084416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Považan, AGILITY Karlovy Vary

    Arrow_down

Pes

  1. Aamos Gulden Land, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň-Sever - Letní zkoušky na Brabcovně, 05. 07. 2024

  2. 1. Zkouška MLA3: 4/5, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV 2024, 01. 06. 2024

  5. Zkouška 1 IA3: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2 IA3: 1/3, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  7. Mariánské Lázně - Kimíčkův memoriál, 18. 05. 2024

  8. Agility ML: 1/9, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  9. Jumping ML: 1/10, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  10. Zkouška IA3: 1/3, 50.81 s, 13.81 tr. b., 3.74 m/s

  11. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  12. QA4 Agility: 32/69, 40.43 s, 12.43 tr. b., 4.33 m/s

  13. QA5 Agility: 12/69, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. QA6 Agility: 16/65, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  15. QJ4 Jumping: 20/69, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. QJ5 Jumping: 11/69, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  18. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  19. 1. zkouška MLA3: 1/5, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  20. 2. zkouška MLA3: 2/5, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  21. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  22. QA1 Agility: Diskvalifikován

  23. QA2 Agility: 20/81, 43.56 s, 10.56 tr. b., 4.45 m/s

  24. QA3 Agility: Diskvalifikován

  25. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  26. QJ2 Jumping: 28/80, 44.05 s, 2.05 tr. b., 4.38 m/s

  27. QJ3 Jumping: 34/75, 42.81 s, 5.81 tr. b., 4.48 m/s

  28. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  29. Agility I I: Diskvalifikován

  30. Agility II I: 2/7, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  31. Jumping I I: 3/8, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  32. Jumping II I: 1/6, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  33. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  34. MLA3 I: 4/11, 51.26 s, 16.26 tr. b., 4.17 m/s

  35. MLA3 II: Diskvalifikován

  36. MLA3 III: Diskvalifikován

  37. MLA3 IV: Diskvalifikován

  38. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  39. Agility družstev ML: 3/11, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Agility jednotlivců ML: 4/13, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  41. Hra neděle ML: 5/11, 15.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  42. Hra sobota ML: 5/9, 19.88 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  43. Jumping družstev ML: 3/11, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  44. Jumping jednotlivců ML: 4/13, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  45. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  46. 1. zkouška MLA3: 1/4, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  47. 2. zkouška MLA3: 3/4, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. 3. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  49. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  50. 1. Zkouška MLA3: 3/5, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  51. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  52. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  53. Agility Neděle ML: 3/12, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  54. Agility Sobota IA: 5/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  55. Jumping neděle ML: 2/12, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  56. Jumping sobota IA: 2/9, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  57. Zkouška neděle ML3: Diskvalifikován

  58. Zkouška sobota I3: Diskvalifikován

  59. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  60. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  61. Agility 2 ML: 22/37, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  62. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 ML: 5/36, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  64. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  65. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: Diskvalifikován

  66. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 15/22, 40.58 s, 5.58 tr. b., 4.39 m/s

  67. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  68. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 22/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  69. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: 16/29, 42.73 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  70. Tachyon Trophy MASTERS ML: 8/19, 51.46 s, 6.46 tr. b., 4.22 m/s

  71. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 7/33, 46.77 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  72. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  73. Agility "PetExpert" ML: 4/11, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  74. Jumping A2, A3 "AS látky" ML: 1/8, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  75. Zkouška "T-shock" MLA3: 4/6, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  76. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  77. Agility 1 Intermediate: Diskvalifikován

  78. Agility 2 Intermediate: 27/36, 48.83 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  79. Jumping 1 Intermediate: Diskvalifikován

  80. Jumping 2 Intermediate: 20/38, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  81. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV, 13. 05. 2023

  82. Zkouška 1 ML3: Diskvalifikován

  83. Zkouška 2 ML3: 1/3, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  84. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  85. Agility I neděle: 3/19, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  86. Jumping I neděle: 3/18, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  87. Zkouška MLA3 neděle: 2/5, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  88. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  89. QA1 Agility: 21/43, 49.72 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  90. QA2 Agility: 4/43, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  91. QA3 Agility: Diskvalifikován

  92. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  93. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  94. QJ3 Jumping: 24/38, 46.32 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  95. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  96. Zkouška 1 I3: 1/2, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  97. Zkouška 2 I3: 1/2, 47.61 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  98. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  99. MLA3 I: 1/7, 42.19 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  100. MLA3 II: 2/7, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  101. MLA3 III: 2/6, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  102. MLA3 IV: 1/6, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  103. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  104. Jumping 2+3 ML: 4/14, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. MLA3 I: Diskvalifikován

  106. MLA3 II: 1/6, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  107. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  108. Jumping2+3 ML: 2/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  109. MLA3 I: Diskvalifikován

  110. MLA3 II: 5/7, 44.49 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  111. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  112. Agility ML: 2/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  113. Agility Neděle ML: Diskvalifikován

  114. Jumping ML: 3/15, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  115. Jumping neděle ML: Diskvalifikován

  116. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  117. Zkouška Neděle ML3: 2/4, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  118. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  119. Agility: 25/58, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  120. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 32/58, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/59, 43.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  123. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  124. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  125. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  126. MLA Agility 3: 4/35, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  127. MLA Agility 4: 9/33, 53.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  128. MLA Jumpig 1: 10/41, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  129. MLA Jumping 2: 6/27, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  130. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  131. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  132. Agility 1 ML: 11/48, 41.3 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  133. Agility 2 ML: 14/48, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  134. Jumping 1 ML: 5/49, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  135. Jumping 2 ML: 8/43, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  136. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  137. Agility 1 ML: 13/45, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  138. Agility 2 ML: 8/43, 49.38 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  139. Jumping 1 ML: 4/45, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  140. Jumping 2 ML: 10/43, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  141. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  142. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 15/25, 53.23 s, 10.23 tr. b., 4.13 m/s

  143. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  144. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  145. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  146. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 8/29, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  147. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 1/46, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  149. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  150. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  151. Jumping Open ML: 1/7, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  153. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 52.99 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  155. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  156. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  157. Agility ML: 5/13, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  158. Jumping ML: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 ML: 4/13, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  160. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  161. Zkouška 2 MLA3: 2/5, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  162. Zkouška 3 MLA3: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  163. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  164. QA1 Agility: Diskvalifikován

  165. QA2 Agility: Diskvalifikován

  166. QA3 Agility: 26/66, 47.69 s, 8.63 tr. b., 4.61 m/s

  167. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  168. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  169. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  170. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  171. Jumping A2+A3 ML: 6/9, 37.3 s, 10.3 tr. b., 4.34 m/s

  172. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  173. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  174. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  175. Agility ML: 2/17, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  176. Jumping ML: 4/17, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  177. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  178. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  179. Sobota Jumping2+3 ML: 2/12, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  180. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  181. sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  182. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  183. Sobota Jumping2+3 ML: 6/14, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  184. Sobota MLA3 I.: 1/9, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  185. Sobota MLA3 II.: 5/9, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  186. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  187. Jumping L: Diskvalifikován

  188. Zkouška II. LA3: 6/15, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  189. Zkouška I. LA3: 4/15, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  191. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  193. 3. zkouška A3 ML: 2/4, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  194. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  195. Jumping 1. ML: 1/13, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  196. Jumping 2. ML: 1/13, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  197. Jumping 3. ML: Diskvalifikován

  198. Jumping 4. ML: 2/13, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  199. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  200. Hra L neděle: Diskvalifikován

  201. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  202. 1. Agility ML: 2/7, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  203. 1. Jumping ML: 3/7, 39.0 s, 19.0 tr. b., 3.54 m/s

  204. 2. Agility ML: 2/7, 37.66 s, 5.66 tr. b., 3.74 m/s

  205. 2. Jumping ML: 1/7, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  206. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  207. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  209. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  210. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  211. 1. Zkouška MLA3 sobota: 2/3, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  212. 2. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  213. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  214. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 6/23, 41.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  215. Jumping FirstAnimal ML: 5/23, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  216. Zkouška A3 Josera ML: Diskvalifikován

  217. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  218. Agility Open ML: 1/15, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  219. Agility Zkouška A3 ML: 1/2, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  220. Jumping Open ML: 1/13, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  221. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  222. Agility ML: Diskvalifikován

  223. Jumping ML: Diskvalifikován

  224. Neděle Agility ML: 2/16, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  225. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  226. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  227. Zkouška ML3: 4/8, 43.03 s, 11.03 tr. b., 4.28 m/s

  228. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  229. Agility Individual: Diskvalifikován

  230. Agility Squads as Individual: 9/46, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  231. Jumping Individual: Diskvalifikován

  232. Jumping Squads as Individual: 14/46, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  233. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  234. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  235. 2. Zkouška MLA3: 2/2, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  236. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  237. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  238. 2. běh LA3: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  239. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  240. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  241. 2. Zkouška MLA3: 2/3, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  242. 3. Zkouška MLA3: 1/3, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  243. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  244. Agility 2 L: 28/115, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  245. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  246. Agility I: 10/44, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  247. Agility II: 7/40, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  248. Jumping I: 12/44, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  249. Jumping II: Diskvalifikován

  250. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  251. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  252. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  253. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  254. 1. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  255. 1. Zkouška MLA3 sobota: 2/6, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  256. 2. Zkouška MLA3 neděle: Diskvalifikován

  257. 2. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  258. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  259. Agility Individual: Diskvalifikován

  260. Agility Squads as Individual: 13/34, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  261. Jumping Individual: 4/34, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  262. Jumping Squads as Individual: 11/34, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  263. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  264. NE Agility ML: 6/15, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  265. NE Jumping ML: 2/15, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  266. NE Zkouška ML3: 1/9, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  267. SO Agility ML: 3/15, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  268. So Jumping ML: 8/16, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  269. SO Zkouška ML3: 1/9, 49.32 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  270. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  271. Agility ML: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  272. Jumping ML: 1/12, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  273. Zkouška MLA3: 2/5, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  274. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  275. Agility neděle ML: 6/16, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  276. Agility sobota ML: 3/14, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  277. Jumping neděle ML: 3/16, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  278. Jumping sobota ML: 3/14, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  279. ZkouškaMLA3 neděle: 4/4, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  280. ZkouškaMLA3 sobota: 1/5, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  281. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  282. I. agility ML: 3/38, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  283. II. agility ML: 6/37, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  284. II. jumping ML: 11/38, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  285. I. jumping ML: 7/37, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  286. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  287. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  289. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  290. Agility 1 ML: 2/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  291. Agility 2 ML: 1/10, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  292. Finále ML: 4/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  293. Jumping 1 ML: 2/11, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  294. Jumping 2 ML: 4/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  295. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  296. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  297. Jumping ML 1: 2/6, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  298. Jumping ML 2: 1/6, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  299. Jumping ML 3: 2/6, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  300. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  301. Agility ML: 3/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  302. Jumping ML: Diskvalifikován

  303. Zkouška MLA3: 2/4, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  305. Agility ML: 3/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  306. Jumping ML: 9/14, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  307. Zkouška MLA3: 3/6, 47.55 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  308. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  309. Zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  310. Zkouška MLA3 2: 3/4, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.36 m/s

  311. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  312. Zkouška A3 - sobota - 1 ML: Diskvalifikován

  313. Zkouška A3 - sobota - 2 ML: 1/3, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  314. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  315. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  316. Neděle Jumping LA: 6/34, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  317. Neděle Zkouška LA3: 6/16, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  318. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  319. Sobota Jumping LA: 12/35, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  320. Sobota zkouška LA3: 3/16, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  321. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  322. Agility L: Diskvalifikován

  323. Jumping L: 8/37, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  324. Zkouška LA3: 7/16, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  325. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  326. Ne. - Agility II. L: 31/105, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  327. Ne. - Jumping II. L: 11/96, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  328. So. - Agility I. L: 42/105, 47.57 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  329. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  330. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  331. Zkouška 1 LA3: 7/11, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  332. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  333. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  334. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  335. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  336. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 37/169, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  337. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 27/110, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  338. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  339. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  340. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 37/170, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  341. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  342. Agility neděle L: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  343. Agility sobota L: 3/51, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  344. Jumping neděle L: 5/42, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  345. Jumping sobota L: 5/50, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  346. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  347. Zkouška sobota LA3: 2/21, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  348. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  349. Zkouška III LA3: Diskvalifikován

  350. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  351. Zkouška I LA3: 11/17, 51.88 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  352. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  353. Agility I: Diskvalifikován

  354. Agility II: Diskvalifikován

  355. Jumping I: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  356. Jumping II: 82/161, 48.02 s, 15.02 tr. b., 4.02 m/s

  357. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  358. Agility 1: 8/39, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  359. Agility 2: Diskvalifikován

  360. Jumping 1: Diskvalifikován

  361. Jumping 2: 8/40, 38.64 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  362. Zkouška: Diskvalifikován

  363. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  364. Agility: Diskvalifikován

  365. Jumping: 5/40, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  366. Zkouška: 12/21, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  367. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  368. Zkouška LA3 I: 4/12, 51.8 s, 10.8 tr. b., 3.94 m/s

  369. Zkouška LA3 II: 5/12, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  370. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  371. LA3 1: 2/20, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  372. LA3 2: 7/20, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  373. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  374. Agility L: 33/47, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  375. Jumping L: Diskvalifikován

  376. Zkouška_neděle LA2: 2/18, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  377. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  378. Zkouška_sobota_02 LA2: 2/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  379. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  380. Zkouška 1 LA2: 6/22, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  381. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  382. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  383. _1.LA2 LA2: 2/18, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  384. _2.LA2 LA2: 5/17, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  385. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  386. Agility L: 14/42, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  387. Agility neděle L: 15/45, 32.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  388. Jumping L: 5/43, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  389. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  390. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  391. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  392. 1.Zka - LA2: Diskvalifikován

  393. 2.Zka - LA2: 9/11, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  394. 3.Zka - LA2: Diskvalifikován

  395. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  396. II. Zkouška: 1/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  397. I. Zkouška: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  398. Jumping: Diskvalifikován

  399. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  400. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  401. LA2 - 2. LA2: 4/19, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  402. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  403. Jumping - Large: Diskvalifikován

  404. 1. Zka - LA2: 2/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  405. 2. Zka - LA2: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  406. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  407. QA4 Agility: Diskvalifikován

  408. QA5 Agility: 41/93, 46.78 s, 7.78 tr. b., 4.17 m/s

  409. QA6 Agility: Diskvalifikován

  410. QJ4 Jumping: 42/95, 47.49 s, 7.49 tr. b., 4.04 m/s

  411. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  412. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  413. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  414. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  415. Zkouška 2 LA1 LA1: 1/11, 29.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  416. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  417. QA1 agility: Diskvalifikován

  418. QA2 agility: Diskvalifikován

  419. QA3 agility: Diskvalifikován

  420. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  421. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  422. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  423. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  424. Agility Trial: Diskvalifikován

  425. Jumping Trial: 1/4, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  426. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  427. Agility A1: Diskvalifikován

  428. Agility Squads as individual: 65/157, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  429. Jumping A1: Diskvalifikován

  430. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  431. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  432. Special Agility: 32/159, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  433. Special Jumping: 19/153, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  434. Tachyon Trophy A1: 6/47, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  435. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  436. Agility L: 7/32, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  437. Jumping L: 18/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.32 m/s

  438. Zkoušky LA1: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  439. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  440. Agility L: 14/25, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  441. Jumping L: 4/25, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  442. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  443. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  444. I Agility Open: 60/139, 47.83 s, 17.83 tr. b., 4.01 m/s

  445. II Agility Open: 68/137, 47.84 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  446. II Jumping Open: 24/135, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  447. I Jumping Open: Diskvalifikován

  448. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  449. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  450. Zkouška 2 LA1: 1/17, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  451. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  452. Zkouška 1 LA1: 1/12, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  453. Zkouška 2 LA1: 1/12, 25.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  454. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  455. Agility: Diskvalifikován

  456. Agility: Diskvalifikován

  457. Jumping: 16/51, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  458. Jumping: Diskvalifikován

  459. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  460. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  461. Agility: 3/49, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  462. Jumping: 12/50, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  463. Zkouška LA1: 1/9, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  464. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  465. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  466. Zkouška 2 LA1: 1/12, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  467. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  468. III. zkouška LA1: 1/10, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  469. II. Zkouška LA1: 1/10, 26.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  470. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  471. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  472. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  473. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  474. Jumping LA sobota: 42/61, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  475. Zkoušky LA1 neděle: 2/5, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  476. Zkoušky LA1 sobota: 3/7, 40.22 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  477. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  478. Agility - 1. kolo Large: 6/31, 47.43 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  479. Jumping - hra Large: 4/35, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  480. Jumping - 2. kolo Large: 10/29, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  481. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  482. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  483. Jumping LA1: 5/11, 22.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  484. Zkouška první LA1: 6/11, 35.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  485. Zkouška VIP LA1: Diskvalifikován

  486. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  487. II. zkouška LA1: 1/8, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  488. I. zkouška LA1: 1/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  489. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  490. Agility open L: Diskvalifikován

  491. Jumping open L: Diskvalifikován

  492. zkouška_sobota_01 LA1: 1/17, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  493. Zkouška_sobota_02 LA1: 1/17, 24.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  494. Zkoušky_neděle LA1: 1/12, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  495. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  496. Agility L: Diskvalifikován

  497. Jumping L: Diskvalifikován

  498. Zkouška - LA1: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  499. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  500. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  501. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  502. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  503. Agility L: 6/44, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  504. Jumping L: 5/45, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  505. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  506. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  507. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  508. Zkoušky neděle LA1: Diskvalifikován

  509. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  510. Agility Ne - LA: 15/50, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  511. Agility So - LA: 23/50, 29.24 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  512. Jumping Ne - LA: 19/51, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  513. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  514. Zka Ne - LA1: Diskvalifikován

  515. Zka So - LA1: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  516. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  517. AGILITY: Diskvalifikován

  518. JUMPING: Diskvalifikován

  519. LA1: 1/10, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  520. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  521. Agility open L: Diskvalifikován

  522. JUMPING: 12/36, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  523. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  524. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  525. Agility L: Diskvalifikován

  526. Hra L: 2/8, 15.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  527. Jumping L: Diskvalifikován

  528. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  529. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  530. Jumping - Large: Diskvalifikován

  531. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  532. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  533. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  534. Zkouška: 7/14, 36.46 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  535. Zkouška II: Diskvalifikován

  536. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  537. Agility - Ne: Diskvalifikován

  538. Agility - So: Diskvalifikován

  539. Jumping - Ne: 12/89, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  540. Jumping - So: 41/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  541. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  542. Agility - Large: Diskvalifikován

  543. Jumping - Large: 27/42, 43.73 s, 23.73 tr. b., 3.38 m/s

  544. ZkA - LA1: Diskvalifikován

  545. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  546. Jednotlivci A1 - Agility: 14/46, 43.94 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  547. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  548. Power & speed A1: Diskvalifikován

  549. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 17/46, 41.36 s, 5.36 tr. b., 3.87 m/s

  550. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  551. 2Q Agility: 59/157, 48.75 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  552. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  553. Jumping L: 3/54, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  554. Jumping L: 15/50, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  555. Zkouška 1 LA1: 8/17, 30.85 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  556. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  557. Zkouška 2 LA1: 6/17, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  558. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  559. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  560. 1. Zka - LA1: 8/18, 22.57 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  561. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  562. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  563. Jumping L: Diskvalifikován

  564. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  565. Zkouška 2 LA1: 5/11, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  566. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  567. Agility NE L: 13/54, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  568. Agility SO L: Diskvalifikován

  569. Jump NE L: 16/52, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  570. Jump SO L: Diskvalifikován

  571. Zkouška NE LA1: 6/17, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  572. Zkouška SO LA1: 7/20, 26.81 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  573. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  574. Agility - Large: Diskvalifikován

  575. Jumping - Large: 3/36, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  576. ZkA - LA1: 5/8, 35.87 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  577. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  578. Agility 1: Diskvalifikován

  579. Agility 2: Diskvalifikován

  580. Jumping 1: 55/128, 41.4 s, 10.4 tr. b., 4.32 m/s

  581. Jumping 2: Diskvalifikován

  582. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  583. Agility Trial I: 4/13, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  584. Jumping Trial I: 5/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  585. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  586. Agility: Diskvalifikován

  587. Agility: Diskvalifikován

  588. Jumping: Diskvalifikován

  589. Jumping: Diskvalifikován

  590. Zkouška LA1: 1/5, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  591. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  592. Zkouška 1 LA1: 3/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  593. Zkouška 2 LA1: 2/19, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  594. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  595. Agility: Diskvalifikován

  596. Jumping: Diskvalifikován

  597. Zkouška LA1: Diskvalifikován