013621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová

    Arrow_down

Pes

  1. Aelin la Flamme de l'amour, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 S: Diskvalifikován

  3. Agility 2 S: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  6. Warm Up S: 24/78, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  7. Ratenice - Letní párty 2024, 29. 06. 2024 - 30. 06. 2024

  8. Agility OPEN XS: Diskvalifikován

  9. JUMPING OPEN XS: 6/11, 50.05 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  10. ZkA. II. XSA3: 4/4, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  11. ZkA. I. XSA3: Diskvalifikován

  12. ZkA. XSA3: 4/5, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  14. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška XSA3: 7/8, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  17. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška SA3: 3/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  19. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: 14/31, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. QA6 Agility: 6/30, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  23. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ6 Jumping: 3/30, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  27. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  30. QA1 Agility: 3/40, 45.42 s, 0.42 tr. b., 4.43 m/s

  31. QA2 Agility: Diskvalifikován

  32. QA3 Agility: 15/40, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.13 m/s

  33. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  34. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  36. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  37. Agility XS: Diskvalifikován

  38. Jumping XS: Diskvalifikován

  39. Krátký jumping XS: Diskvalifikován

  40. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  41. 1. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  44. Agility II. S: 16/38, 48.46 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Agility I. S: 28/38, 47.85 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  46. Jumping III. S: Diskvalifikován

  47. Jumping II. S: 13/38, 40.54 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  48. Jumping I. S: Diskvalifikován

  49. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  50. Agility 1 - Small: 15/26, 27.11 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  51. Agility 2 - Small: 3/24, 25.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. Jumping 1 - Small: 8/26, 23.02 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Jumping 2 - Small: 3/24, 20.68 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  54. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  55. Agility II 250: Diskvalifikován

  56. Agility I 250: Diskvalifikován

  57. Jumping III 250: Diskvalifikován

  58. Jumping II 250: Diskvalifikován

  59. Jumping I 250: 12/26, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  60. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  61. Agility 1 S: Diskvalifikován

  62. Agility 2 S: 8/21, 56.02 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  63. Finals S: Diskvalifikován

  64. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 S: 1/23, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  66. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  67. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  68. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. 3. Zkouška SA3: 3/9, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  71. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  72. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  75. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  78. Agility 1 S: Diskvalifikován

  79. Agility 2 S: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 S: 12/22, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  81. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  82. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  83. Agility "AKINU" XS: Diskvalifikován

  84. Jumping "Fish4Dog" XS: 2/13, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  85. Zkouška "Muffik" XS A3: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  87. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška SA3: 4/6, 51.9 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  89. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  90. Agility družstev XS: 18/24, 51.51 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  91. Agility jednotlivci XS: Diskvalifikován

  92. Jumping družstev XS: Diskvalifikován

  93. Jumping jednotlivci XS: Diskvalifikován

  94. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  95. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  97. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  98. 1.Zkouška XSA3: 6/10, 54.87 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  99. 2.Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  100. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  101. 1. Zkouška XSA3: 1/9, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  102. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  104. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  105. 1. Zkouška XSA3: 2/6, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  106. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška XSA3: 3/6, 48.65 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  108. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  109. Zkouška II / XS / A3: 2/8, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. Zkouška I / XS / A3: 8/8, 49.74 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  111. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  112. Dišův Fast and Furious XS: 3/9, 19.54 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  113. 1. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  115. Kladno - Letní zkoušky trochu jinak + A0, 22. 07. 2023

  116. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  118. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  119. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  120. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  121. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  122. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  123. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: Diskvalifikován

  124. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  125. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  126. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 6/23, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  127. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  128. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  129. JUMPING OPEN S: Diskvalifikován

  130. ZkA. II. SA2: 1/5, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  131. ZkA. I. SA2: 2/5, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  132. ZkA. SA2: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  134. Agility 1 S: Diskvalifikován

  135. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  137. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  138. Agility 1: 3/22, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  139. Agility 2: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: 6/22, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  141. Jumping 2: Diskvalifikován

  142. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  143. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. 2.zkouška SA2: 1/5, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  145. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  146. QA1 Agility: Diskvalifikován

  147. QA2 Agility: Diskvalifikován

  148. QA3 Agility: Diskvalifikován

  149. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  150. QJ2 Jumping: 34/66, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. QJ3 Jumping: 34/64, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  152. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  153. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  155. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  156. 1. Zkouška SA2: 1/9, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  157. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  159. Agility S: Diskvalifikován

  160. Jumping S: Diskvalifikován

  161. Krátký jumping S: Diskvalifikován

  162. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  163. Agility 1 S: Diskvalifikován

  164. Agility 2 S: Diskvalifikován

  165. Finále S: 12/16, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  166. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 S: 12/21, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  168. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 03. 2023

  169. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  170. První zkouška: Diskvalifikován

  171. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  172. Agility 1 - Small: Diskvalifikován

  173. Agility 2 - Small: 14/19, 26.17 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  174. Jumping 1 - Small: 14/19, 25.64 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  175. Jumping 2 - Small: 6/18, 23.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  176. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  177. zkouška II / S / A2: 3/6, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  178. zkouška I / S / A2: Diskvalifikován

  179. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  180. 1.zkouška: Diskvalifikován

  181. 2.zkouška: Diskvalifikován

  182. 3.zkouška: Diskvalifikován

  183. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  184. Czech Imp Jump Small: 8/24, 22.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  185. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 - Small: 4/24, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  187. KLADNO - Jahodová PÁRTY, 28. 01. 2023 - 29. 01. 2023

  188. Agility FINÁLE S: Diskvalifikován

  189. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  190. Jumping OPEN S neděle: Diskvalifikován

  191. Jumping OPEN S sobota: 4/14, 49.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  192. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  193. Zkouška SA2 sobota: 3/7, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  194. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  195. Agility III 250: 10/29, 49.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  196. Agility II 250: Diskvalifikován

  197. Agility I 250: 5/31, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  198. Jumping III 250: Diskvalifikován

  199. Jumping II 250: Diskvalifikován

  200. Jumping I 250: Diskvalifikován

  201. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  202. 1. Zkouška SA2: 1/8, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  203. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  204. Buštěhrad - Vánoční dvojzkoušky na pohodu, 16. 12. 2022

  205. Druhá zkouška: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  206. První zkouška: Diskvalifikován

  207. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  208. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  209. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  211. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  212. Agility II / S: Diskvalifikován

  213. Agility I / S: 13/25, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  214. Jumping III / S: Diskvalifikován

  215. Jumping II / S: Diskvalifikován

  216. Jumping I / S: 10/25, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  217. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  218. Agility OPEN sobota S: Diskvalifikován

  219. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  220. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  221. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  222. Zkouška SA2 sobota : 3/5, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  223. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  224. 1. Zkouška SA2: 3/4, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  225. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  226. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  227. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  229. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  230. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  231. Zkouška II / S / A2: Diskvalifikován

  232. Zkouška I / S / A2: 4/7, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  233. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  234. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  235. 2.zkouška SA2: 2/6, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  236. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  237. Agility / S: Diskvalifikován

  238. Jumping / S: 2/19, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  239. TACHYON AGILITY / S: Diskvalifikován

  240. TACHYON JUMPING / S: Diskvalifikován

  241. Zkouška A2 / S: Diskvalifikován

  242. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  243. Agility III / S: 8/18, 49.23 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  244. Agility II / S: Diskvalifikován

  245. Agility I / S: Diskvalifikován

  246. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  247. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  248. 2.zkouška SA2: 3/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  249. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  250. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  251. První zkouška: Diskvalifikován

  252. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  253. ZKOUŠKA I.: 4/6, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  254. ZKOUŠKA II.: 4/6, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  255. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  256. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  257. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  259. 1. Zkouška SA1: 1/6, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  260. 2. Zkouška SA1: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  261. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  262. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  263. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  264. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  265. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  267. ZkA. II. SA1: 1/2, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  268. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  269. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  270. SA Agility 1: Diskvalifikován

  271. SA Agility 2: Diskvalifikován

  272. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  273. Zkouška Exam S A1: Diskvalifikován

  274. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  275. I. agility S: 4/9, 46.81 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  276. II. agility S: 6/9, 53.2 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  277. JUMPING S: Diskvalifikován

  278. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  279. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  280. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  281. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  282. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  283. 1. Zkouška SA1: 5/10, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  284. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  285. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  286. 1.zkouška SA1: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  287. 2.zkouška SA1: 2/7, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  288. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  289. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  290. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  291. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  292. QA4 Agility: Diskvalifikován

  293. QA5 Agility: Diskvalifikován

  294. QA6 Agility: Diskvalifikován

  295. QJ4 Jumping: 20/42, 47.42 s, 8.32 tr. b., 4.22 m/s

  296. QJ5 Jumping: 24/42, 42.91 s, 5.99 tr. b., 5.01 m/s

  297. QJ6 Jumping: 21/40, 44.59 s, 8.62 tr. b., 4.69 m/s

  298. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  299. Agility I: Diskvalifikován

  300. Agility II: 10/23, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  301. Jumping I: Diskvalifikován

  302. Jumping II: Diskvalifikován

  303. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  304. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  305. 2.zkouška SA1: 1/5, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  306. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  307. Agility II S: Diskvalifikován

  308. Agility I S: Diskvalifikován

  309. Jumping III S: 14/24, 49.19 s, 15.19 tr. b., 3.98 m/s

  310. Jumping II S: Diskvalifikován

  311. Jumping I S: Diskvalifikován

  312. Jumping IV S - papillonů: Diskvalifikován

  313. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  314. 1.zkouška SA1: 2/6, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  315. 2.zkouška SA1: 3/6, 40.74 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  316. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  317. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  318. 2. Zkouška SA1: 4/5, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  319. 3. Zkouška SA1: 3/5, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  320. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  321. 1. Zkouška SA1: 2/3, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  322. 1.Zk. SA1 neděle: Diskvalifikován

  323. 2. Zkouška SA1: 2/3, 45.8 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  324. 2.Zk. SA1 neděle: Diskvalifikován

  325. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  326. 3.Zk. SA1 neděle: 2/4, 45.67 s, 7.67 tr. b., 3.28 m/s

  327. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  328. Neděle Jumping1 S: Diskvalifikován

  329. Neděle SA1 I: 2/4, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  330. Neděle SA1 II: Diskvalifikován

  331. Sobota Jumping1 S: Diskvalifikován

  332. Sobota SA1 I: Diskvalifikován

  333. Sobota SA1 II: Diskvalifikován

  334. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  335. 1. Zkouška SA1: 4/7, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  336. 2. Zkouška SA1: 5/7, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  337. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  338. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  339. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  340. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  341. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  342. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  343. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  344. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  345. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  346. 1.zkouška: Diskvalifikován

  347. 2.zkouška: Diskvalifikován

  348. 3.zkouška: Diskvalifikován

  349. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  350. 1.zkouška: 3/6, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  351. 2.zkouška: 1/6, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  352. 3.zkouška: Diskvalifikován

  353. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  354. 1. Zkouška SA1: 1/3, 53.81 s, 21.81 tr. b., 3.08 m/s

  355. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  356. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  357. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  358. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  359. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  360. Czech Imp Jump Small: 22/30, 34.36 s, 19.36 tr. b., 3.61 m/s

  361. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  362. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  363. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  364. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  365. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  366. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  367. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  368. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován