Jitka Ďuricová

  1. Číslo: 006290
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 25. 07. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 010018 (XS), A3Ch Daila Arinelle

    Arrow_down
  2. 045818 (XS), A3Ch Elisabetta de Pompadour

    Arrow_down
  3. 045918 (XS), Edith de Pompadour

    Arrow_down
  4. 045719 (I), Aurelie of Inessy

    Arrow_down
  5. 013421 (XS), Aurelie la Flamme de l'amour

    Arrow_down
  6. 013621 (XS), Aelin la Flamme de l'amour

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  3. Agility 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  4. Agility 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  5. Agility 2 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  6. Agility 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  7. Agility 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  8. Agility 3 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  9. Jumping 1 I, Aurelie of Inessy: 14/58, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. Jumping 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 31/82, 44.51 s, 5.51 tr. b., 4.49 m/s

  11. Jumping 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  14. Warm Up I, Aurelie of Inessy: 12/56, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  15. Warm Up S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 21/78, 54.88 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  16. Warm Up S, Aelin la Flamme de l'amour: 24/78, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  17. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  18. Agility OPEN ML, Aurelie of Inessy: 7/15, 52.53 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  19. Agility OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/11, 54.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  20. Agility OPEN XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  21. JUMPING OPEN ML, Aurelie of Inessy: 1/16, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  22. JUMPING OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/11, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  23. JUMPING OPEN XS, Aelin la Flamme de l'amour: 6/11, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  24. ZkA. II. MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  25. ZkA. II. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/4, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. ZkA. II. XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 4/4, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  27. ZkA. I. MLA3, Aurelie of Inessy: 5/9, 38.59 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  28. ZkA. I. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/4, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  29. ZkA. I. XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  30. ZkA. MLA3, Aurelie of Inessy: 7/8, 40.83 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  31. ZkA. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 51.83 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  32. ZkA. XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 4/5, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  33. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  34. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 5/8, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  35. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/8, 47.88 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  36. 1. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/8, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  39. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 7/8, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  40. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  41. 1.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  42. 1.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  43. 1.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/6, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  44. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  45. 2.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 3/8, 33.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  46. 2.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: 3/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  47. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/6, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  48. 2.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/6, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.83 m/s

  49. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  50. QA4 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  51. QA4 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  52. QA4 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  53. QA5 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: 14/31, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  54. QA5 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  55. QA5 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  56. QA6 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: 6/30, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  57. QA6 Agility, Aurelie of Inessy: 20/65, 38.39 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  58. QA6 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  59. QJ4 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 14/31, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  60. QJ4 Jumping, Aurelie of Inessy: 37/69, 35.11 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  61. QJ4 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  62. QJ5 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  63. QJ5 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  64. QJ5 Jumping, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  65. QJ6 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 3/30, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  66. QJ6 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/30, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  67. QJ6 Jumping, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  68. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  69. QA1 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  70. QA2 Agility, Aurelie of Inessy: 17/81, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  71. QA3 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  72. QJ1 Jumping , Aurelie of Inessy: 8/82, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  73. QJ2 Jumping, Aurelie of Inessy: 53/80, 44.31 s, 12.31 tr. b., 4.36 m/s

  74. QJ3 Jumping, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  76. 1.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 5/13, 47.56 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  77. 1.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  78. 1.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/4, 48.6 s, 12.6 tr. b., 3.79 m/s

  79. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 8/13, 35.33 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  81. 2.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  82. 2.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/4, 52.51 s, 6.51 tr. b., 4.0 m/s

  83. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  84. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  85. QA1 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: 3/40, 45.42 s, 0.42 tr. b., 4.43 m/s

  86. QA1 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/40, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.77 m/s

  87. QA2 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/39, 43.65 s, 1.65 tr. b., 4.42 m/s

  88. QA2 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  89. QA3 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 14/40, 45.85 s, 9.85 tr. b., 4.19 m/s

  90. QA3 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: 15/40, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.13 m/s

  91. QJ1 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 14/40, 40.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  92. QJ1 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  93. QJ2 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 22/40, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  94. QJ2 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  95. QJ3 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 10/37, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  96. QJ3 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  97. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  98. Agility I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  99. Agility XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 6/17, 51.26 s, 2.26 tr. b., 3.61 m/s

  100. Agility XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  101. Agility XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  102. Jumping I, Aurelie of Inessy: 3/18, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  103. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/20, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  104. Jumping XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 6/20, 44.55 s, 8.55 tr. b., 3.61 m/s

  105. Jumping XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  106. Krátký jumping I, Aurelie of Inessy: 3/18, 20.04 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  107. Krátký jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/20, 21.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  108. Krátký jumping XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  109. Krátký jumping XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  110. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  111. 1. zkouška A3 ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  112. 1. zkouška A3 XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 53.2 s, 10.2 tr. b., 3.72 m/s

  113. 1. zkouška A3 XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  114. 1. zkouška A3 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška A3 ML, Aurelie of Inessy: 2/5, 51.49 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  116. 2. zkouška A3 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 53.0 s, 1.0 tr. b., 4.11 m/s

  117. 2. zkouška A3 XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška A3 XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  120. Agility I. I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  121. Agility II. I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  122. Agility II. S, Aelin la Flamme de l'amour: 16/38, 48.46 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  123. Agility II. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  124. Agility I. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 26/38, 47.68 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  125. Agility I. S, Aelin la Flamme de l'amour: 28/38, 47.85 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  126. Jumping I. I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  127. Jumping II. I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  128. Jumping III. I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  129. Jumping III. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/34, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  130. Jumping III. S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  131. Jumping II. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/38, 47.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  132. Jumping II. S, Aelin la Flamme de l'amour: 13/38, 40.54 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  133. Jumping I. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 16/38, 50.25 s, 8.25 tr. b., 4.0 m/s

  134. Jumping I. S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  135. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  136. Agility 1 - Intermediate, Aurelie of Inessy: 9/23, 30.23 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  137. Agility 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 15/26, 27.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  138. Agility 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/15, 27.66 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  139. Agility 1 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 9/15, 31.67 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  140. Agility 2 - Intermediate, Aurelie of Inessy: 7/23, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  141. Agility 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 3/24, 25.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  142. Agility 2 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  143. Agility 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 - Intermediate, Aurelie of Inessy: 7/23, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  145. Jumping 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 8/26, 23.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  146. Jumping 1 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 9/15, 30.73 s, 2.73 tr. b., 3.64 m/s

  147. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/15, 30.57 s, 12.57 tr. b., 3.66 m/s

  148. Jumping 2 - Intermediate, Aurelie of Inessy: 5/22, 19.47 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  149. Jumping 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 3/24, 20.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  150. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/14, 23.1 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  151. Jumping 2 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 7/14, 29.85 s, 0.85 tr. b., 3.89 m/s

  152. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  153. Agility II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  154. Agility II 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  155. Agility II 500, Aurelie of Inessy: 30/46, 43.92 s, 16.92 tr. b., 4.53 m/s

  156. Agility I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 20/26, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. Agility I 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  158. Agility I 500, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  159. Jumping III 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  160. Jumping III 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  161. Jumping II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/26, 41.78 s, 5.78 tr. b., 4.38 m/s

  162. Jumping II 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  163. Jumping II 500, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  164. Jumping I 250, Aelin la Flamme de l'amour: 12/26, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  165. Jumping I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  166. Jumping I 500, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  167. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  168. Agility 1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  169. Agility 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/22, 53.14 s, 10.64 tr. b., 3.95 m/s

  170. Agility 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  171. Agility 2 I, Aurelie of Inessy: 5/13, 51.58 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  172. Agility 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: 8/21, 56.02 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  173. Agility 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  174. Finals I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  175. Finals S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  176. Finals S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  177. Jumping 1 I, Aurelie of Inessy: 8/14, 35.02 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  178. Jumping 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  180. Jumping 2 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  181. Jumping 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: 1/23, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  182. Jumping 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/23, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  183. Jumping 3 I, Aurelie of Inessy: 4/13, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  184. Jumping 3 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/22, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  185. Jumping 3 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  186. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  187. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 2/7, 30.78 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  188. 1. Zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  189. 1. Zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/9, 48.26 s, 11.26 tr. b., 3.56 m/s

  190. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/9, 49.07 s, 5.07 tr. b., 3.65 m/s

  194. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  195. 3. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 3/7, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  196. 3. Zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: 3/9, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  197. 3. Zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 6/9, 53.88 s, 17.88 tr. b., 3.47 m/s

  198. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  199. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  200. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  201. 1. Zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  202. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 3/5, 65.01 s, 17.01 tr. b., 2.77 m/s

  203. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  204. 1. Zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 1/4, 37.87 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  206. 2. Zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/5, 59.13 s, 9.13 tr. b., 3.72 m/s

  209. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  210. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  211. 1.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  212. 1.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  213. 1.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/4, 51.7 s, 6.7 tr. b., 3.37 m/s

  214. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/10, 61.1 s, 8.1 tr. b., 3.5 m/s

  215. 1.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  216. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 2/3, 42.67 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  218. 2.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  219. 2.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/4, 50.11 s, 10.11 tr. b., 3.09 m/s

  220. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/10, 61.01 s, 12.01 tr. b., 3.23 m/s

  221. 2.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  222. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  223. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  224. Agility 1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  225. Agility 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/22, 53.94 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  226. Agility 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  227. Agility 2 I, Aurelie of Inessy: 7/21, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  228. Agility 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  229. Agility 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  230. Jumping 1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  231. Jumping 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: 12/22, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  232. Jumping 1 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 13/22, 47.03 s, 7.03 tr. b., 4.1 m/s

  233. Jumping 2 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  234. Jumping 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  235. Jumping 2 S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  236. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  237. Agility "AKINU" ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  238. Agility "AKINU" XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/13, 55.61 s, 2.61 tr. b., 3.96 m/s

  239. Agility "AKINU" XS, A3Ch Daila Arinelle: 8/13, 79.93 s, 31.93 tr. b., 2.75 m/s

  240. Agility "AKINU" XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  241. Agility "AKINU" XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  242. Agility "AKINU" XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  243. Jumping "Fish4Dog" ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  244. Jumping "Fish4Dog" XS, Aelin la Flamme de l'amour: 2/13, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  245. Jumping "Fish4Dog" XS, A3Ch Daila Arinelle: 6/13, 53.21 s, 8.21 tr. b., 3.76 m/s

  246. Jumping "Fish4Dog" XS, Edith de Pompadour: 7/13, 56.46 s, 16.46 tr. b., 3.54 m/s

  247. Jumping "Fish4Dog" XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  248. Jumping "Fish4Dog" XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  249. Zkouška "iZvířátka" XS A2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  250. Zkouška "Muffik" XS A3, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/10, 57.89 s, 4.89 tr. b., 3.8 m/s

  251. Zkouška "Muffik" XS A3, A3Ch Daila Arinelle: 5/10, 70.1 s, 27.1 tr. b., 3.14 m/s

  252. Zkouška "Muffik" XS A3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  253. Zkouška "Muffik" XS A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  254. Zkouška "Plot knihy" ML A3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  255. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  256. 1.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  257. 1.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  258. 1.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/2, 51.34 s, 3.84 tr. b., 3.51 m/s

  259. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/8, 50.56 s, 0.56 tr. b., 3.96 m/s

  260. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/8, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  261. 1.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: 6/8, 54.59 s, 19.59 tr. b., 3.66 m/s

  262. 2.zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 6/7, 37.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  263. 2.zkouška SA3, Aelin la Flamme de l'amour: 4/6, 51.9 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  264. 2.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/2, 57.32 s, 3.32 tr. b., 3.52 m/s

  265. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/8, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  266. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/8, 59.71 s, 5.71 tr. b., 3.62 m/s

  267. 2.zkouška XSA3, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  268. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  269. Agility družstev XS, Aelin la Flamme de l'amour: 18/24, 51.51 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  270. Agility jednotlivci XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  271. Jumping družstev XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  272. Jumping jednotlivci XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  273. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  274. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  275. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 44.41 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  276. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  277. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/7, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  278. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/7, 60.6 s, 15.6 tr. b., 3.28 m/s

  279. 1. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  280. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  281. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 43.43 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  282. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/3, 47.33 s, 3.33 tr. b., 3.44 m/s

  283. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/7, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  284. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/7, 56.5 s, 16.5 tr. b., 3.2 m/s

  285. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  286. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  287. 1.Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 5/7, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  288. 1.Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/6, 46.03 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  289. 1.Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  290. 1.Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/10, 62.19 s, 6.19 tr. b., 3.51 m/s

  291. 1.Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 6/10, 54.87 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  292. 1.Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  293. 2.Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  294. 2.Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/6, 53.2 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  295. 2.Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 6/6, 61.64 s, 9.64 tr. b., 3.5 m/s

  296. 2.Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/10, 60.19 s, 10.19 tr. b., 3.64 m/s

  297. 2.Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/10, 80.65 s, 25.65 tr. b., 2.72 m/s

  298. 2.Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  299. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  300. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  301. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/5, 51.43 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  302. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 4/5, 61.59 s, 9.59 tr. b., 3.12 m/s

  303. 1. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 1/9, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  304. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/9, 77.44 s, 26.44 tr. b., 2.76 m/s

  305. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  306. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 2/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  307. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 3/5, 63.26 s, 23.26 tr. b., 2.78 m/s

  308. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  309. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/9, 50.84 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  310. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/9, 84.86 s, 36.86 tr. b., 2.59 m/s

  311. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  312. 3. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  313. 3. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/5, 52.29 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  314. 3. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 4/5, 63.45 s, 10.45 tr. b., 3.26 m/s

  315. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/9, 79.14 s, 26.14 tr. b., 2.78 m/s

  316. 3. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  317. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  318. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  319. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: 1/4, 39.22 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  320. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/3, 51.73 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  321. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  322. 1. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 2/6, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  323. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/6, 45.45 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  324. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  326. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/3, 50.42 s, 10.42 tr. b., 3.27 m/s

  327. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  328. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/6, 66.45 s, 14.45 tr. b., 3.21 m/s

  329. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  330. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  331. 3. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  332. 3. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  333. 3. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 3/3, 64.28 s, 19.28 tr. b., 2.86 m/s

  334. 3. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: 3/6, 48.65 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  335. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/6, 81.63 s, 27.63 tr. b., 2.7 m/s

  336. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  337. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  338. Zkouška II / ML / A3, Aurelie of Inessy: 5/5, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  339. Zkouška II / XS / A2, Edith de Pompadour: 6/7, 61.25 s, 6.25 tr. b., 3.41 m/s

  340. Zkouška II / XS / A2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  341. Zkouška II / XS / A3, Aelin la Flamme de l'amour: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  342. Zkouška II / XS / A3, A3Ch Daila Arinelle: 5/8, 73.21 s, 19.21 tr. b., 2.95 m/s

  343. Zkouška II / XS / A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  344. Zkouška I / ML / A3, Aurelie of Inessy: 5/5, 42.82 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  345. Zkouška I / XS / A2, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/7, 51.83 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  346. Zkouška I / XS / A2, Edith de Pompadour: 5/7, 65.34 s, 11.84 tr. b., 3.12 m/s

  347. Zkouška I / XS / A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/8, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  348. Zkouška I / XS / A3, A3Ch Daila Arinelle: 7/8, 63.08 s, 8.08 tr. b., 3.49 m/s

  349. Zkouška I / XS / A3, Aelin la Flamme de l'amour: 8/8, 49.74 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  350. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  351. Dišův Fast and Furious ML, Aurelie of Inessy: 5/10, 20.55 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  352. Dišův Fast and Furious XS, Aelin la Flamme de l'amour: 3/9, 19.54 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  353. Dišův Fast and Furious XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/9, 21.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  354. Dišův Fast and Furious XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 6/9, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  355. Dišův Fast and Furious XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  356. 1. zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  357. 1. zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  358. 1. zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  359. 1. zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  360. 1. zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  361. 1. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  362. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  363. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/2, 50.22 s, 4.22 tr. b., 3.62 m/s

  364. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/2, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  365. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  366. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  367. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  368. 1. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  369. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/6, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  370. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  371. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 51.08 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  372. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 57.56 s, 13.56 tr. b., 3.75 m/s

  373. 1. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  374. 2. Zkouška MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  375. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/6, 58.55 s, 0.55 tr. b., 3.72 m/s

  376. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/6, 57.96 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  377. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  378. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 53.71 s, 8.71 tr. b., 3.72 m/s

  379. 2. Zkouška XSA3, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  380. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  381. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/26, 46.02 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  382. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  383. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  384. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  385. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  386. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  387. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/26, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  388. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  389. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: 13/66, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  390. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  391. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  392. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  393. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/24, 56.7 s, 14.7 tr. b., 3.74 m/s

  394. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  395. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  396. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/27, 50.09 s, 5.09 tr. b., 4.05 m/s

  397. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  398. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: 35/66, 51.12 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  399. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/22, 54.29 s, 15.29 tr. b., 3.59 m/s

  400. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  401. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  402. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL, Aelin la Flamme de l'amour: 6/23, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  403. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/23, 63.79 s, 33.79 tr. b., 2.81 m/s

  404. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE, Aurelie of Inessy: 17/57, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  405. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  406. Agility OPEN ML, Aurelie of Inessy: 6/8, 43.15 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  407. Agility OPEN S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  408. Agility OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/10, 51.04 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  409. Agility OPEN XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 4/10, 59.07 s, 6.07 tr. b., 3.72 m/s

  410. Agility OPEN XS, A3Ch Daila Arinelle: 5/10, 61.19 s, 8.19 tr. b., 3.6 m/s

  411. Agility OPEN XS, Edith de Pompadour: 7/10, 69.04 s, 21.04 tr. b., 3.19 m/s

  412. JUMPING OPEN ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  413. JUMPING OPEN S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  414. JUMPING OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  415. JUMPING OPEN XS, Edith de Pompadour: 5/10, 56.12 s, 9.12 tr. b., 3.47 m/s

  416. JUMPING OPEN XS, A3Ch Daila Arinelle: 6/10, 59.18 s, 12.18 tr. b., 3.3 m/s

  417. JUMPING OPEN XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  418. ZkA. II. MLA3, Aurelie of Inessy: 1/1, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  419. ZkA. II. SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 1/5, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  420. ZkA. II. XSA2, Edith de Pompadour: 2/3, 62.61 s, 11.61 tr. b., 3.11 m/s

  421. ZkA. II. XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  422. ZkA. II. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 53.37 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  423. ZkA. II. XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  424. ZkA. I. MLA3, Aurelie of Inessy: 1/1, 40.51 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  425. ZkA. I. SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 2/5, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  426. ZkA. I. XSA2, Edith de Pompadour: 1/3, 59.43 s, 8.43 tr. b., 3.28 m/s

  427. ZkA. I. XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  428. ZkA. I. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 50.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  429. ZkA. I. XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 82.85 s, 28.85 tr. b., 2.64 m/s

  430. ZkA. MLA3, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  431. ZkA. SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  432. ZkA. XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 47.71 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  433. ZkA. XSA2, Edith de Pompadour: 3/3, 57.2 s, 18.2 tr. b., 3.23 m/s

  434. ZkA. XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  435. ZkA. XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 56.94 s, 5.94 tr. b., 3.55 m/s

  436. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  437. Agility 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  438. Agility 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/27, 56.45 s, 13.45 tr. b., 3.65 m/s

  439. Jumping 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  440. Jumping 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  441. Jumping 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  442. Jumping 2 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/25, 40.97 s, 8.97 tr. b., 3.71 m/s

  443. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  444. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  445. Power & Speed MASTERS ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  446. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML, Aurelie of Inessy: 27/33, 30.32 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  447. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  448. Tachyon Trophy MASTERS ML, Aurelie of Inessy: 9/19, 53.07 s, 8.07 tr. b., 4.09 m/s

  449. Závod družstev OPEN + MASTERS ML, Aurelie of Inessy: 14/33, 41.86 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  450. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  451. Agility 1, Aelin la Flamme de l'amour: 3/22, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  452. Agility 1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/22, 49.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  453. Agility 1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  454. Agility 2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/21, 49.7 s, 0.45 tr. b., 3.96 m/s

  455. Agility 2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  456. Jumping 1, Aelin la Flamme de l'amour: 6/22, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  457. Jumping 1, Aurelie of Inessy: 26/49, 37.73 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  458. Jumping 1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  459. Jumping 2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  460. Jumping 2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  461. Jumping 2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  462. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  463. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 4/9, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  464. 1.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  465. 1.zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  466. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 1/9, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  467. 2.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 1/5, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  468. 2.zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 4/4, 57.62 s, 15.62 tr. b., 3.23 m/s

  469. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  470. QA1 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 31/67, 50.4 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  471. QA1 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  472. QA1 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  473. QA2 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  474. QA2 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  475. QA2 Agility, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  476. QA3 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  477. QA3 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  478. QJ1 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 23/67, 45.91 s, 0.91 tr. b., 4.75 m/s

  479. QJ1 Jumping, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  480. QJ1 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  481. QJ2 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 34/66, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  482. QJ2 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 37/66, 47.07 s, 5.07 tr. b., 4.1 m/s

  483. QJ3 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 34/64, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  484. QJ3 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 41/64, 46.66 s, 5.66 tr. b., 4.18 m/s

  485. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  486. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  487. 1.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  488. 1.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 3/7, 61.52 s, 27.52 tr. b., 2.7 m/s

  489. 1.zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  490. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/7, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  491. 2.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  492. 2.zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  493. 2.zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  494. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  495. 1. Zkouška IA2, Aurelie of Inessy: 1/6, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  496. 1. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 1/9, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  497. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/6, 50.92 s, 11.92 tr. b., 3.2 m/s

  498. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 4/6, 54.51 s, 15.51 tr. b., 2.99 m/s

  499. 2. Zkouška IA2, Aurelie of Inessy: 5/6, 28.54 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  500. 2. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  501. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 4/6, 45.07 s, 7.07 tr. b., 3.55 m/s

  502. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  503. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  504. Agility S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  505. Agility XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/14, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  506. Agility XS, Edith de Pompadour: 7/14, 64.0 s, 11.0 tr. b., 3.09 m/s

  507. Agility XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  508. Agility XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  509. Jumping I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  510. Jumping S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  511. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/14, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  512. Jumping XS, Aurelie la Flamme de l'amour: 8/14, 42.95 s, 0.95 tr. b., 3.89 m/s

  513. Jumping XS, Edith de Pompadour: 10/14, 49.04 s, 7.04 tr. b., 3.41 m/s

  514. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  515. Krátký jumping I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  516. Krátký jumping S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  517. Krátký jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/13, 24.45 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  518. Krátký jumping XS, Edith de Pompadour: 6/13, 37.23 s, 8.23 tr. b., 3.06 m/s

  519. Krátký jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  520. Krátký jumping XS, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  521. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  522. Agility 1 ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  523. Agility 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  524. Agility 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/11, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  525. Agility 2 ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  526. Agility 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  527. Agility 2 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/11, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  528. Finále ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  529. Finále S, Aelin la Flamme de l'amour: 12/16, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  530. Finále XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/8, 54.22 s, 10.22 tr. b., 4.02 m/s

  531. Jumping 1 ML, Aurelie of Inessy: 3/19, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  532. Jumping 1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  533. Jumping 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/11, 40.97 s, 12.97 tr. b., 4.2 m/s

  534. Jumping 2 ML, Aurelie of Inessy: 12/19, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  535. Jumping 2 S, Aelin la Flamme de l'amour: 12/21, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  536. Jumping 2 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/11, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  537. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  538. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  539. Druhá zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  540. Druhá zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  541. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  542. První zkouška, Edith de Pompadour: 1/5, 46.18 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  543. První zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/5, 46.41 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  544. První zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  545. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  546. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  547. Agility 1 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: 9/20, 20.88 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  548. Agility 1 - Small, Edith de Pompadour: 6/19, 41.47 s, 8.47 tr. b., 2.89 m/s

  549. Agility 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  550. Agility 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/21, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  551. Agility 1 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 4/21, 38.12 s, 5.12 tr. b., 3.15 m/s

  552. Agility 1 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 6/21, 42.31 s, 9.31 tr. b., 2.84 m/s

  553. Agility 2 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  554. Agility 2 - Small, Edith de Pompadour: 13/19, 38.55 s, 7.55 tr. b., 3.06 m/s

  555. Agility 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 14/19, 26.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  556. Agility 2 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 8/21, 33.28 s, 2.28 tr. b., 3.55 m/s

  557. Agility 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/21, 26.87 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  558. Agility 2 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  559. Jumping 1 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: 4/20, 23.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  560. Jumping 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 14/19, 25.64 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  561. Jumping 1 - Small, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  562. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/20, 24.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  563. Jumping 1 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  564. Jumping 2 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: 15/20, 22.1 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  565. Jumping 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 6/18, 23.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  566. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/20, 26.0 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  567. Jumping 2 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: 12/20, 36.42 s, 8.42 tr. b., 3.13 m/s

  568. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  569. zkouška II / ML / A2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  570. zkouška II / S / A2, Aelin la Flamme de l'amour: 3/6, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  571. zkouška II / XS / A2, Edith de Pompadour: 3/4, 69.47 s, 26.47 tr. b., 2.95 m/s

  572. zkouška I / ML / A2, Aurelie of Inessy: 2/3, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  573. zkouška I / S / A2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  574. zkouška I / XS / A2, Edith de Pompadour: 2/4, 67.27 s, 27.27 tr. b., 2.88 m/s

  575. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  576. 1.zkouška, Edith de Pompadour: 1/4, 56.67 s, 9.67 tr. b., 3.42 m/s

  577. 1.zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  578. 1.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  579. 1.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  580. 2.zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  581. 2.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  582. 2.zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  583. 2.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  584. 3.zkouška, Aurelie of Inessy: 2/6, 43.45 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  585. 3.zkouška, Edith de Pompadour: 3/4, 66.35 s, 21.35 tr. b., 2.79 m/s

  586. 3.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 4/4, 58.08 s, 23.08 tr. b., 3.19 m/s

  587. 3.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  588. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  589. Czech Imp Jump Small, Aelin la Flamme de l'amour: 8/24, 22.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  590. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/19, 24.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  591. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 13/19, 38.18 s, 9.18 tr. b., 3.01 m/s

  592. Czech Imp Jump XSmall, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  593. Jumping 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  594. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/19, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  595. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 11/19, 63.67 s, 18.67 tr. b., 2.89 m/s

  596. Jumping 1 - XSmall, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  597. Jumping 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: 4/24, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  598. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 13/19, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  599. Jumping 2 - XSmall, Edith de Pompadour: 14/19, 59.4 s, 6.4 tr. b., 3.45 m/s

  600. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  601. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  602. Agility FINÁLE ML, Aurelie of Inessy: 4/6, 50.01 s, 20.01 tr. b., 4.4 m/s

  603. Agility FINÁLE S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  604. Agility FINÁLE XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  605. Agility FINÁLE XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  606. Agility FINÁLE XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  607. Agility OPEN ML, Aurelie of Inessy: 5/9, 45.77 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  608. Agility OPEN S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  609. Agility OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/9, 47.86 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  610. Agility OPEN XS, A3Ch Daila Arinelle: 5/9, 57.35 s, 2.35 tr. b., 3.84 m/s

  611. Agility OPEN XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  612. Jumping OPEN ML neděle, Aurelie of Inessy: 2/9, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  613. Jumping OPEN ML sobota, Aurelie of Inessy: 2/9, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  614. Jumping OPEN S neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  615. Jumping OPEN S sobota, Aelin la Flamme de l'amour: 4/14, 49.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  616. Jumping OPEN XS neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/6, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  617. Jumping OPEN XS sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  618. Jumping OPEN XS sobota, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  619. Zkouška MLA2 neděle, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  620. Zkouška MLA2 sobota, Aurelie of Inessy: 1/2, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  621. Zkouška SA2 neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  622. Zkouška SA2 sobota, Aelin la Flamme de l'amour: 3/7, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  623. Zkouška XSA2 neděle, Edith de Pompadour: 2/2, 54.99 s, 12.99 tr. b., 3.15 m/s

  624. Zkouška XSA2 sobota, Edith de Pompadour: 1/3, 58.17 s, 4.17 tr. b., 3.37 m/s

  625. Zkouška XSA3 sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 49.55 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  626. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  627. Agility III 250, Aelin la Flamme de l'amour: 10/29, 49.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  628. Agility III 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/29, 56.16 s, 0.16 tr. b., 3.92 m/s

  629. Agility II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/30, 50.2 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  630. Agility II 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  631. Agility I 250, Aelin la Flamme de l'amour: 5/31, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  632. Agility I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 20/31, 50.79 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  633. Jumping III 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/31, 43.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  634. Jumping III 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  635. Jumping II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  636. Jumping II 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  637. Jumping I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 13/31, 43.44 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  638. Jumping I 250, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  639. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  640. 1. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 1/8, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  641. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  642. 2. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  643. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/4, 53.47 s, 4.47 tr. b., 3.63 m/s

  644. Buštěhrad - Vánoční dvojzkoušky na pohodu, 16. 12. 2022

  645. Druhá zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  646. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  647. První zkouška, Aurelie of Inessy: 1/3, 32.25 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  648. První zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  649. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  650. Czech Imp Jump Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  651. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/15, 27.99 s, 3.99 tr. b., 4.32 m/s

  652. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 12/15, 45.51 s, 21.51 tr. b., 2.66 m/s

  653. Jumping 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  654. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 11/15, 62.35 s, 12.35 tr. b., 3.29 m/s

  655. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  656. Jumping 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  657. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/15, 38.43 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  658. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 12/15, 62.51 s, 16.51 tr. b., 3.1 m/s

  659. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  660. Agility II / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  661. Agility II / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  662. Agility II / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  663. Agility I / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  664. Agility I / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/25, 55.69 s, 9.69 tr. b., 3.93 m/s

  665. Agility I / S, Aelin la Flamme de l'amour: 13/25, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  666. Agility I / S, A3Ch Daila Arinelle: 16/25, 94.39 s, 48.39 tr. b., 2.32 m/s

  667. Jumping III / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/21, 47.51 s, 3.51 tr. b., 4.23 m/s

  668. Jumping III / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  669. Jumping II / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/24, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  670. Jumping II / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  671. Jumping I / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  672. Jumping I / S, Aelin la Flamme de l'amour: 10/25, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  673. Jumping I / S, A3Ch Daila Arinelle: 21/25, 67.74 s, 18.74 tr. b., 3.22 m/s

  674. Jumping I / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  675. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  676. Agility FINÁLE ML , Aurelie of Inessy: 4/13, 42.58 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  677. Agility FINÁLE XS , A3Ch Daila Arinelle: 1/6, 61.23 s, 13.23 tr. b., 3.3 m/s

  678. Agility FINÁLE XS , A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  679. Agility OPEN sobota ML, Aurelie of Inessy: 11/19, 38.79 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  680. Agility OPEN sobota S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  681. Agility OPEN sobota XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/10, 62.45 s, 2.45 tr. b., 3.52 m/s

  682. Agility OPEN sobota XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  683. Agility OPEN sobota XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  684. Jumping ML neděle, Aurelie of Inessy: 7/19, 42.91 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  685. Jumping S neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  686. Jumping sobota ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  687. Jumping sobota S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  688. Jumping sobota XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/10, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  689. Jumping sobota XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  690. Jumping sobota XS, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  691. Jumping XS neděle, A3Ch Daila Arinelle: 2/9, 61.54 s, 7.54 tr. b., 3.54 m/s

  692. Jumping XS neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  693. Zkouška MLA2 neděle, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  694. Zkouška MLA2 sobota , Aurelie of Inessy: 1/5, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  695. Zkouška SA2 neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  696. Zkouška SA2 sobota , Aelin la Flamme de l'amour: 3/5, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  697. Zkouška XSA2 sobota , Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  698. Zkouška XSA3 sobota , A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 54.71 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  699. Zkouška XSA3 sobota , A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/4, 51.13 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  700. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  701. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/5, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  702. 1. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 3/4, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  703. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  704. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  705. 2. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  706. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  707. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  708. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/9, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  709. 1. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  710. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/1, 69.75 s, 34.75 tr. b., 2.48 m/s

  711. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 5/9, 43.2 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  712. 2. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  713. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  714. 3. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 1/9, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  715. 3. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  716. 3. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 1/1, 49.56 s, 2.56 tr. b., 3.63 m/s

  717. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  718. Zkouška II / ML / A2, Aurelie of Inessy: 3/5, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  719. Zkouška II / S / A2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  720. Zkouška II / XS / A3, A3Ch Daila Arinelle: 2/6, 59.55 s, 4.55 tr. b., 3.69 m/s

  721. Zkouška II / XS / A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  722. Zkouška I / ML / A2, Aurelie of Inessy: 4/5, 36.65 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  723. Zkouška I / S / A2, Aelin la Flamme de l'amour: 4/7, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  724. Zkouška I / XS / A3, A3Ch Daila Arinelle: 5/6, 59.53 s, 6.53 tr. b., 3.7 m/s

  725. Zkouška I / XS / A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  726. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  727. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 3/7, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  728. 1.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  729. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 56.23 s, 6.23 tr. b., 3.63 m/s

  730. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/5, 49.0 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  731. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  732. 2.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 2/6, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  733. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  734. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 69.01 s, 15.01 tr. b., 3.07 m/s

  735. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  736. Agility / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  737. Agility / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/19, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  738. Agility / S, A3Ch Daila Arinelle: 7/19, 76.86 s, 26.86 tr. b., 2.8 m/s

  739. Agility / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  740. Agility / S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  741. Jumping / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  742. Jumping / S, Aelin la Flamme de l'amour: 2/19, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  743. Jumping / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/19, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  744. Jumping / S, Edith de Pompadour: 12/19, 56.51 s, 6.51 tr. b., 3.54 m/s

  745. Jumping / S, A3Ch Daila Arinelle: 13/19, 58.93 s, 8.93 tr. b., 3.39 m/s

  746. TACHYON AGILITY / ML, Aurelie of Inessy: 14/18, 37.71 s, 25.0 tr. b., 5.7 m/s

  747. TACHYON AGILITY / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/17, 50.61 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  748. TACHYON AGILITY / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  749. TACHYON JUMPING / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  750. TACHYON JUMPING / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/18, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  751. TACHYON JUMPING / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  752. Zkouška A2 / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  753. Zkouška A2 / S, Edith de Pompadour: 3/7, 63.57 s, 18.57 tr. b., 3.07 m/s

  754. Zkouška A2 / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  755. Zkouška A3 / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  756. Zkouška A3 / S, A3Ch Daila Arinelle: 5/10, 60.15 s, 5.15 tr. b., 3.66 m/s

  757. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  758. Agility III / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  759. Agility III / S, Aelin la Flamme de l'amour: 8/18, 49.23 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  760. Agility III / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  761. Agility II / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  762. Agility II / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  763. Agility II / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  764. Agility I / ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  765. Agility I / S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/20, 51.38 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  766. Agility I / S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  767. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  768. 1.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  769. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  770. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/6, 57.12 s, 4.12 tr. b., 3.85 m/s

  771. 2.zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: 3/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  772. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/6, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  773. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/6, 62.3 s, 12.3 tr. b., 3.39 m/s

  774. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  775. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  776. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  777. Druhá zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  778. První zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  779. První zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  780. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  781. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  782. Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/24, 54.28 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  783. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/23, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  784. Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  785. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/23, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  786. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  787. ZKOUŠKA I., Aelin la Flamme de l'amour: 4/6, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  788. ZKOUŠKA II., Aelin la Flamme de l'amour: 4/6, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  789. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  790. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/4, 41.65 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  791. 1. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  792. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  793. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/7, 64.33 s, 14.33 tr. b., 3.12 m/s

  794. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  795. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 1/4, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  796. 2. Zkouška SA2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  797. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/3, 77.38 s, 34.38 tr. b., 2.34 m/s

  798. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/6, 78.78 s, 23.78 tr. b., 2.79 m/s

  799. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  800. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  801. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 4/7, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  802. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/6, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  803. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 2/2, 71.28 s, 32.28 tr. b., 2.67 m/s

  804. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  805. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  806. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  807. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  808. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  809. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  810. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 68.45 s, 23.45 tr. b., 2.92 m/s

  811. 3. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  812. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  813. 3. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  814. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  815. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 77.6 s, 30.6 tr. b., 2.68 m/s

  816. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  817. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 3/8, 47.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  818. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  819. 1. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  820. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  821. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 61.05 s, 9.05 tr. b., 3.6 m/s

  822. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  823. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 1/8, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  824. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  825. 2. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: 4/6, 67.7 s, 25.7 tr. b., 2.97 m/s

  826. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  827. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 76.09 s, 31.09 tr. b., 2.89 m/s

  828. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  829. 3. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/8, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  830. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  831. 3. Zkouška XSA2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  832. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  833. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 77.85 s, 27.85 tr. b., 2.83 m/s

  834. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  835. ZkA. II. SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/2, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  836. ZkA. I. SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  837. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  838. SA Agility 1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 10/71, 53.11 s, 4.11 tr. b., 4.14 m/s

  839. SA Agility 1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  840. SA Agility 2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 27/63, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  841. SA Agility 2, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  842. SA Jumping 1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  843. SA Jumping 1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  844. Zkouška Exam S A1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  845. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  846. I. agility ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  847. I. agility S, Aelin la Flamme de l'amour: 4/9, 46.81 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  848. I. agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 62.17 s, 5.17 tr. b., 3.52 m/s

  849. I. agility XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/4, 51.3 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  850. II. agility ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  851. II. agility S, Aelin la Flamme de l'amour: 6/9, 53.2 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  852. II. agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 57.23 s, 7.23 tr. b., 3.7 m/s

  853. II. agility XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/4, 52.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  854. JUMPING ML, Aurelie of Inessy: 2/10, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  855. JUMPING S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  856. JUMPING XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  857. JUMPING XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 56.79 s, 7.79 tr. b., 3.45 m/s

  858. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  859. Agility 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/21, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  860. Agility 1 XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  861. Jumping 1 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  862. Jumping 1 XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  863. Jumping 2 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/20, 50.5 s, 8.5 tr. b., 3.78 m/s

  864. Jumping 2 XS, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  865. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  866. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  867. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 5/10, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  868. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/10, 51.49 s, 3.49 tr. b., 3.2 m/s

  869. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  870. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  871. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 6/7, 37.65 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  872. 1.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  873. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 48.66 s, 1.66 tr. b., 3.78 m/s

  874. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  875. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/7, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  876. 2.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 2/7, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  877. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 45.53 s, 0.53 tr. b., 4.13 m/s

  878. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 79.09 s, 39.09 tr. b., 2.38 m/s

  879. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  880. ZkA. II. SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  881. ZkA. II. SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  882. ZkA. I. SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  883. ZkA. I. SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  884. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  885. QA4 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 23/42, 53.08 s, 12.01 tr. b., 4.14 m/s

  886. QA4 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  887. QA5 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 20/42, 62.59 s, 17.36 tr. b., 3.36 m/s

  888. QA5 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  889. QA6 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 13/41, 54.7 s, 6.97 tr. b., 4.02 m/s

  890. QA6 Agility, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  891. QJ4 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 20/42, 47.42 s, 8.32 tr. b., 4.22 m/s

  892. QJ4 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 23/42, 61.68 s, 22.58 tr. b., 3.24 m/s

  893. QJ5 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 24/42, 42.91 s, 5.99 tr. b., 5.01 m/s

  894. QJ5 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 28/42, 50.86 s, 8.94 tr. b., 4.23 m/s

  895. QJ6 Jumping, Aelin la Flamme de l'amour: 21/40, 44.59 s, 8.62 tr. b., 4.69 m/s

  896. QJ6 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 22/40, 50.24 s, 9.27 tr. b., 4.16 m/s

  897. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  898. Agility I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/23, 49.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  899. Agility I, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  900. Agility II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/23, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  901. Agility II, Aelin la Flamme de l'amour: 10/23, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  902. Jumping I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/23, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  903. Jumping I, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  904. Jumping II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/22, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  905. Jumping II, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  906. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  907. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  908. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  909. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML, Aurelie of Inessy: 6/18, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  910. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  911. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  912. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  913. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  914. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  915. 1.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  916. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  917. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 65.78 s, 13.78 tr. b., 3.34 m/s

  918. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 4/6, 43.74 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  919. 2.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/5, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  920. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 70.85 s, 16.85 tr. b., 3.11 m/s

  921. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/3, 68.65 s, 24.65 tr. b., 3.2 m/s

  922. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  923. Agility II S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  924. Agility II XS, A3Ch Daila Arinelle: 12/21, 76.83 s, 21.83 tr. b., 2.84 m/s

  925. Agility II XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  926. Agility I S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  927. Agility I XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 10/23, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  928. Agility I XS, A3Ch Daila Arinelle: 16/23, 68.11 s, 19.11 tr. b., 2.85 m/s

  929. Jumping III S, Aelin la Flamme de l'amour: 14/24, 49.19 s, 15.19 tr. b., 3.98 m/s

  930. Jumping III XS, A3Ch Daila Arinelle: 7/20, 57.14 s, 8.14 tr. b., 3.43 m/s

  931. Jumping III XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  932. Jumping II S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  933. Jumping II XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 10/21, 53.25 s, 13.25 tr. b., 3.72 m/s

  934. Jumping II XS, A3Ch Daila Arinelle: 12/21, 65.59 s, 15.59 tr. b., 3.02 m/s

  935. Jumping I S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  936. Jumping IV S - papillonů, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  937. Jumping IV XS - papillonů, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/12, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  938. Jumping IV XS - papillonů, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  939. Jumping I XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/21, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  940. Jumping I XS, A3Ch Daila Arinelle: 12/21, 72.0 s, 29.0 tr. b., 2.65 m/s

  941. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  942. QA1 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 22/51, 54.39 s, 13.55 tr. b., 4.04 m/s

  943. QA2 Agility, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 28/50, 62.72 s, 31.12 tr. b., 3.38 m/s

  944. QJ1 Jumping, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 16/50, 46.58 s, 3.06 tr. b., 4.68 m/s

  945. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  946. 1.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 4/7, 43.74 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  947. 1.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 2/6, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  948. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 49.18 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  949. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 61.81 s, 7.81 tr. b., 3.49 m/s

  950. 2.zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  951. 2.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 3/6, 40.74 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  952. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 53.61 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  953. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 61.27 s, 6.27 tr. b., 3.59 m/s

  954. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  955. 1. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  956. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  957. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  958. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 55.58 s, 3.58 tr. b., 3.96 m/s

  959. 2. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  960. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 4/5, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  961. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  962. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 59.28 s, 7.28 tr. b., 3.71 m/s

  963. 3. Zkouška MLA2, Aurelie of Inessy: 2/4, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  964. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 3/5, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  965. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 61.24 s, 11.24 tr. b., 3.43 m/s

  966. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  967. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  968. 1.Zk. MLA1 neděle, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  969. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  970. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 2/3, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  971. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/1, 58.29 s, 11.29 tr. b., 3.53 m/s

  972. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 49.59 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  973. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  974. 1.Zk. SA1 neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  975. 1.Zk. XSA2 neděle, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  976. 1.Zk. XSA3 neděle, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 64.44 s, 10.44 tr. b., 3.41 m/s

  977. 2.Zk. MLA1 neděle, Aurelie of Inessy: 2/4, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  978. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 3/7, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  979. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 2/3, 45.8 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  980. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/1, 63.86 s, 17.86 tr. b., 3.32 m/s

  981. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 57.34 s, 2.34 tr. b., 3.84 m/s

  982. 2.Zk. SA1 neděle, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  983. 2.Zk. XSA2 neděle, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  984. 2.Zk. XSA3 neděle, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 72.57 s, 19.57 tr. b., 3.03 m/s

  985. 3.Zk. MLA1 neděle, Aurelie of Inessy: 1/4, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  986. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/7, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  987. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  988. 3. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  989. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  990. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  991. 3.Zk. SA1 neděle, Aelin la Flamme de l'amour: 2/4, 45.67 s, 7.67 tr. b., 3.28 m/s

  992. 3.Zk. XSA3 neděle, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 67.32 s, 14.32 tr. b., 3.27 m/s

  993. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  994. Neděle Jumping1 ML, Aurelie of Inessy: 2/4, 32.34 s, 20.0 tr. b., 4.89 m/s

  995. Neděle Jumping1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  996. Neděle Jumping1 S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  997. Neděle Jumping2+3 XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  998. Neděle Jumping2+3 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  999. Neděle MLA1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1000. Neděle MLA1 II, Aurelie of Inessy: 2/4, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  1001. Neděle SA1 I, Aelin la Flamme de l'amour: 2/4, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1002. Neděle SA1 I, Edith de Pompadour: 4/4, 58.88 s, 15.88 tr. b., 2.6 m/s

  1003. Neděle SA1 II, Edith de Pompadour: 3/4, 60.07 s, 11.07 tr. b., 3.13 m/s

  1004. Neděle SA1 II, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1005. Neděle XSA3 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 57.18 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1006. Neděle XSA3 I, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 75.07 s, 21.07 tr. b., 2.93 m/s

  1007. Neděle XSA3 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 52.2 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1008. Neděle XSA3 II, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 70.13 s, 17.13 tr. b., 3.07 m/s

  1009. Sobota Jumping1 ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1010. Sobota Jumping1 S, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1011. Sobota Jumping1 S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1012. Sobota Jumping2+3 XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 47.26 s, 4.26 tr. b., 3.55 m/s

  1013. Sobota Jumping2+3 XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1014. Sobota MLA1 I, Aurelie of Inessy: 1/5, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1015. Sobota MLA1 II, Aurelie of Inessy: 1/5, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1016. Sobota SA1 I, Edith de Pompadour: 2/3, 53.97 s, 8.97 tr. b., 3.08 m/s

  1017. Sobota SA1 I, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1018. Sobota SA1 II, Edith de Pompadour: 1/3, 61.86 s, 14.86 tr. b., 2.76 m/s

  1019. Sobota SA1 II, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1020. Sobota XSA2 I, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1021. Sobota XSA3 I, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1022. Sobota XSA3 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1023. Sobota XSA3 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 47.85 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1024. Sobota XSA3 II, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 69.95 s, 20.95 tr. b., 2.83 m/s

  1025. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  1026. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1027. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 4/7, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1028. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1029. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1030. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 51.39 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1031. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1032. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 2/6, 35.11 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1033. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 5/7, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1034. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 7/7, 57.78 s, 19.78 tr. b., 2.6 m/s

  1035. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1036. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1037. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1038. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 3/6, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1039. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/7, 68.68 s, 29.68 tr. b., 2.26 m/s

  1040. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1041. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1042. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 79.58 s, 33.58 tr. b., 2.7 m/s

  1043. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  1044. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1045. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1046. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1047. 1. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 58.59 s, 22.59 tr. b., 3.28 m/s

  1048. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/3, 32.44 s, 20.0 tr. b., 4.99 m/s

  1049. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 60.79 s, 28.79 tr. b., 2.66 m/s

  1050. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1051. 2. Zkouška XSA2, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/3, 58.72 s, 11.72 tr. b., 3.64 m/s

  1052. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  1053. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 2/4, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1054. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1055. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1056. 1. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 39.31 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1057. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 57.22 s, 6.22 tr. b., 3.84 m/s

  1058. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1059. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1060. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1061. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1062. 2. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 38.82 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1063. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 53.7 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1064. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 59.75 s, 9.75 tr. b., 3.67 m/s

  1065. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1066. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/5, 48.26 s, 2.26 tr. b., 3.29 m/s

  1067. 3. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1068. 3. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 45.44 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  1069. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 67.08 s, 11.08 tr. b., 3.13 m/s

  1070. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1071. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  1072. 1.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/1, 44.91 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  1073. 1.zkouška, Edith de Pompadour: 2/7, 55.11 s, 9.11 tr. b., 2.87 m/s

  1074. 1.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1075. 1.zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1076. 2.zkouška, Edith de Pompadour: 1/7, 48.43 s, 0.43 tr. b., 3.3 m/s

  1077. 2.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1078. 2.zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1079. 2.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1080. 3.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/1, 43.82 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  1081. 3.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1082. 3.zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1083. 3.zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1084. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  1085. Agility II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1086. Agility I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1087. Jumping II 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1088. Jumping I 250, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1089. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  1090. 1.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 48.71 s, 8.71 tr. b., 3.18 m/s

  1091. 1.zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 49.2 s, 1.2 tr. b., 3.96 m/s

  1092. 1.zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 55.71 s, 7.71 tr. b., 3.5 m/s

  1093. 1.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: 3/6, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1094. 1.zkouška, Aurelie of Inessy: 3/5, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1095. 1.zkouška, Edith de Pompadour: 6/6, 66.43 s, 31.43 tr. b., 2.33 m/s

  1096. 2.zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1097. 2.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 41.39 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  1098. 2.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: 1/6, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1099. 2.zkouška, Aurelie of Inessy: 2/5, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  1100. 2.zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 58.9 s, 10.9 tr. b., 3.31 m/s

  1101. 2.zkouška, Edith de Pompadour: 5/6, 59.5 s, 19.5 tr. b., 2.61 m/s

  1102. 3.zkouška, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/2, 45.39 s, 0.39 tr. b., 3.41 m/s

  1103. 3.zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 48.44 s, 0.44 tr. b., 4.03 m/s

  1104. 3.zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 61.72 s, 13.72 tr. b., 3.16 m/s

  1105. 3.zkouška, Aurelie of Inessy: 2/5, 30.64 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1106. 3.zkouška, Edith de Pompadour: 3/6, 69.0 s, 29.0 tr. b., 2.25 m/s

  1107. 3.zkouška, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1108. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  1109. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1110. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: 1/3, 53.81 s, 21.81 tr. b., 3.08 m/s

  1111. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/3, 62.84 s, 30.84 tr. b., 2.64 m/s

  1112. 1. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1113. 1. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1114. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 58.77 s, 15.77 tr. b., 3.39 m/s

  1115. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/3, 31.65 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  1116. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1117. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1118. 2. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/6, 52.84 s, 14.84 tr. b., 3.71 m/s

  1119. 2. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 1/1, 51.75 s, 10.75 tr. b., 3.09 m/s

  1120. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 49.24 s, 1.24 tr. b., 3.98 m/s

  1121. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  1122. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1123. Zkouška SA1 II, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1124. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  1125. Czech Imp Jump MiniLarge, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1126. Czech Imp Jump Small, Aelin la Flamme de l'amour: 22/30, 34.36 s, 19.36 tr. b., 3.61 m/s

  1127. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/12, 26.66 s, 1.66 tr. b., 4.65 m/s

  1128. Czech Imp Jump XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1129. Czech Imp Jump XSmall, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1130. Jumping 1 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1131. Jumping 1 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1132. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/12, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1133. Jumping 1 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 6/12, 51.13 s, 7.13 tr. b., 3.81 m/s

  1134. Jumping 1 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1135. Jumping 2 - MiniLarge, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1136. Jumping 2 - Small, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1137. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/12, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1138. Jumping 2 - XSmall, A3Ch Daila Arinelle: 5/12, 52.39 s, 6.39 tr. b., 3.87 m/s

  1139. Jumping 2 - XSmall, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1140. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  1141. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1142. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/7, 52.44 s, 6.44 tr. b., 3.09 m/s

  1143. 1. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1144. 1. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/2, 50.26 s, 14.26 tr. b., 3.22 m/s

  1145. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1146. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/7, 57.02 s, 13.02 tr. b., 2.75 m/s

  1147. 2. Zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1148. 2. Zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 2/2, 60.05 s, 26.05 tr. b., 2.61 m/s

  1149. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  1150. 1.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1151. 1.zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: 3/6, 49.51 s, 16.51 tr. b., 3.03 m/s

  1152. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 59.16 s, 6.16 tr. b., 3.63 m/s

  1153. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/3, 49.47 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1154. 2.zkouška SA1, Aelin la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1155. 2.zkouška XSA1, Aurelie la Flamme de l'amour: Diskvalifikován

  1156. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 63.43 s, 7.43 tr. b., 3.44 m/s

  1157. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 51.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1158. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  1159. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 56.77 s, 4.77 tr. b., 3.66 m/s

  1160. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/5, 50.35 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1161. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 50.15 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1162. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 59.03 s, 3.03 tr. b., 3.73 m/s

  1163. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  1164. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/4, 35.8 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1165. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1166. 1. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1167. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 60.52 s, 11.52 tr. b., 3.54 m/s

  1168. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/4, 38.22 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  1169. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 50.99 s, 12.99 tr. b., 3.0 m/s

  1170. 2. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1171. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 63.63 s, 15.63 tr. b., 3.46 m/s

  1172. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 2/4, 30.54 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  1173. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/5, 41.36 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1174. 3. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1175. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 73.32 s, 22.32 tr. b., 3.0 m/s

  1176. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  1177. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 64.81 s, 7.81 tr. b., 3.36 m/s

  1178. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 61.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  1179. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  1180. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 57.29 s, 3.29 tr. b., 3.84 m/s

  1181. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1182. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 55.96 s, 3.96 tr. b., 3.75 m/s

  1183. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1184. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  1185. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1186. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1187. První zkouška, Edith de Pompadour: 2/2, 49.31 s, 5.31 tr. b., 3.49 m/s

  1188. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1189. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  1190. Agility Individual, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1191. Agility Squads as Individual, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1192. Jumping Individual, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/19, 50.09 s, 9.59 tr. b., 3.99 m/s

  1193. Jumping Squads as Individual, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/19, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1194. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  1195. 1. Jumping ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1196. 1. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1197. 1. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/9, 41.35 s, 4.35 tr. b., 3.65 m/s

  1198. 1. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/9, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1199. 2. Jumping ML, Aurelie of Inessy: 5/15, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  1200. 2. Jumping S, Edith de Pompadour: 9/18, 42.69 s, 5.69 tr. b., 3.54 m/s

  1201. 2. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1202. 2. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 6/9, 42.43 s, 5.43 tr. b., 3.56 m/s

  1203. 3. Jumping ML, Aurelie of Inessy: 13/15, 40.88 s, 18.88 tr. b., 3.69 m/s

  1204. 3. Jumping S, Edith de Pompadour: 15/18, 49.54 s, 12.54 tr. b., 3.05 m/s

  1205. 3. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/9, 39.95 s, 2.95 tr. b., 3.78 m/s

  1206. 3. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1207. 4. Jumping ML, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1208. 4. Jumping S, Edith de Pompadour: 11/18, 44.26 s, 9.26 tr. b., 3.23 m/s

  1209. 4. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/9, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1210. 4. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 5/9, 39.99 s, 4.99 tr. b., 3.58 m/s

  1211. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  1212. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1213. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 51.65 s, 5.65 tr. b., 3.12 m/s

  1214. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1215. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 46.25 s, 0.25 tr. b., 4.0 m/s

  1216. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 1/7, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  1217. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/3, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  1218. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 51.83 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1219. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 58.39 s, 5.39 tr. b., 3.68 m/s

  1220. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 4/7, 37.83 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  1221. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/3, 52.54 s, 6.54 tr. b., 3.06 m/s

  1222. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1223. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1224. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  1225. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1226. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 51.33 s, 6.33 tr. b., 3.82 m/s

  1227. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 53.44 s, 8.44 tr. b., 3.67 m/s

  1228. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 51.53 s, 11.53 tr. b., 3.8 m/s

  1229. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  1230. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1231. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/6, 51.98 s, 5.98 tr. b., 2.94 m/s

  1232. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 50.55 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1233. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 56.94 s, 4.94 tr. b., 3.51 m/s

  1234. 2. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 4/6, 38.92 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1235. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 2/6, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  1236. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1237. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1238. 3. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1239. 3. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 4/6, 58.45 s, 13.45 tr. b., 2.57 m/s

  1240. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 63.48 s, 11.48 tr. b., 3.18 m/s

  1241. 3. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1242. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  1243. Agility OPEN XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/7, 55.82 s, 11.82 tr. b., 3.94 m/s

  1244. Agility OPEN XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/7, 74.08 s, 25.08 tr. b., 2.97 m/s

  1245. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 3/3, 35.17 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  1246. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/6, 50.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1247. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/6, 61.08 s, 6.08 tr. b., 3.6 m/s

  1248. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  1249. 1.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1250. 1.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 51.63 s, 11.63 tr. b., 3.87 m/s

  1251. 2.zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.93 m/s

  1252. 2.zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1253. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  1254. Zkouška MLA1 I., Aurelie of Inessy: 3/11, 28.02 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1255. Zkouška MLA1 II., Aurelie of Inessy: 5/11, 31.03 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1256. Zkouška MLA1 III., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1257. Zkouška SA1 I., Edith de Pompadour: 3/4, 60.05 s, 35.05 tr. b., 2.33 m/s

  1258. Zkouška SA1 II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1259. Zkouška SA1 III., Edith de Pompadour: 2/4, 63.0 s, 20.0 tr. b., 2.37 m/s

  1260. Zkouška XSA3 I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1261. Zkouška XSA3 I., A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 46.69 s, 0.69 tr. b., 3.98 m/s

  1262. Zkouška XSA3 II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1263. Zkouška XSA3 II., A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 54.91 s, 4.91 tr. b., 3.68 m/s

  1264. Zkouška XSA3 III., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 54.1 s, 1.1 tr. b., 3.94 m/s

  1265. Zkouška XSA3 III., A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1266. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  1267. Jumping I XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 50.04 s, 2.04 tr. b., 4.14 m/s

  1268. Jumping I XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 58.38 s, 25.38 tr. b., 3.55 m/s

  1269. 1. Zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1270. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 51.84 s, 6.84 tr. b., 3.86 m/s

  1271. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1272. 2. zkouška MLA1, Aurelie of Inessy: 2/8, 26.35 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1273. 2. zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1274. 2. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 52.83 s, 10.83 tr. b., 3.6 m/s

  1275. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  1276. Agility I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/18, 51.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1277. Agility I, A3Ch Daila Arinelle: 7/18, 79.8 s, 25.8 tr. b., 2.69 m/s

  1278. Agility II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/18, 56.08 s, 1.08 tr. b., 3.92 m/s

  1279. Agility II, A3Ch Daila Arinelle: 8/18, 61.54 s, 6.54 tr. b., 3.57 m/s

  1280. Jumping I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/19, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1281. Jumping I, A3Ch Daila Arinelle: 9/19, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.89 m/s

  1282. Jumping II, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1283. Jumping II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1284. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  1285. 1 Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1286. 1 Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/6, 55.54 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  1287. 2 Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/6, 53.81 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1288. 2 Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1289. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  1290. 1. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1291. 1. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1292. 1. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1293. 1. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1294. 1. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 4/5, 29.06 s, 25.0 tr. b., 5.37 m/s

  1295. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.59 m/s

  1296. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1297. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1298. 2. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1299. 2. Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1300. 2. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 4/6, 58.56 s, 21.56 tr. b., 2.99 m/s

  1301. 2. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 1/5, 29.95 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  1302. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/5, 57.91 s, 30.91 tr. b., 2.69 m/s

  1303. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1304. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/6, 55.13 s, 6.13 tr. b., 3.75 m/s

  1305. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  1306. III. Zk SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1307. III. Zk XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 52.13 s, 8.13 tr. b., 3.64 m/s

  1308. II. Zk SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1309. II. Zk XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.69 m/s

  1310. I. Zk SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/3, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.81 m/s

  1311. I. Zk XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 50.51 s, 2.51 tr. b., 3.98 m/s

  1312. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  1313. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1314. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1315. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1316. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 45.67 s, 0.67 tr. b., 4.07 m/s

  1317. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1318. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1319. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  1320. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: 2/5, 54.02 s, 11.02 tr. b., 3.15 m/s

  1321. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 4/5, 35.66 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  1322. První zkouška, Edith de Pompadour: 1/5, 52.03 s, 3.03 tr. b., 3.31 m/s

  1323. První zkouška, Aurelie of Inessy: 2/5, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1324. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  1325. Agility L, Aurelie of Inessy: 12/24, 51.28 s, 30.0 tr. b., 4.0 m/s

  1326. Agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/13, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1327. Agility S, Edith de Pompadour: 9/13, 93.37 s, 44.37 tr. b., 2.2 m/s

  1328. Agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/6, 53.62 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1329. Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1330. Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/14, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1331. Jumping S, Edith de Pompadour: 9/14, 58.69 s, 13.69 tr. b., 3.41 m/s

  1332. Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/6, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1333. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1334. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 3/4, 80.29 s, 27.29 tr. b., 2.12 m/s

  1335. Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1336. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 58.46 s, 7.46 tr. b., 3.76 m/s

  1337. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  1338. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: 1/2, 67.24 s, 29.24 tr. b., 2.81 m/s

  1339. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 2/7, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  1340. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1341. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1342. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/7, 51.32 s, 9.32 tr. b., 3.62 m/s

  1343. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1344. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1345. První zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1346. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  1347. Agility II S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/43, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1348. Agility II S, A3Ch Daila Arinelle: 15/43, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1349. Agility I S, A3Ch Daila Arinelle: 14/51, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.59 m/s

  1350. Agility I S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 29/51, 65.33 s, 25.33 tr. b., 2.86 m/s

  1351. Jumping III S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1352. Jumping III S, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1353. Jumping II S, A3Ch Daila Arinelle: 18/43, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1354. Jumping II S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1355. Jumping I S, A3Ch Daila Arinelle: 16/42, 44.1 s, 3.1 tr. b., 3.56 m/s

  1356. Jumping I S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 20/42, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1357. Jumping IV papiloni S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/19, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1358. Jumping IV papiloni S, A3Ch Daila Arinelle: 10/19, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1359. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  1360. NE Agility L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1361. NE Agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/26, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1362. NE Agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 12/15, 68.09 s, 13.09 tr. b., 2.79 m/s

  1363. NE Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1364. NE Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1365. NE Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 4/15, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1366. NE Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1367. NE Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/14, 57.99 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  1368. NE Zkouška XS3, A3Ch Daila Arinelle: 2/8, 68.46 s, 8.46 tr. b., 3.21 m/s

  1369. SO Agility L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1370. SO Agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1371. SO Agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/12, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  1372. So Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1373. So Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1374. So Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 8/12, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  1375. SO Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 5/10, 48.31 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  1376. SO Zkouška SA3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1377. SO Zkouška XS3, A3Ch Daila Arinelle: 2/7, 61.02 s, 11.02 tr. b., 3.61 m/s

  1378. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  1379. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Aurelie of Inessy: 18/28, 42.88 s, 25.88 tr. b., 3.85 m/s

  1380. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 44.0 s, 12.0 tr. b., 3.75 m/s

  1381. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 51.8 s, 14.8 tr. b., 3.19 m/s

  1382. Agility Spokojenypes.cz L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1383. Agility Spokojenypes.cz XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 57.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1384. Agility Spokojenypes.cz XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/5, 59.18 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1385. Jelení Jumping L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1386. Jelení Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1387. Jelení Jumping XS, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1388. Jumping Short L Jacob & Joseph, Aurelie of Inessy: 21/29, 30.97 s, 20.97 tr. b., 4.2 m/s

  1389. Jumping Short XS Jacob & Joseph, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1390. Jumping Short XS Jacob & Joseph, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1391. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  1392. 1. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: 2/9, 39.22 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  1393. 2. Zkouška LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1394. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  1395. II. Zk LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1396. II. Zk SA1, Edith de Pompadour: 4/7, 83.7 s, 38.7 tr. b., 2.1 m/s

  1397. I. Zk LA1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1398. I. Zk SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1399. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  1400. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 1/5, 44.39 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1401. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: 3/6, 39.0 s, 15.0 tr. b., 3.41 m/s

  1402. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1403. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1404. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 49.13 s, 13.13 tr. b., 3.66 m/s

  1405. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1406. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  1407. ZkA. SA3 I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1408. ZkA. SA3 II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/8, 47.93 s, 5.93 tr. b., 4.17 m/s

  1409. ZkA. XSA3 I., A3Ch Daila Arinelle: 3/7, 49.39 s, 6.39 tr. b., 4.07 m/s

  1410. ZkA. XSA3 II., A3Ch Daila Arinelle: 4/7, 47.88 s, 5.88 tr. b., 4.18 m/s

  1411. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  1412. Jumping Open XS, A3Ch Daila Arinelle: 4/5, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  1413. ZkA. LA1 I., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1414. ZkA. LA1 II., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1415. ZkA. XSA3 I., A3Ch Daila Arinelle: 3/4, 59.55 s, 19.55 tr. b., 3.56 m/s

  1416. ZkA. XSA3 II., A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1417. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 18. 07. 2020

  1418. 1. Jumping A1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1419. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1420. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1421. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 44.39 s, 3.39 tr. b., 3.78 m/s

  1422. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1423. 3. jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.38 m/s

  1424. 3. jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/9, 49.49 s, 15.49 tr. b., 3.23 m/s

  1425. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  1426. I. zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1427. I. zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 1/1, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1428. I. zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1429. 1. Jumping A1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1430. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1431. 1. Jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1432. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 44.39 s, 3.39 tr. b., 3.78 m/s

  1433. 2. Jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1434. 2. zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/4, 41.13 s, 10.13 tr. b., 4.06 m/s

  1435. 2. zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1436. 2. zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1437. 3. jumping A2/A3, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.38 m/s

  1438. 3. jumping A2/A3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/9, 49.49 s, 15.49 tr. b., 3.23 m/s

  1439. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  1440. Zkouška 1, A3Ch Daila Arinelle: 2/6, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1441. Zkouška 1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1442. Zkouška 1, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1443. Zkouška 2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1444. Zkouška 2, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1445. Zkouška 2, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1446. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  1447. 1. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1448. 1. běh S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1449. 1. běh XS, A3Ch Daila Arinelle: 4/10, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1450. 2. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1451. 2. běh S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1452. 2. běh XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1453. 3. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1454. 3. běh S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 31.17 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1455. 3. běh XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/10, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1456. 4. běh L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1457. 4. běh S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/10, 37.21 s, 19.21 tr. b., 2.85 m/s

  1458. 4. běh XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/10, 29.72 s, 1.72 tr. b., 3.57 m/s

  1459. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  1460. Jumping 1 - L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1461. Jumping 1 - S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 13/19, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1462. Jumping 1 - XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 50.38 s, 2.38 tr. b., 3.63 m/s

  1463. Jumping 2 - L, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1464. Jumping 2 - S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1465. Jumping 2 - XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 58.4 s, 10.4 tr. b., 3.49 m/s

  1466. Jumping 3 - XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 54.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1467. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  1468. I. agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1469. I. agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 7/13, 74.68 s, 24.68 tr. b., 2.76 m/s

  1470. II. agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1471. II. agility XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1472. II. jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1473. II. jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 8/13, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.99 m/s

  1474. I. jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 38/64, 46.67 s, 5.67 tr. b., 4.05 m/s

  1475. I. jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 5/13, 53.34 s, 7.34 tr. b., 3.54 m/s

  1476. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  1477. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 41.18 s, 3.18 tr. b., 3.67 m/s

  1478. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 41.0 s, 13.0 tr. b., 3.68 m/s

  1479. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 62.37 s, 16.37 tr. b., 3.11 m/s

  1480. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1481. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  1482. Agility Trial I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1483. Agility Trial II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1484. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  1485. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 49.87 s, 11.87 tr. b., 3.29 m/s

  1486. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1487. Druhá zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1488. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 44.31 s, 1.31 tr. b., 3.72 m/s

  1489. První zkouška, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1490. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1491. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  1492. LA1- 1 běh, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1493. LA1- 2 běh, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1494. SA3 - 1 běh, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1495. SA3 - 2 běh, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 55.47 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1496. XSA3 - 1 běh, A3Ch Daila Arinelle: 3/5, 63.32 s, 5.32 tr. b., 3.47 m/s

  1497. XSA3 - 2 běh, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1498. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  1499. 1.běh bez zón, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1500. 1.běh se zónami, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/41, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1501. 1.běh se zónami, A3Ch Daila Arinelle: 21/41, 30.74 s, 0.74 tr. b., 3.71 m/s

  1502. 2.běh bez zón, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1503. 2.běh se zónami, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1504. 2.běh se zónami, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1505. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  1506. Druhá zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1507. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1508. Druhá zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1509. První zkouška, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1510. První zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1511. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1512. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  1513. Agility S - finále, A3Ch Daila Arinelle: 3/6, 62.21 s, 12.21 tr. b., 3.54 m/s

  1514. Agility S sobota, A3Ch Daila Arinelle: 1/10, 51.65 s, 1.65 tr. b., 3.89 m/s

  1515. Agility S sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/10, 45.69 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1516. Jumping S neděle, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1517. Jumping S neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1518. Jumping S sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1519. Jumping S sobota, A3Ch Daila Arinelle: 7/10, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1520. Zkouška SA3 neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/7, 51.46 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1521. Zkouška SA3 neděle, A3Ch Daila Arinelle: 4/7, 62.59 s, 13.59 tr. b., 3.45 m/s

  1522. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/7, 49.4 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1523. Zkouška SA3 sobota, A3Ch Daila Arinelle: 5/7, 58.18 s, 13.18 tr. b., 3.3 m/s

  1524. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  1525. II. zkouška XSA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1526. II. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1527. I. zkouška XSA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1528. I. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/3, 47.57 s, 4.57 tr. b., 3.55 m/s

  1529. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  1530. Zkouška LA1 I, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1531. Zkouška LA1 II, Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1532. Zkouška SA1 I, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1533. Zkouška SA1 II, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1534. Zkouška SA2 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1535. Zkouška SA2 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1536. Zkouška XSA3 I, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 56.33 s, 4.33 tr. b., 3.89 m/s

  1537. Zkouška XSA3 II, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1538. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  1539. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 45.66 s, 14.66 tr. b., 3.26 m/s

  1540. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1541. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  1542. LA1 - I., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1543. LA1 - II., Aurelie of Inessy: Diskvalifikován

  1544. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1545. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1546. SA2 - I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1547. SA2 - II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1548. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  1549. III. jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  1550. III. jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 2/8, 40.5 s, 4.5 tr. b., 3.58 m/s

  1551. II. jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1552. II. jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1553. I. jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1554. I. jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1555. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  1556. II. zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  1557. II. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1558. I. zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1559. I. zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 54.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1560. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  1561. Agility Spokojeného psa S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1562. Agility Spokojeného psa S, Edith de Pompadour: 17/22, 63.58 s, 35.58 tr. b., 2.45 m/s

  1563. Agility Spokojeného psa XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1564. Jacob & Joseph Jumping S, Edith de Pompadour: 16/22, 37.44 s, 12.44 tr. b., 3.29 m/s

  1565. Jacob & Joseph Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1566. Jacob & Joseph Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1567. Jelenův Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1568. Jelenův Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1569. Jelenův Jumping XS, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1570. PhysioDOG Agility S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1571. PhysioDOG Agility S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1572. PhysioDOG Agility XS, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 57.72 s, 3.72 tr. b., 3.81 m/s

  1573. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  1574. Druhá zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1575. První zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1576. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  1577. Agility Finále S_neděle, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1578. Agility Open S_sobota, A3Ch Daila Arinelle: 4/15, 72.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  1579. Agility Open S_sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1580. Jumping S_neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1581. Jumping S_sobota, A3Ch Daila Arinelle: 3/15, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.8 m/s

  1582. Jumping S_sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1583. SA2-neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1584. SA2_sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1585. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  1586. 1. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1587. 1. Zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1588. 1. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 53.56 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1589. 2. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: 4/5, 73.21 s, 25.21 tr. b., 2.16 m/s

  1590. 2. Zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  1591. 2. Zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 74.47 s, 24.47 tr. b., 2.79 m/s

  1592. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  1593. II. zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1594. II. zkouška SA2 neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1595. I. zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1596. I. zkouška SA2 neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1597. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  1598. Druhá zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/3, 51.44 s, 18.44 tr. b., 2.92 m/s

  1599. První zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1600. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  1601. Zkouška1 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1602. Zkouška1 SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1603. Zkouška2 SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1604. Zkouška2 SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1605. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  1606. ZkA. SA2 I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1607. ZkA. SA2 II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1608. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  1609. Druhá zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1610. Druhá zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/6, 60.06 s, 13.06 tr. b., 2.95 m/s

  1611. První zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1612. První zkouška XSA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1613. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  1614. Zkouška II SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1615. Zkouška I SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1616. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  1617. Druhá zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1618. První zkouška SA2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1619. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  1620. SA1 - I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1621. SA1 - II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1622. SA2 - I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1623. SA2 - II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  1624. XSA3 - I., A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1625. XSA3 - II., A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 45.4 s, 5.4 tr. b., 4.03 m/s

  1626. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  1627. SA1_1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1628. SA1_1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1629. SA1_2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1630. SA1_2, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1631. SA1_3, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1632. SA1_3, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1633. XSA3_1, A3Ch Daila Arinelle: 1/2, 58.43 s, 5.43 tr. b., 3.77 m/s

  1634. XSA3_2, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1635. XSA3_3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1636. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  1637. Jumping Light, A3Ch Daila Arinelle: 3/7, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1638. Jumping Light, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  1639. Jumping Light, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1640. Jumping Standard, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1641. Jumping Standard, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1642. Jumping Standard, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1643. 1.zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  1644. 1.zkouška, A3Ch Daila Arinelle: 2/2, 47.44 s, 15.44 tr. b., 3.56 m/s

  1645. 2.zkouška, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  1646. 2.zkouška, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1647. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  1648. Zkouška SA1 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1649. Zkouška SA1 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  1650. 1. Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1651. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  1652. Ne. - Agility II. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1653. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1654. So. - Agility I. S, A3Ch Daila Arinelle: 18/59, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.53 m/s

  1655. So. - Agility I. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  1656. So. - Jumping I. S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1657. So. - Jumping I. S, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1658. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  1659. II. zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  1660. II. zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1661. I. zkouška SA1, Edith de Pompadour: 1/3, 83.78 s, 41.78 tr. b., 2.08 m/s

  1662. I. zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1663. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  1664. SA1 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  1665. SA1 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1666. SA1 III, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1667. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  1668. Jumping SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1669. 1.Zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1670. 2.Zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1671. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  1672. Druhá zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1673. První zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1674. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  1675. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1676. SA1-2, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  1677. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  1678. Zkouška 1 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1679. Zkouška 2 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  1680. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  1681. Zkouška SA1 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1682. Zkouška SA1 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1683. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  1684. zkouška 1 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  1685. zkouška 2 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1686. zkouška 3 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1687. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  1688. Zkouška 1 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1689. Zkouška 2 SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1690. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  1691. Druhá zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1692. První zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1693. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  1694. Zkouška II. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1695. Zkouška I. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1696. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  1697. AGILITY S, A3Ch Daila Arinelle: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  1698. AGILITY S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  1699. AGILITY S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1700. JUMPING S, A3Ch Daila Arinelle: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  1701. JUMPING S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  1702. JUMPING S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1703. ZKOUŠKA SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1704. ZKOUŠKA SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1705. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  1706. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  1707. ZkA. SA1 I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1708. ZkA. SA1 II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  1709. ZkA. SA3 I., A3Ch Daila Arinelle: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  1710. ZkA. SA3 II., A3Ch Daila Arinelle: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  1711. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  1712. Agility I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1713. Agility I, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1714. Agility II, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1715. Jumping I, A3Ch Daila Arinelle: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1716. Jumping I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1717. Jumping II, A3Ch Daila Arinelle: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  1718. Jumping II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1719. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  1720. SA3 I., A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1721. SA3 II., A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1722. SA3 III., A3Ch Daila Arinelle: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  1723. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  1724. SA1 I., A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  1725. SA1 I., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1726. SA1 II., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1727. SA1 II., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1728. SA1 III., A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1729. SA1 III., Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1730. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  1731. Jumping, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1732. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  1733. SA1 1. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1734. SA1 2. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  1735. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  1736. Jumping S, A3Ch Daila Arinelle: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1737. Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  1738. SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1739. SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1740. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  1741. Zkouška SA1 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1742. Zkouška SA1 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  1743. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  1744. Agility SA sobota, A3Ch Daila Arinelle: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1745. Agility SA sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1746. Agility SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1747. Finále SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1748. Finále SA neděle, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1749. Jumping SA neděle, A3Ch Daila Arinelle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  1750. Jumping SA neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1751. Jumping SA neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1752. Jumping SA sobota, A3Ch Daila Arinelle: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1753. Jumping SA sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1754. Jumping SA sobota, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1755. Zkoušky SA1 neděle, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1756. Zkoušky SA1 neděle, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1757. Zkoušky SA1 sobota, Edith de Pompadour: 2/5, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1758. Zkoušky SA1 sobota, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1759. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Daila Arinelle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  1760. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Daila Arinelle: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  1761. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  1762. 1. Zka - SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1763. 2. Zka - SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1764. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  1765. II. zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1766. II. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  1767. I. zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  1768. I. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  1769. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  1770. Zkouška SA1 I, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1771. Zkouška SA1 II, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1772. Zkouška SA3 I, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1773. Zkouška SA3 II, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1774. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  1775. Agility klubů S, A3Ch Daila Arinelle: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  1776. Agility klubů S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1777. Jumping S, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  1778. Jumping S, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1779. Jumping S, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1780. Zkouška SA1, Edith de Pompadour: Diskvalifikován

  1781. Zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1782. Zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1783. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  1784. Druhá zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  1785. Druhá zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  1786. První zkouška SA1, A3Ch Elisabetta de Pompadour: Diskvalifikován

  1787. První zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  1788. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  1789. 1. běh SA3, A3Ch Daila Arinelle: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1790. 2. běh SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1791. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  1792. III. jumping S, A3Ch Daila Arinelle: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  1793. II.jumping S, A3Ch Daila Arinelle: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1794. I. jumping S, A3Ch Daila Arinelle: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  1795. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  1796. II.zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1797. I. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1798. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  1799. 1. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1800. 2. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1801. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  1802. II. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1803. I. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1804. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  1805. Agility SA sobota, A3Ch Daila Arinelle: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  1806. Jumping SA sobota, A3Ch Daila Arinelle: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  1807. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1808. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  1809. II. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  1810. I. zkouška SA3, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1811. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  1812. 1. zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1813. 2. zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1814. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  1815. Agility 1 S, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1816. Agility 2 S, A3Ch Daila Arinelle: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1817. Jumping 1 S, A3Ch Daila Arinelle: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1818. Jumping 2 S, A3Ch Daila Arinelle: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  1819. Jumping 3 S, A3Ch Daila Arinelle: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1820. Zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1821. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  1822. Druhá zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1823. První zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  1824. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  1825. Jumping S, A3Ch Daila Arinelle: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  1826. Zkouška SA2, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1827. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  1828. Czech Imp Jump, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1829. Jumping 1, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1830. Jumping 2, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1831. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  1832. AGILITY, A3Ch Daila Arinelle: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  1833. AGILITY, A3Ch Daila Arinelle: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1834. JUMPING, A3Ch Daila Arinelle: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1835. JUMPING, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1836. SA1, A3Ch Daila Arinelle: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1837. SA1, A3Ch Daila Arinelle: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1838. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  1839. 1. běh SA1, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1840. 2. běh SA1, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1841. 3. běh SA1, A3Ch Daila Arinelle: Diskvalifikován

  1842. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  1843. Druhá zkouška SA1, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  1844. První zkouška SA1, A3Ch Daila Arinelle: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1845. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  1846. 1.kvalifikace, A3Ch Daila Arinelle: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  1847. 2.kvalifikace, A3Ch Daila Arinelle: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  1848. 3.kvalifikace, A3Ch Daila Arinelle: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s