Cz En

053218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Bártová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Hunter Blue Stříbrná podkova, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  2. Open AGI L: Diskvalifikován

  3. Open JUMP L: 12/20, 40.87 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  4. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  5. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  6. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA2: 2/5, 51.33 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  9. Agility 1 L: Diskvalifikován

  10. Agility 2 L: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 L: 11/19, 46.44 s, 25.44 tr. b., 3.77 m/s

  13. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  15. A2 II L: 2/6, 45.36 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  16. A2 I L: 3/6, 34.73 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  18. Agility L: Diskvalifikován

  19. Jumping L: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  22. A2 II L: Diskvalifikován

  23. A2 I L: 5/10, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  24. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  25. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA2 II: 3/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  28. A2 II L: 1/5, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  29. A2 I L: Diskvalifikován

  30. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  31. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  32. Jumping L_neděle: 15/33, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  34. LA2_neděle: 3/6, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. LA2_sobota: 4/8, 46.94 s, 17.94 tr. b., 3.6 m/s

  36. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Jumping I: 4/12, 41.18 s, 6.18 tr. b., 4.42 m/s

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  41. LA2 - I.: 4/10, 56.33 s, 21.33 tr. b., 3.36 m/s

  42. LA2 - II.: Diskvalifikován

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  44. LA2 I: Diskvalifikován

  45. LA2 II: 2/5, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  46. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  47. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  48. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  49. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  50. 1.Zkouška LA1: 5/12, 46.58 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  51. 2.Zkouška LA1: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  52. Jumping LA1: 5/12, 22.78 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  53. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  54. So-: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  55. So-Agility: 14/33, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.74 m/s

  56. So-Jumping: Diskvalifikován

  57. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  58. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA1: 2/2, 46.12 s, 32.12 tr. b., 2.95 m/s

  60. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  61. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška A1 LA1: 5/14, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  63. Hra - tuneliáda A1 L: 11/14, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  65. Zkouška LA1 I: 3/8, 47.5 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  66. Zkouška LA1 II: 1/8, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  68. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA1: 2/10, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  70. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  71. 1. Zkouška LA1: 3/4, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  72. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  74. 1. zkouška LA1: 3/4, 31.8 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  75. 2. Zkouška LA1: 1/4, 33.98 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  76. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  77. Agility klubů L: 11/33, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  78. Jumping L: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA1: 5/7, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  81. 1. zkouška LA1: 6/10, 41.99 s, 16.99 tr. b., 3.81 m/s

  82. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  84. Tuneliada L: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  87. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  90. Agility I: 2/10, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  91. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: 8/10, 50.84 s, 24.84 tr. b., 3.09 m/s

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  95. A0 agi LA1: Diskvalifikován

  96. A0 jump LA1: 2/2, 25.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s