Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML

  1. Datum: 10. 06. 2023
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: I
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 35.74 6.1 V
2 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 35.91 6.07 V
3 121622 Monika Zapletalová Puma Firework Hill 0 0 0.0 0.0 36.71 5.94 V
4 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 0 0 0.0 0.0 37.25 5.85 V
5 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You 0 0 0.0 0.0 38.04 5.73 V
6 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.28 5.69 V
7 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 39.19 5.56 V
8 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 41.25 5.28 V
9 054722 Adéla Vlachová Believe in Maggie Be Orlica 0 0 0.0 0.0 46.37 4.7 V
10 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 1 0 0.0 5.0 44.38 4.91 V
11 101722 Jana Nejdlová A drop in the ocean 1 1 0.0 10.0 41.58 5.24 VD
12 015519 Eliška Vernerová #thepupu 2 0 0.0 10.0 42.06 5.18 VD
13 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins 1 1 0.0 10.0 42.39 5.14 VD
14 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 1 1 0.0 10.0 43.72 4.99 VD
15 119922 Neli Hanková U Vickie Dory Devon exe 1 0 9.27 14.27 64.27 3.39 VD
16 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 3 0 0.0 15.0 42.73 5.1 VD
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062415 Kristýna Galbavá A3Ch Kiss from Arose of Green Borderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110622 Martina Jírová Baya Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010023 Sára Simandlová Btw I’m Dakota Full of Rush DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Adela Dorniaková Blaze Bellis Hope Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107022 Jan Šup Cinderella Crazy Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008721 Nikol Cholastová Be Ready to Win Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075922 Veronika Huková Darling Zoe Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO