 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  33. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  35. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA3: 2/10, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  37. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  39. LA3 I.: Diskvalifikován

  40. LA3 II.: Diskvalifikován

  41. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  42. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  43. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  44. Zkouška A3 Josera L: 6/13, 37.06 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  45. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  46. LA3 - I.: Diskvalifikován

  47. LA3 - II.: Diskvalifikován

  48. LA3 - III.: Diskvalifikován

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  50. Agility 1 L: Diskvalifikován

  51. Agility 2 L: Diskvalifikován

  52. Finále L: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 L: 10/19, 41.01 s, 20.01 tr. b., 4.27 m/s

  55. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  57. Agility L: 1/18, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  58. Jumping L: Diskvalifikován

  59. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  60. 1. Zkouška A3 L: 1/13, 40.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  61. 2. Zkouška A3 L: 5/13, 38.86 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  63. Agility L: 9/24, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  67. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  70. A3 II L: Diskvalifikován

  71. A3 I L: Diskvalifikován

  72. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  73. Agility L: 18/27, 34.13 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  74. Jumping L: 13/27, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  75. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  76. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  77. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  78. 2. Zka - LA3: 9/15, 36.93 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  79. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  80. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  82. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  83. Agility - LA: Diskvalifikován

  84. Jumping - LA: 2/32, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  85. ZKA - LA3: 6/12, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  86. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  87. Agility LA: 13/32, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. Jumping LA: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  91. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  94. 1. Zkouška LA3: 4/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  95. 2. Zkouška LA3: 9/14, 33.3 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  96. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  97. II. zkouška LA3: 9/18, 45.29 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  98. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. I. zkouška LA3: 8/19, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  100. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  102. Agility L: 14/29, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.86 m/s

  103. Jumping L: 15/29, 25.23 s, 20.0 tr. b., 5.91 m/s

  104. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  105. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  106. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  107. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  108. Jumping - Large: Diskvalifikován

  109. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  110. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  113. Agility: 17/44, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  114. Jumping: Diskvalifikován

  115. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  117. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 Large: 18/47, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  121. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  124. II. zkouška LA3: 5/27, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  125. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA3: 11/28, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  127. I. zkouška LA3: 12/27, 34.21 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  129. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  132. Jumping LA3: 5/12, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  133. Zkouška první LA3: Diskvalifikován

  134. Zkouška VIP LA3: Diskvalifikován

  135. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  136. Agility LA: Diskvalifikován

  137. Jumping LA: 1/32, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  138. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  139. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  140. Agility L: Diskvalifikován

  141. Jumping L: 23/48, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  142. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  143. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  144. Agility L: 17/44, 33.14 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  145. Jumping L: 2/45, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  146. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  148. Zkoušky neděle LA2: 1/22, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  149. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  152. Agility Ne - LA: 19/50, 28.22 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  153. Agility So - LA: 16/50, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  154. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  155. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  156. Zka Ne - LA2: 3/16, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  157. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  158. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  159. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  160. Zkouška I LA2: 3/28, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  161. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  162. 1. Zka - LA2: 1/20, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  163. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  164. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  165. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  166. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  167. 2. Zka - LA2: 5/18, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  168. Jumping - Large: Diskvalifikován

  169. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  170. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  171. 2Q Agility: Diskvalifikován

  172. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  173. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  174. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  175. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  176. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  177. Agility: 20/38, 27.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Zka - LA2: Diskvalifikován

  180. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  181. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  182. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  183. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  184. Běh dvojic Large: 22/34, 48.65 s, 50.0 tr. b., 4.58 m/s

  185. JUMPING: Diskvalifikován

  186. LA2: 8/18, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  187. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  188. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. I. zkouška LA2: 1/18, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  190. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  191. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  192. JUMP Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  195. Agility LA: Diskvalifikován

