Cz En

(1) zkouška

  1. Datum: 11. 07. 2015
  2. Závod: Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 32.82 4.75 V V
2 037213 Jarmila Hlaváčková Conny 0 0 0.0 0.0 35.92 4.34 V V
3 071713 Lenka Čerychová Valeri 0 0 0.0 0.0 43.95 3.55 V V
4 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 0 0 0.0 0.0 45.37 3.44 V V
5 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 0 1 0.0 5.0 35.75 4.36 V V
6 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 42.27 3.69 V V
7 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady 0 1 0.0 5.0 44.1 3.54 V V
8 062313 Radka Křelinová Miky 0 1 0.0 5.0 47.72 3.27 V V
9 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 1 0.0 15.0 34.02 4.59 VD VD
10 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 2 1 0.0 15.0 35.88 4.35 VD VD
11 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 2 1 0.0 15.0 38.82 4.02 VD VD
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076314 Jakub Šrám Noe Victory Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014613 Pavla Pichová Akéla Brave Ze Stříbrných Luk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076711 Jana Rothschedlová Linetka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093214 Darina Mikesková Largo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031612 Petr Vajgl Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO