Cz En

015914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Bártová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Enchanteur Lago Benea, Kolie dlouhosrstá

Výsledky

  1. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  2. 1.prorubská: 8/20, 48.58 s, 20.58 tr. b., 3.25 m/s

  3. 2.prorubská: 4/20, 51.04 s, 13.04 tr. b., 3.47 m/s

  4. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  5. Agility: 5/21, 52.21 s, 7.21 tr. b., 3.47 m/s

  6. Agility Open I: 8/40, 51.68 s, 2.68 tr. b., 3.44 m/s

  7. Agility Open II: 8/27, 55.76 s, 6.76 tr. b., 3.12 m/s

  8. Jumping Open I: 10/39, 40.89 s, 0.89 tr. b., 3.77 m/s

  9. Jumping Open II: 9/27, 42.86 s, 3.86 tr. b., 3.45 m/s

  10. Jumping Open III: 9/27, 42.6 s, 3.6 tr. b., 3.45 m/s

  11. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  12. ZkA 1 So: 5/27, 45.79 s, 6.79 tr. b., 3.8 m/s

  13. ZkA 2 So: 3/27, 45.96 s, 9.96 tr. b., 3.59 m/s

  14. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  15. Agility 1 L: 6/30, 43.92 s, 1.92 tr. b., 3.42 m/s

  16. Finálový běh L: 9/15, 45.59 s, 15.59 tr. b., 3.4 m/s

  17. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 L: 8/24, 35.71 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  19. Zkouška 1 LA2: 4/15, 62.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  20. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  21. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  22. Agility L: Diskvalifikován

  23. Jumping L: 7/41, 51.61 s, 0.61 tr. b., 3.72 m/s

  24. Zkouška LA2: 15/22, 56.71 s, 21.71 tr. b., 2.91 m/s

  25. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  26. SO - agility L: 8/36, 47.61 s, 5.61 tr. b., 3.38 m/s

  27. SO - jumping L: 9/35, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.53 m/s

  28. SO - Zkouška agility LA2: 3/17, 47.19 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  29. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  30. (1) zkouška: Diskvalifikován

  31. (2) zkouška: 8/30, 48.79 s, 6.79 tr. b., 3.32 m/s

  32. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  33. 1. ZkA: 6/19, 49.11 s, 12.11 tr. b., 2.95 m/s

  34. 2. ZkA: 13/19, 64.54 s, 24.54 tr. b., 2.73 m/s

  35. Jumping: 6/41, 46.48 s, 4.48 tr. b., 3.61 m/s

  36. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA2: 1/9, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.3 m/s

  40. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  41. 1. Zkouška A2 LA2: 3/18, 48.73 s, 0.73 tr. b., 3.65 m/s

  42. 2. Zkouška A2 LA2: 3/18, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  43. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  44. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  45. Agility: 12/41, 47.35 s, 7.35 tr. b., 3.59 m/s

  46. Jumping: 9/36, 43.59 s, 2.59 tr. b., 3.72 m/s

  47. Velikonoční: 2/20, 49.66 s, 4.66 tr. b., 3.44 m/s

  48. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  49. 1. zkouška LA2: 15/32, 52.78 s, 9.78 tr. b., 3.15 m/s

  50. 2. zkouška LA2: 12/29, 57.74 s, 17.74 tr. b., 3.03 m/s

  51. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  52. 1. zkouška LA1: 4/20, 36.0 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  53. 2. zkouška LA1: 5/20, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  54. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  55. Agility I: 6/13, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  56. Agility II: 3/12, 35.79 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  57. Agility Open I: 15/54, 55.23 s, 10.23 tr. b., 3.39 m/s

  58. Jumping Open I: 26/61, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.16 m/s

  59. Jumping Open II: Diskvalifikován

  60. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  61. (1) Bannyho zkouška: 5/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  62. (2) Cargova zkouška: 4/13, 39.33 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  63. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  64. Agility 1 L: 6/35, 44.06 s, 1.06 tr. b., 3.63 m/s

  65. Finálový běh L: 12/18, 52.71 s, 19.71 tr. b., 3.07 m/s

  66. Jumping 1 L: 16/37, 51.19 s, 15.19 tr. b., 3.09 m/s

  67. Zkouška 1 LA1: 1/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  68. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  69. AGILITY L: 5/39, 56.27 s, 9.27 tr. b., 3.52 m/s

  70. JUMPING L: Diskvalifikován

  71. ZKOUŠKA LA1: 8/14, 45.45 s, 10.45 tr. b., 3.26 m/s

  72. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  73. SO - Acana agility L: 17/43, 45.66 s, 9.66 tr. b., 3.48 m/s

  74. SO - Acana jumping L: 15/46, 41.13 s, 12.13 tr. b., 3.6 m/s

  75. SO - zkouška LA1 LA1: 5/16, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  76. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  77. 1. zk LA1: 3/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  78. 2. zk LA1: 1/10, 47.54 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  79. Jumping - L: 17/24, 61.55 s, 32.55 tr. b., 2.7 m/s

  80. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  81. Agility - Ne: 5/32, 58.9 s, 17.9 tr. b., 2.75 m/s

  82. Jumping - Ne: 7/32, 48.92 s, 15.92 tr. b., 3.23 m/s

  83. ZkA - Ne: 2/7, 34.99 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  84. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: 2/8, 54.84 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  88. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  89. Agility: 11/44, 51.74 s, 7.74 tr. b., 3.48 m/s

  90. Jumping: Diskvalifikován

  91. ZkA: Diskvalifikován