Cz En

045818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Elisabetta de Pompadour, Papillon

Výsledky

  1. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: Diskvalifikován

  4. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  5. 1. běh S: Diskvalifikován

  6. 2. běh S: 3/10, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  7. 3. běh S: 3/10, 31.17 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  8. 4. běh S: 6/10, 37.21 s, 19.21 tr. b., 2.85 m/s

  9. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  10. Jumping 1 - S: 13/19, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  11. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  12. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  13. I. agility S: Diskvalifikován

  14. II. agility S: Diskvalifikován

  15. II. jumping S: Diskvalifikován

  16. I. jumping S: 38/64, 46.67 s, 5.67 tr. b., 4.05 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  18. Druhá zkouška: 2/5, 41.0 s, 13.0 tr. b., 3.68 m/s

  19. První zkouška: 3/5, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  20. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  24. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  25. První zkouška: Diskvalifikován

  26. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  27. SA3 - 1 běh: 1/5, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  28. SA3 - 2 běh: 2/5, 55.47 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  30. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  31. 1.běh se zónami: 12/41, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  32. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  33. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  34. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  35. Druhá zkouška: 2/6, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  36. První zkouška: Diskvalifikován

  37. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  38. Agility S sobota: 6/10, 45.69 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  39. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  40. Jumping S sobota: 3/10, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. Zkouška SA3 neděle: 3/7, 51.46 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. Zkouška SA3 sobota: 3/7, 49.4 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  43. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  44. II. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  45. I. zkouška XSA2: 1/5, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  47. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA2 II: 1/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  50. Druhá zkouška: 1/4, 45.66 s, 14.66 tr. b., 3.26 m/s

  51. První zkouška: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  53. SA2 - I.: Diskvalifikován

  54. SA2 - II.: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  56. III. jumping S: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  57. II. jumping S: Diskvalifikován

  58. I. jumping S: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  59. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  60. II. zkouška SA2: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  61. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  63. Agility Spokojeného psa S: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  64. Jacob & Joseph Jumping S: Diskvalifikován

  65. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  66. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  67. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  68. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  69. První zkouška: Diskvalifikován

  70. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  71. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  72. Jumping S_neděle: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  73. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  74. SA2-neděle: Diskvalifikován

  75. SA2_sobota: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  77. 1. Zkouška SA2: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  78. 2. Zkouška SA2: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  79. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  80. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  82. I. zkouška SA2: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  84. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  85. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  86. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  88. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  89. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  91. Druhá zkouška SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  92. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  94. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  97. Druhá zkouška SA2: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  98. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  100. SA2 - I.: Diskvalifikován

  101. SA2 - II.: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  102. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  103. SA1_1: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  104. SA1_2: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  105. SA1_3: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  106. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  107. 1.zkouška: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  108. 2.zkouška: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  109. Jumping Light: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  110. Jumping Standard: Diskvalifikován

  111. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  112. 1. Jumping S: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  113. Zkouška SA1 I: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  114. Zkouška SA1 II: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  115. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  116. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  117. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  118. So. - Agility I. S: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  119. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  120. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  121. II. zkouška SA1: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  122. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  123. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  124. SA1 I: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  125. SA1 II: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  126. SA1 III: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  127. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  128. 1.Zkouška SA1: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  129. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. Jumping SA1: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  132. Druhá zkouška SA1: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  133. První zkouška SA1: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  134. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  135. SA1: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  136. SA1-2: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  137. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  138. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  139. Zkouška 2 SA1: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  140. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  141. Zkouška SA1 I: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  142. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  143. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  144. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  145. zkouška 2 SA1: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  146. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  147. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  148. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  149. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  150. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  151. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  152. První zkouška SA1: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  153. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  154. Zkouška II. SA1: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  155. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  156. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  157. AGILITY S: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  158. JUMPING S: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  159. ZKOUŠKA SA1: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  160. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  161. ZkA. SA1 I.: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  162. ZkA. SA1 II.: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  163. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  164. Agility I: Diskvalifikován

  165. Jumping I: Diskvalifikován

  166. Jumping II: Diskvalifikován

  167. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  168. SA1 I.: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  169. SA1 II.: Diskvalifikován

  170. SA1 III.: Diskvalifikován

  171. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  172. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  173. SA1 2. SA1: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  174. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  175. Jumping S: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  176. SA1: Diskvalifikován

  177. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  178. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  179. Zkouška SA1 II: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  180. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  181. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  182. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  183. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  184. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  185. Zkoušky SA1 sobota: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  186. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  187. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  188. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  189. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  190. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  191. I. zkouška SA1: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  193. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  194. Zkouška SA1 II: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  195. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  196. Agility klubů S: Diskvalifikován

  197. Jumping S: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  198. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  199. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  200. Druhá zkouška SA1: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  201. První zkouška SA1: Diskvalifikován