Cz En

089314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kaniová, USK Dog Academy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bombardino Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 1/1, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: 11/34, 34.64 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  7. Jumping Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: 2/34, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  9. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  10. Trial I.: 1/12, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. TRIAL II.: 1/11, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  13. II. Zkouška A3 ML: 1/7, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  14. I. Zkouška A3 ML: 2/7, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  15. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  16. Agility I: 1/28, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  17. Agility II: 1/23, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  18. Jumping I: 1/28, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Jumping II: 14/28, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  21. MLA3 - I.: 1/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  22. MLA3 - II.: 1/6, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  23. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  24. MLA3 - 1běh: 1/5, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  25. MLA3 - 2běh: Diskvalifikován

  26. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Squads as Individual: 4/137, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  29. Jumping Open: 7/136, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  30. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  32. 1. zkouška LA3: 1/10, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  33. 2. zkouška LA3: 1/10, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  34. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  35. Agility I: 1/85, 43.18 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  36. Agility II: 3/85, 40.05 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  37. Jumping I: 4/85, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  38. Jumping II: 3/84, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  40. QA4 Agility: 17/97, 41.74 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  41. QA5 Agility: 4/96, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  42. QA6 Agility: 5/93, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  43. QJ4 Jumping: 6/96, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  44. QJ5 Jumping: 38/94, 35.91 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  45. QJ6 Jumping: 8/87, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  46. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  47. QA1 agility: Diskvalifikován

  48. QA2 agility: 5/120, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  49. QA3 agility: 35/120, 39.04 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  50. QJ1 jumping: 5/123, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  51. QJ2 jumping: 47/122, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  52. QJ3 jumping: 2/111, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  53. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  54. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  55. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 3/28, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  56. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 4/109, 13.97 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  57. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 2/169, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  58. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 19/110, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  60. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  61. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 24/170, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  62. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  63. 1.zkouška LA3: 1/12, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  64. 2.zkouška LA3: 1/12, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  66. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 2 LA3: 1/8, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  68. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  69. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  70. 2. Jumping L: 3/28, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. 3. Agility L: Diskvalifikován

  72. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  73. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  74. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  75. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  76. Jumping LA sobota: 6/71, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  77. Zkoušky LA3 neděle: 3/30, 41.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  78. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  79. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  80. TRIAL II. LA3: 1/12, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  81. TRIAL I. LA3: 1/12, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  82. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  83. Agility: Diskvalifikován

  84. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  85. Jumping: 2/97, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  86. Jumping DRUZSTVA: 23/97, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  88. Agility 1: 3/212, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  89. Agility 2: 6/217, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  90. Agility 3: 6/179, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. Agility 4: 4/191, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Grand Final: Diskvalifikován

  94. Jumping 2: Diskvalifikován

  95. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  96. QA4 Agility: 2/95, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  97. QA5 Agility: Diskvalifikován

  98. QA6 Agility: 23/88, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  99. QJ4 Jumping: 6/95, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  100. QJ5 Jumping: 25/90, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  101. QJ6 Jumping: 5/77, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  103. QA1 agility: 24/127, 39.58 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  104. QA2 agility: 4/125, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  105. QA3 agility: 1/125, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  106. QJ1 jumping: 52/126, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  107. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ3 jumping: 9/122, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  109. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  110. Agility A2A3: Diskvalifikován

  111. Agility Squads as individual: 3/157, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  112. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  113. Jumping Squads as Individual: 28/162, 29.96 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  114. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  115. Special Agility: Diskvalifikován

  116. Special Final: 1/28, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  117. Special Jumping: 27/153, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  118. Tachyon Trophy A2A3: 1/106, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  120. Agility Open: 1/37, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. Agility L Ne: 1/98, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  125. Agility L So: 24/99, 32.92 s, 10.0 tr. b., 6.08 m/s

  126. Jumping L Ne: 34/96, 31.12 s, 10.0 tr. b., 6.2 m/s

  127. Jumping L So: 2/100, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  128. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  129. Agility: 1/41, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  130. Agility: 14/55, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  131. Jumping: 20/53, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  134. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. I. zkouška LA3: 1/7, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  136. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  137. Agility LA sobota: 1/60, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  138. Jumping LA neděle: 1/62, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  139. Jumping LA sobota: 1/59, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  140. Velké finále LA neděle: 1/32, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  141. Zkoušky LA3 neděle: 1/32, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  142. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  143. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  144. Agility Squads - sorted as Individual: 69/145, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  145. Jumping Squads - sorted as Individual: 11/146, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  146. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  147. Agility družstev: Diskvalifikován

  148. Agility jednotlivců: 9/87, 35.52 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  149. Jumping družstev: 16/88, 38.2 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  150. Jumping jednotlivců: 3/87, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  151. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  152. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  154. LA3/1 LA3: 3/13, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  155. LA3/2 LA3: Diskvalifikován

  156. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  157. QA4 agility: 1/99, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  158. QA5 agility: Diskvalifikován

  159. QA6 agility: 18/95, 33.76 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  160. QJ4 jumping: 10/98, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. QJ5 jumping: 8/91, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  162. QJ6 jumping: 3/76, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  163. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  164. 1Q Jumping: 29/157, 28.47 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  165. 2Q Agility: 2/157, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  166. 3Q Finále: 1/24, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  167. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 6/108, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  168. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 3/117, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  169. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  170. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 7/121, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  171. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  172. QA1 agility: 22/135, 36.98 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  173. QA2 agility: 16/127, 31.58 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  174. QA3 agility: 2/130, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  175. QJ1 jumping: 25/135, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  176. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  177. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  178. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  179. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  181. Agility Open: 4/43, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  182. Agility Trial: 9/16, 35.91 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  183. Jumping Special A2 + A3: 1/35, 26.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  184. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  185. Agility 1: Diskvalifikován

  186. Agility 2: Diskvalifikován

  187. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  188. Agility Lar Ne: 25/85, 36.29 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  189. Agility Lar So: 14/87, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  190. Jumping Lar Ne: 4/85, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  191. Jumping Lar So: 15/87, 29.32 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  192. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  193. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška LA3: 1/9, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  196. 1. zkouška LA3: 1/6, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  197. 2. zkouška LA3: 1/6, 45.09 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  198. 3. zkouška LA3: 2/6, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  199. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  200. Agility družstva: 25/66, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  201. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  202. Jumping družstva: 34/66, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  203. Jumping jednotlivci: 2/65, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  204. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  205. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  207. Agility: Diskvalifikován

  208. Agility Open: 15/40, 33.5 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  209. Jumping Open: 2/40, 25.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  210. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  211. Agility: 11/110, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  212. Agility I: 17/192, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  213. Agility II: Diskvalifikován

  214. Agility III: 36/178, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  215. Agility IV: Diskvalifikován

  216. Jumping I: Diskvalifikován

  217. Jumping II: Diskvalifikován

  218. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  219. QA5 Agility: 28/182, 37.69 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  220. QA6 Agility: Diskvalifikován

  221. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  222. QJ6 Jumping: 12/182, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  223. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  224. 1Q Jumping: 4/131, 30.38 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  225. 2Q Agility: 5/139, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  226. 3Q Finále: Diskvalifikován

  227. Družstva - Agility: 20/140, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  228. Družstva - Jumping: 2/139, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  229. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 12/100, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  230. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  231. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  232. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 1/103, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  233. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  234. QA3 Agility: 1/176, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  235. QA4 Agility: Diskvalifikován

  236. QJ3 Jumping: 1/176, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  237. QJ4 Jumping: 31/174, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  238. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  239. Agility I: 1/7, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  240. Agility II: Diskvalifikován

  241. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  242. QA1 Agility: 26/213, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  243. QA2 Agility: Diskvalifikován

  244. QJ1 Jumping: 36/213, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  245. QJ2 Jumping: 12/197, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  246. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  247. Agility I: 3/43, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  248. Agility II: 7/41, 35.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  249. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  250. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. 3. zkouška LA2: 1/18, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  253. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  254. Agility Ne L: Diskvalifikován

  255. Agility So L: 7/39, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  256. Jumping Ne L: 1/40, 23.44 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  257. Jumping So L: 2/41, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  258. Zkouška Ne LA2: 1/12, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  259. Zkouška So LA2: 1/14, 27.88 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  260. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  261. LA2-1: Diskvalifikován

  262. LA2-2: Diskvalifikován

  263. LA2-3: 1/18, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  264. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  265. LA2-1: 3/20, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  266. LA2-2: 4/20, 28.04 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  267. LA2-3: 3/20, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  268. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  269. Agility: 6/21, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  270. Agility Open I: 1/40, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  271. Agility Open II: Diskvalifikován

  272. Jumping Open I: 2/39, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  273. Jumping Open II: Diskvalifikován

  274. Jumping Open III: 10/27, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  275. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Agility squads: 20/48, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  278. Jumping: Diskvalifikován

  279. Jumping Squads: 5/47, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  280. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  281. Agility Open L: Diskvalifikován

  282. Jump Open L: 13/45, 29.15 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  283. Zkouška III LA1: 2/13, 26.69 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  284. Zkouška II LA1: 1/14, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  285. Zkouška I LA1: 1/16, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  286. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  287. Agility: Diskvalifikován

  288. Agility Open: Diskvalifikován

  289. Jumping Open: 20/44, 30.4 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  290. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  291. Agility Final L: Diskvalifikován

  292. Agility L: 7/43, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  293. Jumping II. L: 18/37, 32.81 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  294. Jumping I. L: 2/41, 26.91 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  295. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  296. Agility: 5/29, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  297. Agility I: Diskvalifikován

  298. Agility II: Diskvalifikován

  299. Agility III: 38/157, 43.13 s, 11.84 tr. b., 4.06 m/s

  300. Agility IV: Diskvalifikován

  301. Jumping I: Diskvalifikován

  302. Jumping II: 3/169, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  303. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  304. Agility L: Diskvalifikován

  305. Jumping L: 2/33, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  306. Zkouška LA1: 4/9, 27.98 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  307. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  308. Agility Ne: Diskvalifikován

  309. Agility So: 7/151, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  310. Jumping Ne: Diskvalifikován

  311. Jumping So: Diskvalifikován

  312. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  313. Agility družstva: 22/133, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  314. Jumping družstva: 19/133, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  315. Mistrovství A1 - Agility: 2/40, 25.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  316. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  317. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  318. Speciální závod - Agility: 2/140, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  319. Speciální závod - Finále: 4/24, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  320. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  321. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 3/37, 22.88 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  322. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  323. Agility: Diskvalifikován

  324. Agility II Open: Diskvalifikován

  325. Agility I Open: 4/165, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  326. FINAL: Diskvalifikován

  327. Jumping II Open: Diskvalifikován

  328. Jumping I Open: 43/165, 29.87 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  329. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  330. Zkoušky LA1 1 LA1: 2/14, 28.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  331. Zkoušky LA1 2 LA1: 1/14, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  332. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  333. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  334. Zkouška 2 LA1: 4/17, 27.68 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  335. Zkouška 3 LA1: 4/17, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s