Cz En

045818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Elisabetta de Pompadour, Papillon

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  2. I. agility XS: 2/4, 51.3 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  3. II. agility XS: 3/4, 52.87 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  4. JUMPING XS: 1/4, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  5. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  6. Agility 1 XS: 4/21, 51.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  7. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 XS: 8/20, 50.5 s, 8.5 tr. b., 3.78 m/s

  9. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  10. 1.zkouška XSA3: 1/5, 48.66 s, 1.66 tr. b., 3.78 m/s

  11. 2.zkouška XSA3: 1/5, 45.53 s, 0.53 tr. b., 4.13 m/s

  12. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  13. QA4 Agility: 23/42, 53.08 s, 12.01 tr. b., 4.14 m/s

  14. QA5 Agility: 20/42, 62.59 s, 17.36 tr. b., 3.36 m/s

  15. QA6 Agility: 13/41, 54.7 s, 6.97 tr. b., 4.02 m/s

  16. QJ4 Jumping: 23/42, 61.68 s, 22.58 tr. b., 3.24 m/s

  17. QJ5 Jumping: 28/42, 50.86 s, 8.94 tr. b., 4.23 m/s

  18. QJ6 Jumping: 22/40, 50.24 s, 9.27 tr. b., 4.16 m/s

  19. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  20. Agility I: 9/23, 49.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. Agility II: 3/23, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Jumping I: 5/23, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  23. Jumping II: 5/22, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  25. 1.zkouška XSA3: 1/3, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  26. 2.zkouška XSA3: 3/3, 68.65 s, 24.65 tr. b., 3.2 m/s

  27. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  28. Agility II XS: Diskvalifikován

  29. Agility I XS: 10/23, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  30. Jumping III XS: Diskvalifikován

  31. Jumping II XS: 10/21, 53.25 s, 13.25 tr. b., 3.72 m/s

  32. Jumping IV XS - papillonů: 2/12, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  33. Jumping I XS: 6/21, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  34. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  35. QA1 Agility: 22/51, 54.39 s, 13.55 tr. b., 4.04 m/s

  36. QA2 Agility: 28/50, 62.72 s, 31.12 tr. b., 3.38 m/s

  37. QJ1 Jumping: 16/50, 46.58 s, 3.06 tr. b., 4.68 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  39. 1.zkouška XSA3: 1/3, 49.18 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. 2.zkouška XSA3: 2/3, 53.61 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  41. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  42. 1. Zkouška XSA3: 1/5, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. 2. Zkouška XSA3: 1/5, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  44. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  46. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 49.59 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. 3. Zkouška XSA3: 1/2, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  48. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  49. Neděle Jumping2+3 XS: Diskvalifikován

  50. Neděle XSA3 I: 1/2, 57.18 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  51. Neděle XSA3 II: 1/2, 52.2 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  52. Sobota Jumping2+3 XS: Diskvalifikován

  53. Sobota XSA3 I: Diskvalifikován

  54. Sobota XSA3 II: 1/4, 47.85 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  55. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  56. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 51.39 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  57. 2. Zkouška XSA3: 2/3, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. 3. Zkouška XSA3: 1/3, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  59. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  60. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška XSA3: 1/5, 53.7 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  62. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  64. Agility I 250: Diskvalifikován

  65. Agility II 250: Diskvalifikován

  66. Jumping I 250: Diskvalifikován

  67. Jumping II 250: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  69. 1.zkouška: 1/2, 49.2 s, 1.2 tr. b., 3.96 m/s

  70. 2.zkouška: 1/2, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  71. 3.zkouška: 1/2, 48.44 s, 0.44 tr. b., 4.03 m/s

  72. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  73. 1. Zkouška SA3: 2/6, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  74. 2. Zkouška SA3: 3/6, 52.84 s, 14.84 tr. b., 3.71 m/s

  75. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  76. Czech Imp Jump XSmall: 5/12, 26.66 s, 1.66 tr. b., 4.65 m/s

  77. Jumping 1 - XSmall: 4/12, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  78. Jumping 2 - XSmall: 4/12, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  80. 1.zkouška XSA3: 3/3, 49.47 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  81. 2.zkouška XSA3: 2/3, 51.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  82. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  83. 1.zkouška XSA3: 4/5, 50.35 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  84. 2.zkouška XSA3: 1/5, 50.15 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  85. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  86. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška SA3: 1/4, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  88. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  89. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  90. 1.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  93. Agility Individual: Diskvalifikován

  94. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  95. Jumping Individual: 12/19, 50.09 s, 9.59 tr. b., 3.99 m/s

  96. Jumping Squads as Individual: 7/19, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  97. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  98. 1. Jumping XS: 4/9, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  99. 2. Jumping XS: 1/9, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  100. 3. Jumping XS: Diskvalifikován

  101. 4. Jumping XS: 2/9, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  102. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  103. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  104. 2. Zkouška XSA3: 2/3, 51.83 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  105. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  107. 1.zkouška XSA3: 2/5, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  108. 2.zkouška XSA3: 3/5, 51.53 s, 11.53 tr. b., 3.8 m/s

  109. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  110. 1. Zkouška XSA3: 1/3, 50.55 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  111. 2. Zkouška XSA3: 1/3, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  112. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  114. Agility OPEN XS: 2/7, 55.82 s, 11.82 tr. b., 3.94 m/s

  115. Zkouška XSA3: 1/6, 50.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  116. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  117. 1.zkouška XSA3: 2/5, 51.63 s, 11.63 tr. b., 3.87 m/s

  118. 2.zkouška XSA3: Diskvalifikován

  119. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  120. Zkouška XSA3 I.: 1/3, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  121. Zkouška XSA3 II.: 1/3, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  122. Zkouška XSA3 III.: 2/3, 54.1 s, 1.1 tr. b., 3.94 m/s

  123. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  124. 1. Zkouška XSA3: 1/2, 51.84 s, 6.84 tr. b., 3.86 m/s

  125. 2. zkouška XSA3: 1/2, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  126. Jumping I XS: 2/3, 58.38 s, 25.38 tr. b., 3.55 m/s

  127. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  128. Agility I: 1/18, 51.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  129. Agility II: 6/18, 56.08 s, 1.08 tr. b., 3.92 m/s

  130. Jumping I: 6/19, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  133. 1 Zkouška XSA3: 2/6, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  134. 2 Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  135. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  136. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  137. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  138. 2. Jumping XS: 2/6, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  139. 2. Zkouška XSA3: 3/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  140. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  141. III. Zk SA3: 1/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  142. II. Zk SA3: 2/3, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  143. I. Zk SA3: 2/3, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.81 m/s

  144. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  145. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  146. První zkouška: Diskvalifikován

  147. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  148. Agility S: 6/13, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  149. Jumping S: 4/14, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  150. Zkouška SA3: 3/5, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  151. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  152. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  153. První zkouška: 2/7, 51.32 s, 9.32 tr. b., 3.62 m/s

  154. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  155. Agility II S: 11/43, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  156. Agility I S: 29/51, 65.33 s, 25.33 tr. b., 2.86 m/s

  157. Jumping III S: Diskvalifikován

  158. Jumping II S: Diskvalifikován

  159. Jumping I S: 20/42, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  160. Jumping IV papiloni S: 7/19, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  161. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  162. NE Agility S: 15/26, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  163. NE Jumping S: Diskvalifikován

  164. NE Zkouška SA3: 6/14, 57.99 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  165. SO Agility S: Diskvalifikován

  166. So Jumping S: 7/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. SO Zkouška SA3: Diskvalifikován

  168. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  169. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: 2/5, 44.0 s, 12.0 tr. b., 3.75 m/s

  170. Agility Spokojenypes.cz XS: 4/5, 59.18 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  171. Jelení Jumping XS: Diskvalifikován

  172. Jumping Short XS Jacob & Joseph: 1/5, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  173. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  174. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  175. První zkouška: 2/5, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  176. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  177. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  178. ZkA. SA3 II.: 4/8, 47.93 s, 5.93 tr. b., 4.17 m/s

  179. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  180. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  181. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška: 3/4, 41.13 s, 10.13 tr. b., 4.06 m/s

  183. 3. jumping A2/A3: 8/9, 49.49 s, 15.49 tr. b., 3.23 m/s

  184. I. zkouška: 1/4, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  185. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  186. Zkouška 1: Diskvalifikován

  187. Zkouška 2: Diskvalifikován

  188. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  189. 1. běh S: Diskvalifikován

  190. 2. běh S: 3/10, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  191. 3. běh S: 3/10, 31.17 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  192. 4. běh S: 6/10, 37.21 s, 19.21 tr. b., 2.85 m/s

  193. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  194. Jumping 1 - S: 13/19, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  195. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  196. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  197. I. agility S: Diskvalifikován

  198. II. agility S: Diskvalifikován

  199. II. jumping S: Diskvalifikován

  200. I. jumping S: 38/64, 46.67 s, 5.67 tr. b., 4.05 m/s

  201. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  202. Druhá zkouška: 2/5, 41.0 s, 13.0 tr. b., 3.68 m/s

  203. První zkouška: 3/5, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  204. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  205. Agility Trial I: Diskvalifikován

  206. Agility Trial II: Diskvalifikován

  207. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  208. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  209. První zkouška: Diskvalifikován

  210. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  211. SA3 - 1 běh: 1/5, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  212. SA3 - 2 běh: 2/5, 55.47 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  213. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  214. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  215. 1.běh se zónami: 12/41, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  216. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  217. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  218. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  219. Druhá zkouška: 2/6, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  220. První zkouška: Diskvalifikován

  221. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  222. Agility S sobota: 6/10, 45.69 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  223. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  224. Jumping S sobota: 3/10, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  225. Zkouška SA3 neděle: 3/7, 51.46 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  226. Zkouška SA3 sobota: 3/7, 49.4 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  227. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  228. II. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  229. I. zkouška XSA2: 1/5, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  230. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  231. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  232. Zkouška SA2 II: 1/7, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  233. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  234. Druhá zkouška: 1/4, 45.66 s, 14.66 tr. b., 3.26 m/s

  235. První zkouška: Diskvalifikován

  236. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  237. SA2 - I.: Diskvalifikován

  238. SA2 - II.: Diskvalifikován

  239. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  240. III. jumping S: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  241. II. jumping S: Diskvalifikován

  242. I. jumping S: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  243. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  244. II. zkouška SA2: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  245. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  246. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  247. Agility Spokojeného psa S: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  248. Jacob & Joseph Jumping S: Diskvalifikován

  249. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  250. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  251. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  252. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  253. První zkouška: Diskvalifikován

  254. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  255. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  256. Jumping S_neděle: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  257. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  258. SA2-neděle: Diskvalifikován

  259. SA2_sobota: Diskvalifikován

  260. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  261. 1. Zkouška SA2: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  262. 2. Zkouška SA2: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  263. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  264. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  265. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  266. I. zkouška SA2: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  267. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  268. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  269. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  270. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  271. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  272. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  273. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  274. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  275. Druhá zkouška SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  276. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  277. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  278. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  279. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  280. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  281. Druhá zkouška SA2: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  282. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  283. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  284. SA2 - I.: Diskvalifikován

  285. SA2 - II.: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  286. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  287. SA1_1: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  288. SA1_2: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  289. SA1_3: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  290. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  291. 1.zkouška: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  292. 2.zkouška: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  293. Jumping Light: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  294. Jumping Standard: Diskvalifikován

  295. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  296. 1. Jumping S: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  297. Zkouška SA1 I: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  298. Zkouška SA1 II: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  299. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  300. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  301. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  302. So. - Agility I. S: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  303. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  304. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  305. II. zkouška SA1: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  306. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  307. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  308. SA1 I: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  309. SA1 II: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  310. SA1 III: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  311. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  312. 1.Zkouška SA1: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  313. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  314. Jumping SA1: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  315. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  316. Druhá zkouška SA1: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  317. První zkouška SA1: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  318. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  319. SA1: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  320. SA1-2: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  321. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  322. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  323. Zkouška 2 SA1: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  324. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  325. Zkouška SA1 I: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  326. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  327. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  328. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  329. zkouška 2 SA1: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  330. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  331. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  332. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  333. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  334. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  335. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  336. První zkouška SA1: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  337. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  338. Zkouška II. SA1: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  339. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  340. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  341. AGILITY S: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  342. JUMPING S: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  343. ZKOUŠKA SA1: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  344. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  345. ZkA. SA1 I.: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  346. ZkA. SA1 II.: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  347. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  348. Agility I: Diskvalifikován

  349. Jumping I: Diskvalifikován

  350. Jumping II: Diskvalifikován

  351. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  352. SA1 I.: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  353. SA1 II.: Diskvalifikován

  354. SA1 III.: Diskvalifikován

  355. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  356. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  357. SA1 2. SA1: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  358. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  359. Jumping S: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  360. SA1: Diskvalifikován

  361. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  362. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  363. Zkouška SA1 II: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  364. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  365. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  366. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  367. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  368. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  369. Zkoušky SA1 sobota: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  370. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  371. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  372. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  373. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  374. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  375. I. zkouška SA1: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  376. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  377. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  378. Zkouška SA1 II: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  379. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  380. Agility klubů S: Diskvalifikován

  381. Jumping S: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  382. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  383. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  384. Druhá zkouška SA1: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  385. První zkouška SA1: Diskvalifikován