Agility družstev ML

  1. Datum: 09. 09. 2023
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: I
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075217 Karel Kurc A3Ch Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 42.05 5.23 V
2 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 42.67 5.16 V
3 911119 Jakub Diviš A3Ch Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 42.75 5.15 V
3 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 0 0 0.0 0.0 42.75 5.15 V
5 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka 0 0 0.0 0.0 43.49 5.06 V
6 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 43.58 5.05 V
7 008721 Nikol Cholastová Be Ready to Win Bellis Hope 0 0 0.0 0.0 43.74 5.03 V
8 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You 0 0 0.0 0.0 44.73 4.92 V
9 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 45.41 4.84 V
10 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 47.84 4.6 V
11 011915 Lucie Baláková A3Ch Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 50.28 4.38 V
12 062415 Kristýna Galbavá A3Ch Kiss from Arose of Green Borderline 0 0 0.61 0.61 52.61 4.18 V
13 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej 0 0 0.9 0.9 52.9 4.16 V
14 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 1 0 0.0 5.0 43.01 5.12 V
15 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 1 0 0.0 5.0 43.2 5.09 V
16 089817 Michaela Hadrbolcová A3Ch Fire Fly Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 44.47 4.95 V
17 010023 Sára Simandlová Btw I’m Dakota Full of Rush 0 1 0.0 5.0 45.6 4.82 V
18 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 45.77 4.81 V
19 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 1 0 0.0 5.0 46.44 4.74 V
20 085418 Lenka Sack A3Ch Theika Irhaberki 0 1 0.0 5.0 46.53 4.73 V
21 042819 Lucie Šimerová A3Ch Bellaria Destiny of Dunnottar 1 0 0.0 5.0 47.67 4.62 V
22 072518 Sylvie Tylšová A3Ch Jumpy 1 0 0.0 5.0 48.72 4.52 V
23 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 1 0 1.57 6.57 53.57 4.11 VD
24 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 1 1 0.0 10.0 44.07 4.99 VD
25 052414 Daniela Rychlíková A3Ch Ann Fleurette From Their Hearts 1 1 0.0 10.0 49.71 4.43 VD
26 003521 Darina Hanusková Koki 1 1 0.0 10.0 49.84 4.41 VD
27 192021 Ivana Ondrušová Azu Acecard 2 0 0.0 10.0 49.89 4.41 VD
28 065820 Daniel Brym Ellie 1 1 2.82 12.82 54.82 4.01 VD
29 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 8.47 18.47 60.47 3.64 D
30 021218 Aneta Grygarová A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant 4 0 0.0 20.0 46.23 4.76 D
DIS 101722 Jana Nejdlová A drop in the ocean DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047623 Michaela Koucká Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040920 Lucie Peterková Aras DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029419 Marcel Balšan Maki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085821 Tereza Szturcová Brilanta Zahájský mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075019 Elena Hlobilová A3Ch Ziwa Amali Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO