Miroslav Považan

  1. Číslo: 003052
  2. OSA: AGILITY Karlovy Vary
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 016211 (L), A3Ch James Gulden land

    Arrow_down
  2. 086213 (M), Hugo z Otvovické skály

    Arrow_down
  3. 084416 (I), Aamos Gulden Land

    Arrow_down
  4. 006221 (L), Miki Quick Angel

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  2. Agility družstev ML, Aamos Gulden Land: 3/11, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. Agility jednotlivců ML, Aamos Gulden Land: 4/13, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Hra neděle ML, Aamos Gulden Land: 5/11, 15.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  5. Hra sobota ML, Aamos Gulden Land: 5/9, 19.88 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  6. Jumping družstev ML, Aamos Gulden Land: 3/11, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  7. Jumping jednotlivců ML, Aamos Gulden Land: 4/13, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  8. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 28. 09. 2023

  9. 1. zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 1/4, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  10. 2. zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 3/4, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  11. 3. zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  12. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 23. 09. 2023

  13. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 3/5, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  15. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem s Calibrou, 16. 09. 2023 - 17. 09. 2023

  16. Agility Neděle ML, Aamos Gulden Land: 3/12, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. Agility Sobota IA, Aamos Gulden Land: 5/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  18. Jumping neděle ML, Aamos Gulden Land: 2/12, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  19. Jumping sobota IA, Aamos Gulden Land: 2/9, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  20. Zkouška neděle ML3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  21. Zkouška sobota I3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  22. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  23. Agility 1 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  24. Agility 2 ML, Aamos Gulden Land: 22/37, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  25. Jumping 1 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 5/36, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  28. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  29. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML, Aamos Gulden Land: 15/22, 40.58 s, 5.58 tr. b., 4.39 m/s

  30. Power & Speed MASTERS ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  31. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML, Aamos Gulden Land: 22/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  32. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML, Aamos Gulden Land: 16/29, 42.73 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. Tachyon Trophy MASTERS ML, Aamos Gulden Land: 8/19, 51.46 s, 6.46 tr. b., 4.22 m/s

  34. Závod družstev OPEN + MASTERS ML, Aamos Gulden Land: 7/33, 46.77 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  36. Agility "PetExpert" ML, Aamos Gulden Land: 4/11, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  37. Jumping A2, A3 "AS látky" ML, Aamos Gulden Land: 1/8, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  38. Zkouška "T-shock" MLA3, Aamos Gulden Land: 4/6, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  39. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  40. Agility 1 Intermediate, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  41. Agility 2 Intermediate, Aamos Gulden Land: 27/36, 48.83 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  42. Jumping 1 Intermediate, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 Intermediate, Aamos Gulden Land: 20/38, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV, 13. 05. 2023

  45. Zkouška 1 ML3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2 ML3, Aamos Gulden Land: 1/3, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  47. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  48. Agility I neděle, Aamos Gulden Land: 3/19, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  49. Jumping I neděle, Aamos Gulden Land: 3/18, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  50. Zkouška MLA3 neděle, Aamos Gulden Land: 2/5, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  51. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  52. QA1 Agility, Aamos Gulden Land: 21/43, 49.72 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  53. QA2 Agility, Aamos Gulden Land: 4/43, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. QA3 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  55. QJ1 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  56. QJ2 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  57. QJ3 Jumping, Aamos Gulden Land: 24/38, 46.32 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  58. Mariánské Lázně - Jarní zkoušky s Calibrou, 15. 04. 2023

  59. Zkouška 1 I3, Aamos Gulden Land: 1/2, 48.48 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  60. Zkouška 2 I3, Aamos Gulden Land: 1/2, 47.61 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  61. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  62. MLA3 I, Aamos Gulden Land: 1/7, 42.19 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  63. MLA3 II, Aamos Gulden Land: 2/7, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  64. MLA3 III, Aamos Gulden Land: 2/6, 47.94 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  65. MLA3 IV, Aamos Gulden Land: 1/6, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  66. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  67. Jumping 1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  68. Jumping 2+3 ML, Aamos Gulden Land: 4/14, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. LA1 I, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  70. LA1 II, Miki Quick Angel: 3/17, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  71. MLA3 I, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  72. MLA3 II, Aamos Gulden Land: 1/6, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  73. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  74. Jumping 1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  75. Jumping2+3 ML, Aamos Gulden Land: 2/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. LA1 I, Miki Quick Angel: 3/10, 48.8 s, 28.8 tr. b., 3.22 m/s

  77. LA1 II, Miki Quick Angel: 2/10, 44.49 s, 12.49 tr. b., 3.28 m/s

  78. MLA3 I, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  79. MLA3 II, Aamos Gulden Land: 5/7, 44.49 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  81. Agility L, Miki Quick Angel: 17/23, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  82. Agility ML, Aamos Gulden Land: 2/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. Agility Neděle LA, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  84. Agility Neděle ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  85. Jumping L, Miki Quick Angel: 14/24, 41.52 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  86. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 3/15, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  87. Jumping neděle LA, Miki Quick Angel: 9/23, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  88. Jumping neděle ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 1/4, 43.16 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  90. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  91. Zkouška Neděle LA1, Miki Quick Angel: 4/4, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  92. Zkouška Neděle ML3, Aamos Gulden Land: 2/4, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  93. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  94. Agility, Aamos Gulden Land: 25/58, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  95. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Aamos Gulden Land: 32/58, 38.72 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  96. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  97. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Aamos Gulden Land: 29/59, 43.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  98. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  99. LA Agility 1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  100. LA Agility 2, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  101. LA Agility 3, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  102. LA Agility 4, Miki Quick Angel: 29/117, 50.13 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  103. LA Jumping 1, Miki Quick Angel: 46/141, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  104. LA Jumping 2, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  105. MLA Agility 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  106. MLA Agility 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  107. MLA Agility 3, Aamos Gulden Land: 4/35, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  108. MLA Agility 4, Aamos Gulden Land: 9/33, 53.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  109. MLA Jumpig 1, Aamos Gulden Land: 10/41, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  110. MLA Jumping 2, Aamos Gulden Land: 6/27, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  111. Zkouška Exam L A1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  112. Zkouška Exam ML A3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  113. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  114. Agility 1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  115. Agility 1 ML, Aamos Gulden Land: 11/48, 41.3 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  116. Agility 2 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  117. Agility 2 ML, Aamos Gulden Land: 14/48, 42.41 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  118. Jumping 1 L, Miki Quick Angel: 35/87, 44.38 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  119. Jumping 1 ML, Aamos Gulden Land: 5/49, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  120. Jumping 2 L, Miki Quick Angel: 46/79, 40.31 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  121. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 8/43, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  122. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  123. 1. zkouška A1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška A1 L, Miki Quick Angel: 3/8, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  125. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  126. Agility 1 L, Miki Quick Angel: 48/92, 54.61 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  127. Agility 1 ML, Aamos Gulden Land: 13/45, 46.06 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  128. Agility 2 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  129. Agility 2 ML, Aamos Gulden Land: 8/43, 49.38 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  130. Jumping 1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  131. Jumping 1 ML, Aamos Gulden Land: 4/45, 40.39 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  132. Jumping 2 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 10/43, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  135. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L, Miki Quick Angel: 12/30, 36.49 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  136. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Aamos Gulden Land: 15/25, 53.23 s, 10.23 tr. b., 4.13 m/s

  137. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  138. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  139. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  140. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  141. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  142. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Miki Quick Angel: 16/32, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  143. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  144. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Aamos Gulden Land: 8/29, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Miki Quick Angel: 46/101, 43.64 s, 25.0 tr. b., 4.31 m/s

  146. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Aamos Gulden Land: 1/46, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  148. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  149. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  150. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  151. Jumping Open L, Miki Quick Angel: 11/17, 26.26 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  152. Jumping Open ML, Aamos Gulden Land: 1/7, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  153. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 1/5, 42.24 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  154. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 2/7, 50.0 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  155. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  156. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 2/6, 39.12 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  159. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 1/3, 52.99 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  160. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  161. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  162. Agility L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  163. Agility ML, Aamos Gulden Land: 5/13, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  164. Jumping L, Miki Quick Angel: 6/20, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  165. Jumping ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 4/13, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  168. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  169. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2 LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  171. Zkouška 2 MLA3, Aamos Gulden Land: 2/5, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  172. Zkouška 3 LA1, Miki Quick Angel: 2/5, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  173. Zkouška 3 MLA3, Aamos Gulden Land: 3/5, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  174. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  175. QA1 Agility, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  176. QA1 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  177. QA2 Agility, Miki Quick Angel: 40/107, 48.78 s, 11.2 tr. b., 4.49 m/s

  178. QA2 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  179. QA3 Agility, Aamos Gulden Land: 26/66, 47.69 s, 8.63 tr. b., 4.61 m/s

  180. QA3 Agility, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  181. QJ1 Jumping, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  182. QJ1 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  183. QJ2 Jumping, Miki Quick Angel: 20/108, 44.59 s, 2.79 tr. b., 4.93 m/s

  184. QJ2 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  185. QJ3 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  186. QJ3 Jumping, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  187. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  188. Jumping A1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  189. Jumping A2+A3 ML, Aamos Gulden Land: 6/9, 37.3 s, 10.3 tr. b., 4.34 m/s

  190. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  191. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/3, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  192. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  194. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  195. Agility L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  196. Agility ML, Aamos Gulden Land: 2/17, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  197. Jumping L, Miki Quick Angel: 10/23, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  198. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 4/17, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  199. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  200. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  202. sobota Jumping1 L, Miki Quick Angel: 2/6, 27.85 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  203. Sobota Jumping2+3 ML, Aamos Gulden Land: 2/12, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  204. sobota LA1 I, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  205. sobota LA1 II, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  206. sobota MLA3 I, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  207. sobota MLA3 II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  208. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  209. Sobota Jumping1 L, Miki Quick Angel: 4/11, 31.14 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  210. Sobota Jumping2+3 ML, Aamos Gulden Land: 6/14, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  211. Sobota LA1 I., Miki Quick Angel: 3/12, 46.67 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  212. Sobota LA1 II., Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  213. Sobota MLA3 I., Aamos Gulden Land: 1/9, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  214. Sobota MLA3 II., Aamos Gulden Land: 5/9, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  215. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  216. Jumping L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  217. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  218. Zkouška II. LA1, Miki Quick Angel: 9/13, 35.01 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  219. Zkouška II. LA3, Aamos Gulden Land: 6/15, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  220. Zkouška I. LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  221. Zkouška I. LA3, Aamos Gulden Land: 4/15, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  223. 1. zkouška A1 L, Miki Quick Angel: 2/7, 33.55 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  224. 1. zkouška A3 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  225. 2. zkouška A1 L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška A3 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  227. 3. zkouška A1 L, Miki Quick Angel: 3/7, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  228. 3. zkouška A3 ML, Aamos Gulden Land: 2/4, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  229. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  230. Jumping 1. L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  231. Jumping 1. ML, Aamos Gulden Land: 1/13, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  232. Jumping 2. L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  233. Jumping 2. ML, Aamos Gulden Land: 1/13, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  234. Jumping 3. L, Miki Quick Angel: 6/19, 27.36 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  235. Jumping 3. ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  236. Jumping 4. L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  237. Jumping 4. ML, Aamos Gulden Land: 2/13, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  238. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  239. Agility L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  240. Hra L neděle, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  241. Hra L neděle, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  242. Jumping L, Miki Quick Angel: 4/25, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  243. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  244. 1. Agility L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  245. 1. Agility ML, Aamos Gulden Land: 2/7, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  246. 1. Jumping L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  247. 1. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 3/7, 39.0 s, 19.0 tr. b., 3.54 m/s

  248. 2. Agility L, Miki Quick Angel: 9/18, 28.98 s, 20.0 tr. b., 4.87 m/s

  249. 2. Agility ML, Aamos Gulden Land: 2/7, 37.66 s, 5.66 tr. b., 3.74 m/s

  250. 2. Jumping L, Miki Quick Angel: 13/18, 31.78 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  251. 2. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 1/7, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  252. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  253. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 6/10, 33.72 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  254. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  255. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  256. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/3, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  257. 3. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 5/10, 38.75 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  258. 3. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  259. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  260. 1. Zkouška LA1 sobota, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  261. 1. Zkouška MLA3 sobota, Aamos Gulden Land: 2/3, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  262. 2. Zkouška LA1 sobota, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  263. 2. Zkouška MLA3 sobota, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  264. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  265. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Miki Quick Angel: 2/34, 44.81 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  266. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, Aamos Gulden Land: 6/23, 41.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  267. Jumping FirstAnimal L, Miki Quick Angel: 13/35, 37.71 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  268. Jumping FirstAnimal ML, Aamos Gulden Land: 5/23, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  269. Zkouška A1 Click and Feed L, Miki Quick Angel: 5/14, 30.68 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  270. Zkouška A3 Josera ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  271. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  272. Agility Open L, Miki Quick Angel: 8/19, 35.0 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  273. Agility Open ML, Aamos Gulden Land: 1/15, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  274. Agility Zkouška A1 L, Miki Quick Angel: 3/7, 31.03 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  275. Agility Zkouška A3 ML, Aamos Gulden Land: 1/2, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  276. Jumping Open L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  277. Jumping Open ML, Aamos Gulden Land: 1/13, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  278. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  279. Agility L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  280. Agility ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  281. Jumping L, Miki Quick Angel: 3/22, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  282. Jumping ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  283. Neděle Agility L, Miki Quick Angel: 10/21, 40.48 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  284. Neděle Agility ML, Aamos Gulden Land: 2/16, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  285. Neděle Jumping L, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  286. Neděle Jumping ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  287. Neděle Zkouška L1, Miki Quick Angel: 2/12, 38.3 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  288. Neděle Zkouška ML3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  289. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 3/10, 31.03 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  290. Zkouška ML3, Aamos Gulden Land: 4/8, 43.03 s, 11.03 tr. b., 4.28 m/s

  291. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  292. Agility Individual, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  293. Agility Squads as Individual, Aamos Gulden Land: 9/46, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  294. Agility Squads as Individual, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  295. Jumping Individual, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  296. Jumping Individual, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  297. Jumping Squads as Individual, Aamos Gulden Land: 14/46, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  298. Jumping Squads as Individual, Miki Quick Angel: 37/94, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  299. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  300. 1. zkouška, Miki Quick Angel: 2/7, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  301. 2. zkouška, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  302. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  303. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 3/11, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  304. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  305. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 8/11, 25.94 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  306. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/2, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  307. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  308. 1. běh LA1, Miki Quick Angel: 4/11, 34.1 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  309. 1. běh LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  310. 2. běh LA1, Miki Quick Angel: 6/11, 35.32 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  311. 2. běh LA3, Aamos Gulden Land: 2/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  312. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  313. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  314. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 1/3, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  315. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 6/10, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  316. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/3, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  317. 3. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  318. 3. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 1/3, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  319. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  320. Agility 2 L, Aamos Gulden Land: 28/115, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  321. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  322. Agility I, Aamos Gulden Land: 10/44, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  323. Agility I, Miki Quick Angel: 54/103, 56.54 s, 15.54 tr. b., 3.89 m/s

  324. Agility II, Aamos Gulden Land: 7/40, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  325. Agility II, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  326. Jumping I, Aamos Gulden Land: 12/44, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  327. Jumping I, Miki Quick Angel: 19/100, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  328. Jumping II, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  329. Jumping II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  330. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  331. 1. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  332. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 1/2, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  333. 2. Zkouška LA1, Miki Quick Angel: 2/4, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  334. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  335. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  336. 1. Zkouška LA1 neděle, Miki Quick Angel: 1/13, 46.53 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  337. 1. Zkouška LA1 sobota, Miki Quick Angel: 1/15, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  338. 1. Zkouška MLA3 neděle, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  339. 1. Zkouška MLA3 sobota, Aamos Gulden Land: 2/6, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  340. 2. Zkouška LA1 neděle, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  341. 2. Zkouška LA1 sobota, Miki Quick Angel: Diskvalifikován

  342. 2. Zkouška MLA3 neděle, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  343. 2. Zkouška MLA3 sobota, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  344. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  345. Agility Individual, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  346. Agility Squads as Individual, Aamos Gulden Land: 13/34, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  347. Jumping Individual, Aamos Gulden Land: 4/34, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  348. Jumping Squads as Individual, Aamos Gulden Land: 11/34, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  349. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  350. NE Agility ML, Aamos Gulden Land: 6/15, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  351. NE Jumping ML, Aamos Gulden Land: 2/15, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  352. NE Zkouška ML3, Aamos Gulden Land: 1/9, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  353. SO Agility ML, Aamos Gulden Land: 3/15, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  354. So Jumping ML, Aamos Gulden Land: 8/16, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  355. SO Zkouška ML3, Aamos Gulden Land: 1/9, 49.32 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  356. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  357. Agility ML, Aamos Gulden Land: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  358. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 1/12, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  359. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/5, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  360. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  361. Agility neděle ML, Aamos Gulden Land: 6/16, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  362. Agility sobota ML, Aamos Gulden Land: 3/14, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  363. Jumping neděle ML, Aamos Gulden Land: 3/16, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  364. Jumping sobota ML, Aamos Gulden Land: 3/14, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  365. ZkouškaMLA3 neděle, Aamos Gulden Land: 4/4, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  366. ZkouškaMLA3 sobota, Aamos Gulden Land: 1/5, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  367. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  368. I. agility ML, Aamos Gulden Land: 3/38, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  369. II. agility ML, Aamos Gulden Land: 6/37, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  370. II. jumping ML, Aamos Gulden Land: 11/38, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  371. I. jumping ML, Aamos Gulden Land: 7/37, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  372. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  373. 1. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  374. 2. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  375. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  376. Agility 1 M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  377. Agility 1 ML, Aamos Gulden Land: 2/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  378. Agility 2 M, Hugo z Otvovické skály: 3/21, 45.82 s, 0.82 tr. b., 3.82 m/s

  379. Agility 2 ML, Aamos Gulden Land: 1/10, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  380. Finále M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  381. Finále ML, Aamos Gulden Land: 4/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  382. Jumping 1 M, Hugo z Otvovické skály: 12/22, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  383. Jumping 1 ML, Aamos Gulden Land: 2/11, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  384. Jumping 2 M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  385. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 4/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  386. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  387. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  388. Jumping L VET 1, A3Ch James Gulden land: 1/3, 22.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  389. Jumping L VET 2, A3Ch James Gulden land: 1/3, 26.83 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  390. Jumping ML 1, Aamos Gulden Land: 2/6, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  391. Jumping ML 2, Aamos Gulden Land: 1/6, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  392. Jumping ML 3, Aamos Gulden Land: 2/6, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  393. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  394. Agility ML, Aamos Gulden Land: 3/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  395. Jumping ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  396. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/4, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  397. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  398. Agility ML, Aamos Gulden Land: 3/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  399. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 9/14, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  400. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 3/6, 47.55 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  401. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  402. Zkouška LA3 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  403. Zkouška LA3 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  404. Zkouška MLA3 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  405. Zkouška MLA3 2, Aamos Gulden Land: 3/4, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.36 m/s

  406. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  407. Zkouška A3 - sobota - 1 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  408. Zkouška A3 - sobota - 2 ML, Aamos Gulden Land: 1/3, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  409. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  410. Neděle Agility LA, A3Ch James Gulden land: 10/35, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  411. Neděle Agility LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  412. Neděle Jumping LA, Aamos Gulden Land: 6/34, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  413. Neděle Jumping LA, A3Ch James Gulden land: 9/34, 38.84 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  414. Neděle Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/16, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  415. Neděle Zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 6/16, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  416. Sobota Agility LA, A3Ch James Gulden land: 6/33, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  417. Sobota Agility LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  418. Sobota Jumping LA, A3Ch James Gulden land: 6/35, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  419. Sobota Jumping LA, Aamos Gulden Land: 12/35, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  420. Sobota zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 3/16, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  421. Sobota zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 5/16, 52.99 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  422. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  423. Agility Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  424. Agility Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 79/137, 63.07 s, 23.07 tr. b., 3.49 m/s

  425. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 64/136, 49.87 s, 12.87 tr. b., 4.21 m/s

  426. Jumping Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 72/138, 46.47 s, 19.47 tr. b., 3.59 m/s

  427. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  428. Agility L, A3Ch James Gulden land: 17/40, 51.84 s, 15.84 tr. b., 3.36 m/s

  429. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  430. Jumping L, Aamos Gulden Land: 8/37, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  431. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 12/37, 35.94 s, 2.94 tr. b., 3.84 m/s

  432. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 43.09 s, 7.09 tr. b., 3.88 m/s

  433. Zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 7/16, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  434. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  435. Ne. - Agility II. L, Aamos Gulden Land: 31/105, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  436. Ne. - Agility II. L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  437. Ne. - Jumping II. L, Aamos Gulden Land: 11/96, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  438. Ne. - Jumping II. L, A3Ch James Gulden land: 39/96, 47.09 s, 13.09 tr. b., 4.2 m/s

  439. So. - Agility I. L, A3Ch James Gulden land: 15/105, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  440. So. - Agility I. L, Aamos Gulden Land: 42/105, 47.57 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  441. So. - Jumping I. L, A3Ch James Gulden land: 30/107, 41.03 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  442. So. - Jumping I. L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  443. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  444. Zkouška 1 LA3, Aamos Gulden Land: 7/11, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  445. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 8/11, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  446. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  447. Zkouška 2 LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  448. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  449. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  450. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , A3Ch James Gulden land: 10/19, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  451. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch James Gulden land: 3/23, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  452. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  453. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Aamos Gulden Land: 37/169, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  454. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Aamos Gulden Land: 27/110, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  455. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch James Gulden land: 6/23, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  456. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  457. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  458. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Aamos Gulden Land: 37/170, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  459. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  460. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 16/44, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  461. Agility neděle L, Aamos Gulden Land: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  462. Agility sobota L, Aamos Gulden Land: 3/51, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  463. Agility sobota L, A3Ch James Gulden land: 4/51, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  464. Jumping neděle L, Aamos Gulden Land: 5/42, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  465. Jumping neděle L, A3Ch James Gulden land: 20/42, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  466. Jumping sobota L, Aamos Gulden Land: 5/50, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  467. Jumping sobota L, A3Ch James Gulden land: 7/50, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  468. Zkouška neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 3/20, 49.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  469. Zkouška neděle LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  470. Zkouška sobota LA3, Aamos Gulden Land: 2/21, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  471. Zkouška sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/21, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  472. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  473. Zkouška III LA3, A3Ch James Gulden land: 3/17, 50.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  474. Zkouška III LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  475. Zkouška II LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  476. Zkouška II LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  477. Zkouška I LA3, A3Ch James Gulden land: 10/17, 50.97 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  478. Zkouška I LA3, Aamos Gulden Land: 11/17, 51.88 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  479. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  480. Agility I, A3Ch James Gulden land: 36/167, 52.96 s, 7.96 tr. b., 3.95 m/s

  481. Agility I, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  482. Agility II, A3Ch James Gulden land: 42/165, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  483. Agility II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  484. Jumping I, Aamos Gulden Land: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  485. Jumping I, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  486. Jumping II, A3Ch James Gulden land: 64/161, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  487. Jumping II, Aamos Gulden Land: 82/161, 48.02 s, 15.02 tr. b., 4.02 m/s

  488. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  489. Agility 1, Aamos Gulden Land: 8/39, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  490. Agility 2, Hugo z Otvovické skály: 13/28, 58.58 s, 15.58 tr. b., 3.09 m/s

  491. Agility 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  492. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  493. Jumping 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  494. Jumping 2, Aamos Gulden Land: 8/40, 38.64 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  495. Jumping 2, Hugo z Otvovické skály: 13/28, 48.56 s, 12.56 tr. b., 3.15 m/s

  496. Zkouška, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  497. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  498. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/39, 52.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  499. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  500. Jumping, Aamos Gulden Land: 5/40, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  501. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  502. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 4/21, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  503. Zkouška, Aamos Gulden Land: 12/21, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  504. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  505. Zkouška LA3 I, Aamos Gulden Land: 4/12, 51.8 s, 10.8 tr. b., 3.94 m/s

  506. Zkouška LA3 II, Aamos Gulden Land: 5/12, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  507. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  508. LA3 1, Aamos Gulden Land: 2/20, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  509. LA3 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  510. LA3 2, A3Ch James Gulden land: 4/20, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  511. LA3 2, Aamos Gulden Land: 7/20, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  512. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  513. Agility L, A3Ch James Gulden land: 6/47, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  514. Agility L, Aamos Gulden Land: 33/47, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  515. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/43, 28.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  516. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  517. Zkouška_neděle LA2, Aamos Gulden Land: 2/18, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  518. Zkouška_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  519. Zkouška_sobota_01 LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  520. Zkouška_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.21 s, 0.21 tr. b., 4.13 m/s

  521. Zkouška_sobota_02 LA2, Aamos Gulden Land: 2/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  522. Zkouška_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/14, 46.35 s, 15.35 tr. b., 3.52 m/s

  523. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  524. Zkouška 1 LA2, Aamos Gulden Land: 6/22, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  525. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  526. Zkouška 2 LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  527. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/15, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  528. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  529. Agility, A3Ch James Gulden land: 14/86, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  530. Agility DRUZSTVA, A3Ch James Gulden land: 16/97, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  531. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  532. Jumping DRUZSTVA, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  533. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  534. _1.LA2 LA2, Aamos Gulden Land: 2/18, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  535. __1.LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 9/14, 44.83 s, 5.83 tr. b., 4.06 m/s

  536. _2.LA2 LA2, Aamos Gulden Land: 5/17, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  537. __2.LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/14, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  538. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  539. Agility L, A3Ch James Gulden land: 3/42, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  540. Agility L, Aamos Gulden Land: 14/42, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  541. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 10/45, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  542. Agility neděle L, Aamos Gulden Land: 15/45, 32.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  543. Jumping L, Aamos Gulden Land: 5/43, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  544. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/43, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  545. Zkouška LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  546. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/17, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  547. Zkouška neděle LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  548. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  549. 1.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  550. 1.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  551. 2.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 9/11, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  552. 2.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 10/16, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  553. 3.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  554. 3.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 7/16, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  555. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  556. II. Zkouška, Aamos Gulden Land: 1/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  557. II. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 4/16, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  558. I. Zkouška, Aamos Gulden Land: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  559. I. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  560. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/30, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  561. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  562. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  563. LA2 - 1. LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  564. LA2 - 2. LA2, Aamos Gulden Land: 4/19, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  565. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  566. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 4/34, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  567. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  568. 1. Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 2/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  569. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 8/16, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  570. 2. Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  571. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 4/16, 35.3 s, 0.3 tr. b., 3.97 m/s

  572. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  573. QA4 Agility, A3Ch James Gulden land: 24/95, 52.44 s, 6.44 tr. b., 4.2 m/s

  574. QA4 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  575. QA5 Agility, A3Ch James Gulden land: 22/93, 45.11 s, 1.11 tr. b., 4.32 m/s

  576. QA5 Agility, Aamos Gulden Land: 41/93, 46.78 s, 7.78 tr. b., 4.17 m/s

  577. QA6 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  578. QA6 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  579. QJ4 Jumping, A3Ch James Gulden land: 40/95, 45.11 s, 5.11 tr. b., 4.26 m/s

  580. QJ4 Jumping, Aamos Gulden Land: 42/95, 47.49 s, 7.49 tr. b., 4.04 m/s

  581. QJ5 Jumping, A3Ch James Gulden land: 36/90, 44.33 s, 9.33 tr. b., 4.44 m/s

  582. QJ5 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  583. QJ6 Jumping, A3Ch James Gulden land: 47/77, 45.0 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  584. QJ6 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  585. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  586. Zkouška 1 LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  587. Zkouška 1 LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/9, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  588. Zkouška 2 LA1 LA1, Aamos Gulden Land: 1/11, 29.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  589. Zkouška 2 LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  590. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  591. QA1 agility, A3Ch James Gulden land: 18/127, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  592. QA1 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  593. QA2 agility, A3Ch James Gulden land: 16/125, 48.48 s, 2.48 tr. b., 4.25 m/s

  594. QA2 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  595. QA3 agility, A3Ch James Gulden land: 51/125, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  596. QA3 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  597. QJ1 jumping, A3Ch James Gulden land: 37/126, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  598. QJ1 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  599. QJ2 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  600. QJ2 jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  601. QJ3 jumping, A3Ch James Gulden land: 59/122, 44.06 s, 11.06 tr. b., 4.22 m/s

  602. QJ3 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  603. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  604. Agility Trial, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  605. Jumping Trial, Aamos Gulden Land: 1/4, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  606. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  607. Agility A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  608. Agility A2A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  609. Agility Squads as individual, Aamos Gulden Land: 65/157, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  610. Agility Squads as individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  611. Jumping A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  612. Jumping A2A3, A3Ch James Gulden land: 13/113, 40.81 s, 0.81 tr. b., 4.46 m/s

  613. Jumping Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 93/162, 45.73 s, 19.73 tr. b., 3.85 m/s

  614. Jumping Squads as Individual, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  615. Power & Speed A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  616. Power & Speed A2A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  617. Special Agility, Aamos Gulden Land: 32/159, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  618. Special Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  619. Special Jumping, Aamos Gulden Land: 19/153, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  620. Special Jumping, A3Ch James Gulden land: 21/153, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  621. Tachyon Trophy A1, Aamos Gulden Land: 6/47, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  622. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch James Gulden land: 44/106, 47.25 s, 20.25 tr. b., 3.81 m/s

  623. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  624. Agility L, Aamos Gulden Land: 7/32, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  625. Agility L, A3Ch James Gulden land: 12/32, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  626. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 11/33, 40.59 s, 5.59 tr. b., 4.11 m/s

  627. Jumping L, Aamos Gulden Land: 18/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.32 m/s

  628. Zkoušky LA1, Aamos Gulden Land: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  629. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  630. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  631. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/25, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  632. Agility L, Aamos Gulden Land: 14/25, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  633. Jumping L, Aamos Gulden Land: 4/25, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  634. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  635. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  636. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  637. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  638. I Agility Open, Aamos Gulden Land: 60/139, 47.83 s, 17.83 tr. b., 4.01 m/s

  639. I Agility Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  640. II Agility Open, A3Ch James Gulden land: 7/137, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  641. II Agility Open, Aamos Gulden Land: 68/137, 47.84 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  642. II Jumping Open, Aamos Gulden Land: 24/135, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  643. II Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 34/135, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  644. I Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 40/139, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  645. I Jumping Open, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  646. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  647. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  648. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/10, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  649. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  650. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  651. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  652. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  653. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/10, 48.92 s, 9.92 tr. b., 3.39 m/s

  654. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 25.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  655. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  656. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  657. Agility, A3Ch James Gulden land: 12/47, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  658. Agility, A3Ch James Gulden land: 22/50, 45.3 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  659. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  660. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  661. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/51, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  662. Jumping, Aamos Gulden Land: 16/51, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  663. Jumping, A3Ch James Gulden land: 26/47, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  664. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  665. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  666. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 8/23, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  667. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  668. Agility, Aamos Gulden Land: 3/49, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  669. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  670. Jumping, A3Ch James Gulden land: 6/50, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  671. Jumping, Aamos Gulden Land: 12/50, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  672. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/9, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  673. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 7/21, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  674. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  675. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 2/12, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  676. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 48.24 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  677. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  678. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/10, 51.17 s, 13.17 tr. b., 3.32 m/s

  679. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  680. III. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  681. II. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 26.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  682. I. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  683. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  684. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: 22/60, 45.04 s, 11.04 tr. b., 3.86 m/s

  685. Agility LA sobota, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  686. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 32/58, 41.27 s, 23.27 tr. b., 3.76 m/s

  687. Jumping LA neděle, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  688. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 25/61, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  689. Jumping LA sobota, Aamos Gulden Land: 42/61, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  690. Zkoušky LA1 neděle, Aamos Gulden Land: 2/5, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  691. Zkoušky LA1 sobota, Aamos Gulden Land: 3/7, 40.22 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  692. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: 9/37, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  693. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: 11/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  694. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  695. Agility - 1. kolo Large, Aamos Gulden Land: 6/31, 47.43 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  696. Agility - 1. kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  697. Jumping - hra Large, Aamos Gulden Land: 4/35, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  698. Jumping - hra Large, A3Ch James Gulden land: 5/35, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  699. Jumping - 2. kolo Large, Aamos Gulden Land: 10/29, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  700. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  701. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  702. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 5/17, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  703. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  704. Jumping LA1, Aamos Gulden Land: 5/11, 22.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  705. Zkouška první LA1, Aamos Gulden Land: 6/11, 35.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  706. Zkouška VIP LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  707. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  708. II. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  709. I. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  710. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  711. Agility open L, A3Ch James Gulden land: 2/48, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  712. Agility open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  713. Jumping open L, A3Ch James Gulden land: 7/46, 25.76 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  714. Jumping open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  715. zkouška_sobota_01 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  716. zkouška_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/15, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  717. Zkouška_sobota_02 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 24.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  718. Zkouška_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  719. Zkoušky_neděle LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  720. Zkoušky_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  721. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  722. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/48, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  723. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  724. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/48, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  725. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  726. Zkouška - LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  727. Zkouška - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  728. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  729. 1. zkouška LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  730. 1. zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  731. 2. zkouška LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  732. 2. zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  733. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  734. Agility L, Aamos Gulden Land: 6/44, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  735. Agility L, A3Ch James Gulden land: 7/44, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  736. Jumping L, Aamos Gulden Land: 5/45, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  737. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  738. Jumping Nedělě L, A3Ch James Gulden land: 10/44, 42.09 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  739. Jumping Nedělě L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  740. Jumping 2 Neděle L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  741. Jumping 2 Neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  742. Zkoušky LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  743. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  744. Zkoušky neděle LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  745. Zkoušky neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 3/9, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  746. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  747. Agility Ne - LA, A3Ch James Gulden land: 4/50, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  748. Agility Ne - LA, Aamos Gulden Land: 15/50, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  749. Agility So - LA, A3Ch James Gulden land: 7/50, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  750. Agility So - LA, Aamos Gulden Land: 23/50, 29.24 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  751. Jumping Ne - LA, A3Ch James Gulden land: 7/51, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  752. Jumping Ne - LA, Aamos Gulden Land: 19/51, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  753. Jumping So - LA, A3Ch James Gulden land: 3/51, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  754. Jumping So - LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  755. Zka Ne - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  756. Zka Ne - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  757. Zka So - LA1, Aamos Gulden Land: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  758. Zka So - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  759. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  760. AGILITY, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  761. JUMPING, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  762. LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  763. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  764. Agility open L, A3Ch James Gulden land: 22/35, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  765. Agility open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  766. JUMPING, Aamos Gulden Land: 12/36, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  767. JUMPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  768. Zkouška L A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  769. Zkouška L A3, A3Ch James Gulden land: 3/12, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  770. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  771. Agility L, A3Ch James Gulden land: 2/5, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  772. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  773. Hra L, Aamos Gulden Land: 2/8, 15.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  774. Hra L, A3Ch James Gulden land: 6/8, 18.25 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  775. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  776. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  777. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  778. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/2, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  779. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  780. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  781. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  782. 1. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  783. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  784. 2. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  785. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 6/13, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  786. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  787. Zkouška, Aamos Gulden Land: 7/14, 36.46 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  788. Zkouška II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  789. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  790. Agility - Ne, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  791. Agility - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  792. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 16/97, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  793. Agility - So, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  794. Jumping - Ne, Aamos Gulden Land: 12/89, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  795. Jumping - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  796. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 40/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  797. Jumping - So, Aamos Gulden Land: 41/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  798. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  799. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 5/43, 38.58 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  800. Agility - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  801. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 4/42, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  802. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: 27/42, 43.73 s, 23.73 tr. b., 3.38 m/s

  803. ZkA - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  804. ZkA - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 37.7 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  805. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  806. Jednotlivci A1 - Agility, Aamos Gulden Land: 14/46, 43.94 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  807. Jednotlivci A1 - Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  808. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  809. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 42/117, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  810. Power & speed A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  811. Power & speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  812. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Aamos Gulden Land: 17/46, 41.36 s, 5.36 tr. b., 3.87 m/s

  813. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  814. 1Q Jumping, A3Ch James Gulden land: 58/157, 35.93 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  815. 1Q Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  816. 2Q Agility, A3Ch James Gulden land: 32/157, 53.25 s, 9.25 tr. b., 3.76 m/s

  817. 2Q Agility, Aamos Gulden Land: 59/157, 48.75 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  818. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  819. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/50, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  820. Jumping L, Aamos Gulden Land: 3/54, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  821. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 14/54, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  822. Jumping L, Aamos Gulden Land: 15/50, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  823. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 8/17, 30.85 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  824. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  825. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  826. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  827. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 6/17, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  828. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  829. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  830. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  831. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  832. 1. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: 8/18, 22.57 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  833. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  834. 2. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  835. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/5, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  836. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  837. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/11, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  838. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  839. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  840. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  841. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 5/11, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  842. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/3, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  843. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  844. Agility NE L, A3Ch James Gulden land: 5/54, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  845. Agility NE L, Aamos Gulden Land: 13/54, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  846. Agility SO L, A3Ch James Gulden land: 6/54, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  847. Agility SO L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  848. Jump NE L, Aamos Gulden Land: 16/52, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  849. Jump NE L, A3Ch James Gulden land: 20/52, 37.33 s, 10.33 tr. b., 4.13 m/s

  850. Jump SO L, A3Ch James Gulden land: 19/55, 46.65 s, 12.65 tr. b., 3.86 m/s

  851. Jump SO L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  852. Zkouška NE LA1, Aamos Gulden Land: 6/17, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  853. Zkouška NE LA3, A3Ch James Gulden land: 4/20, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  854. Zkouška SO LA1, Aamos Gulden Land: 7/20, 26.81 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  855. Zkouška SO LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  856. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  857. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 16/35, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  858. Agility - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  859. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: 3/36, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  860. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 5/36, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  861. ZkA - LA1, Aamos Gulden Land: 5/8, 35.87 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  862. ZkA - LA3, A3Ch James Gulden land: 5/10, 51.44 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  863. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  864. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 19/128, 46.26 s, 5.26 tr. b., 4.24 m/s

  865. Agility 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  866. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  867. Agility 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  868. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 31/128, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  869. Jumping 1, Aamos Gulden Land: 55/128, 41.4 s, 10.4 tr. b., 4.32 m/s

  870. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 29/128, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  871. Jumping 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  872. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  873. Agility Trial I, Aamos Gulden Land: 4/13, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  874. Jumping Trial I, Aamos Gulden Land: 5/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  875. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  876. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  877. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/46, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  878. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  879. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  880. FINÁLE, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  881. Jumping, A3Ch James Gulden land: 16/48, 39.41 s, 15.41 tr. b., 3.96 m/s

  882. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  883. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  884. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  885. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/5, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  886. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  887. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  888. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 3/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  889. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 2/19, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  890. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  891. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  892. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  893. Jumping, A3Ch James Gulden land: 5/48, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  894. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  895. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  896. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  897. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  898. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch James Gulden land: 4/20, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  899. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 8/13, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  900. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  901. Agility 2.kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/30, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  902. Jumping hra Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  903. Jumping 1.kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  904. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/17, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  905. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  906. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/37, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  907. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  908. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  909. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  910. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  911. Jumping, A3Ch James Gulden land: 5/51, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  912. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 38.65 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  913. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  914. Agility_ne L, A3Ch James Gulden land: 1/55, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  915. Jumping_ne L, A3Ch James Gulden land: 3/49, 26.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  916. Jumping_so L, A3Ch James Gulden land: 17/55, 31.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  917. Zkouška_ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  918. Zkouška_so_1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  919. Zkouška_so_2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  920. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  921. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 9/66, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  922. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 31/65, 44.61 s, 17.61 tr. b., 3.81 m/s

  923. ZkA - So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  924. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  925. Agility L, A3Ch James Gulden land: 9/50, 33.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  926. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 10/49, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  927. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 2/11, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  928. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  929. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  930. 1. Zka, A3Ch James Gulden land: 6/13, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  931. 2. Zka, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  932. Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů, 26. 06. 2016

  933. LA3 - 1. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  934. LA3 - 2. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  935. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  936. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  937. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 4/49, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  938. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  939. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  940. QA5 Agility, A3Ch James Gulden land: 18/182, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  941. QA6 Agility, A3Ch James Gulden land: 10/186, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  942. QJ5 Jumping, A3Ch James Gulden land: 15/187, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  943. QJ6 Jumping, A3Ch James Gulden land: 56/182, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  944. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  945. Družstva - Agility, A3Ch James Gulden land: 12/140, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  946. Družstva - Jumping, A3Ch James Gulden land: 38/139, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  947. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  948. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  949. Power & speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  950. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 19/103, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  951. 1Q Jumping, A3Ch James Gulden land: 33/131, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  952. 2Q Agility, A3Ch James Gulden land: 40/139, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  953. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  954. Agility Ne L, A3Ch James Gulden land: 11/43, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  955. Agility So L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  956. Jumping Ne L, A3Ch James Gulden land: 5/40, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  957. Jumping So L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  958. Zkouška Ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  959. Zkouška So LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  960. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  961. QA3 Agility, A3Ch James Gulden land: 13/176, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  962. QA4 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  963. QJ3 Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  964. QJ4 Jumping, A3Ch James Gulden land: 52/174, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  965. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  966. Jumping Neděle L, A3Ch James Gulden land: 2/46, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  967. Jumping Sobota L, A3Ch James Gulden land: 3/46, 23.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  968. Zkouška 1 Sobota LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  969. Zkouška 2 Neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  970. Zkouška 2 Sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/15, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  971. Zkoušk 1 Neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  972. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  973. Zka 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  974. Zka 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  975. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  976. QA1 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  977. QA2 Agility, A3Ch James Gulden land: 61/204, 47.53 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  978. QJ1 Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  979. QJ2 Jumping, A3Ch James Gulden land: 32/197, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  980. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  981. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/50, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  982. Agility, Hugo z Otvovické skály: 15/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  983. Agility 2, Hugo z Otvovické skály: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  984. Agility 2, A3Ch James Gulden land: 48/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  985. Finále, A3Ch James Gulden land: 17/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  986. Jumping, Hugo z Otvovické skály: 13/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  987. Jumping, A3Ch James Gulden land: 48/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  988. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 2/49, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  989. Jumping 2, Hugo z Otvovické skály: 6/20, 46.34 s, 3.34 tr. b., 3.71 m/s

  990. Zkouška, Hugo z Otvovické skály: 6/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  991. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  992. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  993. Agility - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  994. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 16/64, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  995. Jumping - Ne, A3Ch James Gulden land: 21/59, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  996. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 18/65, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  997. ZkA - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  998. ZkA - So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  999. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1000. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/55, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1001. Jumping, A3Ch James Gulden land: 19/55, 27.58 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  1002. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1003. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  1004. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1005. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1006. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  1007. Agility - 2. kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/25, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1008. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/26, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1009. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  1010. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  1011. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1012. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1013. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1014. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1015. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: 11/29, 48.85 s, 7.85 tr. b., 3.77 m/s

  1016. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  1017. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1018. Zkouška agility LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1019. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  1020. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch James Gulden land: 13/29, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  1021. A3 (Top Cup) Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1022. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1023. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  1024. Agility L, A3Ch James Gulden land: 1/50, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1025. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 11/50, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1026. Zkouska_so_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1027. Zkouška_ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1028. Zkouška_so_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/12, 54.64 s, 7.64 tr. b., 3.66 m/s

  1029. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  1030. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch James Gulden land: 4/53, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1031. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 17/54, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1032. Zkouška Agility LA3, A3Ch James Gulden land: 3/16, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1033. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  1034. 26.9.2015 agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1035. 26.9.2015 jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1036. 26.9.2015 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1037. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1038. Agility Ne, A3Ch James Gulden land: 1/49, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1039. Agility So, A3Ch James Gulden land: 5/49, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1040. Jumping Ne, A3Ch James Gulden land: 4/50, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1041. Jumping So, A3Ch James Gulden land: 3/50, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1042. ZkA Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1043. ZkA So, A3Ch James Gulden land: 1/13, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1044. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1045. Agility L, A3Ch James Gulden land: 21/48, 32.41 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  1046. Agility NE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1047. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1048. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: 6/44, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1049. Zkouška NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1050. Zouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/12, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1051. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  1052. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1053. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/44, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1054. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/11, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1055. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  1056. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 3/22, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1057. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1058. Finále, A3Ch James Gulden land: 3/18, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1059. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 5/22, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1060. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 3/22, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1061. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  1062. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1063. Agility MA sobota, Hugo z Otvovické skály: 5/17, 49.0 s, 1.0 tr. b., 3.37 m/s

  1064. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 5/33, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1065. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 17/35, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  1066. Jumping MA neděle, Hugo z Otvovické skály: 3/15, 42.26 s, 0.26 tr. b., 3.9 m/s

  1067. Jumping MA sobota, Hugo z Otvovické skály: 4/17, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1068. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 6/26, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1069. Velké finále MA neděle, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1070. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: 7/13, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1071. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1072. Zkoušky MA1 neděle, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1073. Zkoušky MA1 sobota, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1074. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1075. Agility Ne, A3Ch James Gulden land: 40/140, 49.22 s, 11.22 tr. b., 3.94 m/s

  1076. Agility So, A3Ch James Gulden land: 74/151, 48.1 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  1077. Jumping Ne, A3Ch James Gulden land: 51/133, 36.12 s, 7.12 tr. b., 4.29 m/s

  1078. Jumping So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1079. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1080. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 12/46, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1081. Agility neděle M, Hugo z Otvovické skály: 1/11, 48.09 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1082. Agility sobota L, A3Ch James Gulden land: 1/43, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1083. Agility sobota M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1084. Jump neděle L, A3Ch James Gulden land: 2/44, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1085. Jump neděle M, Hugo z Otvovické skály: 7/10, 60.53 s, 28.53 tr. b., 2.94 m/s

  1086. Jump sobota L, A3Ch James Gulden land: 2/43, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1087. Jump sobota M, Hugo z Otvovické skály: 2/9, 39.62 s, 1.62 tr. b., 4.39 m/s

  1088. Zkouška neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1089. Zkouška neděle MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1090. Zkouška sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1091. Zkouška sobota MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/3, 52.09 s, 6.09 tr. b., 2.78 m/s

  1092. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1093. Agility družstva, A3Ch James Gulden land: 13/133, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1094. Jumping družstva, A3Ch James Gulden land: 65/133, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  1095. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: 33/94, 47.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1096. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1097. Power & Speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1098. Speciální závod - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1099. Speciální závod - Jumping, A3Ch James Gulden land: 53/127, 45.5 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  1100. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 24/99, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1101. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1102. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/31, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1103. Agility II Open, A3Ch James Gulden land: 39/162, 47.06 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  1104. Agility I Open, A3Ch James Gulden land: 20/165, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1105. Jumping II Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1106. Jumping I Open, A3Ch James Gulden land: 97/165, 34.48 s, 15.48 tr. b., 4.44 m/s

  1107. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  1108. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/38, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1109. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1110. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: 5/42, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1111. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 12/16, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1112. Zkouška1 LA3, A3Ch James Gulden land: 11/16, 45.05 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  1113. Zkouška1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1114. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1115. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  1116. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1117. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1118. Agility L, A3Ch James Gulden land: 2/16, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1119. Agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1120. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 5/17, 46.99 s, 15.99 tr. b., 3.43 m/s

  1121. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1122. Tuneliáda L, A3Ch James Gulden land: 8/12, 16.54 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  1123. Tuneliáda M, Hugo z Otvovické skály: 17/24, 21.41 s, 1.41 tr. b., 4.67 m/s

  1124. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1125. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1126. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  1127. Jumping, Hugo z Otvovické skály: 3/12, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1128. Jumping, A3Ch James Gulden land: 14/34, 34.35 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  1129. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1130. Zkouška, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1131. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  1132. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Hugo z Otvovické skály: 5/12, 52.14 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1133. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch James Gulden land: 10/44, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1134. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch James Gulden land: 8/44, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1135. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1136. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1137. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Hugo z Otvovické skály: 4/6, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1138. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1139. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 29/183, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1140. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1141. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1142. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1143. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  1144. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch James Gulden land: 3/13, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1145. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch James Gulden land: 2/13, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1146. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch James Gulden land: 1/13, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1147. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  1148. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/25, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1149. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1150. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1151. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1152. Zka, A3Ch James Gulden land: 1/15, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1153. Zka, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 26.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1154. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  1155. 1. Zka, Hugo z Otvovické skály: 2/5, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1156. 1. Zka, A3Ch James Gulden land: 4/12, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1157. 2. Zka, A3Ch James Gulden land: 2/12, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1158. 2. Zka, Hugo z Otvovické skály: 3/5, 25.87 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1159. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  1160. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 8/46, 38.8 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  1161. Ne_agility M, Hugo z Otvovické skály: 8/17, 62.48 s, 29.48 tr. b., 2.98 m/s

  1162. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/45, 25.66 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1163. Ne_jumping M, Hugo z Otvovické skály: 3/16, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1164. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1165. Ne_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1166. So_agility L, A3Ch James Gulden land: 6/49, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1167. So_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1168. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1169. So_jumping M, Hugo z Otvovické skály: 12/16, 47.61 s, 10.61 tr. b., 3.55 m/s

  1170. So_ LA3, A3Ch James Gulden land: 4/18, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1171. So_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1172. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1173. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/42, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1174. Agility, Hugo z Otvovické skály: 8/19, 53.35 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  1175. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1176. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1177. FINÁLE, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1178. Jumping, A3Ch James Gulden land: 18/43, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1179. Jumping, A3Ch James Gulden land: 26/50, 42.58 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  1180. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1181. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1182. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/19, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1183. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1185. Agility, A3Ch James Gulden land: 18/49, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1186. Jumping, A3Ch James Gulden land: 15/49, 27.56 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1187. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/17, 38.91 s, 6.91 tr. b., 4.06 m/s

  1188. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1189. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1190. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 6/78, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1191. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 48/77, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1192. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 12/36, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1193. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1194. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1195. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1196. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/47, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1197. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1198. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/47, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1199. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1200. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/21, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1201. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1202. LA3 I , A3Ch James Gulden land: 9/27, 48.65 s, 25.0 tr. b., 4.01 m/s

  1203. LA3 II , A3Ch James Gulden land: 3/27, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1204. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  1205. Jump_L L, A3Ch James Gulden land: 1/44, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1206. 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1207. 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 43.92 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1208. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1209. Agility L, A3Ch James Gulden land: 3/41, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1210. Agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1211. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 16/41, 34.05 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  1212. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: 5/13, 44.02 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1213. Zkouska_nedele LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1214. Zkouska_nedele MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/5, 50.8 s, 14.8 tr. b., 3.23 m/s

  1215. Zkouska_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1216. Zkouska_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/8, 55.73 s, 16.73 tr. b., 3.55 m/s

  1217. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1218. Agility Individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1219. Agility Squads, A3Ch James Gulden land: 10/55, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1220. Jumping Individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1221. Jumping Squads, A3Ch James Gulden land: 21/55, 40.66 s, 0.66 tr. b., 4.33 m/s

  1222. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  1223. Agility, Hugo z Otvovické skály: 3/9, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1224. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/41, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1225. Jumping, A3Ch James Gulden land: 4/42, 30.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1226. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1227. ZkA, A3Ch James Gulden land: 6/16, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1228. ZkA, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1229. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2014, 07. 09. 2014

  1230. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/30, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1231. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1232. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1233. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 27.22 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1234. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/8, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1235. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 38.7 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  1236. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  1237. LA3/1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1238. LA3/2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/14, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1239. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  1240. AGILITY, A3Ch James Gulden land: 1/23, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1241. AGILITY, Hugo z Otvovické skály: 8/12, 46.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  1242. JUMPING, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1243. JUMPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1244. Papillon jump, A3Ch James Gulden land: 3/20, 24.23 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  1245. Papillon jump, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1246. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1247. Agility Parkur A, A3Ch James Gulden land: 20/162, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1248. Agility (Parkur A), A3Ch James Gulden land: 27/143, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1249. Agility Parkur C, A3Ch James Gulden land: 35/159, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1250. Agility (Parkur C), A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1251. Agility Trial Parkur B, A3Ch James Gulden land: 9/89, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1252. Jumping Parkur B, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1253. Jumping (Parkur B), A3Ch James Gulden land: 48/157, 38.03 s, 10.03 tr. b., 4.6 m/s

  1254. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  1255. Jumping - L, A3Ch James Gulden land: 5/24, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1256. Jumping - M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1257. 1. zk LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1258. 1. zk MA1, Hugo z Otvovické skály: 5/7, 35.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1259. 2. zk LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1260. 2. zk MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/7, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  1261. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1262. Agility Final, A3Ch James Gulden land: 4/19, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1263. I. Agility, A3Ch James Gulden land: 8/102, 44.92 s, 5.92 tr. b., 4.45 m/s

  1264. II. Agility, A3Ch James Gulden land: 21/90, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1265. III. Agility, A3Ch James Gulden land: 28/94, 47.77 s, 12.77 tr. b., 3.89 m/s

  1266. II. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1267. I. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1268. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1269. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1270. AGILITY-M, Hugo z Otvovické skály: 4/11, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1271. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 14/39, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1272. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 17/39, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1273. JUMPING-M, Hugo z Otvovické skály: 9/11, 46.19 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1274. JUMPING-M, Hugo z Otvovické skály: 11/11, 55.1 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  1275. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1276. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1277. Malé finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1278. MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 55.34 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  1279. MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/4, 47.93 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  1280. Velké finále MA neděle, Hugo z Otvovické skály: 1/11, 54.24 s, 3.24 tr. b., 3.21 m/s

  1281. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  1282. Zkouška LA3/1 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1283. Zkouška LA3/2 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/13, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1284. Zkouška LA3/3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1285. Zkouška MA1/1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 59.72 s, 21.72 tr. b., 2.48 m/s

  1286. Zkouška MA1/2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 76.89 s, 38.89 tr. b., 1.92 m/s

  1287. Zkouška MA1/3 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 39.25 s, 6.25 tr. b., 3.36 m/s

  1288. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  1289. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1290. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1291. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1292. Jumping NE M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1293. Zkouška1 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/12, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1294. Zkouška1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  1295. Zkouška 1 NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1296. Zkouška 1 NE MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/7, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1297. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1298. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/6, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1299. Zkouška 2 NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1300. Zkouška 2 NE MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 27.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1301. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1302. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 1/35, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1303. Agility neděle M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1304. Agility - sobota L, A3Ch James Gulden land: 11/41, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1305. Agility - sobota M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1306. Jumping - neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1307. Jumping - neděle M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1308. Jumping - sobota L, A3Ch James Gulden land: 6/41, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1309. Jumping - sobota M, Hugo z Otvovické skály: 11/20, 53.81 s, 23.81 tr. b., 2.95 m/s

  1310. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1311. Zkoušky MA1, Hugo z Otvovické skály: 4/5, 57.64 s, 21.64 tr. b., 2.39 m/s

  1312. Zkoušky neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1313. Zkoušky neděle MA1, Hugo z Otvovické skály: 6/8, 48.91 s, 13.91 tr. b., 2.8 m/s

  1314. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1315. Agility 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1316. Agility 2, A3Ch James Gulden land: 20/118, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1317. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 41/122, 43.9 s, 17.9 tr. b., 3.53 m/s

  1318. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 32/117, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1319. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 7/37, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1320. Sokolov - Dolní Rychnov - 10. velikonoční závody, 21. 04. 2014

  1321. druhá zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1322. druhá zkouška MA1 MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1323. jumping L L, A3Ch James Gulden land: 7/26, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1324. jumping M M, Hugo z Otvovické skály: 2/7, 40.96 s, 5.96 tr. b., 3.83 m/s

  1325. první zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1326. první zkouška MA1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/2, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1327. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1328. Agility, A3Ch James Gulden land: 9/31, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1329. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1330. Agility finále, A3Ch James Gulden land: 8/17, 40.18 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  1331. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1332. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1333. ZkA, A3Ch James Gulden land: 7/17, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  1334. ZkA, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1335. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1336. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/33, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1337. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1338. Jumping, A3Ch James Gulden land: 12/33, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1339. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1340. ZkA, Hugo z Otvovické skály: 4/7, 37.99 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  1341. ZkA, A3Ch James Gulden land: 8/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1342. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  1343. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 12/38, 44.01 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  1344. Ne_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1345. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/36, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1346. Ne_jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1347. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: 2/15, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  1348. Ne_ MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1349. So_agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1350. So_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1351. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: 7/43, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1352. So_jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  1353. So_ LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1354. So_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/3, 44.53 s, 11.53 tr. b., 2.78 m/s

  1355. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1356. Agility, A3Ch James Gulden land: 10/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1357. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1358. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1359. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1360. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1361. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1362. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1363. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/18, 35.59 s, 0.59 tr. b., 3.79 m/s

  1364. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1365. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1366. Finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 16/39, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  1367. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1368. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 18/79, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1369. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1370. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1371. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  1372. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1373. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1374. Zka, A3Ch James Gulden land: 1/9, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1375. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  1376. FINÁLE LARGE, A3Ch James Gulden land: 9/19, 19.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1377. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: 4/48, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1378. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1379. LA3, A3Ch James Gulden land: 7/17, 45.56 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  1380. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  1381. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1382. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1383. LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1384. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1385. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1386. Agility LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1387. Finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1388. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 9/59, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1389. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1390. LA3, A3Ch James Gulden land: 9/22, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1391. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  1392. Agility finále, A3Ch James Gulden land: 3/12, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1393. Agility Open, A3Ch James Gulden land: 4/29, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1394. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 10/29, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1395. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: 1/4, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1396. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  1397. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1398. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: 14/39, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1399. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1400. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  1401. 1 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1402. 2 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1403. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  1404. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1405. ZkA 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1406. ZkA 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1407. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1408. Agility, A3Ch James Gulden land: 20/99, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1409. Agility družstev, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1410. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1411. Jumping družstev, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1412. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1413. Agility CACIAg, A3Ch James Gulden land: 15/50, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1414. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2013 - 29. 09. 2013

  1415. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/18, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1416. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/28, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1417. Jumping, A3Ch James Gulden land: 1/28, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1418. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1419. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1420. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1421. Mrtník, Plzeň-Sever - PRAGIL "Krmiva Nýřany" 2013, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1422. Finale 1.k L, A3Ch James Gulden land: 7/13, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  1423. NE_Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1424. NE_LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1425. SO_Agility_L, A3Ch James Gulden land: 7/27, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1426. SO_JL3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1427. SO_LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 49.72 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1428. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  1429. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1430. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1431. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/14, 47.32 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1432. Karlovy Vary - závody agility při výstavě psů, 14. 09. 2013

  1433. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1434. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1435. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1436. Plzeň Doubravka - MEMORIÁL JOLANY TROPPOVÉ, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1437. Ne agility L, A3Ch James Gulden land: 6/35, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1438. Ne jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1439. Ne zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1440. So jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1441. So zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1442. So zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1443. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1444. 1. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1445. 2. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1446. 3. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1447. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1448. Jumping, A3Ch James Gulden land: 1/11, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1449. Jumping, A3Ch James Gulden land: 6/18, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1450. Noční jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1451. Zkouška A, A3Ch James Gulden land: 1/5, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1452. Zkouška A, A3Ch James Gulden land: 5/8, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1453. Zkouška J, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1454. 2.Zkouška A, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1455. Zbraslav u Brna - O liščí ocas - 1. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 04. 08. 2013

  1456. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/2, 50.5 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  1457. Agiliy Open, A3Ch James Gulden land: 5/11, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1458. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 8/11, 57.41 s, 22.41 tr. b., 2.86 m/s

  1459. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  1460. AGILITY, A3Ch James Gulden land: 2/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1461. JUMPING LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1462. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1463. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  1464. A3_1_L, A3Ch James Gulden land: 3/15, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1465. A3_2_L, A3Ch James Gulden land: 4/15, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1466. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1467. Agility LARGE L, A3Ch James Gulden land: 13/50, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1468. Jumping LARGE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1469. Neděle Jumping LARGE L, A3Ch James Gulden land: 16/50, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  1470. Neděle zkoušky LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1471. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1472. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  1473. Agility L, A3Ch James Gulden land: 1/31, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1474. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1475. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1476. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1477. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1478. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 4/43, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1479. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1480. LA3, A3Ch James Gulden land: 1/13, 44.92 s, 0.92 tr. b., 4.27 m/s

  1481. LA3, A3Ch James Gulden land: 6/14, 41.99 s, 5.99 tr. b., 4.29 m/s

  1482. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1483. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1484. agility Large L, A3Ch James Gulden land: 4/44, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1485. jumping Large L, A3Ch James Gulden land: 2/12, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  1486. jumping Large L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1487. LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1488. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  1489. II. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/5, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1490. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1491. 9) I. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 3/6, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1492. Mrtník, Plzeň - sever - TOP OUTDOOR CUP 2013, 25. 05. 2013

  1493. Agility FINÁLE L, A3Ch James Gulden land: 3/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1494. Agility Open L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1495. Jumping Open L, A3Ch James Gulden land: 5/24, 26.55 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  1496. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/6, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1497. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1498. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 13/44, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1499. Jumping L L, A3Ch James Gulden land: 1/41, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1500. LA3 B LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1501. LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1502. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1503. Zkoušky 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1504. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1505. Agility I, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1506. Agility II, A3Ch James Gulden land: 19/39, 40.49 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  1507. Agility III, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1508. JUMPING I, A3Ch James Gulden land: 14/38, 36.59 s, 11.59 tr. b., 4.26 m/s

  1509. JUMPING II, A3Ch James Gulden land: 12/39, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1510. JUMPING III, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1511. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1512. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 31/90, 50.79 s, 16.79 tr. b., 3.88 m/s

  1513. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1514. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 35/90, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1515. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 51/85, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1516. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1517. Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  1518. neděle_agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1519. neděle_jump L, A3Ch James Gulden land: 11/31, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1520. neděle_zkouška_LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/7, 45.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1521. sobota_agility_L L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1522. sobota_jump_L L, A3Ch James Gulden land: 2/25, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1523. sobota_Zkouška_LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/9, 48.43 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1524. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1525. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/23, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1526. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/24, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1527. ZkA, A3Ch James Gulden land: 3/12, 38.32 s, 1.32 tr. b., 4.7 m/s

  1528. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1529. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1530. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1531. Zkouška 3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1532. Sokolov - Dolní Rychnov - 9. velikonoční závody agility, 30. 03. 2013

  1533. AGILITY L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1534. Jumping L L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1535. ZK LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1536. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1537. Ne_Agility_ L, A3Ch James Gulden land: 8/34, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1538. Ne_Jump_ L, A3Ch James Gulden land: 8/33, 30.56 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1539. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1540. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1541. Agility - neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1542. Agility - sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1543. Finále L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1544. Jumping - neděle L, A3Ch James Gulden land: 11/26, 38.87 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1545. Jumping - sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1546. Zkouška So LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1547. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1548. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1549. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1550. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1551. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1552. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1553. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 30/71, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1554. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1555. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1556. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1557. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  1558. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1559. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/33, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1560. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 6/10, 42.89 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  1561. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1562. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: 24/63, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  1563. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1564. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 16/75, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1565. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1566. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1567. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1568. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1569. CACIAg , A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1570. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1571. Agility individuals, A3Ch James Gulden land: 65/98, 49.05 s, 20.05 tr. b., 3.96 m/s

  1572. Jumping individuals, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1573. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1574. Agility , A3Ch James Gulden land: 19/27, 39.75 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  1575. Finále jednotlivci, A3Ch James Gulden land: 3/13, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1576. Jumping, A3Ch James Gulden land: 23/36, 26.43 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  1577. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1578. Zkoušky jmp, A3Ch James Gulden land: 6/12, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1579. Zkoušky jmp, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1580. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1581. Zka1, A3Ch James Gulden land: 4/11, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1582. Zka2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1583. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  1584. Agility L, A3Ch James Gulden land: 8/32, 41.92 s, 8.92 tr. b., 4.06 m/s

  1585. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 3/32, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1586. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 42.92 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  1587. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1588. Agility L, A3Ch James Gulden land: 6/35, 41.47 s, 11.47 tr. b., 3.76 m/s

  1589. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1590. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1591. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1592. Agility, A3Ch James Gulden land: 6/37, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1593. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1594. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1595. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  1596. Agility L, A3Ch James Gulden land: 16/23, 48.78 s, 25.78 tr. b., 3.24 m/s

  1597. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1598. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 10/21, 38.69 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  1599. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1600. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1601. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1602. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1603. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1604. Jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1605. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1606. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1607. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1608. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1609. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1610. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1611. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1612. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 08. 09. 2012

  1613. JUMPING L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1614. ZKOUŠKA 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1615. ZKOUŠKA 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1616. Karlovy Vary - Karlovarské závody při výstavě psů, 01. 09. 2012

  1617. Agility L L, A3Ch James Gulden land: 5/29, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1618. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/28, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1619. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1620. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  1621. Cvikovské zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1622. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  1623. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 5/23, 42.24 s, 1.24 tr. b., 4.02 m/s

  1624. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 14/29, 48.8 s, 18.8 tr. b., 3.32 m/s

  1625. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1626. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1627. Zkouška Agility A3 - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1628. Zkouška Agility A3 - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1629. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  1630. Agility L, A3Ch James Gulden land: 13/33, 42.04 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  1631. Jumping I-denní L, A3Ch James Gulden land: 4/27, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1632. Jumping II-noční L, A3Ch James Gulden land: 4/22, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1633. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 7/34, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1634. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1635. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1636. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1637. Agility L, A3Ch James Gulden land: 5/27, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1638. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1639. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1640. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  1641. II. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1642. I. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 59.47 s, 16.47 tr. b., 3.31 m/s

  1643. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1644. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: 1/11, 42.75 s, 5.75 tr. b., 3.74 m/s

  1645. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1646. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 20/41, 39.96 s, 19.96 tr. b., 3.6 m/s

  1647. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1648. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1649. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1650. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  1651. L_Agility_neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1652. L_Agility_sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1653. LA3_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1654. LA3_sobota LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1655. L_jump_neděle L, A3Ch James Gulden land: 6/30, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1656. L_jump_sobota L, A3Ch James Gulden land: 6/29, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1657. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1658. NE-jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/27, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1659. NE-zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: 1/10, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1660. NE-zkouška2 LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1661. SO-jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1662. SO-zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1663. SO-zkouška2 LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1664. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1665. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/46, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1666. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch James Gulden land: 22/46, 52.62 s, 22.62 tr. b., 3.76 m/s

  1667. AGILITY II, A3Ch James Gulden land: 7/45, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1668. FINÁLE AGILITY, A3Ch James Gulden land: 3/14, 42.53 s, 0.53 tr. b., 4.68 m/s

  1669. FINÁLE JUPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1670. JUMPING, A3Ch James Gulden land: 16/47, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1671. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch James Gulden land: 15/47, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1672. JUMPING II, A3Ch James Gulden land: 5/45, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1673. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1674. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1675. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: 6/24, 38.62 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1676. Mělník - Mlazice - Uskákané dvouzkoušky II, 09. 04. 2012

  1677. agi L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1678. jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1679. ZK LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1680. Sokolov - Dolní Rychnov - 8. Velikonoční závody, 09. 04. 2012

  1681. agi L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1682. jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1683. ZK LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1684. Březí, okr. Plzeň - jih - TOP INDOOR CUP 2012, 01. 04. 2012

  1685. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/19, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1686. Finále dospělých L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1687. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1688. Zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1689. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1690. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 15/39, 40.58 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1691. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/38, 31.88 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1692. Ne_zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: 3/14, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1693. So_agility L, A3Ch James Gulden land: 13/45, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1694. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1695. So_zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: 5/14, 43.02 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  1696. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1697. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1698. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 14/39, 40.44 s, 15.44 tr. b., 4.18 m/s

  1699. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1700. LA2, A3Ch James Gulden land: 1/21, 49.84 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  1701. LA2, A3Ch James Gulden land: 8/21, 51.69 s, 23.69 tr. b., 3.25 m/s

  1702. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1703. ZK 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1704. Zk 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1705. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  1706. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1707. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 8/28, 45.62 s, 17.62 tr. b., 3.73 m/s

  1708. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1709. LA2, A3Ch James Gulden land: 8/14, 42.84 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1710. LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1711. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  1712. Zk 1, A3Ch James Gulden land: 1/20, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1713. Zk 2, A3Ch James Gulden land: 3/20, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1714. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  1715. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1716. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 3/33, 29.68 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1717. Zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1718. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1719. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1720. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch James Gulden land: 18/29, 49.8 s, 25.8 tr. b., 2.73 m/s

  1721. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1722. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch James Gulden land: 5/29, 49.8 s, 17.8 tr. b., 3.11 m/s

  1723. Zkouška LA1, A3Ch James Gulden land: 3/8, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1724. Zkouška LA1, A3Ch James Gulden land: 2/11, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1725. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1726. Zkoušky 1 LA1 neděle, A3Ch James Gulden land: 3/16, 29.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1727. Zkoušky 2 LA1 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován