Cz En

053218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Bártová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Hunter Blue Stříbrná podkova, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  2. 1. Zkouška LA3: 3/7, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 L: Diskvalifikován

  6. Agility 2 L: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 L: 50/87, 49.44 s, 25.44 tr. b., 4.45 m/s

  8. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  9. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  10. 1. Zkouška LA3: 1/1, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  11. 2. Zkouška LA3: 1/1, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  12. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  13. 1. Zkouška LA3: 5/6, 52.28 s, 20.28 tr. b., 3.86 m/s

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  16. Agility: Diskvalifikován

  17. Jumping: Diskvalifikován

  18. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  19. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  20. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  21. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  22. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška: 4/6, 51.24 s, 17.24 tr. b., 3.77 m/s

  24. Tuneliáda A2+A3: 3/9, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  26. FINÁLE L: Diskvalifikován

  27. neděle Jumping2+3 L: 8/17, 47.06 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. neděle LA3: 7/12, 52.14 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  29. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  30. sobota LA3 I: Diskvalifikován

  31. sobota LA3 II: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  33. 1.zkouška: Diskvalifikován

  34. 2.zkouška: 3/4, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. 3.zkouška: Diskvalifikován

  36. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  37. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  38. LA3 I: Diskvalifikován

  39. LA3 II: Diskvalifikován

  40. LA3 So I: Diskvalifikován

  41. LA3 So II: Diskvalifikován

  42. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  43. Agility - Collie: Diskvalifikován

  44. Jumping I - Collie: Diskvalifikován

  45. Jumping II - Collie: Diskvalifikován

  46. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  47. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA3: 7/11, 51.92 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  49. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  50. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  51. I. ZKOUŠKA A2 L: 3/11, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  52. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  53. 1. Zkouška LA2: 4/8, 47.81 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  54. 2. Zkouška LA2: 2/8, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. 3. Zkouška LA2: 3/8, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  56. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  57. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  58. Jumping FirstAnimal L: 11/35, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  59. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: Diskvalifikován

  60. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  61. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  62. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  63. Jelení Jumping Short L: 10/20, 24.12 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  64. PetExpert Jumping L: 12/21, 42.42 s, 28.42 tr. b., 4.05 m/s

  65. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  66. 1.zkouška: 2/10, 39.81 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. 2.zkouška: 8/10, 41.12 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  69. 1.zkouška: 6/7, 51.44 s, 35.0 tr. b., 3.85 m/s

  70. 2.zkouška: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  72. 1. zkouška: 5/7, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  73. 2. zkouška: 6/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  74. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  75. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  78. Agility L: 10/25, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  79. Jumping L: 16/25, 39.25 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  80. Zkouška A2 L: 7/8, 33.45 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  81. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  82. agility open L: 5/18, 56.19 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  83. Jumping open L: 8/20, 41.17 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  84. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  86. II. zkouška A2 L: 2/9, 55.16 s, 12.16 tr. b., 3.88 m/s

  87. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  88. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  89. LA2 - I.: Diskvalifikován

  90. LA2 - II.: 1/11, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  91. LA2 - III.: Diskvalifikován

  92. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  93. Open AGI L: Diskvalifikován

  94. Open JUMP L: 12/20, 40.87 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  96. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  97. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška LA2: 2/5, 51.33 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  99. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  100. Agility 1 L: Diskvalifikován

  101. Agility 2 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 L: 11/19, 46.44 s, 25.44 tr. b., 3.77 m/s

  104. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  106. A2 II L: 2/6, 45.36 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  107. A2 I L: 3/6, 34.73 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  108. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  109. Agility L: Diskvalifikován

  110. Jumping L: Diskvalifikován

  111. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  113. A2 II L: Diskvalifikován

  114. A2 I L: 5/10, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  115. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  116. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2 II: 3/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  119. A2 II L: 1/5, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  120. A2 I L: Diskvalifikován

  121. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  122. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  123. Jumping L_neděle: 15/33, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  124. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  125. LA2_neděle: 3/6, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  126. LA2_sobota: 4/8, 46.94 s, 17.94 tr. b., 3.6 m/s

  127. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  128. Agility I: Diskvalifikován

  129. Jumping I: 4/12, 41.18 s, 6.18 tr. b., 4.42 m/s

  130. Jumping II: Diskvalifikován

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  132. LA2 - I.: 4/10, 56.33 s, 21.33 tr. b., 3.36 m/s

  133. LA2 - II.: Diskvalifikován

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  135. LA2 I: Diskvalifikován

  136. LA2 II: 2/5, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  137. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  138. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  139. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  140. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  141. 1.Zkouška LA1: 5/12, 46.58 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  142. 2.Zkouška LA1: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  143. Jumping LA1: 5/12, 22.78 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  144. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  145. So-: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  146. So-Agility: 14/33, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.74 m/s

  147. So-Jumping: Diskvalifikován

  148. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  149. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA1: 2/2, 46.12 s, 32.12 tr. b., 2.95 m/s

  151. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  152. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška A1 LA1: 5/14, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  154. Hra - tuneliáda A1 L: 11/14, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  155. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  156. Zkouška LA1 I: 3/8, 47.5 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  157. Zkouška LA1 II: 1/8, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  158. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  159. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška LA1: 2/10, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  162. 1. Zkouška LA1: 3/4, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  163. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  165. 1. zkouška LA1: 3/4, 31.8 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  166. 2. Zkouška LA1: 1/4, 33.98 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  167. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  168. Agility klubů L: 11/33, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  169. Jumping L: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA1: 5/7, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  172. 1. zkouška LA1: 6/10, 41.99 s, 16.99 tr. b., 3.81 m/s

  173. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  175. Tuneliada L: Diskvalifikován

  176. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  178. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  181. Agility I: 2/10, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  182. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  183. Jumping I: Diskvalifikován

  184. Jumping II: 8/10, 50.84 s, 24.84 tr. b., 3.09 m/s

  185. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  186. A0 agi LA1: Diskvalifikován

  187. A0 jump LA1: 2/2, 25.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s