  196. Jumping LA: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA2: 9/20, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  199. 1. zkouška LA2: 12/28, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  200. 2. zkouška LA2: 14/28, 36.68 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  201. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  202. Agility LA sobota: 45/63, 44.04 s, 17.04 tr. b., 3.72 m/s

  203. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  204. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  205. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  206. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  208. 1. ZK LA2: 2/31, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  209. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  210. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  211. 1. ZK LA2: 10/23, 38.14 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  212. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  213. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  214. Agility L: Diskvalifikován

  215. Jumping L: Diskvalifikován

  216. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  217. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  218. Agility: Diskvalifikován

  219. Jumping: Diskvalifikován

  220. Zka - LA2: Diskvalifikován

  221. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  222. Agility - So: Diskvalifikován

  223. Jumping - So: Diskvalifikován

  224. ZkA - So: 13/37, 40.26 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  226. Agility L: Diskvalifikován

  227. Jumping L: Diskvalifikován

  228. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  230. Běh dvojic Large: 2/30, 52.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  231. JUMPING Large: Diskvalifikován

  232. LA2: 1/14, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  233. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  234. Jumping: Diskvalifikován

  235. Zka 1: Diskvalifikován

  236. Zka 2: 7/16, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  237. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  238. 1. Zka: 7/20, 39.45 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  239. 2. Zka: 1/20, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  240. Jumping: 24/41, 29.57 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  241. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  242. 1.zkouška: Diskvalifikován

  243. 2.zkouška: 7/22, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  244. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  245. Zka 1: Diskvalifikován

  246. Zka 2: 8/15, 38.1 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  247. Zka 3: 4/15, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  248. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  249. Agility L: Diskvalifikován

  250. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  253. QA5 Agility: Diskvalifikován

  254. QA6 Agility: Diskvalifikován

  255. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  256. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  257. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  258. I Agility: Diskvalifikován

  259. II Agility: 6/32, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  260. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  261. 1Q Jumping: 91/131, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  262. 2Q Agility: 54/139, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  263. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  264. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  265. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  266. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  267. Power & speed A1: Diskvalifikován

  268. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  269. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  270. Agility: 7/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  271. Jumping: Diskvalifikován

  272. ZkA: Diskvalifikován

  273. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  274. Agility - Ne: 13/26, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  275. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  276. ZkA - Ne: 3/11, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  277. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  278. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  279. Zkouska II LA1: 3/8, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  280. Zkouska I LA1: Diskvalifikován

  281. Zkouska IV LA1: 1/15, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  282. Zkouska VI LA1: 4/14, 38.72 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  283. Zkouska V LA1: 3/15, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  284. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  285. Zka 1: Diskvalifikován

  286. Zka 2: Diskvalifikován

  287. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  288. QA2 Agility: 79/204, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  289. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  290. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  291. Agility I: Diskvalifikován

  292. Agility II: Diskvalifikován

  293. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  294. Agility: 25/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  295. Agility 2: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  296. Jumping: 41/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  297. Jumping 2: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  298. Zkouška: 9/16, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  299. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  300. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  301. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  302. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  303. Agility - Ne: Diskvalifikován

  304. Agility - So: Diskvalifikován

  305. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  306. Jumping - So: 26/65, 34.93 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  307. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  308. ZkA - So: Diskvalifikován

  309. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  310. Agility: Diskvalifikován

  311. Jumping: Diskvalifikován

  312. Zkouška: 4/15, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  313. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  314. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  315. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  316. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  317. agility: Diskvalifikován

  318. jumping: Diskvalifikován

  319. zkouška: 11/13, 37.05 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  321. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  322. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  323. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  324. Zkouška A1 II LA1: Diskvalifikován

  325. Zkouška A1 I LA1: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  327. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  328. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  329. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  330. ZK LA1: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  332. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  333. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  334. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  335. Jumping: Diskvalifikován

  336. ZkA: Diskvalifikován

  337. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  338. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  339. Jumping L: Diskvalifikován

  340. Zkouška Agility LA1: 5/18, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s