Cz En

042819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Šimerová

    Člen KA

Pes

  1. Bellaria Destiny of Dunnottar, Border kolie

Výsledky

  1. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  2. Agility: 1/6, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Jumping: 1/6, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  4. Zkouška sobota: 1/3, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  6. 1.kvalifikace: 3/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  7. 2.kvalifikace: 2/19, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  8. 3.kvalifikace: 2/19, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  9. Finále: Diskvalifikován

  10. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  11. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: 7/24, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  12. Jumping FirstAnimal M: 1/25, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  13. Zkouška A3 Josera M: 7/13, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  14. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  15. Agility: 1/13, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. Jumping M3: 1/4, 33.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  17. Zkouška M3: 1/4, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  19. 1. Jumping M: 7/14, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  20. 2. Jumping M: 1/15, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  21. 3. Jumping M: 1/15, 24.91 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  22. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  23. Agility 1 M: Diskvalifikován

  24. Agility 2 M: Diskvalifikován

  25. Jumping 1 M: 35/62, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  26. Jumping 2 M: 18/51, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  27. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  28. Zkouška 1: 1/10, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  29. Zkouška 2: 7/10, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  30. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  31. 1.kvalifikace: 7/15, 31.69 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  32. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  33. 3.kvalifikace: 6/15, 37.22 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  34. Finále: 4/9, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  35. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  36. Agility Individual: Diskvalifikován

  37. Agility Squads as Individual: 37/72, 49.43 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  38. Jumping Individual: 10/70, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  39. Jumping Squads as Individual: 54/72, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  40. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  41. 1. zkouška: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška: Diskvalifikován

  43. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  44. Agility: 3/10, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  45. Jumping M3: 1/3, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Zkouška M3: Diskvalifikován

  47. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  48. dr.A3: 2/7, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. pr.A3: Diskvalifikován

  50. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  51. 1. Agility M: Diskvalifikován

  52. 1. Jumping M: 8/16, 41.27 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  53. 1. Zkouška MA3: 1/6, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. 2. Zkouška MA3: 2/6, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  56. MA3 - I.: 1/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  57. MA3 - II.: Diskvalifikován

  58. MA3 - III.: 1/6, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  60. 1.běh MA3: 2/7, 43.74 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  61. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  62. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  63. Zkouška1 A3: 2/5, 49.36 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  64. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  65. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  66. I. agility M: 20/67, 47.17 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  67. II. agility M: Diskvalifikován

  68. II. jumping M: Diskvalifikován

  69. I. jumping M: 21/67, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  71. III. jumping M: Diskvalifikován

  72. II. jumping M: Diskvalifikován

  73. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. I. jumping M: Diskvalifikován

  75. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  77. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška A3: 5/9, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  79. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  80. 7.studenecká: 2/6, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  81. 8.studenecká: 2/6, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  82. 9.studenecká: 4/6, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  84. II, zkouška A2 M: 3/5, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  85. I. zkouška A2 M: 2/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  87. A2 II M: 1/4, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  88. A2 I M: 1/4, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  89. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  90. 4.studenecká: Diskvalifikován

  91. 5.studenecká: Diskvalifikován

  92. 6.studenecká: 2/6, 44.66 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  94. A2 II M: 2/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  95. A2 I M: 2/4, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  97. ZkA. MA2 I.: 2/6, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  98. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  100. A1 II M: Diskvalifikován

  101. A1 I M: 2/11, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  102. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  103. III. jumping M: 6/7, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  104. III. zkouška MA1: 2/4, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  105. II. jumping M: Diskvalifikován

  106. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  107. I. jumping M: Diskvalifikován

  108. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  110. A1 II M: Diskvalifikován

  111. A1 I M: 1/9, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  113. 1. Zkouška MA1: 2/5, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  114. 2. Zkouška MA1: 2/5, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  115. 3. Jumping MA1: 2/5, 23.63 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  116. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  117. Batmanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  118. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  119. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  120. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  121. I. zkouška MA1: 2/6, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  123. III. jumping M: 5/11, 42.36 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  124. II. jumping M: Diskvalifikován

  125. I. jumping M: Diskvalifikován

  126. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  127. 1. Zka - MA1: 5/7, 28.16 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  128. 2. Zka - MA1: 5/7, 44.56 s, 17.56 tr. b., 3.14 m/s

  129. Jumping - Medium: Diskvalifikován