045719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová

    Arrow_down

Pes

  1. Aurelie of Inessy, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška MLA3: 5/8, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  5. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška MLA3: 3/8, 33.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  7. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  8. QA4 Agility: Diskvalifikován

  9. QA5 Agility: Diskvalifikován

  10. QA6 Agility: 20/65, 38.39 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  11. QJ4 Jumping: 37/69, 35.11 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  12. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  15. QA1 Agility: Diskvalifikován

  16. QA2 Agility: 17/81, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  17. QA3 Agility: Diskvalifikován

  18. QJ1 Jumping : 8/82, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  19. QJ2 Jumping: 53/80, 44.31 s, 12.31 tr. b., 4.36 m/s

  20. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  22. 1.zkouška MLA3: 5/13, 47.56 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  23. 2.zkouška MLA3: 8/13, 35.33 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  24. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  25. Agility I: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 3/18, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  27. Krátký jumping I: 3/18, 20.04 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  28. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  29. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška A3 ML: 2/5, 51.49 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  31. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  32. Agility I. I: Diskvalifikován

  33. Agility II. I: Diskvalifikován

  34. Jumping I. I: Diskvalifikován

  35. Jumping II. I: Diskvalifikován

  36. Jumping III. I: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  38. Agility 1 - Intermediate: 9/23, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  39. Agility 2 - Intermediate: 7/23, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  40. Jumping 1 - Intermediate: 7/23, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  41. Jumping 2 - Intermediate: 5/22, 19.47 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  42. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  43. Agility II 500: 30/46, 43.92 s, 16.92 tr. b., 4.53 m/s

  44. Agility I 500: Diskvalifikován

  45. Jumping II 500: Diskvalifikován

  46. Jumping I 500: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  48. Agility 1 I: Diskvalifikován

  49. Agility 2 I: 5/13, 51.58 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  50. Finals I: Diskvalifikován

  51. Jumping 1 I: 8/14, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  53. Jumping 3 I: 4/13, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  55. 1. Zkouška MLA3: 2/7, 30.78 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  56. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  57. 3. Zkouška MLA3: 3/7, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  59. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 37.87 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  62. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška MLA3: 2/3, 42.67 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  65. Agility 1 I: Diskvalifikován

  66. Agility 2 I: 7/21, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  69. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  70. Agility "AKINU" ML: Diskvalifikován

  71. Jumping "Fish4Dog" ML: Diskvalifikován

  72. Zkouška "Plot knihy" ML A3: Diskvalifikován

  73. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  74. 1.zkouška MLA3: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  75. 2.zkouška MLA3: 6/7, 37.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  76. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  77. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  80. 1.Zkouška MLA3: 5/7, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  81. 2.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  82. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  83. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  85. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  86. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  87. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  88. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  91. Zkouška II / ML / A3: 5/5, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  92. Zkouška I / ML / A3: 5/5, 42.82 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  93. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  94. Dišův Fast and Furious ML: 5/10, 20.55 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  95. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  97. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  98. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  100. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  101. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  102. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  103. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 13/66, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  104. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  105. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  106. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 35/66, 51.12 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  107. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  108. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 17/57, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  109. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  110. Agility OPEN ML: 6/8, 43.15 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  111. JUMPING OPEN ML: Diskvalifikován

  112. ZkA. II. MLA3: 1/1, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  113. ZkA. I. MLA3: 1/1, 40.51 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  114. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  115. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  116. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: Diskvalifikován

  117. Power & Speed MASTERS ML: Diskvalifikován

  118. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 27/33, 30.32 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  119. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML: Diskvalifikován

  120. Tachyon Trophy MASTERS ML: 9/19, 53.07 s, 8.07 tr. b., 4.09 m/s

  121. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 14/33, 41.86 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  122. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  123. Agility 1: Diskvalifikován

  124. Jumping 1: 26/49, 37.73 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  125. Jumping 2: Diskvalifikován

  126. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  127. 1.zkouška MLA2: 4/9, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  128. 2.zkouška MLA2: 1/9, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  129. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  130. QA1 Agility: Diskvalifikován

  131. QA2 Agility: Diskvalifikován

  132. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  133. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  134. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška MLA2: 2/7, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  136. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  137. 1. Zkouška IA2: 1/6, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  138. 2. Zkouška IA2: 5/6, 28.54 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  139. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  140. Jumping I: Diskvalifikován

  141. Krátký jumping I: Diskvalifikován

  142. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  143. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  144. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  145. Finále ML: Diskvalifikován

  146. Jumping 1 ML: 3/19, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  147. Jumping 2 ML: 12/19, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  149. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  150. První zkouška: Diskvalifikován

  151. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  152. Agility 1 - MiniLarge: 9/20, 20.88 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  153. Agility 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  154. Jumping 1 - MiniLarge: 4/20, 23.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  155. Jumping 2 - MiniLarge: 15/20, 22.1 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  156. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  157. zkouška II / ML / A2: Diskvalifikován

  158. zkouška I / ML / A2: 2/3, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  159. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  160. 1.zkouška: Diskvalifikován

  161. 2.zkouška: Diskvalifikován

  162. 3.zkouška: 2/6, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  163. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  164. Agility FINÁLE ML: 4/6, 50.01 s, 20.01 tr. b., 4.4 m/s

  165. Agility OPEN ML: 5/9, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  166. Jumping OPEN ML neděle: 2/9, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  167. Jumping OPEN ML sobota: 2/9, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  168. Zkouška MLA2 neděle: Diskvalifikován

  169. Zkouška MLA2 sobota: 1/2, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  170. Buštěhrad - Vánoční dvojzkoušky na pohodu, 16. 12. 2022

  171. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  172. První zkouška: 1/3, 32.25 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  173. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  174. Agility II / ML: Diskvalifikován

  175. Agility I / ML: Diskvalifikován

  176. Jumping I / ML: Diskvalifikován

  177. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  178. Agility FINÁLE ML : 4/13, 42.58 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  179. Agility OPEN sobota ML: 11/19, 38.79 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  180. Jumping ML neděle: 7/19, 42.91 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  181. Jumping sobota ML: Diskvalifikován

  182. Zkouška MLA2 neděle: Diskvalifikován

  183. Zkouška MLA2 sobota : 1/5, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  184. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  185. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  186. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  187. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  188. 1. Zkouška MLA2: 2/9, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  189. 2. Zkouška MLA2: 5/9, 43.2 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  190. 3. Zkouška MLA2: 1/9, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  191. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  192. Zkouška II / ML / A2: 3/5, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  193. Zkouška I / ML / A2: 4/5, 36.65 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  194. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  195. 1.zkouška MLA2: 3/7, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  196. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  197. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  198. Agility / ML: Diskvalifikován

  199. Jumping / ML: Diskvalifikován

  200. TACHYON AGILITY / ML: 14/18, 37.71 s, 25.0 tr. b., 5.7 m/s

  201. TACHYON JUMPING / ML: Diskvalifikován

  202. Zkouška A2 / ML: Diskvalifikován

  203. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  204. Agility III / ML: Diskvalifikován

  205. Agility II / ML: Diskvalifikován

  206. Agility I / ML: Diskvalifikován

  207. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  208. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  209. První zkouška: Diskvalifikován

  210. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  211. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 41.65 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  212. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  213. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  214. 1. Zkouška MLA2: 4/7, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  215. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  216. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  217. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  218. 1. Zkouška MLA2: 3/8, 47.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  219. 2. Zkouška MLA2: 1/8, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  220. 3. Zkouška MLA2: 2/8, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  221. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  222. I. agility ML: Diskvalifikován

  223. II. agility ML: Diskvalifikován

  224. JUMPING ML: 2/10, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  225. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  226. 1.zkouška MLA2: 6/7, 37.65 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  227. 2.zkouška MLA2: 2/7, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  228. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  229. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML: Diskvalifikován

  230. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  231. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML: 6/18, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  232. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML: Diskvalifikován

  233. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  234. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  235. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  236. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  237. 2.zkouška MLA2: 4/6, 43.74 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  238. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  239. 1.zkouška MLA2: 4/7, 43.74 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  240. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  241. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  242. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška MLA2: 2/4, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  245. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  246. 1.Zk. MLA1 neděle: Diskvalifikován

  247. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  248. 2.Zk. MLA1 neděle: 2/4, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  249. 2. Zkouška MLA1: 3/7, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  250. 3.Zk. MLA1 neděle: 1/4, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  251. 3. Zkouška MLA1: 1/7, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  252. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  253. Neděle Jumping1 ML: 2/4, 32.34 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  254. Neděle MLA1 I: Diskvalifikován

  255. Neděle MLA1 II: 2/4, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  256. Sobota Jumping1 ML: Diskvalifikován

  257. Sobota MLA1 I: 1/5, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  258. Sobota MLA1 II: 1/5, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  259. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  260. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  261. 2. Zkouška MLA1: 2/6, 35.11 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  262. 3. Zkouška MLA1: 3/6, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  263. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  264. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  265. 2. Zkouška MLA1: 1/3, 32.44 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  266. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  267. 1. Zkouška MLA1: 2/4, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  268. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  269. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  270. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  271. 1.zkouška: Diskvalifikován

  272. 2.zkouška: Diskvalifikován

  273. 3.zkouška: Diskvalifikován

  274. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  275. 1.zkouška: 3/5, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  276. 2.zkouška: 2/5, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  277. 3.zkouška: 2/5, 30.64 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  278. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  279. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  280. 2. Zkouška MLA1: 1/3, 31.65 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  281. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  282. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  283. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  284. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  285. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  286. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  287. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  288. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  289. 1. Zkouška MLA1: 1/4, 35.8 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  290. 2. Zkouška MLA1: 1/4, 38.22 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  291. 3. Zkouška MLA1: 2/4, 30.54 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  292. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  293. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  294. První zkouška: Diskvalifikován

  295. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  296. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  297. 2. Jumping ML: 5/15, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  298. 3. Jumping ML: 13/15, 40.88 s, 18.88 tr. b., 3.69 m/s

  299. 4. Jumping ML: Diskvalifikován

  300. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  301. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška MLA1: 1/7, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  303. 3. Zkouška MLA1: 4/7, 37.83 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  304. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  305. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  306. 2. Zkouška MLA1: 4/6, 38.92 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  307. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  308. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  309. Zkouška MLA1: 3/3, 35.17 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  310. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  311. Zkouška MLA1 I.: 3/11, 28.02 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  312. Zkouška MLA1 II.: 5/11, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  313. Zkouška MLA1 III.: Diskvalifikován

  314. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  315. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  316. 2. zkouška MLA1: 2/8, 26.35 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  317. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  318. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  319. 1. Zkouška LA1: 4/5, 29.06 s, 25.0 tr. b., 5.37 m/s

  320. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  321. 2. Zkouška LA1: 1/5, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  322. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  323. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  324. První zkouška: Diskvalifikován

  325. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  326. Druhá zkouška: 4/5, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  327. První zkouška: 2/5, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  328. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  329. Agility L: 12/24, 51.28 s, 30.0 tr. b., 4.0 m/s

  330. Jumping L: Diskvalifikován

  331. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  332. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  333. Druhá zkouška: 2/7, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  334. První zkouška: Diskvalifikován

  335. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  336. NE Agility L: Diskvalifikován

  337. NE Jumping L: Diskvalifikován

  338. NE Zkouška LA1: Diskvalifikován

  339. SO Agility L: Diskvalifikován

  340. So Jumping L: Diskvalifikován

  341. SO Zkouška LA1: 5/10, 48.31 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  342. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  343. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 18/28, 42.88 s, 25.88 tr. b., 3.85 m/s

  344. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  345. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  346. Jumping Short L Jacob & Joseph: 21/29, 30.97 s, 20.97 tr. b., 4.2 m/s

  347. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  348. 1. Zkouška LA1: 2/9, 39.22 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  349. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  350. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  351. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  352. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  353. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  354. Druhá zkouška: 3/6, 39.0 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  355. První zkouška: Diskvalifikován

  356. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  357. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  358. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  359. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  360. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  361. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  362. I. zkouška: Diskvalifikován

  363. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  364. 2. zkouška: Diskvalifikován

  365. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  366. Zkouška 1: Diskvalifikován

  367. Zkouška 2: Diskvalifikován

  368. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  369. 1. běh L: Diskvalifikován

  370. 2. běh L: Diskvalifikován

  371. 3. běh L: Diskvalifikován

  372. 4. běh L: Diskvalifikován

  373. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  374. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  375. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  376. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  377. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  378. První zkouška: Diskvalifikován

  379. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  380. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  381. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  382. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  383. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  384. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  385. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  386. LA1 - I.: Diskvalifikován

  387. LA1 - II.: Diskvalifikován