Cz En

010018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Daila Arinelle, Papillon

Výsledky

  1. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  2. AGILITY S: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  3. JUMPING S: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  4. ZKOUŠKA SA3: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  5. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  6. ZkA. SA3 I.: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  7. ZkA. SA3 II.: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: Diskvalifikován

  10. Agility II: Diskvalifikován

  11. Jumping I: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  12. Jumping II: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  14. SA3 I.: Diskvalifikován

  15. SA3 II.: Diskvalifikován

  16. SA3 III.: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  17. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  18. Jumping: Diskvalifikován

  19. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  20. Jumping S: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  21. SA3: Diskvalifikován

  22. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  23. Agility SA sobota: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  24. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  25. Jumping SA neděle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  26. Jumping SA sobota: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  27. Zkoušky SA3 neděle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  28. Zkoušky SA3 sobota: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  29. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  30. II. zkouška SA3: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  31. I. zkouška SA3: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  33. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  35. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  36. Agility klubů S: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  37. Jumping S: Diskvalifikován

  38. Zkouška SA3: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  40. Druhá zkouška SA3: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  41. První zkouška SA3: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  42. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  43. 1. běh SA3: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  44. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  45. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  46. III. jumping S: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  47. II.jumping S: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. I. jumping S: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  49. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  50. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  53. 1. zkouška SA3: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  54. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  56. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  59. Agility SA sobota: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  60. Jumping SA sobota: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  61. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  62. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  63. II. zkouška SA3: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  64. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  66. 1. zkouška SA2: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  67. 2. zkouška SA2: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  68. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  69. Agility 1 S: Diskvalifikován

  70. Agility 2 S: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  71. Jumping 1 S: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  72. Jumping 2 S: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  73. Jumping 3 S: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  74. Zkouška SA2: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  75. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  76. Druhá zkouška SA2: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. První zkouška SA2: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  78. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  79. Jumping S: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  80. Zkouška SA2: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  82. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  83. Jumping 1: Diskvalifikován

  84. Jumping 2: Diskvalifikován

  85. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  86. AGILITY: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  87. AGILITY: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  88. JUMPING: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  89. JUMPING: Diskvalifikován

  90. SA1: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  91. SA1: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  92. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  93. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  94. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  95. 3. běh SA1: Diskvalifikován

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  97. Druhá zkouška SA1: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  98. První zkouška SA1: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  99. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  100. 1.kvalifikace: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  101. 2.kvalifikace: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  102. 3.kvalifikace: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s