Cz En

Pavla Bártová

  1. Číslo: 003235
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035311 (L), Cody z Josefovské pevnosti

  2. 015914 (L), Enchanteur Lago Benea

  3. 053218 (L), Hunter Blue Stříbrná podkova

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  2. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  3. Jumping FirstAnimal L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/35, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  4. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  6. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  7. Agility Spokojenypes.cz L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  8. Jelení Jumping Short L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 10/20, 24.12 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. PetExpert Jumping L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 12/21, 42.42 s, 28.42 tr. b., 4.05 m/s

  10. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  11. 1.zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/10, 39.81 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  12. 2.zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: 8/10, 41.12 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  13. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  14. 1.zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: 6/7, 51.44 s, 35.0 tr. b., 3.85 m/s

  15. 2.zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  17. 1. zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/7, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  18. 2. zkouška, Hunter Blue Stříbrná podkova: 6/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  19. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  20. 1. zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  22. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  23. Agility L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 10/25, 40.99 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  24. Jumping L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 16/25, 39.25 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. Zkouška A2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 7/8, 33.45 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  27. agility open L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/18, 56.19 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  28. Jumping open L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 8/20, 41.17 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  29. Zkouška A2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  31. II. zkouška A2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/9, 55.16 s, 12.16 tr. b., 3.88 m/s

  32. I. zkouška A2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  34. LA2 - I., Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  35. LA2 - II., Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/11, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  36. LA2 - III., Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  37. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  38. Open AGI L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  39. Open JUMP L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 12/20, 40.87 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  40. Zkouška A2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  41. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  42. 1. zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/5, 51.33 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  45. Agility 1 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  46. Agility 2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/19, 46.44 s, 25.44 tr. b., 3.77 m/s

  49. Zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  51. A2 II L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/6, 45.36 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  52. A2 I L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/6, 34.73 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  54. Agility L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  55. Jumping L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA2, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  58. A2 II L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  59. A2 I L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/10, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  60. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  61. Zkouška LA2 I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA2 II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  64. A2 II L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/5, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  65. A2 I L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  66. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  67. Agility Open L_sobota, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  68. Jumping L_neděle, Hunter Blue Stříbrná podkova: 15/33, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  69. Jumping L_sobota, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  70. LA2_neděle, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/6, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  71. LA2_sobota, Hunter Blue Stříbrná podkova: 4/8, 46.94 s, 17.94 tr. b., 3.6 m/s

  72. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  73. Agility I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  74. Jumping I, Hunter Blue Stříbrná podkova: 4/12, 41.18 s, 6.18 tr. b., 4.42 m/s

  75. Jumping II, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  77. LA2 - I., Hunter Blue Stříbrná podkova: 4/10, 56.33 s, 21.33 tr. b., 3.36 m/s

  78. LA2 - II., Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  80. LA2 I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  81. LA2 II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/5, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  83. 1.kvalifikace, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  84. 2.kvalifikace, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  85. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  86. 1.Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 46.58 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  87. 2.Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Jumping LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 22.78 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  89. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  90. So-, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  91. So-Agility, Hunter Blue Stříbrná podkova: 14/33, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.74 m/s

  92. So-Jumping, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  93. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  94. Tuneliáda L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  95. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/2, 46.12 s, 32.12 tr. b., 2.95 m/s

  96. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  97. 1. zkouška A1 LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška A1 LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/14, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  99. Hra - tuneliáda A1 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/14, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  101. Zkouška LA1 I, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/8, 47.5 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  102. Zkouška LA1 II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/8, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  104. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/10, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  107. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/4, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  108. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  110. 1. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/4, 31.8 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  111. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/4, 33.98 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  112. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  113. Agility klubů L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/33, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  114. Jumping L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  115. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/7, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  117. 1. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 6/10, 41.99 s, 16.99 tr. b., 3.81 m/s

  118. 2. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  119. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  120. Tuneliada L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  123. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  125. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  126. Agility I, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/10, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  127. GRAND FINAL, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  128. Jumping I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  129. Jumping II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 8/10, 50.84 s, 24.84 tr. b., 3.09 m/s

  130. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  131. A0 agi LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  132. A0 jump LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/2, 25.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  133. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  134. 1.prorubská, Enchanteur Lago Benea: 8/20, 48.58 s, 20.58 tr. b., 3.25 m/s

  135. 2.prorubská, Enchanteur Lago Benea: 4/20, 51.04 s, 13.04 tr. b., 3.47 m/s

  136. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  137. Agility, Enchanteur Lago Benea: 5/21, 52.21 s, 7.21 tr. b., 3.47 m/s

  138. Agility Open I, Enchanteur Lago Benea: 8/40, 51.68 s, 2.68 tr. b., 3.44 m/s

  139. Agility Open II, Enchanteur Lago Benea: 8/27, 55.76 s, 6.76 tr. b., 3.12 m/s

  140. Jumping Open I, Enchanteur Lago Benea: 10/39, 40.89 s, 0.89 tr. b., 3.77 m/s

  141. Jumping Open II, Enchanteur Lago Benea: 9/27, 42.86 s, 3.86 tr. b., 3.45 m/s

  142. Jumping Open III, Enchanteur Lago Benea: 9/27, 42.6 s, 3.6 tr. b., 3.45 m/s

  143. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  144. ZkA 1 So, Enchanteur Lago Benea: 5/27, 45.79 s, 6.79 tr. b., 3.8 m/s

  145. ZkA 2 So, Enchanteur Lago Benea: 3/27, 45.96 s, 9.96 tr. b., 3.59 m/s

  146. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  147. Agility 1 L, Enchanteur Lago Benea: 6/30, 43.92 s, 1.92 tr. b., 3.42 m/s

  148. Finálový běh L, Enchanteur Lago Benea: 9/15, 45.59 s, 15.59 tr. b., 3.4 m/s

  149. Jumping 1 L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  150. Jumping 2 L, Enchanteur Lago Benea: 8/24, 35.71 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  151. Zkouška 1 LA2, Enchanteur Lago Benea: 4/15, 62.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  152. Zkouška 2 LA2, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  153. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  154. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  155. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: 7/41, 51.61 s, 0.61 tr. b., 3.72 m/s

  156. Zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 15/22, 56.71 s, 21.71 tr. b., 2.91 m/s

  157. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  158. SO - agility L, Enchanteur Lago Benea: 8/36, 47.61 s, 5.61 tr. b., 3.38 m/s

  159. SO - jumping L, Enchanteur Lago Benea: 9/35, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.53 m/s

  160. SO - Zkouška agility LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/17, 47.19 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  161. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  162. (1) zkouška, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  163. (2) zkouška, Enchanteur Lago Benea: 8/30, 48.79 s, 6.79 tr. b., 3.32 m/s

  164. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  165. 1. ZkA, Enchanteur Lago Benea: 6/19, 49.11 s, 12.11 tr. b., 2.95 m/s

  166. 2. ZkA, Enchanteur Lago Benea: 13/19, 64.54 s, 24.54 tr. b., 2.73 m/s

  167. Jumping, Enchanteur Lago Benea: 6/41, 46.48 s, 4.48 tr. b., 3.61 m/s

  168. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  169. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  170. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 1/9, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.3 m/s

  172. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  173. 1. Zkouška A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/18, 48.73 s, 0.73 tr. b., 3.65 m/s

  174. 2. Zkouška A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/18, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  175. Hra - tuneliáda A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  176. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  177. Agility, Enchanteur Lago Benea: 12/41, 47.35 s, 7.35 tr. b., 3.59 m/s

  178. Jumping, Enchanteur Lago Benea: 9/36, 43.59 s, 2.59 tr. b., 3.72 m/s

  179. Velikonoční, Enchanteur Lago Benea: 2/20, 49.66 s, 4.66 tr. b., 3.44 m/s

  180. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  181. 1. zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 15/32, 52.78 s, 9.78 tr. b., 3.15 m/s

  182. 1. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 12/29, 57.74 s, 17.74 tr. b., 3.03 m/s

  184. 2. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  185. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  186. 1. zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 4/20, 36.0 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  187. 2. zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 5/20, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  188. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  189. Agility I, Enchanteur Lago Benea: 6/13, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  190. Agility I, Cody z Josefovské pevnosti: 12/31, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  191. Agility II, Enchanteur Lago Benea: 3/12, 35.79 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  192. Agility II, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  193. Agility Open I, Enchanteur Lago Benea: 15/54, 55.23 s, 10.23 tr. b., 3.39 m/s

  194. Agility Open I, Cody z Josefovské pevnosti: 23/54, 55.38 s, 15.38 tr. b., 3.38 m/s

  195. Jumping Open I, Enchanteur Lago Benea: 26/61, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.16 m/s

  196. Jumping Open I, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  197. Jumping Open II, Cody z Josefovské pevnosti: 12/53, 46.34 s, 10.34 tr. b., 3.45 m/s

  198. Jumping Open II, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  199. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  200. (1) Bannyho zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: 2/20, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  201. (1) Bannyho zkouška, Enchanteur Lago Benea: 5/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  202. (2) Cargova zkouška, Enchanteur Lago Benea: 4/13, 39.33 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  203. (2) Cargova zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  204. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  205. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  206. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  207. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  208. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  209. Agility 1 L, Enchanteur Lago Benea: 6/35, 44.06 s, 1.06 tr. b., 3.63 m/s

  210. Agility 1 L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  211. Finálový běh L, Enchanteur Lago Benea: 12/18, 52.71 s, 19.71 tr. b., 3.07 m/s

  212. Jumping 1 L, Enchanteur Lago Benea: 16/37, 51.19 s, 15.19 tr. b., 3.09 m/s

  213. Jumping 1 L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  214. Zkouška 1 LA1, Enchanteur Lago Benea: 1/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  215. Zkouška 1 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 6/16, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  216. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  217. AGILITY L, Enchanteur Lago Benea: 5/39, 56.27 s, 9.27 tr. b., 3.52 m/s

  218. AGILITY L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  219. JUMPING L, Cody z Josefovské pevnosti: 8/39, 39.76 s, 5.76 tr. b., 3.85 m/s

  220. JUMPING L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  221. ZKOUŠKA LA1, Enchanteur Lago Benea: 8/14, 45.45 s, 10.45 tr. b., 3.26 m/s

  222. ZKOUŠKA LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  223. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  224. SO - Acana agility L, Cody z Josefovské pevnosti: 6/43, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  225. SO - Acana agility L, Enchanteur Lago Benea: 17/43, 45.66 s, 9.66 tr. b., 3.48 m/s

  226. SO - Acana jumping L, Enchanteur Lago Benea: 15/46, 41.13 s, 12.13 tr. b., 3.6 m/s

  227. SO - Acana jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  228. SO - zkouška LA1 LA1, Enchanteur Lago Benea: 5/16, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  229. SO - zkouška LA2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 4/20, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  230. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  231. 1. zk LA1, Enchanteur Lago Benea: 3/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  232. 1. zk LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  233. 2. zk LA1, Enchanteur Lago Benea: 1/10, 47.54 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  234. 2. zk LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  235. Jumping - L, Cody z Josefovské pevnosti: 10/24, 47.37 s, 13.37 tr. b., 3.5 m/s

  236. Jumping - L, Enchanteur Lago Benea: 17/24, 61.55 s, 32.55 tr. b., 2.7 m/s

  237. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  238. Agility - Ne, Enchanteur Lago Benea: 5/32, 58.9 s, 17.9 tr. b., 2.75 m/s

  239. Agility - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  240. Jumping - Ne, Enchanteur Lago Benea: 7/32, 48.92 s, 15.92 tr. b., 3.23 m/s

  241. Jumping - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: 8/32, 53.35 s, 30.35 tr. b., 2.96 m/s

  242. ZkA - Ne, Enchanteur Lago Benea: 2/7, 34.99 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  243. ZkA - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: 8/18, 34.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  244. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  245. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  246. Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  247. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  248. Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  249. Zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 2/8, 54.84 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  250. Zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 3/10, 53.14 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  251. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  252. Agility, Enchanteur Lago Benea: 11/44, 51.74 s, 7.74 tr. b., 3.48 m/s

  253. Jumping, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  254. ZkA, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  255. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  256. 1. Zkouška A2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 5/13, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.52 m/s

  257. 2. Zkouška A2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  258. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  259. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  260. LA2 I., Cody z Josefovské pevnosti: 3/31, 48.6 s, 0.6 tr. b., 3.54 m/s

  261. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  262. 1. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  263. 2. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 6/25, 42.78 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  264. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  265. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: 14/48, 60.92 s, 27.92 tr. b., 2.89 m/s

  266. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: 12/48, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.67 m/s

  267. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  268. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  269. (Ne-1) Faustova zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: 2/10, 50.81 s, 9.81 tr. b., 3.19 m/s

  270. (Ne-2) Harryho memoriál, Cody z Josefovské pevnosti: 2/9, 47.75 s, 4.75 tr. b., 3.33 m/s

  271. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  272. Babí léto - AGI L, Cody z Josefovské pevnosti: 10/36, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  273. Babí léto - JUMP L, Cody z Josefovské pevnosti: 4/36, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  274. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  275. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 4/23, 54.0 s, 2.0 tr. b., 3.5 m/s

  276. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  277. Jumping Kolie, Cody z Josefovské pevnosti: 3/11, 45.36 s, 7.36 tr. b., 3.4 m/s

  278. Zka, Cody z Josefovské pevnosti: 1/10, 47.17 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  279. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  280. So-, Cody z Josefovské pevnosti: 6/22, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  281. So-Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 15/44, 51.72 s, 16.72 tr. b., 3.09 m/s

  282. So-Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 16/45, 41.95 s, 10.95 tr. b., 3.58 m/s

  283. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  284. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 11/43, 56.87 s, 26.87 tr. b., 3.34 m/s

  285. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  286. Zka, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  287. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  288. 1. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 4/17, 31.65 s, 7.65 tr. b., 4.17 m/s

  289. 2. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 5/17, 41.02 s, 13.02 tr. b., 3.07 m/s

  290. Zkouška Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 1/17, 40.08 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  291. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  292. Zkouška 1 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 5/15, 27.21 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  293. Zkouška 2 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  294. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  295. agility L, Cody z Josefovské pevnosti: 13/39, 67.05 s, 32.05 tr. b., 2.68 m/s

  296. jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  297. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  298. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  299. 1. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 10/21, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  300. 2. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  301. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  302. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: 21/48, 44.93 s, 7.93 tr. b., 3.54 m/s

  303. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  304. LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  305. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  306. 1. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  307. 2. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  308. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  309. Agility - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  310. Jumping - neděle, Cody z Josefovské pevnosti: 24/46, 48.71 s, 15.71 tr. b., 3.18 m/s

  311. Jumping - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: 20/45, 67.53 s, 28.53 tr. b., 2.46 m/s

  312. Zkouška - neděle, Cody z Josefovské pevnosti: 5/15, 43.6 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  313. Zkouška - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: 6/18, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  314. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  315. Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  316. Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: 26/38, 52.91 s, 14.91 tr. b., 3.18 m/s

  317. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  318. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 7/22, 48.29 s, 10.29 tr. b., 3.31 m/s

  319. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 15/22, 51.24 s, 22.24 tr. b., 3.2 m/s

  320. ZkA, Cody z Josefovské pevnosti: 3/7, 32.13 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  321. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  322. agility open large L, Cody z Josefovské pevnosti: 3/35, 48.05 s, 2.05 tr. b., 3.62 m/s

  323. jumping large L, Cody z Josefovské pevnosti: 12/37, 53.34 s, 12.34 tr. b., 3.43 m/s

  324. nymburské zkoušky LA1 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 7/15, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  325. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  326. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 2/15, 35.67 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  327. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 11/39, 44.8 s, 11.8 tr. b., 3.17 m/s

  328. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 25/39, 62.51 s, 34.51 tr. b., 2.51 m/s

  329. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  330. 1. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 11/25, 44.7 s, 17.7 tr. b., 3.09 m/s

  331. 2. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  332. Zkouška Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 10/24, 59.9 s, 10.0 tr. b., 2.75 m/s

  333. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  334. So-Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  335. So-Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: 24/64, 53.5 s, 25.5 tr. b., 2.86 m/s

  336. So- LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  337. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  338. Jumping I., Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  339. Zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován