Cz En

Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L

  1. Datum: 28. 09. 2021
  2. Závod: Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 37.02 5.94 VD VD
2 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 2 0 0.0 10.0 44.81 4.91 VD VD
3 064320 Tereza Blumtrittová Elza z Radlické čtvrti 2 0 0.0 10.0 53.63 4.1 VD VD
4 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 1 1 1.53 11.53 57.53 3.82 VD VD
5 042821 Karolína Tlapáková Barney 0 2 2.62 12.62 58.62 3.75 VD VD
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018721 Vanessa Toušková Gamba Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024720 Světlana Schrollová Nely DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071719 Anna Trpišovská Frisco West Silmaril DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007819 Veronika Vičíková December Gift Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060719 Eva Nováková Carrie 1Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020620 Roman Polačko Jasmínka z Nového Světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058220 Jan Plachý American Blue Breeze Xanthiappe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083516 Pavlína Vopatová Fruko Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO