Cz En

010018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová

    Člen KA

Pes

  1. Daila Arinelle, Papillon

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility XS: 1/4, 62.17 s, 5.17 tr. b., 3.52 m/s

  3. II. agility XS: 2/4, 57.23 s, 7.23 tr. b., 3.7 m/s

  4. JUMPING XS: 2/4, 56.79 s, 7.79 tr. b., 3.45 m/s

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  6. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška XSA3: 4/5, 79.09 s, 39.09 tr. b., 2.38 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  9. 1.zkouška XSA3: 2/3, 65.78 s, 13.78 tr. b., 3.34 m/s

  10. 2.zkouška XSA3: 2/3, 70.85 s, 16.85 tr. b., 3.11 m/s

  11. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  12. Agility II XS: 12/21, 76.83 s, 21.83 tr. b., 2.84 m/s

  13. Agility I XS: 16/23, 68.11 s, 19.11 tr. b., 2.85 m/s

  14. Jumping III XS: 7/20, 57.14 s, 8.14 tr. b., 3.43 m/s

  15. Jumping II XS: 12/21, 65.59 s, 15.59 tr. b., 3.02 m/s

  16. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  17. Jumping I XS: 12/21, 72.0 s, 29.0 tr. b., 2.65 m/s

  18. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  19. 1.zkouška XSA3: 2/3, 61.81 s, 7.81 tr. b., 3.49 m/s

  20. 2.zkouška XSA3: 3/3, 61.27 s, 6.27 tr. b., 3.59 m/s

  21. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  22. 1. Zkouška XSA3: 2/5, 55.58 s, 3.58 tr. b., 3.96 m/s

  23. 2. Zkouška XSA3: 4/5, 59.28 s, 7.28 tr. b., 3.71 m/s

  24. 3. Zkouška XSA3: 4/5, 61.24 s, 11.24 tr. b., 3.43 m/s

  25. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  26. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  27. 1.Zk. XSA3 neděle: 1/2, 64.44 s, 10.44 tr. b., 3.41 m/s

  28. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 57.34 s, 2.34 tr. b., 3.84 m/s

  29. 2.Zk. XSA3 neděle: 2/2, 72.57 s, 19.57 tr. b., 3.03 m/s

  30. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  31. 3.Zk. XSA3 neděle: 1/2, 67.32 s, 14.32 tr. b., 3.27 m/s

  32. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  33. Neděle Jumping2+3 XS: Diskvalifikován

  34. Neděle XSA3 I: 2/2, 75.07 s, 21.07 tr. b., 2.93 m/s

  35. Neděle XSA3 II: 2/2, 70.13 s, 17.13 tr. b., 3.07 m/s

  36. Sobota Jumping2+3 XS: 1/5, 47.26 s, 4.26 tr. b., 3.55 m/s

  37. Sobota XSA3 I: Diskvalifikován

  38. Sobota XSA3 II: 2/4, 69.95 s, 20.95 tr. b., 2.83 m/s

  39. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  40. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  42. 3. Zkouška XSA3: 2/3, 79.58 s, 33.58 tr. b., 2.7 m/s

  43. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  44. 1. Zkouška XSA3: 2/5, 57.22 s, 6.22 tr. b., 3.84 m/s

  45. 2. Zkouška XSA3: 3/5, 59.75 s, 9.75 tr. b., 3.67 m/s

  46. 3. Zkouška XSA3: 1/5, 67.08 s, 11.08 tr. b., 3.13 m/s

  47. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  48. 1.zkouška: 2/2, 55.71 s, 7.71 tr. b., 3.5 m/s

  49. 2.zkouška: 2/2, 58.9 s, 10.9 tr. b., 3.31 m/s

  50. 3.zkouška: 2/2, 61.72 s, 13.72 tr. b., 3.16 m/s

  51. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  52. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 58.77 s, 15.77 tr. b., 3.39 m/s

  53. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 49.24 s, 1.24 tr. b., 3.98 m/s

  54. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  55. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  56. Jumping 1 - XSmall: 6/12, 51.13 s, 7.13 tr. b., 3.81 m/s

  57. Jumping 2 - XSmall: 5/12, 52.39 s, 6.39 tr. b., 3.87 m/s

  58. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  59. 1.zkouška XSA3: 2/3, 59.16 s, 6.16 tr. b., 3.63 m/s

  60. 2.zkouška XSA3: 1/3, 63.43 s, 7.43 tr. b., 3.44 m/s

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  62. 1.zkouška XSA3: 3/5, 56.77 s, 4.77 tr. b., 3.66 m/s

  63. 2.zkouška XSA3: 2/5, 59.03 s, 3.03 tr. b., 3.73 m/s

  64. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  65. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 60.52 s, 11.52 tr. b., 3.54 m/s

  66. 2. Zkouška XSA3: 1/1, 63.63 s, 15.63 tr. b., 3.46 m/s

  67. 3. Zkouška XSA3: 1/1, 73.32 s, 22.32 tr. b., 3.0 m/s

  68. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  69. 1.zkouška XSA3: 2/3, 64.81 s, 7.81 tr. b., 3.36 m/s

  70. 2.zkouška XSA3: 3/3, 61.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  71. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  72. 1.zkouška XSA3: 1/5, 57.29 s, 3.29 tr. b., 3.84 m/s

  73. 2.zkouška XSA3: 1/5, 55.96 s, 3.96 tr. b., 3.75 m/s

  74. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  75. 1. Jumping XS: 3/9, 41.35 s, 4.35 tr. b., 3.65 m/s

  76. 2. Jumping XS: 6/9, 42.43 s, 5.43 tr. b., 3.56 m/s

  77. 3. Jumping XS: 3/9, 39.95 s, 2.95 tr. b., 3.78 m/s

  78. 4. Jumping XS: 5/9, 39.99 s, 4.99 tr. b., 3.58 m/s

  79. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  80. 1. Zkouška XSA3: 3/3, 46.25 s, 0.25 tr. b., 4.0 m/s

  81. 2. Zkouška XSA3: 3/3, 58.39 s, 5.39 tr. b., 3.68 m/s

  82. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  84. 1.zkouška XSA3: 3/5, 51.33 s, 6.33 tr. b., 3.82 m/s

  85. 2.zkouška XSA3: 2/5, 53.44 s, 8.44 tr. b., 3.67 m/s

  86. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  87. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 56.94 s, 4.94 tr. b., 3.51 m/s

  88. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška XSA3: 1/3, 63.48 s, 11.48 tr. b., 3.18 m/s

  90. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  91. Agility OPEN XS: 3/7, 74.08 s, 25.08 tr. b., 2.97 m/s

  92. Zkouška XSA3: 2/6, 61.08 s, 6.08 tr. b., 3.6 m/s

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  94. 1.zkouška XSA3: 1/5, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  95. 2.zkouška XSA3: 1/5, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.93 m/s

  96. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  97. Zkouška XSA3 I.: 2/3, 46.69 s, 0.69 tr. b., 3.98 m/s

  98. Zkouška XSA3 II.: 2/3, 54.91 s, 4.91 tr. b., 3.68 m/s

  99. Zkouška XSA3 III.: Diskvalifikován

  100. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  101. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška XSA3: 2/2, 52.83 s, 10.83 tr. b., 3.6 m/s

  103. Jumping I XS: 1/3, 50.04 s, 2.04 tr. b., 4.14 m/s

  104. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  105. Agility I: 7/18, 79.8 s, 25.8 tr. b., 2.69 m/s

  106. Agility II: 8/18, 61.54 s, 6.54 tr. b., 3.57 m/s

  107. Jumping I: 9/19, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.89 m/s

  108. Jumping II: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  110. 1 Zkouška XSA3: 4/6, 55.54 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  111. 2 Zkouška XSA3: 1/6, 53.81 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  112. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  113. 1. Jumping XS: 1/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  114. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  115. 2. Jumping XS: 4/6, 58.56 s, 21.56 tr. b., 2.99 m/s

  116. 2. Zkouška XSA3: 5/6, 55.13 s, 6.13 tr. b., 3.75 m/s

  117. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  118. III. Zk XSA3: 4/5, 52.13 s, 8.13 tr. b., 3.64 m/s

  119. II. Zk XSA3: 1/5, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.69 m/s

  120. I. Zk XSA3: 2/5, 50.51 s, 2.51 tr. b., 3.98 m/s

  121. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  122. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  123. První zkouška: 2/2, 45.67 s, 0.67 tr. b., 4.07 m/s

  124. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  125. Agility XS: 2/6, 53.62 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  126. Jumping XS: 2/6, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  127. Zkouška XSA3: 2/5, 58.46 s, 7.46 tr. b., 3.76 m/s

  128. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  129. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  130. První zkouška: Diskvalifikován

  131. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  132. Agility II S: 15/43, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  133. Agility I S: 14/51, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.59 m/s

  134. Jumping III S: Diskvalifikován

  135. Jumping II S: 18/43, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Jumping I S: 16/42, 44.1 s, 3.1 tr. b., 3.56 m/s

  137. Jumping IV papiloni S: 10/19, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  138. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  139. NE Agility XS: 12/15, 68.09 s, 13.09 tr. b., 2.79 m/s

  140. NE Jumping XS: 4/15, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  141. NE Zkouška XS3: 2/8, 68.46 s, 8.46 tr. b., 3.21 m/s

  142. SO Agility XS: 3/12, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  143. So Jumping XS: 8/12, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  144. SO Zkouška XS3: 2/7, 61.02 s, 11.02 tr. b., 3.61 m/s

  145. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  146. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: 3/5, 51.8 s, 14.8 tr. b., 3.19 m/s

  147. Agility Spokojenypes.cz XS: 2/5, 57.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  148. Jelení Jumping XS: 2/5, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  149. Jumping Short XS Jacob & Joseph: 2/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  150. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  151. Druhá zkouška: 1/5, 44.39 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  152. První zkouška: 3/5, 49.13 s, 13.13 tr. b., 3.66 m/s

  153. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  154. ZkA. XSA3 I.: 3/7, 49.39 s, 6.39 tr. b., 4.07 m/s

  155. ZkA. XSA3 II.: 4/7, 47.88 s, 5.88 tr. b., 4.18 m/s

  156. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  157. Jumping Open XS: 4/5, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  158. ZkA. XSA3 I.: 3/4, 59.55 s, 19.55 tr. b., 3.56 m/s

  159. ZkA. XSA3 II.: Diskvalifikován

  160. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  161. 1. Jumping A2/A3: 1/2, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  162. 2. Jumping A2/A3: 1/2, 44.39 s, 3.39 tr. b., 3.78 m/s

  163. 2. zkouška: Diskvalifikován

  164. 3. jumping A2/A3: 1/2, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.38 m/s

  165. I. zkouška: 1/1, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  166. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  167. Zkouška 1: 2/6, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  168. Zkouška 2: Diskvalifikován

  169. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  170. 1. běh XS: 4/10, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  171. 2. běh XS: Diskvalifikován

  172. 3. běh XS: 2/10, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  173. 4. běh XS: 2/10, 29.72 s, 1.72 tr. b., 3.57 m/s

  174. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  175. Jumping 1 - XS: 2/4, 50.38 s, 2.38 tr. b., 3.63 m/s

  176. Jumping 2 - XS: 2/4, 58.4 s, 10.4 tr. b., 3.49 m/s

  177. Jumping 3 - XS: 1/4, 54.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  178. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  179. I. agility XS: 7/13, 74.68 s, 24.68 tr. b., 2.76 m/s

  180. II. agility XS: Diskvalifikován

  181. II. jumping XS: 8/13, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.99 m/s

  182. I. jumping XS: 5/13, 53.34 s, 7.34 tr. b., 3.54 m/s

  183. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  184. Druhá zkouška: 1/3, 41.18 s, 3.18 tr. b., 3.67 m/s

  185. První zkouška: 1/3, 62.37 s, 16.37 tr. b., 3.11 m/s

  186. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  187. Druhá zkouška: 3/3, 49.87 s, 11.87 tr. b., 3.29 m/s

  188. První zkouška: 2/3, 44.31 s, 1.31 tr. b., 3.72 m/s

  189. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  190. XSA3 - 1 běh: 3/5, 63.32 s, 5.32 tr. b., 3.47 m/s

  191. XSA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  192. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  193. 1.běh se zónami: 21/41, 30.74 s, 0.74 tr. b., 3.71 m/s

  194. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  195. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  196. Druhá zkouška: 1/4, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  197. První zkouška: Diskvalifikován

  198. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  199. Agility S - finále: 3/6, 62.21 s, 12.21 tr. b., 3.54 m/s

  200. Agility S sobota: 1/10, 51.65 s, 1.65 tr. b., 3.89 m/s

  201. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  202. Jumping S sobota: 7/10, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  203. Zkouška SA3 neděle: 4/7, 62.59 s, 13.59 tr. b., 3.45 m/s

  204. Zkouška SA3 sobota: 5/7, 58.18 s, 13.18 tr. b., 3.3 m/s

  205. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  206. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  207. I. zkouška XSA3: 2/3, 47.57 s, 4.57 tr. b., 3.55 m/s

  208. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  209. Zkouška XSA3 I: 1/3, 56.33 s, 4.33 tr. b., 3.89 m/s

  210. Zkouška XSA3 II: Diskvalifikován

  211. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  212. III. jumping XS: 2/8, 40.5 s, 4.5 tr. b., 3.58 m/s

  213. II. jumping XS: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  214. I. jumping XS: Diskvalifikován

  215. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  216. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  217. I. zkouška XSA3: 1/4, 54.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  218. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  219. Agility Spokojeného psa XS: 1/3, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  220. Jacob & Joseph Jumping XS: 1/3, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  221. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  222. PhysioDOG Agility XS: 1/3, 57.72 s, 3.72 tr. b., 3.81 m/s

  223. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  224. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  225. Agility Open S_sobota: 4/15, 72.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  226. Jumping S_sobota: 3/15, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.8 m/s

  227. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  228. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 53.56 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  229. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 74.47 s, 24.47 tr. b., 2.79 m/s

  230. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  231. Druhá zkouška XSA3: 3/3, 51.44 s, 18.44 tr. b., 2.92 m/s

  232. První zkouška XSA3: Diskvalifikován

  233. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  234. Druhá zkouška XSA3: 3/6, 60.06 s, 13.06 tr. b., 2.95 m/s

  235. První zkouška XSA3: Diskvalifikován

  236. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  237. XSA3 - I.: 1/3, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  238. XSA3 - II.: 1/3, 45.4 s, 5.4 tr. b., 4.03 m/s

  239. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  240. XSA3_1: 1/2, 58.43 s, 5.43 tr. b., 3.77 m/s

  241. XSA3_2: Diskvalifikován

  242. XSA3_3: Diskvalifikován

  243. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  244. 1.zkouška: 2/2, 47.44 s, 15.44 tr. b., 3.56 m/s

  245. 2.zkouška: Diskvalifikován

  246. Jumping Light: 3/7, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  247. Jumping Standard: Diskvalifikován

  248. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  249. So. - Agility I. S: 18/59, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.53 m/s

  250. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  251. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  252. AGILITY S: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  253. JUMPING S: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  254. ZKOUŠKA SA3: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  255. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  256. ZkA. SA3 I.: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  257. ZkA. SA3 II.: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  258. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  259. Agility I: Diskvalifikován

  260. Agility II: Diskvalifikován

  261. Jumping I: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  262. Jumping II: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  263. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  264. SA3 I.: Diskvalifikován

  265. SA3 II.: Diskvalifikován

  266. SA3 III.: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  267. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  268. Jumping: Diskvalifikován

  269. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  270. Jumping S: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  271. SA3: Diskvalifikován

  272. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  273. Agility SA sobota: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  274. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  275. Jumping SA neděle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  276. Jumping SA sobota: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  277. Zkoušky SA3 neděle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  278. Zkoušky SA3 sobota: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  279. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  280. II. zkouška SA3: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  281. I. zkouška SA3: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  282. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  283. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  284. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  285. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  286. Agility klubů S: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  287. Jumping S: Diskvalifikován

  288. Zkouška SA3: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  289. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  290. Druhá zkouška SA3: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  291. První zkouška SA3: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  292. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  293. 1. běh SA3: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  294. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  295. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  296. III. jumping S: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  297. II.jumping S: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  298. I. jumping S: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  299. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  300. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  301. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  302. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  303. 1. zkouška SA3: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  304. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  305. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  306. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  307. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  308. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  309. Agility SA sobota: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  310. Jumping SA sobota: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  311. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  312. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  313. II. zkouška SA3: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  314. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  315. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  316. 1. zkouška SA2: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  317. 2. zkouška SA2: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  318. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  319. Agility 1 S: Diskvalifikován

  320. Agility 2 S: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  321. Jumping 1 S: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  322. Jumping 2 S: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  323. Jumping 3 S: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  324. Zkouška SA2: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  325. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  326. Druhá zkouška SA2: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  327. První zkouška SA2: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  328. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  329. Jumping S: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  330. Zkouška SA2: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  331. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  332. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  333. Jumping 1: Diskvalifikován

  334. Jumping 2: Diskvalifikován

  335. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  336. AGILITY: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  337. AGILITY: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  338. JUMPING: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  339. JUMPING: Diskvalifikován

  340. SA1: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  341. SA1: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  342. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  343. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  344. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  345. 3. běh SA1: Diskvalifikován

  346. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  347. Druhá zkouška SA1: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  348. První zkouška SA1: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  349. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  350. 1.kvalifikace: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  351. 2.kvalifikace: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  352. 3.kvalifikace: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s