Cz En

083514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bidlová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Triss, Kříženec

Výsledky

  1. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  2. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  3. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  4. 2. zkouška A2 ML: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  5. 2. zkouška A2 ML: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  6. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  7. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  9. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  10. 1. Agility ML: Diskvalifikován

  11. 1. Jumping ML: 5/7, 31.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. 2. Agility ML: Diskvalifikován

  13. 2. Jumping ML: 1/7, 21.07 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  14. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  15. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MLA2: 1/3, 38.85 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  19. Czech Imp Jump MiniLarge: 5/16, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  20. Jumping 1 - MiniLarge: 5/16, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  21. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  22. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  23. Agility ML: 3/11, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  24. Jumping ML: Diskvalifikován

  25. Zkouška MLA2: 1/2, 34.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  26. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  27. 1. Jumping A2/A3: 5/10, 27.61 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  28. 2. Jumping A2/A3: 6/10, 29.74 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  29. 3. jumping A2/A3: 5/10, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  31. Jumping 1 - ML: 10/13, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  32. Jumping 2 - ML: 10/13, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  33. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. I. agility ML: 14/38, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  36. II. agility ML: Diskvalifikován

  37. II. jumping ML: Diskvalifikován

  38. I. jumping ML: Diskvalifikován

  39. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  40. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  41. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  42. Agility ML sobota: Diskvalifikován

  43. Jumping ML sobota: 3/7, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  44. Zkouška MLA2 sobota: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  46. III. jumping ML: 1/13, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  47. II. jumping ML: Diskvalifikován

  48. I. jumping ML: Diskvalifikován

  49. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  50. Agility MLA: Diskvalifikován

  51. Jumping MLA: Diskvalifikován

  52. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  53. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  54. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  56. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  57. Jumping I: 1/21, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  58. Jumping II: 3/21, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  59. Jumping III: 1/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  61. Jump Zk MLA2 I.: Diskvalifikován

  62. Jump Zk MLA2 II.: Diskvalifikován

  63. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  64. Agility ML: Diskvalifikován

  65. Jumping ML: Diskvalifikován

  66. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  68. Jumping 1 - ML: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. Jumping 2 - ML: 2/8, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. Jumping 3 - ML: 1/8, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  71. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  72. Jumping Standard: 5/15, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  74. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  76. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  77. II. zkouška LA2: 5/17, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  78. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  80. Zkouška III. LA2: 11/19, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  81. Zkouška II. LA2: 5/19, 34.31 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. Zkouška I. LA2: 15/19, 33.28 s, 20.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  84. Agility open L: 6/20, 38.02 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  85. Agility Special kříženci L: Diskvalifikován

  86. Jumping open L: 2/20, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  87. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  88. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  91. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  92. A2 LA2: Diskvalifikován

  93. Agility L: 1/16, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  94. Jumping L: 5/17, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  95. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  96. JUMPING 1 L: 12/24, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. JUMPING 2 L: 8/24, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  98. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  99. Zkouška LA2: 2/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  100. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  101. Agility II. L: 27/92, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Agility I. L: 44/94, 45.38 s, 19.38 tr. b., 4.01 m/s

  103. Jumping II. L: Diskvalifikován

  104. Jumping I. L: 21/94, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  105. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  106. Agility_: Diskvalifikován

  107. Jumping_: Diskvalifikován

  108. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  110. I Agility Open: 33/139, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  111. II Agility Open: Diskvalifikován

  112. II Jumping Open: 61/135, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  113. I Jumping Open: Diskvalifikován

  114. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  115. Agility Open L: Diskvalifikován

  116. Jumping Open L: Diskvalifikován

  117. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  118. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: 10/47, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  125. Agility: Diskvalifikován

  126. Jumping: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  129. Agility LA sobota: 14/60, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  130. Jumping LA neděle: 7/62, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  131. Jumping LA sobota: 6/59, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  132. Velké finále LA neděle: 14/32, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  133. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  134. Zkoušky LA2 sobota: 10/22, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  136. Agility: Diskvalifikován

  137. Jumping: 10/44, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  138. Zkouška LA2: 10/20, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  139. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  140. II. zkouška LA2: 5/30, 26.41 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  141. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  143. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 Large: 8/51, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  145. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  146. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  147. 0: Diskvalifikován

  148. Okrouhlice, 1. běh: 7/14, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  149. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  150. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  151. Agility L: Diskvalifikován

  152. Jumping L: 4/48, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  153. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  154. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  155. Jumping II. L: 7/21, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  156. Jumping I. L: 3/21, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  157. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  158. Zkouška 1 - LA2: Diskvalifikován

  159. Zkouška 2 - LA2: 5/16, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  160. Zkouška 3 - LA2: Diskvalifikován

  161. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  162. AGILITY: 15/40, 46.56 s, 32.56 tr. b., 3.59 m/s

  163. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  164. LA2: Diskvalifikován

  165. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  166. 1.zkouška: Diskvalifikován

  167. 2.zkouška: Diskvalifikován

  168. Jumping: 17/32, 35.17 s, 10.17 tr. b., 3.7 m/s

  169. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  170. Agility - Ne: Diskvalifikován

  171. Agility - So: Diskvalifikován

  172. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  173. Jumping - So: Diskvalifikován

  174. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  175. Ne-: Diskvalifikován

  176. Ne-Agility: Diskvalifikován

  177. Ne-Jumping: 4/34, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  178. So-: Diskvalifikován

  179. So-Agility: Diskvalifikován

  180. So-Jumping: 1/40, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  182. QA4 agility: Diskvalifikován

  183. QA5 agility: Diskvalifikován

  184. QA6 agility: Diskvalifikován

  185. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  186. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  187. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  188. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  189. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  190. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  191. QA1 agility: Diskvalifikován

  192. QA2 agility: Diskvalifikován

  193. QA3 agility: Diskvalifikován

  194. QJ1 jumping: 56/135, 42.56 s, 13.56 tr. b., 3.67 m/s

  195. QJ2 jumping: 47/135, 38.69 s, 5.69 tr. b., 4.65 m/s

  196. QJ3 jumping: 45/118, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  197. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  198. 1.zkouška LA2: 10/24, 33.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  199. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  201. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. IV. zkouška LA2: 6/24, 36.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  204. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  205. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  206. Jumping_1: Diskvalifikován

  207. Jumping_2: Diskvalifikován

  208. Jumping_3: 20/39, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  209. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  210. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. II. zkouška LA2: 3/23, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  212. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  214. Agility 1: Diskvalifikován

  215. Agility 2: Diskvalifikován

  216. Jumping 1: 33/128, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  217. Jumping 2: Diskvalifikován

  218. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  219. Agility open L: Diskvalifikován

  220. Jumping open L: Diskvalifikován

  221. Zkoušky LA2: 3/14, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  222. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. Agility: Diskvalifikován

  225. Jumping: Diskvalifikován

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  228. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  229. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  230. ZkA. I. LA2: 3/28, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  231. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Jumping: 18/48, 43.98 s, 30.98 tr. b., 3.87 m/s

  234. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  235. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  236. Czech Imp Jump Large: 14/43, 17.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  237. Jumping 1 Large: 10/43, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  238. Jumping 2 Large: 2/43, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  239. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  240. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  241. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  242. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  243. Zkoušky LA2 sobota: 6/24, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  244. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  245. Agility: 6/47, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  246. Jumping: Diskvalifikován

  247. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  248. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  249. Czech Imp Jump Large: 6/49, 21.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  250. Jumping 1 Large: 6/49, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  251. Jumping 2 Large: 25/49, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  252. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  253. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  255. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  256. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  257. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  258. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  259. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  260. Czech Imp Jump Large: 5/69, 21.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  261. Jumping 1 Large: 4/69, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  262. Jumping 2 Large: 7/69, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  263. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  264. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  266. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  267. Jumping (1): Diskvalifikován

  268. Jumping (2): Diskvalifikován

  269. Zkouška: Diskvalifikován

  270. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  271. Agility: 10/51, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  272. Jumping: Diskvalifikován

  273. Zka - LA2: Diskvalifikován

  274. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  275. Agility - So: 25/66, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  276. Jumping - So: 4/65, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  277. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  278. Agility L: Diskvalifikován

  279. Jumping L: 3/30, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  280. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  281. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  282. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  283. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  284. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  285. Agility L: 9/37, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  286. Jumping L: Diskvalifikován

  287. Zkouška LA2: 5/17, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  288. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  289. Agility L: Diskvalifikován

  290. Jumping L: Diskvalifikován

  291. Zk.A LA2: 2/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  292. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  293. 1. Zka: Diskvalifikován

  294. 2. Zka: Diskvalifikován

  295. Jumping: 6/41, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  296. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  297. 1.zkouška: 13/22, 39.93 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  298. 2.zkouška: Diskvalifikován

  299. Jumping Open: 7/35, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  300. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  301. Agility So Large: 21/42, 44.76 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  302. Jumping Ne Large: Diskvalifikován

  303. Jumping So Large: Diskvalifikován

  304. LA2 Ne: Diskvalifikován

  305. LA2 So: Diskvalifikován

  306. Mistrovské Agility Large: Diskvalifikován

  307. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  308. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 6/38, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  309. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 17/34, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  310. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  311. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  312. A2 LA2: 5/9, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  313. Jumping L L: Diskvalifikován

  314. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  315. 1.zkouška LA2: 2/20, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  316. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  317. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  318. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  319. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  320. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  321. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  322. Agility I: Diskvalifikován

  323. Agility II: Diskvalifikován

  324. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  325. Zkouska LA2 1: 5/35, 38.24 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  326. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  327. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  328. agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  329. agility zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  330. jumping L: 12/39, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  331. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  332. Agility LA: 6/38, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  333. Jumping LA: Diskvalifikován

  334. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  335. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  336. Agility: 20/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  337. Agility 2: 19/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  338. Jumping: 47/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  339. Jumping 2: 40/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  340. Zkouška: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  341. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  342. Zkouska III LA2: 7/23, 46.68 s, 19.68 tr. b., 3.58 m/s

  343. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  344. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  345. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  346. Agility: Diskvalifikován

  347. Jumping: Diskvalifikován

  348. Zkouška: Diskvalifikován

  349. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  350. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  351. Jumping 1 Large: 4/54, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  352. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  353. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  354. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  355. Jumping LA neděle: 51/65, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  356. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  357. Zkoušky LA2 neděle: 12/28, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  358. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  359. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  360. agility: 6/51, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  361. jumping: Diskvalifikován

  362. zkouška: 5/19, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  363. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  364. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  365. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  366. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  367. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  368. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  369. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  370. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  371. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  372. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  373. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  374. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  375. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  376. Czech Imp Jump Large: 23/49, 20.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  377. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  378. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  379. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  380. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  381. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  382. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  383. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  384. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  385. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  386. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  387. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 24/53, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  388. Jumping L: Diskvalifikován

  389. Zkouška Agility LA2: Diskvalifikován

  390. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  391. Agility L: Diskvalifikován

  392. Jumping L: Diskvalifikován

  393. ZkA LA2: Diskvalifikován

  394. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  395. Agility Ne: Diskvalifikován

  396. Agility So: Diskvalifikován

  397. Jumping Ne: 21/50, 34.4 s, 10.4 tr. b., 3.58 m/s

  398. Jumping So: Diskvalifikován

  399. ZkA Ne: Diskvalifikován

  400. ZkA So: 8/21, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  401. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  402. O Pohár PPP 2015: 2/36, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  403. O Pohár PPP 2015: 13/36, 30.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  404. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  405. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  406. (1) zkouška: Diskvalifikován

  407. (2) zkouška: Diskvalifikován

  408. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  409. AGILITY: Diskvalifikován

  410. JUMPING: Diskvalifikován

  411. LA1: Diskvalifikován

  412. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  413. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  414. MR kříženců: Diskvalifikován

  415. ZkA - Ne: 2/5, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  416. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  417. 1.zkouška LA1: 10/18, 28.06 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  418. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  419. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  420. Agility: 4/13, 23.36 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  421. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  422. JUMPING: 14/53, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  423. LA1: Diskvalifikován

  424. ŠTAFETA LARGE: 1/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  425. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  426. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  427. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  428. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/12, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  429. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  430. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  431. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  432. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  433. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  434. Zkouška 1: Diskvalifikován

  435. Zkouška 2: Diskvalifikován

  436. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  437. LA1: 5/7, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  438. LA1: Diskvalifikován

  439. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  440. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  441. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  442. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  443. LA1 druhý běh LA1: 10/18, 29.73 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  444. LA1 první běh LA1: Diskvalifikován

  445. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  446. ZkA III. LA1: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  447. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  448. ZkA I. LA1: 5/15, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  449. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  450. Agility: Diskvalifikován

  451. Jumping: Diskvalifikován

  452. Zkouška LA1: 5/11, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s