013621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová

    Arrow_down

Pes

  1. Aelin la Flamme de l'amour, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  2. Agility II / S: Diskvalifikován

  3. Agility I / S: 13/25, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  4. Jumping III / S: Diskvalifikován

  5. Jumping II / S: Diskvalifikován

  6. Jumping I / S: 10/25, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  7. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  8. Agility OPEN sobota S: Diskvalifikován

  9. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  10. Jumping sobota S: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2 sobota : 3/5, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  13. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  14. 1. Zkouška SA2: 3/4, 39.5 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  15. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  17. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  21. Zkouška II / S / A2: Diskvalifikován

  22. Zkouška I / S / A2: 4/7, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  24. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška SA2: 2/6, 37.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  26. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  27. Agility / S: Diskvalifikován

  28. Jumping / S: 2/19, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  29. TACHYON AGILITY / S: Diskvalifikován

  30. TACHYON JUMPING / S: Diskvalifikován

  31. Zkouška A2 / S: Diskvalifikován

  32. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  33. Agility III / S: 8/18, 49.23 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  34. Agility II / S: Diskvalifikován

  35. Agility I / S: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  37. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška SA2: 3/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  40. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  41. První zkouška: Diskvalifikován

  42. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  43. ZKOUŠKA I.: 4/6, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. ZKOUŠKA II.: 4/6, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  45. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  46. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  49. 1. Zkouška SA1: 1/6, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  50. 2. Zkouška SA1: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  53. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  57. ZkA. II. SA1: 1/2, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  58. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  60. SA Agility 1: Diskvalifikován

  61. SA Agility 2: Diskvalifikován

  62. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Zkouška Exam S A1: Diskvalifikován

  64. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  65. I. agility S: 4/9, 46.81 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  66. II. agility S: 6/9, 53.2 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  67. JUMPING S: Diskvalifikován

  68. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  69. Agility 1 XS: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  72. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  73. 1. Zkouška SA1: 5/10, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  74. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  75. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  76. 1.zkouška SA1: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  77. 2.zkouška SA1: 2/7, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  78. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  79. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  80. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  81. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  82. QA4 Agility: Diskvalifikován

  83. QA5 Agility: Diskvalifikován

  84. QA6 Agility: Diskvalifikován

  85. QJ4 Jumping: 20/42, 47.42 s, 8.32 tr. b., 4.22 m/s

  86. QJ5 Jumping: 24/42, 42.91 s, 5.99 tr. b., 5.01 m/s

  87. QJ6 Jumping: 21/40, 44.59 s, 8.62 tr. b., 4.69 m/s

  88. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  89. Agility I: Diskvalifikován

  90. Agility II: 10/23, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. Jumping I: Diskvalifikován

  92. Jumping II: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  94. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška SA1: 1/5, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  97. Agility II S: Diskvalifikován

  98. Agility I S: Diskvalifikován

  99. Jumping III S: 14/24, 49.19 s, 15.19 tr. b., 3.98 m/s

  100. Jumping II S: Diskvalifikován

  101. Jumping I S: Diskvalifikován

  102. Jumping IV S - papillonů: Diskvalifikován

  103. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  104. 1.zkouška SA1: 2/6, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  105. 2.zkouška SA1: 3/6, 40.74 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  106. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  107. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška SA1: 4/5, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  109. 3. Zkouška SA1: 3/5, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  110. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  111. 1. Zkouška SA1: 2/3, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  112. 1.Zk. SA1 neděle: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška SA1: 2/3, 45.8 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  114. 2.Zk. SA1 neděle: Diskvalifikován

  115. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  116. 3.Zk. SA1 neděle: 2/4, 45.67 s, 7.67 tr. b., 3.28 m/s

  117. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  118. Neděle Jumping1 S: Diskvalifikován

  119. Neděle SA1 I: 2/4, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  120. Neděle SA1 II: Diskvalifikován

  121. Sobota Jumping1 S: Diskvalifikován

  122. Sobota SA1 I: Diskvalifikován

  123. Sobota SA1 II: Diskvalifikován

  124. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  125. 1. Zkouška SA1: 4/7, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  126. 2. Zkouška SA1: 5/7, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  127. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  128. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  129. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  131. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  132. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  134. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  136. 1.zkouška: Diskvalifikován

  137. 2.zkouška: Diskvalifikován

  138. 3.zkouška: Diskvalifikován

  139. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  140. 1.zkouška: 3/6, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  141. 2.zkouška: 1/6, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. 3.zkouška: Diskvalifikován

  143. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  144. 1. Zkouška SA1: 1/3, 53.81 s, 21.81 tr. b., 3.08 m/s

  145. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  146. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  147. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  149. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  150. Czech Imp Jump Small: 22/30, 34.36 s, 19.36 tr. b., 3.61 m/s

  151. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  152. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  153. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  154. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  156. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  157. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován