Cz En

Agility 1 ML

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Brandl, Angelika (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 0 0 0.0 0.0 39.89 5.52 V V
2 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 40.93 5.38 V V
3 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 43.76 5.03 V V
4 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 44.38 4.96 V V
5 076220 Marek Dudáš Abstinent Griotte Te Salutant 0 0 0.0 0.0 47.24 4.66 V V
6 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 47.59 4.62 V V
7 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 39.95 5.51 V V
8 034017 Petra Kolegarová Buddy 1 0 0.0 5.0 41.31 5.33 V V
9 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 1 0 0.0 5.0 41.81 5.26 V V
10 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins 1 0 0.0 5.0 43.5 5.06 V V
11 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 0 1 0.0 5.0 43.8 5.02 V V
12 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 1 0.0 5.0 45.97 4.79 V V
13 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 46.06 4.78 V V
14 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 1 1 0.0 10.0 46.3 4.75 VD VD
15 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie 1 1 0.0 10.0 49.4 4.45 VD VD
16 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 36.72 5.99 VD VD
17 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 3 0 0.0 15.0 43.83 5.02 VD VD
18 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 3 0 0.0 15.0 45.04 4.88 VD VD
19 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 3 0 0.0 15.0 46.3 4.75 VD VD
20 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 3 0 0.0 15.0 51.06 4.31 VD VD
21 083514 Lucie Bidlová Triss 3 0 0.0 15.0 51.38 4.28 VD VD
22 079821 Kristýna Běhounková Aphrodite Blacksheep 4 0 0.0 20.0 48.24 4.56 D D
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003521 Darina Hanusková Koki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018720 Vladimíra Rodinová Nexee Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004720 Iva Rácová Lily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005621 Kristýna Dudová Chewbacca Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001021 Lenka Drbohlavová Airla In Your Shadow I Can Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004120 Dominika Valášková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031721 Hanka Kryšpínová Bailey Wise FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057220 Julie Karlíková Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO